Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 58, kokku 166 EsimeneEsimene ... 848565758596068108158 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 141 kuni 1 160, kokku 3319
  1. #1141
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kutsu või võsa pets, mees sai raha aga ei taha tööd teha.

  2. #1142
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui ma oleks siia stakesse kasvõi ühe euro investeerinud, siis küsiks selle reeglite rikkumise tõttu täies osas tagasi. Pole vahet, kas otsesõnu on mõnd reeglit rikutud või mitte - antud olukord ei ole see, mida staketav lubas või investorid ootasid. Staketav ei ole enda poolt mõistlikkuse piires võetud kohustusi investorite ees täitnud.

  3. #1143
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sorry jah ei ole siia foorumi jõudnud. Osad inimesed fbs isiklikult küsinud ja pole siia jõudnud. võite seal teada anda kui tahate siia ka tihedamalt update.

    Kõik läheb nii halvasti kui saab ei biidi üldse nagu näha, õpin hoolega ja mängin enda kohta ka üli vähe laudu korraga. Rolli järel 1,1. Hetkel vaid ük 8$ 180man alles 4/13 ning scoopikas. Lõpetasin sessi poole pealt ära unregasin lauad jne. Viskas täiesti üle ei suuda seda aeglast variatsiooni piina taluda. Vajan muud korraks.
    ( Click to show/hide )

    xxxxx!!!!!! MA EI TEA KUI SUUR % ON SEAL POKERSTARSI MADIS VERY, kuid kindlasti kõvasti üle poole ma olen pafis,trios ja oos ka mänginud

    See summa seal x ma pole tournament historyt tellinud ja see ise automaatselt paneb nii segast. Imo peaks olema -600 nagu viimasest updatest siit foorumist möödas on.

    Aargh ilmselgelt. Kas turbodes enamasti see kollane liin graafikus üle 0 ei lähegi kui selline swongster v peaks minema ja vahet pole mis roheline teeb ? Imo kui ma ei võida turniire ja suuri potte constantly siis see on normish hetkel ? Mõni võiks panna enda oma kui pakkuda saaks vaadata.

    x-
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 13.05.12 at 19:04

  4. #1144
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    See summa seal x ma pole tournament historyt tellinud ja see ise automaatselt paneb nii segast. Imo peaks olema -600 nagu viimasest updatest siit foorumist möödas on.
    Pane turniiri kokkuvõtted automaatselt salvestama ja importima.

    1. PokerStars > Options > Tournament Summary Options. Pane paika folder ja linnuke kastikesse «Save My Tournament Summaries»
    2. PT3 > Import > PokerStars > PokerStars Configuration. Vajuta «Add» nuppu ja lisa see kataloog kuhu turniiri kokkuvõtted salvestatakse.

    Edaspidi kõik pärast turniiri lõppemist imporditakse tulemused automaatselt PT3 andmebaasi.

  5. #1145
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas see moodus salvestab nüüd ka rebuysid ja arvestab sisse KOd ?

    *180 manis 4. standard cooleris rexi vastu 13bb effective kui btn shoves ja ma bb callin a9sga ta a7st ja ma ei crackinud ära.

    Mõtlen nüüd how the hell olukorrast kõige paremini välja tulla see on ikka nii must, et alguses ei osanud nii musta ette arvatagi.
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 13.05.12 at 19:17

  6. #1146
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kas see moodus salvestab nüüd ka rebuysid ja arvestab sisse KOd ?
    Ei oska öelda, sest ma MTT-sid ei mängi. Testi ja saad teada.

    EDIT: aga arvan, et arvestab ja kui ei arvesta saad pärast üle salvestada.

  7. #1147
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    pm on nii, et 5k€ br bustosse ei ole võimalik mängida, kui järgid limiidis alla liikumist. Veel vähem seda teha 3 kuuga mängides nii vähe nagu sina. Tee, mis sa teed, aga siia sellist juttu " sry lendasin bustosse, next time printing money fafafajeejee i´m king of the hill " juttu siia sa ei postita !

  8. #1148
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    peaks mainima, et OP suhtumisel on silmnähtavad muutused, kui võtta arvesse jaanuari lõpu postitusi ning nüüdseid. See, et sa lihtsalt niiiii kõva mees oled ei anna õigust käituda stakejate suhtes lugupidamatult. Stakejad peavad lunima sult update, et mida sa nende rahadega teed? nagu wtf siin maailmas toimub.

  9. #1149
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    326

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    peaks mainima, et OP suhtumisel on silmnähtavad muutused, kui võtta arvesse jaanuari lõpu postitusi ning nüüdseid. See, et sa lihtsalt niiiii kõva mees oled ei anna õigust käituda stakejate suhtes lugupidamatult. Stakejad peavad lunima sult update, et mida sa nende rahadega teed? nagu wtf siin maailmas toimub.
    IMO just rohkem selline wannabe

  10. #1150

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Sorry jah ei ole siia foorumi jõudnud. Osad inimesed fbs isiklikult küsinud ja pole siia jõudnud. võite seal teada anda kui tahate siia ka tihedamalt update.

    Kõik läheb nii halvasti kui saab ei biidi üldse nagu näha, õpin hoolega ja mängin enda kohta ka üli vähe laudu korraga. Rolli järel 1,1. Hetkel vaid ük 8$ 180man alles 4/13 ning scoopikas. Lõpetasin sessi poole pealt ära unregasin lauad jne. Viskas täiesti üle ei suuda seda aeglast variatsiooni piina taluda. Vajan muud korraks.
    ( Click to show/hide )

    xxxxx!!!!!! MA EI TEA KUI SUUR % ON SEAL POKERSTARSI MADIS VERY, kuid kindlasti kõvasti üle poole ma olen pafis,trios ja oos ka mänginud

    See summa seal x ma pole tournament historyt tellinud ja see ise automaatselt paneb nii segast. Imo peaks olema -600 nagu viimasest updatest siit foorumist möödas on.

    Aargh ilmselgelt. Kas turbodes enamasti see kollane liin graafikus üle 0 ei lähegi kui selline swongster v peaks minema ja vahet pole mis roheline teeb ? Imo kui ma ei võida turniire ja suuri potte constantly siis see on normish hetkel ? Mõni võiks panna enda oma kui pakkuda saaks vaadata.

    x-
    Miks neid küsimusi oma suurepäraselt sõbralt Inglismaal ei küsi? Ta peaks ju teadma...

  11. #1151
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
    IMO just rohkem selline wannabe
    ei, pokkerit mängib ta hästi, kui motti on. sellessuhtes ei kritiseeri, aga antud olukord on lihtsalt täiesti mööda. Olen tolmuahviga sama meelt.

    Ego on iga ühe enda asi. Kui inimene arvab, et huge ego on advantage in life siis gl ja have fun. Ego on vajalik, et elus läbi lüüa, aga kuskil siiski eksisteerib mõistlikuse piir.

  12. #1152

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Enne stakei polnud ühtegi miinuskuud olnud ja stakei ajal 3 kuud järjest ? :D

  13. #1153
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Talking Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    There are currently 26 users browsing this thread. (17 members and 9 guests)


  14. #1154
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    SNid on kõik varjatud ka ju, ei mäleta kas stake alguses üldse tulemusi postitati?
    Samas MTT variance on muidugi brutal ka, see hea teema http://forumserver.twoplustwo.com/17...01/index5.html
    Elukutseline MTTde staker, stakeb ainult meeletuid loomasid. Jälgin koguaeg seda threadi ja ka parimatel on siuksed kõikumised. Need ühis graafikud on päris kinod ikka.
    Mingi random pühapäevane ühis horsede graafik:
    ( Click to show/hide )


    Samas variance on muidugi üks asi, aga suhtumine teine. See teine on kahjuks super nahhaalne ja alla igasugust arvestust.
    just my 2 cents, gl

  15. #1155

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )

  16. #1156

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Olgem ausad, arvestades asjade kulgu ja seda, et tegu on EMV võitjaga, siis investoritel pole absoluutselt mingit põhjust põdeda.
    .

  17. #1157

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Good thread.

  18. #1158
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Mõtlen nüüd how the hell olukorrast kõige paremini välja tulla see on ikka nii must, et alguses ei osanud nii musta ette arvatagi.
    4.50 180manid üldiselt head et bankrolli kasvatada.

    ( Click to show/hide )

  19. #1159

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Investorid peaksid arvestama, et KÕIK steigid ei lõppe profitiga.

    Mul nt sarnane probleem kasutaja Älliga.
    Eelnevalt on ta oma investoritele ilusa klotsi koju toonud, kuid nüüd kui mina sain temast tükikese, siis ei näe ma uuendusi ja härra istub ilusti swongis.

    Standard

    GL MADIS!

  20. #1160
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas raaids Vaata postitust
    Enne stakei polnud ühtegi miinuskuud olnud ja stakei ajal 3 kuud järjest ? :D
    Heh, kus see veel kirjas olnud, et pole miinuskuid olnud. Esimesed miinuskuud, kui hakkasin rohkem MTTsid mängima hakkasid eelmine suvi peale Inglismaad ja see oli üsna harjumatu, kui vanasti stabiilselt rohelised kuud. Kuid bigger swings equals bigger wins.

    Coca pani täppi ja osad siin veel swingid on brutaalsed. Mul ühel sõbral, kui võtta avg buy ini järgi hakkab ka kohe nulli jõudma tema monster 2 kuune swing ca 1,5k MTTd mis oli vahepeal üle 6k põhjas. Siiiiiiiiiiick fkn swings. Küll cashi mängijatel võib hea olla :P. Aga see ongi suht standard ja kui vaadata neid MTT stakemiste teemasid või lugeda foorumit (enamasti surfan p5s mitte 2p2s). Uskumatud võivad isegi 180mani swingid, kui 2p2s oli kunagi üle rexi graph mis oli minu mäletamist mööda 400-500 buy ini swingster... wtf mõistus isegi ei võta nii sickot asja :P.

    Kuid tahan nüüd veel rahulikumalt võtta, et puhanud mõistusega asja alustada jällegi. Jätkan lugemist ja õppimist ning mängu üle reviewimist. Mõtisklen ka coachi üle, kuid hetkel liiga vara selleks. Peab ropult vaeva nägema, et mttdes edu saavutada jälle lihtsalt.

    Fuck u variance

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES