Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 64, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1454626364656674114164 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 261 kuni 1 280, kokku 3319
  1. #1261
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Tõsi. Samas kolme posti mehed, kes õigekirja ei jaga ja tembeldavad teda ilma tõenditeta petturiks, lähevad imo üle piiri.
    Või siis 150cm pikkused paksud ajuinvaliidid kellele meeldib lihtsalt puid alla panna tühja koha pealt.

  2. #1262
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    mina erapooletuna arvan, et siin midagi haiseb tiba. Eks varsti on selgus käes.

  3. #1263
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    mina erapooletuna arvan, et siin midagi haiseb tiba. Eks varsti on selgus käes.
    auditi muutmisega läheb ka ju aega omajagu

  4. #1264

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ei torgi minu perset eriti kuid see starsi auditi saatmine kolmandale isikule paistab ainus viis millega mina lepiksin. Ja tähtajaks paneksin täna õhtu ning kui olemas ei ole, siis on finiito ja rahad tagasi. Easy...

  5. #1265
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Või siis 150cm pikkused paksud ajuinvaliidid kellele meeldib lihtsalt puid alla panna tühja koha pealt.
    Indeed, kas tõesti paremat elus pole teha.

    Ma ütlesin eile, et olen kodust eemal Viljandis hetkel. Sõidan bussiga atm tagasi kohe vaatan login starsi kui mul seal peamine email gmail siis saan kohe auditi üles panna, kui teine meil saan alles kodus max 1,5h pärast kuna selle arvutiga ei saa isiklikule põhi mailile ligi. Ning eile seda öeldes ei olene ikka mitte midagi olen ikka kohe petis kui kohe ei pannud. wp

    Ning codecci siin olen updatesid andnud siiski ning reeglites pole mul mitte midagi, kui tihti ma pean midagi tegema, kuid nüüd hakkan siis igal pühapäeval peale viimast sessi updatema ja asjad korras, oleks see reegel ka enne olnud siis ma saaks aru sellest nõiajahist. Ma ei räägi, et alati peate kuskilt teiste kanalite kaudu küsima. Ilmselgelt see oleks idiootne. Ei ole vaja asju üles puhuda.

  6. #1266
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    12 jaanuar peaks nüüd õige algus olema jh

    Please proceed to this URL:

    http://www7.pokerstars.com/reports/K...0516011606.zip
    PW:tere

    Auditi muutmine võtaks aega ? Lol ise ka mõtlete, kui unreal asjadega te hetkel süüdistate v :D.

  7. #1267
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kasutaja "DaBeat" soovib minult hand historyt PMide kaudu ma ei tea miks ma mõtlesin, et tournament historyt ma nii auto readisin seda nii. Anyway selline asi tundub küll liiast hetkel, et ma peaks kogu HH stake ajal mängituna kuhugi kõigile üles panema. Selle poolt pole ma kohe üldse mitte. Võin küll vahet pole millise investoriga vahet pole mis turna HHsid via skype vms üle vaadata, kuid ma ei näe, et ma peaksin hobusena nii avalikuks oma HH tegema. See on küll üle piiri.

  8. #1268
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    swingid on tõesti igal pool. Olen 2 aastat tummiselt sisse toppinud, enne fl tulevad rigged setupid jms bs
    Ei imesta mingite swingide üle

    Kui aga investor arvab, et stakeja on lohakalt tema rahaga ümber käinud, siis ta lihtsalt teeb sellest omad järeldused ja enam ei steigi. Ka investor on stakemisega võtnud riski kasumi teenimiseks

  9. #1269
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Karli. Wtf ?
    Arvad, et sellega mu võidud piirduvadki ja live on nii oluline ? lol
    Viimased tulemused mis PT notedes kuu kohta kirjas siis kui seda harrastasin ja mängisin tõsisemalt ja kõrvalt õpetasin veel hobust palju välja siis olid kuu tulemused(ainult turniirid/sngd) ilma boonusteta sellised (supernova boonused jms):
    ( Click to show/hide )

    *Sellest tulenevalt ei näinud staket ever nii ette.
    And summer etc teistes valdkondades millegi proovimine ja failimine. Sarnaseid kuid tuli veel, kuid ei kirjutanud enam tulemusi üles ja ei viitsinud enam PTsse turna historeid kah importida ja sinna need kuu resultid jäid.
    Vabandust, et ma ei teeni üli summasid iga kuu ja ei crushi top1 levelil pokkerit. Kuid luuserina sain kuidagi nii ka ära elatud.


    Ehk jah täielik õnne peal kerjus olnud ja elukutselise väljamõeldis on mu elu muinasjutt.
    Privador
    Eks riski võtavad antud projektida ilmselgelt alati mõlemad osapooled. Kui keegi enam stakeda ei taha siis mis ikka minul ei olene sellest midagi ja kedagi sundima ei hakka. Huvilisi on siiski.


    *Edit: Ja nüüd Karli tark post eemaldatud. Wp
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 16.05.12 at 08:33

  10. #1270
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    madis, sa oled küll sõber mul aga siinkohal nõustun küll teistega täielikult, et sinu suhtumine on täielikult vale.

    Vabandust, et ma ei teeni üli summasid iga kuu ja ei crushi top1 levelil pokkerit. Kuid luuserina sain kuidagi nii ka ära elatud.

  11. #1271
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mõistan see oli lihtsalt väike ärrituvus. Ma ei tea, kes Karli posti ära kustutas see oli enne privadori oma. Siis ilmselgelt ärritusin, kui mind kerjusest luuseriks kutsutakse.
    Mitte, et ma siin teisi niimoodi mõnitaks yolpa. Selline retard ikka pole.

  12. #1272
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kasutaja "DaBeat" soovib minult hand historyt PMide kaudu ma ei tea miks ma mõtlesin, et tournament historyt ma nii auto readisin seda nii. Anyway selline asi tundub küll liiast hetkel, et ma peaks kogu HH stake ajal mängituna kuhugi kõigile üles panema. Selle poolt pole ma kohe üldse mitte. Võin küll vahet pole millise investoriga vahet pole mis turna HHsid via skype vms üle vaadata, kuid ma ei näe, et ma peaksin hobusena nii avalikuks oma HH tegema. See on küll üle piiri.
    Ma küll ei leia, et seal midagi üle piiri oleks, eriti kui investorile päris suur tükk kuulub.

  13. #1273
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nagu aru saan, siis Madisel on võimalus lasta enda sharkscope ajutiselt nähtavaks teha. Piisab vaid ühest päevast, et mõni investor jõuaks sealt kontrollida ning pildi ka siia panna.


    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Ma küll ei leia, et seal midagi üle piiri oleks, eriti kui investorile päris suur tükk kuulub.
    +1

  14. #1274
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    404

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kasutaja "DaBeat" soovib minult hand historyt PMide kaudu ma ei tea miks ma mõtlesin, et tournament historyt ma nii auto readisin seda nii. Anyway selline asi tundub küll liiast hetkel, et ma peaks kogu HH stake ajal mängituna kuhugi kõigile üles panema. Selle poolt pole ma kohe üldse mitte. Võin küll vahet pole millise investoriga vahet pole mis turna HHsid via skype vms üle vaadata, kuid ma ei näe, et ma peaksin hobusena nii avalikuks oma HH tegema. See on küll üle piiri.
    Mismõttes üle piiri, see et mõni investor näeb su HH ja saavad kinnitust, et stakega on kõik okey on üle piiri?
    Arvestades antud olukorda on see täiesti standard ja võtab sul 5-10 minutit aega.

  15. #1275
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ütleks, et kui keegi nõuab, et postita iga viimane kui käsi siia, siis see on üle piiri. Kui nõutaks iga mängitud turniiri viimast kätt, siis oleks see igati mõistlik. Kui keegi tahab lihtsalt HH saada, siis on see väga okei ja ei nõua mingisugust erilist pingutust. Kusagilt on OP võtnud seisukoha, et inimesed istuvad päeval ja öösel arvuti taga ja üritavad tema selja tagant kaarte piiluda, et geeniuse mängu uurida ja reade saada tulevikuks. See arvamus on ilmselt kergelt ekslik ja OP pisut ülehindab enda olulisust muu maailma jaoks.

    Ja OP - get fucking real. Sulle anti tavainimese mõistes väga suur summa (lihttöölise aastapalk) põhimõtteliselt ausõna peale. Seda tehti seetõttu, et sinu mängijavõimetesse usuti ja sind usaldati kui inimest. Praeguseks oled sa feilanud mõlema punktiga. Sa pole suutnud ei tulemust näidata ega käituda usaldusväärselt ja viisakalt. Esimene eksimus antakse tihtipeale andeks (variatsioon blablabla), teist ei anta kunagi andeks. Ükskõik kui edukaks sa mängijana edaspidi saad, sellise suhtumisega oled paljude jaoks lihtsalt arrogant prick, kellega parema meelega tegemist ei tehta.

  16. #1276
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis - tead seda vanasõna: '' Usalda aga kontrolli '' ?.
    Just seda investorid hetkel soovivadki Sinult. Sa nagu nimelt põikled kõrvale graafikutest, auditist ehk ühesõnaga kõigest, mis suudaks kinnitada seda, et tõesti bankroll on läinud downeri/variatsiooni nahka. Kui Sul pole mitte midagi varjata, siis ei peaks ka probleem olema täita investorite soove. Sa pole ju neile peale 4 kuu andnud muud kui närvikõdi tagumikus. Kindlasti huvitab kõiki ka kui palju sa neid MTTsid suutsid lasta selle 4 kuu jooksul ?
    Hetkel tõesti tundub, et sa oled bankrolliga mingeid trikke teinud. Ilmselgelt pole sa br mangementi kasutanud ( see on kõigile selge ). Naljalt 5k euri ikka bustojoonele ei tiri.

    + lisapunkte annaks sulle see, kui laseksid kellegil investoril logida sisse su PokerStarsi kasutajaga ja vaadata sealt, et tõesti poleks tehtud ühtegi cashouti. See on vb tsipa üle piiri aga kui sul midagi varjata pole, siis miks mitte.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 16.05.12 at 12:35

  17. #1277
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ta postitas auditi.


    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    12 jaanuar peaks nüüd õige algus olema jh

    Please proceed to this URL:

    http://www7.pokerstars.com/reports/K...0516011606.zip
    PW:tere

    Auditi muutmine võtaks aega ? Lol ise ka mõtlete, kui unreal asjadega te hetkel süüdistate v :D.

  18. #1278
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    2012/03/11 5:19 PM Tourn Fpp Reward 526899181 NL Hold'em Buy-In: 24.50/24.500.50 $25 NL Hold'em [Hyper-Turbo, <font color=#00CC66><b>$15K Gtd</b></font>] USD 0.00 2.75 6.88 0.00 0.00 1,682.25 98.68 15,928.32 31,915.39 0.00 0.00
    2012/04/01 4:26 AM VIP Status Set 123005799 USD 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 1,682.25 0.00 15,928.32 31,915.39 0.00 0.00

    3 nädalat, siis vahepeal tuimalt pausinud.

    ja siis uuesti 3 nädalat pausi tõmmanud

    2012/04/11 1:38 PM
    Tourn Fpp Reward 543061549 NL Hold'em Buy-In: 2.00/2.000.20 $2.20+R NL Hold'em [2x-Turbo, <font color=#00CC66><b>$9K Gtd</b></font>] USD 0.00 1.10 1.10 0.00 0.00 456.17 566.47 16,494.79 32,481.86 0.00 0.00
    2012/05/01 6:07 AM VIP Status Set 125545274 USD 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 456.17 0.00 16,494.79 32,481.86 0.00 0.00

  19. #1279
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tuimalt. Et siis niisama disrespectimiseks ? Wtf
    Ma olen selle perioodi jooksul käinud väga palju reisil kokku tuleb kindlasti üle kuu ja vahetanud ka elamiskohta millega kaasnesid netiprobleemid.

    Ei näe mõtet miks ma peaks deblockima oma usernamed saitidel, et tõestada oma võitmis võimalust vms. Rääkimata, et ikka usalduse jutt. Milleks siis auditit küsitakse, kui isegi seda ei usuta. Otse starsi kodukalt kah veel ja muuta kuidagi ei saa. Ning ikka ei piisa ?

    Nagu ma ütlesin iga investor kes tahab võtke aga turna # teeme skypes HH reviewsid või läbi skype näete, kuidas pole cashoute tehtud vms seal kontos veel teha saab. Aga oma parooli ja PINi ütlemine, mida saab küll vahetada ei soovi ka öelda. HH ei taha ka avalikult üles panna. Viimaste reeglitega ma pole küll stake alguses nõustunud ja mõlemal osapoolel polnud selle vastu huvi, et reeglitesse panna. Chrisiga oleme viimased tunnid juba HHsid läbivaadanud nüüd paus ja kui mõnel investoril veel soovi siis võtke aga # v vaatame randomilt ja mul pole selle vastu mitte midagi.

    Nüüd siis nagu ma ütlesin, et pühap peale igat sessi balance siia üles. Kuid ma ei saagi mixed signalitest aru. Kui enam usaldus ei ole teie sõnade järgi jne. Kas soovite üldse jätkata ? Osakuväärtus algusest küll kõvasti langenud, kuid Chris oleks nõus kõik sellega välja ostma, kui soovi.

    BRM reeglid on olnud kindlasti tagaukseseks. Sellises suunas, et rolli hoida aga võtta riske suurematele shottidele. Näiteks pühapäeval paar extra turnat ja Scoop 27seid lowsid. Mis annavad lihtsalt ülisuure võimaluse suurelt hittida. Lisaks kui rollike alla ... 1k vist oli siis üle 15$ 180mane ei togi jms. Vabad reeglid, kuid need annavad ka suurima võimaluse suureks hitiks.

    Ma proovin teie silmade järgi olukorda mõista. Ma vihkaks ka "op"i forever ning ei taha stakemisega tegemist teha, kui lubatud printimist ei tule. Ning regulaarset updatet foorumis pole. Mis siis, et viimast polnud tingimustes kuid jah general sense ikka sooviks seda ja fb/msn/skypes on ka ebamugav küsida. Parem kõigile korraga üles, nüüd see probleem küll tagatud(täiendatud pühap reegel). Raha mängimiseks suur ilmselgelt ja siiski ei piisanud võitmiseks ajaks veel rohkem marru.
    Kuid ma ei tahaks stake life time HHsid küll. Mul on hetkel 4 hobust(2 full time) ja ei tuleks pähegi sellist asja küsida kindlasti randomly vahepeal valin turnasid ja vaatame HH üle, kuid kõige küsimisel ei näe mõtet. Rääkimata üksikutest, kes viimasel ajal bustorisse kogu rolli lasknud. Üksikult vaatan üle.

    Igastahes, mis probleemid nüüd jäävad ja PMida kes soovib siis HHsid vaadata. Homme 15.15-16 vb vaatame Jga üle aga pole kindel.

  20. #1280
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kuna ma investor, siis ei hakka rohkem risustama seda teemat aga short-guess.
    overall turkade arv ja br atm?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES