Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 166 EsimeneEsimene ... 3543444546475595145 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 3319
  1. #881

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    käes tegin rotika kh homme hakkan 14 ajal tartust liikuma

  2. #882
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    mingi inger või inga või mingis siukses asjas oled v?

  3. #883
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    Cool trip,

    sain koju lõpuks, 12h+ planeeritust hiljem lol

    Igatahes so sick, et asi mida mul oli raske uskuda peale seda kui see vend kellega 3/6€ HU cashi tegin paar päeva tagasi ja eile cashis(3/3€) bustosse tõmbasin(Ei nimeta cooleriks kuna mina ei oleks seal emandatega ever 150bb+++ stackidega bustosse läinud) on päris tegija. Rääkis pärast joogiselt mis värki ta elus teinud jne.. raske oli uskuda kuna see kõlas nii sickinga aga oligi.

    Anyway tegemist on Juris Bondersiga (http://www.facebook.com/photo.php?fb...508067&theater). Kellest räägib isegi Shorr(All time tournament winnings listis 95. ca 4mil$) oma blogis 200/400 mixed gamest Jurisega.

    Ja palju huvitavat veel aga hetkel pole paar päeva üle 4hgi maganud. Proovin paari lähima päevaga rohkem kirj.

    ei tulnud vist loogika vigu ei suuda üle lugeda magan klaviatuuril põmst, lol cya

  4. #884
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    2. päev oli turnas standard TT vs A7s poh, cashis lasin põmst BE väikse miinusega. Oleks plussiga lõpetanud, kui poleks 2 viga teinud(oleks vaja mõlemal korral riveril natuke panustada, mida hakkasin ka tegema aga viimasel hetkel mõtlesin üle) mille põhjustas väsimus ja idiootsus, et vahepeal ei liigutanud. Pole mõtet 6h straight passida.. enam seda viga ei tee.. learn from me

    3. päev turnas sain lives elu suurima bad beadi mis oli naljakas. Turnil läksime AI 5xpot ei olnud isegi cooler(boardil ka 2 overit üheksatele ja rea võimalus).. anyway tal oli 99 mul AA ja river andis ilusa numbri

    Cash oli väga lahe õhtul küll ainult ca 4,5h. Kõige suurem pot tuli Jurise vastu umbes 1050euri. Huvitav, et ta ei suutnud emandaid maha panna käest siis:
    Olen UTG+1 KKga standard 4xbb(12euri) kõik fold kuni Jurisini, kes oli CO tõstis 36eurole folditi minuni. Ja esimest korda 3päeva jooksul, kui oleme koos mänginud OOP 4betin mis oleks pidanud tal alarmi tööle panema. Anyway raisesin natuke vist ca 94eurini ta call. Flop random small cards 458 betin 200eurisesse poti 120 ta call. Turn 4 hakkan hollywood nutma ja checkin(history tema vastu soovitas ka seda obv).. ja ta betib ainult 440eurisesse poti ca 100, mõtlen ja check raisen AI ja ta nutab nutab ja callib. Lõpus muckis, kuid kindlalt olid emandad pärast ka mulle seda kinnitas. Kahjuks läksin peale seda kätt lauast natuke puhkama ja ta läks kah ära. Pärast sain alles teada, et oli kohe tagasi tulnud pool uuest buy inist maha tiltand ja minema läind xD. Õhtul mitme h pärast joogisena, kui ma cash outisin tuli rääkima oma cool poker lifest.

    Anyway paar a tagasi omas 200/400 mixed gamesis, bagis aastaga miljon daala. On mänginud ukraina jms mafia mängudes, kus pidi väga dangerous games olema.. pidevalt pointis kui relvaga oma kõrile. Kui ma ta vigasest ja joogisest inglis keelest aru sain siis pidi vist 50% võitudest ära andma sealsetes mängudes vms.

    Kuid nüüd on allakäinud gämbler alkohol on elu rikkunud nagu ta mainis. Oli ka näha, kui sellise lolli käega minu vastu juba tilti tõmbas ja jooma oli vaja hakata. Kunagi võis all glory olla aga nõrk alkohoolik nüüd. GG

    Rääkis ka, et long runis mul pole tema vastu mingit edget jne... fk that(olin nõus ja ütlesin, et yes im new in poker). Tundsin juba HUs eelist, eriti kuna ta läks tilti, kui ma BTNlilt mingi 5x järjest raisesin ja Cbettisin ja ta igakord foldis siis viimased 2 korda hakkas ropendama juba... hahaha. Tunnetasin, et railijad kah natuke olid annoyed mu CBettide peale.. rofl kui passive seal kõik on.

    Cahsi ostsin 900euriga sise ja lahkusin ca1850ga. Tripi total profit jäi tänu turniiride rämedale heaterile umb samasuguseks.

    Eriti meeldisid osad õppetunnid mida sain edasiseks eduks, et ei ole vaja olla hero ja 42323h järjest istuda, fuck abusive alcohol drinking ja live poker is fun :D.

    Hommikul panin telefonil alarmi 8ks ja obv ärkasin mingi 9:30, kui buss oli juba läinud. Alarm läks kuidagi hoopis järgmise päeva peale. WTF ? :D kunagi pole seda juhtunud. Ja teine buss mis 10h pärast läks oli obv full juba. Kuid sain öösel mingi parmu ecolinesi peale (Super mugav(bussijuhil?), tasuta joogid(juhe rippus seinast, et kunagi ja oli see masin seal :D), suured istmevahed(kui seisad?)... YEA RIGHT kõige fucking hullem buss üldse. Ja luxexpressist ainult 4euri odavam... zzh)

    Saingi terve päev riias chillida ja kinos oli funida tore joogid ja söök kaasas mängisin pokkerit ja vahtisin filmi haha. Viimases reas kedagi eriti kõrval ei olnud ehk sain seal läpakaga laiutada. Sweet

    +obv, et riias on ikka nii odavad riided.. uskumatu mis olukord ikka eestis on


    wtf kui pikk jutt tuli, ei hakkagi enam pikemaks ajama, GL kõik !

  5. #885

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Cool trip,

    sain koju lõpuks, 12h+ planeeritust hiljem lol

    Igatahes so sick, et asi mida mul oli raske uskuda peale seda kui see vend kellega 3/6€ HU cashi tegin paar päeva tagasi ja eile cashis(3/3€) bustosse tõmbasin(Ei nimeta cooleriks kuna mina ei oleks seal emandatega ever 150bb+++ stackidega bustosse läinud) on päris tegija. Rääkis pärast joogiselt mis värki ta elus teinud jne.. raske oli uskuda kuna see kõlas nii sickinga aga oligi.

    Anyway tegemist on Juris Bondersiga (http://www.facebook.com/photo.php?fb...508067&theater). Kellest räägib isegi Shorr(All time tournament winnings listis 95. ca 4mil$) oma blogis 200/400 mixed gamest Jurisega.

    Ja palju huvitavat veel aga hetkel pole paar päeva üle 4hgi maganud. Proovin paari lähima päevaga rohkem kirj.

    ei tulnud vist loogika vigu ei suuda üle lugeda magan klaviatuuril põmst, lol cya
    see seal pildil on küll Jaak Jukhkam :D

    EDIT:
    ( Click to show/hide )

    EDIT2: Madys jõudis ette :)
    Viimati muudetud IamAllin poolt : 28.03.11 at 14:25

  6. #886
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    Haha googeldasin kes ta üldse on aga lol Üksikvanem-Jaak Juhkam

    ( Click to show/hide )


    Ja solid sarnasus :D

  7. #887
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    Cool story bro.

  8. #888
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    +Teise päeva BE oli huvitav ka. Floppasin 3x nut flushi millest 1 korra saime ka 3ksi flopil AI
    mul A6s flop 345, et tore straight flush draw kah vs set ja weaker flush. Kahjuks flipp ei tulnud koju. See pot oli vist ca 1,1k euri(ca 750 latti), kivisaba võib täpsustada. Ja veel oli selliseid mõnusaid käsi :) Seega oli väike miinust aksepteeritud D:

    Ja turna 2 outer meenutasid sõbra ütlust, et "Lives ei tohi halvasti joosta"
    Haha indeed :D

  9. #889

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    Mõnus lugemine. Ise olen korra Läti ja Leedu kasinnis turnatanud,mõlemad korrad olid edukad. Tase on seal muidugi kohutav,täpselt selline nagu kirjeldasid. Lähex hea meelega veel,aga ei kannata väga reisimist :). Aga jah,lätlased ja leedukad on banaaaaaanid

  10. #890
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    Welcome back:D cool story bro indeed :)

  11. #891
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    OMG cool lugesin just terve blogi läbi,

    good times ei mäletagi paljusid juhtumisi jms.

    Mõtlesin, et kui see Jurise jutt huvitav(siiski 100% ei ole siin kirjas) oli äkki kedagi huvitab kui kirjutan ka oma teistest lahedatest juhtumistest ?
    Ntx kui ma 18 sain ja kohe järgmine päev Londonisse lendasin pokkerit crushima ... ? jms oma väiksest live historyst...

    carez ?

  12. #892
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    gogogogogogog

  13. #893

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    selle jaoks päevikud ongi:D

  14. #894
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    :D jep jõudis kohale

    Proovin lähima kuuga siis valmis saada selle 1 tripi teksti xD

  15. #895
    Grinder Kasutaja isenseven avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    598

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    hakka vorpima!

  16. #896
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    :D jep jõudis kohale

    Proovin lähima kuuga siis valmis saada selle 1 tripi teksti xD
    Kuu ajaga? :(

  17. #897
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Cool Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    zzh siiski sellega läheb aega,

    kuid

    see kuu siis olin mõnusalt haige mis võttis kuni 2 nädalat üldse grindi ära ja oleksin solid plussis kui nt kas või -
    ( Click to show/hide )
    sellist mega väikest swingi ei oleks erinevates mängudes mida saad ainult paar tk õhtuga teha ja kohe insta ca -2,7k$(nende 79 mängu kohta teistega veel miinust) LOL
    = mitte just kõige parem kuu :D

    Pole ka sellist väikest volüümi väga kaua olnud napilt alla 2k sng ehk ca 100k kätt ja cashis tervelt 3,6k kätt haha (HU newb@learning) aga tunde tuli selle lasteaia volüümi peale ikkagi 164h mis on nat üllatav.


    Kirjutasin juba posti, et elu esimene miinus kuu jne... kuid deletesin siiski ära kuna lõpuks kõik saidid jms kokku arvutades tuli tervelt 227€ hoopis plussi.. hahaha, kuid vähemalt ei tulnud elu esimest miinus kuud olgugi siis aatomi suurune pluss :D.

    Natukenegi enesetunne paranes, solid

    hetkel lihtsalt grindimisega raskused pole vist motivatsiooni või liigne stress ... ise kah ei tea mis mindsetti kahjustab, pole varem sellist kogemust

    Cya

  18. #898
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    LOL @ alguses vaatasin graafikult, et see reaalses rahas.

  19. #899
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust

    Anyway paar a tagasi omas 200/400 mixed gamesis, bagis aastaga miljon daala. On mänginud ukraina jms mafia mängudes, kus pidi väga dangerous games olema.. pidevalt pointis kui relvaga oma kõrile. Kui ma ta vigasest ja joogisest inglis keelest aru sain siis pidi vist 50% võitudest ära andma sealsetes mängudes vms.
    julm reik, a mängumõnu kaob ära nii ju, kui pidevalt relv kõril. mind häiriks küll sutsu, aga pärastpoole harjub ehk ära.

  20. #900
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Madis Very - Madistab Istu & Mine turniiridega

    Kust kurja seda ev joont saab esile manada poker trackeris?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES