Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 62, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1252606162636472112162 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 221 kuni 1 240, kokku 3319
  1. #1221

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Hetkel on 43 kasutajat vaatamas seda teemat. (25 registreeritud kasutajat 18 külalist)

    Ma olen 5 aastat juba rääkinud, et siit tuleb epic thread!

  2. #1222

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Lahe, et Very ise pole siiani midagi uut kirjutanud.



    EDIT: Kui roosast topist jutt oli, oli vend kohe platsis.
    Viimati muudetud mikk2468 poolt : 15.05.12 at 21:40

  3. #1223
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Aga kui nii balla ollakse miks siis üldse stake vaja on.
    leverage

  4. #1224
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Teemal on potentsiaali täiesti uude kõrgusesse tõusta, kui svenza ja tolmuahvi soovitused käiku läheks.

    Solid rail igatahes.

  5. #1225

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Müts maha. Kutt viib asja uuele tasemele. :D

  6. #1226

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Tra, kus teema saab kuuma. Lõpuks ometi on söed tuha all hõõguma hakanud. Pole ässitaja, aga verd tahaks küll näha :) Kui ma investor oleks, nõuaks ammu juba pappi tagasi koos intresside ja viivistega, mitte ei nunnutaks ja sussutaks, et : Oh, pojake, sa oled meil siin suur staar, küll grindid tagasin 180 men turbodega. Tra, kui oled mees, vastuta oma tegude eest. Jõuad litsimajas prassida, pead päevad läbi grindima ka siis!
    Ma nõus kellegilt ära ostma paar osakut ja siis kingin Svenzale:)

  7. #1227
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nii olen siin. Kohe loen ja selgitan siin kõiki küsimusi jms.

  8. #1228

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Nii olen siin. Kohe loen ja selgitan siin kõiki küsimusi jms.
    Inimesed, kas saate aru, et tegemist on €5000. See ei ole mingi kommiraha ja te lasete ennast mõnitada. Nõia-Ints läks €120 eest kinni, pisivargad ja sulid ripuvad võllas...


  9. #1229

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    tõesti pidi keegi meelde tuletama pokernewsist.....see sealt siis

    Offtopic SRY, aga Madis seda teemat sa ju ometi loed (oma hobune mängus) aga naabripoisid ootavad kommentaari
    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...709#post429709

  10. #1230
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    kuskil stake reeglid ka üldse kirjas on?

  11. #1231
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Õhtust
    Olen homme päevaks tagasi Tartus. Investorid saavad oma auditi 100%. Ma ei mõista miks mingi gambleriks/scammeriks ja petjaks tembeldatakse täiesti trollides. Wtf. Ma pole kunagi kellegilt raha petnud, kogu see raha on algusest peale ainult starsi kontol olnud. Ma pole isegi cashi/väikseid sngsi mänginud, et midagi sellist debiilset korraldada.
    Stake läks alguses väga korrapäraselt ja hästi. Siis hakkas kõik see peale mille tagajärjel online enesekindlus langes tahtsin järjest rohkem õppimisele süveneda ja seega vähem laudu mängida, et mitte mingeid vigu teha mida ma ise mõistan. Ma saan aru, et ma pole siin igapäev/nädal updatenud aga seda ma alguses ka hoiatasin, et ma ei suuda nii result oriented olla ja lõpuks hakkaski see häirima a lot. Eriti obv viimasel ajal lisa tildi faktor. Kuid KÕIK kes küsinud viimasel ajal kuidas läheb otse saanud oma vastuse. Ainult mitte Veiko (kes mulle täna õnneks fbs ütles et siin järje kordne nõiajaht lahti läinud), kuna siis ma proovisin paar päeva ilma balancet vaatamata mängiad ja seega ei saanud öelda.
    Ülipalju olen oma mängu HH reviewind v skypega lasknud reilida sellistel stakejatel nagu Chris ja Jay kelle MTT mängu austan ja kes on abiks olnud kahe peale omavad mu mälu järgi vist 20% actonist. Nad mõistavad hetke situatsiooni õnneks suht koht õiglaselt. Ma olen petnud kõigi ootusi ilmselgelt ise olen kõige rohkem üllatunud, et ei suuda online printida. Mulle meeldib kasutaja "raaidsi" mõte mis on ka kõige loogilisem, et 3r/8 180manidega rolli ehitama hakata jällegist. Eks inimese mõistus ikka proovib keskenduda suurtele turniilidele ja suurtele hittidele. Kuid päris maailmas me ei võida kõik pidevalt ju lotot. Peab võtma väiksemate swingidega võimalusi.
    Aga süüdistada mind siin raha petmises välja kantimises chipdumpingu näol ja HH petmistega on lihtsalt wtf. Mis mõttega ma hakkaks raha põletama ja siin petma wtf. Selline asi ajab küll motivatsiooni nulli ja paneb mõtlema.
    Suhtumine on ja erinev ntks mu osadest hobustest kellega on reegel, x aja tagant anda teada kuidas läheb ja mis seis on. Kui soovi võime selle stakega ka sellise reegli lisada, et iga pühap peale viimast sessi balance kirja panna.
    Ning miks ma ei või for funz minna tartu olysse turnat mängima, kus ei peagi eesmärgiks raha printimine olema. Need kes seal nägid milline ma olin võiks kommida. Ma olin üli väsinud haigutasin ja üli zombiena mängisin kuna olin päev otsa raamatuid lugenud ja MTT hh review videosi vaadanud. Nii ei tuleks ju onlines midagi välja. Lõpuks on mul see "kasulik aja veetmine" kah tabu alla pandud. Miks :S
    Liialt on siin asju üle puhutud minu silmis seoses aususega. Sellega pole mul mingeid probleeme ja neid ka ei teki seega Svenza idiootseid trollimis provokatsioone sellega seoses ja minu eraelust ülespuhutud faktid ei tee antud olukorda paremaks. Kuid tore, et inimestel vähemalt naljaks lugeda :P.
    Raha on suur ilmselgelt aga see oligi alguses ehitatud suurtele turnadele jt mängimiseks, mis sellist fondi ka eeldas. Eriti idiootne kui taolisteks mängudeks ka väiksemat fondingut kasutada ja üle rolli ju mängida. Õigesti öeldud küll, et iga stake ei lõpe plussiga kuid imo see stake oli nii guaranteed hästi lõppema ja see wfff toimub on muutnud mõttemaailma pokkeris kõvasti.
    Homme, kui ma tagasi kodus räägime siis täpsemalt rahulikumalt antud probleemist üle. Selline suhtumine ei vii kumbagi suhtluspoolt targa lahenduse poolegi.

  12. #1232
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Timpz Vaata postitust
    kuskil stake reeglid ka üldse kirjas on?
    otsisin ja see peaks olema esimene post, kui teema üles tuli
    ( Click to show/hide )


    No ja mida ma siit otseselt rikkunud olen. Küsimuste peale alati vastanud ja midagi varjanud/varjata pole.

  13. #1233
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    õpi suhtumist. ole tolerantsem ja ära kriiska üle saali, et sa oled maakera direktor. ise õpid psühholoogiat, mai saa aru kuidas sul põhitõed selged ei ole. inimlikku suhtumist katseta, ehk toimib.

  14. #1234
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nagu ise kirjutasid-anna iga pühapäev peale viimast sessi seis teada ja ei oleks mingit nõiajahti. See, et stakejad ise seda lunima peavad on ikka absurdi tipp ning tulemust näed sa ise siin päevikus. Hetkel IMO anna ainult kuuma vastavalt br-le ja päästa mis päästa saad veel.

  15. #1235

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ega oprist/sharkscopest keegi ära ei ütleks jep. väike ülevaade tänakseks, ehk aasta keskpaigaks sellest, mida mänginud oled täpsemalt.

  16. #1236
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Õhtust
    Olen homme päevaks tagasi Tartus. Investorid saavad oma auditi 100%. Ma ei mõista miks mingi gambleriks/scammeriks ja petjaks tembeldatakse täiesti trollides. Wtf. Ma pole kunagi kellegilt raha petnud, kogu see raha on algusest peale ainult starsi kontol olnud. Ma pole isegi cashi/väikseid sngsi mänginud, et midagi sellist debiilset korraldada.
    Stake läks alguses väga korrapäraselt ja hästi. Siis hakkas kõik see peale mille tagajärjel online enesekindlus langes tahtsin järjest rohkem õppimisele süveneda ja seega vähem laudu mängida, et mitte mingeid vigu teha mida ma ise mõistan. Ma saan aru, et ma pole siin igapäev/nädal updatenud aga seda ma alguses ka hoiatasin, et ma ei suuda nii result oriented olla ja lõpuks hakkaski see häirima a lot. Eriti obv viimasel ajal lisa tildi faktor. Kuid KÕIK kes küsinud viimasel ajal kuidas läheb otse saanud oma vastuse. Ainult mitte Veiko (kes mulle täna õnneks fbs ütles et siin järje kordne nõiajaht lahti läinud), kuna siis ma proovisin paar päeva ilma balancet vaatamata mängiad ja seega ei saanud öelda.
    Ülipalju olen oma mängu HH reviewind v skypega lasknud reilida sellistel stakejatel nagu Chris ja Jay kelle MTT mängu austan ja kes on abiks olnud kahe peale omavad mu mälu järgi vist 20% actonist. Nad mõistavad hetke situatsiooni õnneks suht koht õiglaselt. Ma olen petnud kõigi ootusi ilmselgelt ise olen kõige rohkem üllatunud, et ei suuda online printida. Mulle meeldib kasutaja "raaidsi" mõte mis on ka kõige loogilisem, et 3r/8 180manidega rolli ehitama hakata jällegist. Eks inimese mõistus ikka proovib keskenduda suurtele turniilidele ja suurtele hittidele. Kuid päris maailmas me ei võida kõik pidevalt ju lotot. Peab võtma väiksemate swingidega võimalusi.
    Aga süüdistada mind siin raha petmises välja kantimises chipdumpingu näol ja HH petmistega on lihtsalt wtf. Mis mõttega ma hakkaks raha põletama ja siin petma wtf. Selline asi ajab küll motivatsiooni nulli ja paneb mõtlema.
    Suhtumine on ja erinev ntks mu osadest hobustest kellega on reegel, x aja tagant anda teada kuidas läheb ja mis seis on. Kui soovi võime selle stakega ka sellise reegli lisada, et iga pühap peale viimast sessi balance kirja panna.
    Ning miks ma ei või for funz minna tartu olysse turnat mängima, kus ei peagi eesmärgiks raha printimine olema. Need kes seal nägid milline ma olin võiks kommida. Ma olin üli väsinud haigutasin ja üli zombiena mängisin kuna olin päev otsa raamatuid lugenud ja MTT hh review videosi vaadanud. Nii ei tuleks ju onlines midagi välja. Lõpuks on mul see "kasulik aja veetmine" kah tabu alla pandud. Miks :S
    Liialt on siin asju üle puhutud minu silmis seoses aususega. Sellega pole mul mingeid probleeme ja neid ka ei teki seega Svenza idiootseid trollimis provokatsioone sellega seoses ja minu eraelust ülespuhutud faktid ei tee antud olukorda paremaks. Kuid tore, et inimestel vähemalt naljaks lugeda :P.
    Raha on suur ilmselgelt aga see oligi alguses ehitatud suurtele turnadele jt mängimiseks, mis sellist fondi ka eeldas. Eriti idiootne kui taolisteks mängudeks ka väiksemat fondingut kasutada ja üle rolli ju mängida. Õigesti öeldud küll, et iga stake ei lõpe plussiga kuid imo see stake oli nii guaranteed hästi lõppema ja see wfff toimub on muutnud mõttemaailma pokkeris kõvasti.
    Homme, kui ma tagasi kodus räägime siis täpsemalt rahulikumalt antud probleemist üle. Selline suhtumine ei vii kumbagi suhtluspoolt targa lahenduse poolegi.
    Kas minul on mingi segadus või sa ise panid siis midagi valesti oma viimasesse posti:
    xxxxx!!!!!! MA EI TEA KUI SUUR % ON SEAL POKERSTARSI MADIS VERY, kuid kindlasti kõvasti üle poole ma olen pafis,trios ja oos ka mänginud


    ( Click to show/hide )

  17. #1237

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    No ta mängis oma raha eest teistel saitidel ka ju? or what?

  18. #1238

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    suht fishy ja ebamäärane jutt ikka, kellegi öeldu, et raha läks a'la üüri maksmiseks tundub üsna reaalne

    well played, sir

  19. #1239
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    No ta mängis oma raha eest teistel saitidel ka ju? or what?
    No ilmselgelt ju. Selline on see diil, et ainult starsis. Ei tasu nüüd ekstreemselt ka asju ülmõelda.

  20. #1240
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vMario Vaata postitust
    suht fishy ja ebamäärane jutt ikka, kellegi öeldu, et raha läks a'la üüri maksmiseks tundub üsna reaalne

    well played, sir
    ei tundu üldse reaalne imo...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES