Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 65, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1555636465666775115165 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 281 kuni 1 300, kokku 3319
  1. #1281
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nagu auditi viimane rida ütles siis minu mäletamist mööda 1174.
    Ma uurin overall turnade arvu MTT/180manide oma lähima paari hga(hh review tehtud chrisiga ning lahkun kohe välja) enne tänast sessi (ideaalis alustaks 180manide toksimist max 19.30). Kui üldse mängimine hetkel lubatud või käivad läbirääkimised ja ma pole lubatud ?

  2. #1282

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    OT - pean uuesti eelmise posti üle lugema, mitte ei saa aru. See tekst ei ole ju eesti keeles kirjutatud - peab vist google translate´i kasutama.

  3. #1283
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mhm arvatavasti on segane aga loodan, et üldjoontes arusaadav. Ma pole üli kaua pidanud ärkama kell 7 nagu täna äratusega pidime tegema, et Tartu poole tulema hakata. Pea ikka valutab eilsest ja pole just perfektne kirjutamis tuju.

  4. #1284
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 208

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    12 jaanuar peaks nüüd õige algus olema jh

    Please proceed to this URL:

    http://www7.pokerstars.com/reports/K...0516011606.zip
    PW:tere

    Auditi muutmine võtaks aega ? Lol ise ka mõtlete, kui unreal asjadega te hetkel süüdistate v :D.
    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kasutaja "DaBeat" soovib minult hand historyt PMide kaudu ma ei tea miks ma mõtlesin, et tournament historyt ma nii auto readisin seda nii. Anyway selline asi tundub küll liiast hetkel, et ma peaks kogu HH stake ajal mängituna kuhugi kõigile üles panema. Selle poolt pole ma kohe üldse mitte. Võin küll vahet pole millise investoriga vahet pole mis turna HHsid via skype vms üle vaadata, kuid ma ei näe, et ma peaksin hobusena nii avalikuks oma HH tegema. See on küll üle piiri.
    Ma ei ole kogu teemat läbi lugenud (peatusin täpselt siin) aga HH ja turniiride auditist üksi on väga vähe. Mul ei ole ühtegi kahtlust, et MV on valesid turniire mänginud aga tõese auditi jaoks on vaja kõrvale screenshoti viimase 60 päeva jooksul tehtud sisse - ja väljamaksetest.

    Saan aru, et seda infot ei soovi Madis avalikult anda aga alati on võimalik määrata objektiivne ja usaldusväärne audiitor.

  5. #1285
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ei saa aru, mis asja sa mullitad. Inimesed tahavad graafikuid näha. Pane need kuradima graafikud üles ja asi musi. Terve stake ajaline graafik. Üks lihtsalt turniirid, üks bbdes. Ja see sharkscope asi on ka tore nali obv.

  6. #1286
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Pea igas Madise postituses on peamiseks s6numiks, et kellegi Crisiga (Moorman???) vaadatakse HH yle ja 6pitakse mangu. Ja siis too pikk "selgitav" postitus tund aega tagasi - oled heroiinile yle lainud? Eesti Meister ei sa siukest pudru ja kapsaid ju ometi kokku kirjutada!

    Ja siis 2800euri naistele kulutada, endal 4 hobust (2fulltime - see on suur raha) jooksmas... samas kysid ise steiki...

    Miskit on vaga mada...

  7. #1287
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    Sissekanne boonuse saamiseks, turna resulte ei ole importinud ei tea täpsust, suured swingid chipside graphil oli see kunagime deep run suurel 2$ rebuyl mis siis keeras graphi metsa imo jms.
    Mis veel ?
    Tahab keegi mikogo/skypega minu arvutis asju üle näha ?
    BBdes näha, et miinustes pole.
    Äitäh ka MagicFriendile vajalike kommentaaride eest.
    Ning tead sa üldse millal ma staket küisin ja miks mul siis raha polnud ? :)

    Mängude arvud:


    *Ma ei saa aru loogikast miks ma pean screenshotist näitama cashoudite historyt, kui auditis otse pokerstarsist 100% täpsusega on näha kuidas raha liikunud.

    http://www.upload.ee/files/2349243/P...mmary.csv.html
    Export total turniiridest. Ma ei saa screenshottida kuna paljud on 1x ja siis tuleks sellest imo mingi 3-4 pilti. Siin järjestatud selle järgi, mida kõige rohkem mänginud.

    A total arv on 2188 ma ei tea mitu % MTT/180.
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 16.05.12 at 15:38

  8. #1288
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mis su VIP level ?
    33,530.44 VPP-d oled teeninud aga palju FPPsid kontol? Ehk leiavad ka need mingisuguse otstarbe br arendamisel. :)

  9. #1289
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei ole kogu teemat läbi lugenud (peatusin täpselt siin) aga HH ja turniiride auditist üksi on väga vähe. Mul ei ole ühtegi kahtlust, et MV on valesid turniire mänginud aga tõese auditi jaoks on vaja kõrvale screenshoti viimase 60 päeva jooksul tehtud sisse - ja väljamaksetest.

    Saan aru, et seda infot ei soovi Madis avalikult anda aga alati on võimalik määrata objektiivne ja usaldusväärne audiitor.
    Kui ranka oleks nõus selleks hakkama siis saaks imo kõik asjad selgeks. kus mida tehtud on ja kas on üldse midagi mäda. Samuti lasta saata audit otsa starsilt rankale ja kõikidele küsimustele peaks olema vastused olemas. Kui midagi varjata ei ole siis ei tohiks ka probleemi olla seda teha. iseasi kas Ranka viitsiks selle enda peale võtta.

    E: ja üldse ma ei saa aru milleks nii kiivaliselt varjata sharkscope kui see teeks pildi selgemaks? ma saan aru kui grindid siis ei taha, et regsid näeksid or smth, aga plah kui on mingid arusaamatused või jamad siis pole raske teha paariks päevaks opt-in ja näiteks mitte mängida need paar päeva. kui kõik laabub ja uuesti grind lahti läheb siis võib ju blocki jälle peale panna. arusaamatu keerutamine.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 16.05.12 at 18:45

  10. #1290
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 208

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas siis sellest postist ei piisa? Minu arvates ta postitas sama info avalikult: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post429912

  11. #1291
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ok. lihtsalt liigne ettevaatus ei tule kunagi kahjuks

  12. #1292
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis, kui br langeb alla 1000$ siis anna koheselt teada.

  13. #1293
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Madis, kui br langeb alla 1000$ siis anna koheselt teada.
    40 20-May 14:30 Main Event [2-Day Event] M: $1,050.00

  14. #1294

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tundub et graafikud lõid trollidel ja hateritel luugid kinni....

  15. #1295
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Tundub et graafikud lõid trollidel ja hateritel luugid kinni....
    ? Kivis oled ? Tänu "hateritele" ja "trollidele" viitsis kuningas end üldse liigutama hakata. Tundub, et sa ei saa endiselt (taha aru saada), milles siin probleem oli. Investoritel tuli läbi ussim*nni pugeda INFO nimel stake ajal. Pigem võiks su "trollidel ja hateritel luugid kinni" kohta FYP teha ja öelda, et haterid ja trollid lõid noorel nartsissistil põhja alt ära korraks - reality check kulus ära ja tõi tagasi maapeale. Loodetavasti sellest õppetunnist oli kasu ja elu on edasi lill.

    gl!

  16. #1296

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Tundub et graafikud lõid trollidel ja hateritel luugid kinni....
    Vaikus on seetõttu et sind nähti Tallinnas liikumas ja nüüd on haterid ehmunud. Va. 1 troll.

  17. #1297
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tahaks loota, et täna näeb informeerivat posti Madis Very poolt nagu ta ise lubas ( iga pühapäev update ).

  18. #1298

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Vaikus on seetõttu et sind nähti Tallinnas liikumas ja nüüd on haterid ehmunud. Va. 1 troll.
    :D

  19. #1299

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    öeldakse, et laste, nõdrameelsete ja vanurite peale pole mõtet närvi minna.
    vahel tahaks seda prügi kommenteerida, mida mõne vostro omaniku suust voolab, kuid olen nüüdseks aru saanud, et mõni inimene lihtsalt ei küündi tõsiseltvõetavuseni. ei kujuta ette ka kuidas mõni oma pilve pealt alla tuleb aga tönaseks peaks selge olema, et see kannatlike inimeste jutt on nagu hane selga vesi. Pole mõtet oma energiat raista sellele.
    ei kujuta ette, kas mingisugune alla kukkumine üldse aset leiab. reaalne maailm on fantaasia poolt liiga ära lämmatatud.
    õnne selles elus, kuna kardan, et sellise suhtumisega läheb seda kõvasti vaja.
    Viimati muudetud con poolt : 20.05.12 at 13:11

  20. #1300
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Pigem kipub sellistel inimestel ikka elus hästi minema mingi valemiga

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES