Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 158, kokku 166 EsimeneEsimene ... 58108148156157158159160 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 141 kuni 3 160, kokku 3319
  1. #3141

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Huvitav oleks kokku lugeda need postid kus keegi lubab mingi lükke teha.
    Reaalsus on selline, et nr.1 nahhaal eesti pokkeri maastikul läbi ajaloo käib sirge seljaga siin riigis ringi nagu kõik oleks õige.
    Halvim mis temaga juhtub on see, et karma võtab teda anaalselt lihtsalt kunagi elus ja kogu muusika.
    /thread
    Täitsa nõus. Ja kõik need kes siin lubavad karjuda "Maksa võlg ära" kui näevad, siis reaalselt see ainult sõnadeks jääbki.

  2. #3142

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Standard shit, et online foorumites ollakse suure suuga, aga reaalsuses ei julgeta midagi teha, rääkimata enda näo näitamisest.

  3. #3143
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Postituse mõte ei olnud kedagi õhutada vaid pigem see, et pole mõtet umbes toota.

  4. #3144

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Madisel vast üsnagi pohhui sellest, mida talle keegi ütleb. Seega vaevalt selline "õu **** maksa võlg ära ha-ha" mingit reaalset tulemust toob. Seletab ilusti tüdrukule, et "you cant make 2500 friends without makin few enemies" ja et karjujate näol tegemist kadedate juustuburxi flippajatega, kes ei jõua kunagi sellise staatuseni nagu tema.

    Mis on aga reaalne, on see, et mõnel nõrgema närvikavaga vennal hakkab 3 promilli juures kand sügelema.

  5. #3145
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    täna rimis 3x doublecheckisin kas madis on mu järel või mitte, oli aga madise double

  6. #3146

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    me olime hüdro mälus eile Mäsa, Henri ja muude Eesti pokkerientusiastidega Riia Olümpsis. Kusjuures astus sealt ka läbi sellesama blondiga, aga jõle kiirelt tegi nahad ilma et oleks ligemale jõudnud astuda. Me veel mõtlesime, kas oli päris tema, siis jõudsime järledusele, et oli küll. Aga poiss oli sekundiga vehkat teinud. Ju üritas hittima tulla, aga ajastus oli nõks vale :D

  7. #3147

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    me olime hüdro mälus eile Mäsa, Henri ja muude Eesti pokkerientusiastidega Riia Olümpsis. Kusjuures astus sealt ka läbi sellesama blondiga, aga jõle kiirelt tegi nahad ilma et oleks ligemale jõudnud astuda. Me veel mõtlesime, kas oli päris tema, siis jõudsime järledusele, et oli küll. Aga poiss oli sekundiga vehkat teinud. Ju üritas hittima tulla, aga ajastus oli nõks vale :D
    pohui, madis beadib teid kõiki.

  8. #3148
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    tsiteerides klassikuid: "Ma olen ammu rääkinud, et madis erit ja vennad linnamäed......"
    Viimati muudetud udikaz poolt : 06.10.12 at 04:30

  9. #3149

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    tsiteerides klassikuid: "Ma olen ammu rääkinud, et madis erit ja vennad linnamäed......"
    imo on veidi kohatu vendasid siinkohal niimoodi välja tuua.

    Muidu ei whineks, aga seda juba korduvalt tehtud suurte "naljahammaste" poolt.

  10. #3150
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    minu mäletamist mööda olid nad madise ballimisbuddyd ja keegi vist käis siin kangelast kaitsmas kah.

  11. #3151
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    minu mäletamist mööda olid nad madise ballimisbuddyd ja keegi vist käis siin kangelast kaitsmas kah.
    Kuidas vaid sôbraks olemine ära teenib petmisega seotud teemasse sisse toomise?

  12. #3152
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Nägin ka ükspäev Madise-sarnase näoga tüüpi. Kõrval oli piltilus blondiin. Ei tea kas Las Vegasest hittinud?

  13. #3153

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    minu mäletamist mööda olid nad madise ballimisbuddyd ja keegi vist käis siin kangelast kaitsmas kah.
    Oma olemuselt täielikud vastandid Madisele ja üldse väga sümpaatsed inimesed, ses osas on kahetsusväärne, et neid samas lauses kasutatakse ja veel inimeste poolt kes neid ilmselt siis ei tunne.

  14. #3154

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    minu mäletamist mööda olid nad madise ballimisbuddyd ja keegi vist käis siin kangelast kaitsmas kah.
    ma arvan, et linnamäed on viimased vennad, keda saab nimetada eriliseks "ballijaks".
    See oli punkt 1.
    punkt 2 on see, et erinevalt sinust oli neil ka enda raha steigi all nii et NEIL on igati õigus oma arvamus avaldada.

    punkt 3 on see, et ära faking avalda oma arvamust asjadest ja inimestest, kellega sul endal kokkupuude puudub


    Ahv.

  15. #3155
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    imo on veidi kohatu vendasid siinkohal niimoodi välja tuua.

    Muidu ei whineks, aga seda juba korduvalt tehtud suurte "naljahammaste" poolt.
    wtf...kas ma ütesin kasvõi ühe halva sõna vendade linnamäede kohta??? tuletasin lihtsalt meelde mida on kunagi öeldud. ma ei solvanud ei eriti madist ega linnamägesi.

  16. #3156

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    otseselt ei mõelnudki, et sa kedagi solvanud oleks. no worries.
    Pigem mainisingi lihtsalt, et natuke kohatu linnamägesid sisse tuua, sest nemad, erinevalt madisest on ausad inimesed.

    ja btw. ei pea alati ütlema halba sõna, et edastada halba mõtet. lihtsalt fun fact.

  17. #3157

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Nägin ka ükspäev Madise-sarnase näoga tüüpi. Kõrval oli piltilus blondiin.
    sinu puhul ei üllataks kui pärast tuleks välja, et madis käis emaga poes lihtsalt.

    ( Click to show/hide )

  18. #3158

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    me olime hüdro mälus eile Mäsa, Henri ja muude Eesti pokkerientusiastidega Riia Olümpsis. Kusjuures astus sealt ka läbi sellesama blondiga, aga jõle kiirelt tegi nahad ilma et oleks ligemale jõudnud astuda. Me veel mõtlesime, kas oli päris tema, siis jõudsime järledusele, et oli küll. Aga poiss oli sekundiga vehkat teinud. Ju üritas hittima tulla, aga ajastus oli nõks vale :D
    Õigesti tegi, kui juba KL sai just for fun põlvega kõhtu, siis madisel oleks obv rahvusvahelist haigekassat vms vaja läinud lõpuks.

  19. #3159
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma arvan, et linnamäed on viimased vennad, keda saab nimetada eriliseks "ballijaks".
    See oli punkt 1.
    punkt 2 on see, et erinevalt sinust oli neil ka enda raha steigi all nii et NEIL on igati õigus oma arvamus avaldada.

    punkt 3 on see, et ära faking avalda oma arvamust asjadest ja inimestest, kellega sul endal kokkupuude puudub


    Ahv.
    tegemist on avaliku foorumiga ning mul on igasugune õigus oma arvamust avaldada. juhin tähelepanu, et kogu pettus tuli tänu sellele avalikuks, et steigiga mitteseotud inimesed asusid asja uurima.
    kuna vennad on millegipärast üldsuse silmis seostatud meie kangelasega, siis oleks nende poolt mõistlik teemat selgitada. juba ainuüksi sellepärast, et minusugune ahv võib jõuda järeldusele, et madis ja vennad tegid rahad pooleks.

  20. #3160
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    tegemist on avaliku foorumiga ning mul on igasugune õigus oma arvamust avaldada. juhin tähelepanu, et kogu pettus tuli tänu sellele avalikuks, et steigiga mitteseotud inimesed asusid asja uurima.
    kuna vennad on millegipärast üldsuse silmis seostatud meie kangelasega, siis oleks nende poolt mõistlik teemat selgitada. juba ainuüksi sellepärast, et minusugune ahv võib jõuda järeldusele, et madis ja vennad tegid rahad pooleks.
    Mis rahad nad võisid pooleks teha? Kas madis tegi cashouti või chipdumpis? Nii nagu ma olen aru saanud siis oli kolm prbleemi: ei biitinud mängu, halb brm, halb suhtumine. Aga noh, see on kõigest minu arvamus

    Lisan veel ühe arvamuse, kui siin vendasi mainitakse, siis saan aru, et postitaja ise vb ei mõtle midagi halba, aga arvestage ka sellega, et siit võib valesti arusaadud mõte kulu-tulena vales suunas levida. Kui kõvasid argumente oole siis pole mõtet siin "tundlikus" teemas op sõpru sisse tuua
    Viimati muudetud eddi poolt : 06.10.12 at 16:19

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES