Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 63, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1353616263646573113163 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 241 kuni 1 260, kokku 3319
  1. #1241
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vMario Vaata postitust
    suht fishy ja ebamäärane jutt ikka, kellegi öeldu, et raha läks a'la üüri maksmiseks tundub üsna reaalne

    well played, sir
    ???????????? gtfo sellise jamaga, audidist kõik näha. No wtf hardcore trolling siin on sellise petmise jamaga.

    ffs

  2. #1242

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sa tatilutu oled oma suhtumisega steikimise maine perse suutnud viia. Vbl mingid uued tegijad jorsid tahavad €200-300 steiki saada, et korralik alus oma pokkerikarjäärile panna. Ja nüüd ei saa isegi Eesti meistrit enam usaldada, keda siis veel??? Täitsa lampi antakse nolgile umbmääraste reeglitega 5K kätte, : Oh, Your Majesty, please make us rich. Prindi meile pappi, et meie igapäeva söögilaud oleks kaetud, oo kallis Madis, sa oled meie Jumal!
    Pokkerimängijad, võtke seda kui hoiatust, kõik ei ole kuld mis hiilgab. Võib olla lihtsalt haisev Litsimaja-Madise poolpeeretatud sitt.
    Oleks mul siia mingi summa investeeritud, iga 1€ eest saaksid vastu tatti, seni kuni mõistus pähe tuleb. Ja vali oma sõnu tont, kui minu nime mainid!

  3. #1243

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    koka on ikka puhas sooda ausaltöeldes, kuulnud ja kursis su tegudega päris pikalt, ning ega sa ei erine sellest ballerist palju.
    Hatinggg, ballliiinggzzz and printigzzz olete mõlemad! Ära anna sina siin selgitusi tema eest, las poiss vastutab enda tegude eest.
    Ja tulevased kommentaarid ala. '' Sa fishzzz üldse eitea midagi ja ma pritingzzzzz kunn'' hoia endale, tänan!

  4. #1244

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas lissavassa Vaata postitust
    koka on ikka puhas sooda ausaltöeldes, kuulnud ja kursis su tegudega päris pikalt, ning ega sa ei erine sellest ballerist palju.
    Hatinggg, ballliiinggzzz and printigzzz olete mõlemad! Ära anna sina siin selgitusi tema eest, las poiss vastutab enda tegude eest.
    Ja tulevased kommentaarid ala. '' Sa fishzzz üldse eitea midagi ja ma pritingzzzzz kunn'' hoia endale, tänan!



    LOL.... :D

    edit: Paari postiga täiesti tundmatu kasutaja tuleb mulle ütlema, et miks ma siiia teemasse paar posti olen kirjutanud :D?
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.05.12 at 23:25

  5. #1245
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    No ilmselgelt ju. Selline on see diil, et ainult starsis. Ei tasu nüüd ekstreemselt ka asju ülmõelda.

    probleemi tagamaadest oled üleüldse aru saanud? ilmselt mitte. kõik saavad aru, et sa oled noor naga ja veri vemmeldab, aga see ei anna sulle õigustusi. õpi sellest üle olema.

  6. #1246
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    rahvas räägiks siin nagu seinaga, poliitika sobiks sulle.
    Viimati muudetud Loksutaja poolt : 16.05.12 at 17:16

  7. #1247

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    üpris kole jah, eeldades, et sa soovid veel live pokkerit kah kodumaal mängida ning veidigi oma mainest huvitud, siis võta tõesti end kokku. ole sa valitsev meister või lambitont, kõigi jaoks kehtivad samad reeglid, ebamäärane oleks kasinnis vastu tatti poolte kaasmängijate käest kah saada ju!

  8. #1248

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    ???????????? gtfo sellise jamaga, audidist kõik näha. No wtf hardcore trolling siin on sellise petmise jamaga.

    ffs
    sa mõtled seda auditit, mida keegi näinud pole?

    tuleb tunnistada, et sa oskad päris hästi jututeema kõrvale viia. mingisugused demagoogilised võtted, kus sa ei vasta esitatud küsimusele vaid küsid ise küsimuse ja vastad hoopis sellele. Tekib tunne nagu sa vastaks millelegi aga tegelt ei saa keegi otsest vastust.

  9. #1249
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    ???????????? gtfo sellise jamaga, audidist kõik näha.
    ei tea kas olen pime, aga mina ei näe.

  10. #1250
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Minu meelest olen ma piisavalt palju argumente välja toonud, mille ümber lükkamiseks oleks tarvis teha vaid paar PrntScr klõpsu. Ei ole tarvis pikka teksti, kõigest paar graafikut.

    Tegelt mind huvitab rohkem isegi see, et mis sinu alltime sharkscope näitab.

  11. #1251
    Õpihimuline Mängur Kasutaja marxiku avatar
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    471

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


  12. #1252
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Õhtust
    Olen homme päevaks tagasi Tartus. Investorid saavad oma auditi 100%. Ma ei mõista miks mingi gambleriks/scammeriks ja petjaks tembeldatakse täiesti trollides. Wtf.
    kirjuta Starsi kienditoele ja palu saata kolmandale isikule audit. (v6imalik/jargi proovitud)
    peale seda oled hoobilt osadest syydistustest vaba. sul ei tohiks ju midagi selle vastu olla?

    PS! Raaki ka veel seda, et mis tibid need 2800euri maksavad? see on ropp raha...
    hetkel, kriisioludes olen kuulnud pakkumistest "tellid 2 tundi - saad tunni tasuta". kommenteerid?

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud MagicFriend poolt : 16.05.12 at 00:43

  13. #1253
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sa teed stake küsimise teema PokkeriProde foorumisse ja hiljem ütled, et kui kellelgi stake vastu huvi võtke Facebookis ühendust? Hmm, peaks ka 2+2 'st stake küsima ja kui keegi tahab infot siis võtku Rates ühendust.

  14. #1254
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Nii olen siin. Kohe loen ja selgitan siin kõiki küsimusi jms.
    Hunnik trolle said vastuseid ja stakejad mitte midagi :D well done

  15. #1255
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Minu arust lähevad siiski paljud, kellel pole selle stakega mingit pistmist, liiga kaugele. Aga obv Madis aja see audit välja nii kiiresti kui võimalik.

  16. #1256
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Minu arust lähevad siiski paljud, kellel pole selle stakega mingit pistmist, liiga kaugele. Aga obv Madis aja see audit välja nii kiiresti kui võimalik.
    no ja mida sina siin veel sautsud? liiga kaugele minema tahendab kaesolevas kontekstis pigem seda, et need kes steikiga seotud on lasevad piltlikult endale taha panna. njah.

  17. #1257
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Minu arust lähevad siiski paljud, kellel pole selle stakega mingit pistmist, liiga kaugele. Aga obv Madis aja see audit välja nii kiiresti kui võimalik.
    See ei ole stake teema, see on päevik. Seega peaks olema ka mul, kui neutraalsel kõrvaltvaatajal, õigus arvamust avaldada.

  18. #1258
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    See ei ole stake teema, see on päevik. Seega peaks olema ka mul, kui neutraalsel kõrvaltvaatajal, õigus arvamust avaldada.
    Tõsi. Samas kolme posti mehed, kes õigekirja ei jaga ja tembeldavad teda ilma tõenditeta petturiks, lähevad imo üle piiri.

  19. #1259
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Täitsa nõus ja ise ootaks ka, et SC võetakse hide alt ära ja saaks näha tulemusi.


    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Minu meelest olen ma piisavalt palju argumente välja toonud, mille ümber lükkamiseks oleks tarvis teha vaid paar PrntScr klõpsu. Ei ole tarvis pikka teksti, kõigest paar graafikut.

    Tegelt mind huvitab rohkem isegi see, et mis sinu alltime sharkscope näitab.

  20. #1260
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
    can't.must.kiss.anus.
    nope. lihtsalt sain aru, et vaatamata tõsisele teemale on trollimise vältimine võimatu. lihtsalt kirujutasin esimese reaktsiooni esimestele trollidele. pärast mõeldes sain aru, et wtf ma üritan siin teemat hoida. niikuinii trollitakse see lõhki.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES