Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 54, kokku 166 EsimeneEsimene ... 444525354555664104154 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 061 kuni 1 080, kokku 3319
  1. #1061
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very - Madistab Rexe täis turniirides +5k€ Stake

    Täiesti mega standard sb+50/50 diil. Mina olin ainuke, kes nö live areenile ja esimesi live stakesi küsides tegi 70/30, 60/40 vms. Kuid see on standardj a see pole ka kodu kõrval turniir, kuhu ei läheks transpordi kulusid ja ei näe mõtet 70/30.... + soft turna + nõudlus ilmselgelt. Mida teie teeks ? :)

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Võtsin 29% ja kavatsen gämblida. Rauda tuleb taguda, kuniks see hõõgub...

    Teen juba plaane, et Madis geneb mulle ca 30 000€...ma tahaks seda priceless nägu näha, kui ta seda raha mulle üle kannab :D.

    Anyways, ma juba aastaid rääkinud, et Madis ja vennad Linnamäed on lähiaastatel suured staarid Eesti pokkeris (loe: online & live tulemused)

    GL Madis, taipohh kui sa ei prindi!
    tyty+
    Kui turnadel ei prindi siis cashis ikka... :P


    Tsitaat Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
    Mulle tundub ka suht ulme mis diiliga Madis Very oma diile maha müüb. Sest viimane 5K stake ikka suht perses kõigil raha kinni seal all ja madivery ei vaevu isegi updatema oma diili(ei ma ei ole seal diilis õnneks osaline, eelimine diil olin ja pragu tunnen küll õnnelikuna et ei võtnud osa), teistel 80K kroone seal all ja madis mängib nii kus tahab ja updatateb nii kus tahab, aga õnneks stalejatel suht suva sellest.
    Oled kursis üldse selle stake tingimustega ?
    "Mängin nii nagu ma tahan" Kuidas siis veel, mängin nagu teised tahavad ehk mitte oma A+i ja lähen nö annetama ? lol wtf
    On vaja niisama hüppama tulla ? Päääris igav elu vist.
    Räägi oma suurepärasest MTT minevikust, et sa saaksid öelda kui sitt mängija ma olen, et keerasin 5k€ oma skilli puudumise pärast perse.

    Head ööd.
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 04.04.12 at 23:21

  2. #1062

    Re: Madis Very - Madistab Rexe täis turniirides +5k€ Stake

    Jah olen kursis stake tingimustega. Ei ma ei räägi sellest et lihtsalt miinusesse läksid aga lihtsalt sellest et ma usun et teised(stakejad) sooviks rohkem "pingutamist" selle pärast. Jah olen su tulemustega kursis stakesin ise ka sind eelmise online stakega kui oled kursis ja ei sa aru su wtf jutust.

    Suht huvitav et tead niipalju mu elu kohta et see nii igav:D (hea järeldus sellekohta kui su teemas ühe komentaari tegin)

  3. #1063

    Re: Madis Very - Madistab Rexe täis turniirides +5k€ Stake

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    1%=24€ = Stakeback ja standard 50/50

    Are you serious? Isegi Phil Iveyt oleks probably -EV sellise diiliga stakeda 2-le turniirile, rääkimata tüübist kellel €1000+ live turniiride kogemus HendonMobi andmetel 0. Standardist on asi kaugel, 50-50 1-turna diilidega kooriti lolle aastal 2005.
    +1, Minu arust selline diil ei ole kuskil mujal mega standard kui Eesti pokkerifoorumites, mine viska 2p2 marketplace pilk peale seal saad maailma top tier mängijate osakuid osta 1.3markup/juurdehindlusega mis on kordi väiksema juurdehindlusega kui sb+50/50 diilid. A võta näpust nõudlust on, mis nii viga printida juba enne turniiri algust.

  4. #1064

    Re: Madis Very - Madistab Rexe täis turniirides +5k€ Stake

    Selline diil pole eluski mega standard.. ma saan aru kui on long run stake, aga ainult 2 turniiri. Minu arust normaalne oleks see kui sa müüd osa enda actionist ära, mitte et kobineeri kuidagi seda veel stakeks. Selline on normaalne diil http://foorum.pokkeriprod.com/showth...oos-oskar322ga

  5. #1065
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Madis Very

    Kui pokkeris õnne poleks võidkas madis very kõik turniirid kus ta osaleks

  6. #1066
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Madis Very

    ma olen seda juba aastaid rääkinud

  7. #1067
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    ma olen seda juba aastaid rääkinud
    lol, kusjuures ma olen juba aastaid rääkinud, et eesti foorumites toimuvad stakemised on stressivaba print staketavale.

  8. #1068
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very

    Viimane aeg jah sul Madis veits pingutama hakata selle stakega. Kuidagi väga ära vajunud. Aegajalt tuleb miskine hand ja br update aga sellest jääb kuidagi väheks.

  9. #1069

    Re: Madis Very

    http://et.wikipedia.org/wiki/Madis_Erit
    wiki vist ei valeta vms?
    Viimati muudetud jarlop poolt : 05.04.12 at 12:01

  10. #1070

    Re: Madis Very

    lol unreal

  11. #1071

    Re: Madis Very

    Tsitaat Algselt postitas jarlop Vaata postitust

    ROFL:D, korralik staar ikka.

  12. #1072
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very

    lol

  13. #1073
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very

    haha, epic

  14. #1074
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very

    "Mis on Madise järgmine saavutus? Esimene eestlane kosmoses?"
    lol, well played

  15. #1075
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Madis Very

    wtf, priceless.

  16. #1076
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    "Mis on Madise järgmine saavutus? Esimene eestlane kosmoses?"
    lol, well played
    Ei mäletagi, et kellegile oleks lapsepõlve unistustest rääkinud :O.
    Facts: Kuid see asi on kõik rahas kinni ning osad eestlased on ka juba listis nö kosmoseturismi reisile. Mõnus. Paari aasta jooksul peaks regular asi olema.

  17. #1077
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very

    Kui palju sa oled viimase 30 päevaga mänginud ? Mõtlen mtt-de arvu ja tunde.

  18. #1078
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very

    Vähe, ma eeldan et max 200. Elu kõige madalama volüümiga kuu, lol. Olen tagasi Tartus ja hakkan just sessiga peale. Tlns livesid mängides ei saa ka suurt volüümi kõrvalt näidata vahepeal oli läpakaga 8 lauda kõrval :P. Ilmselgelt pole vajalik volüüm aga ma poleks arvanud nii palju segavaid faktoreid hetkel elus. Kui keegi tahab stakest ennast välja võtta siis aga palun, ma ei hoia kedagi vägisi kinni ja mulle ei meeldi vägisi mängida osad stakejad on vähemalt väga mõistlikud selles suhtes, kohe näha kes on elukutselised ja kes on selle järel, et ma neile raha prindiks no matter what. Tuleval nädalal 2 livet E/T tartus ja reedest lähen Tln kuniks esmap õhtuni, siis korra Tartust läbi saan paarkümmend mängu jälle teha ning Teisip õhtu Tln ja Kolmap vara vara lennukiga juba hispaaniasse printima ca 2 nädalat. Muul ajal saan grindida ja loodan koos tänasega kuniks reedeni vähemalt 20h+ volüümi näidata. Mis ilmselgelt pole max lihtsalt mingi miinimum.

    No nii hakkame printima siis pühapäevased suurte fieldidega turniirid.

  19. #1079

    Re: Madis Very

    No kui ainult tuju järgi mängiks siis ei saaks ise ka absoluutselt mingit volüümi sisse. Pokker on enamjaolt ikka huge grind mis ei ole üldse fun. Sul on imo steikijate suhtes mingi vastutus ikkagi volüümi osas.

    MTTdes on volüüm veel eriti oluline..
    Viimati muudetud Mr_Kenny poolt : 08.04.12 at 19:37

  20. #1080
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very

    Yes Sir. Peale tiitlit ei ole olnud eriti motivatsiooni ilmselgelt, oli muid asjugi teha. Nüüd back on the block, kui livet ei grindi. :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES