Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 71, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2161697071727381121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 401 kuni 1 420, kokku 3319
  1. #1401
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    IMO enne stake algust rääkis madis väga suure suuga kuidas "ohh mott mega suur, sitaks +EV stake, ainult grind grind grind, annan sitaks voluumi" voluumist on asi praegu väga kaugel ja ilmselge stake tingimuste rikkumine.

  2. #1402

    Re: Madis Very - Madistab Rexe täis turniirides +5k€ Stake

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Epic päevik ikka, kui seda lugema hakkasin.
    Head vanad ajad :)
    Vahepeal oli ikka päris soliidne semi paus online pokkeri grindist ja vaid Live action käis. Nüüd on aega rohkem ja motivatsioon läbi lae.
    Its good to be ALMOST back ja loodan, et selline tore 10k ringis hit pole kaugel.
    Trä... Praegu lugesin poisi vanu postitusi, pisar silmas naeran.
    Bljääääd, ma olen nii epic vend, mul on epic päevik, epic trip oli, solid print, kohe hitin 10K.
    Hilisemad postitused on stiilis FFFFUUUUUUUUU, fucking variatsioon ja siis täielik vaikus. Noh, kas nüüd jäi m.unn kurku kinni v? Nii kui kusagilt raha saad, olgu steikijatele epic väljamakse tehtud. Ja peale seda võid epicult nahui tõmmata siit foorumist.

  3. #1403
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Oleks mingi vähem tuntud vend oleks ammu midagi ette võetud, aga kuna kodanikul on fb.s 2.6k sõpra ja wannabe celebrity siis hoitakse nagu sitta pilpa peal.
    Lähemalt süveneda siis pokkeriringkonnas ei pane mind enam mitte miski imestama. NVGs võib neid threade lugema jäädagi kus tuntud TV prod lasevad inimesi tuimalt üle ja rikuvad reegleid erinevates diilides.

    Sharkscope on üldse avalikuks tehtud w?(on üldse mingeid OPR-e, sharkscope kunagi pandud siin teemas?) Ma võin 24hga need erinevad graafikud fabritseerida ja HHsid kirjutada kui vaja, proves dog shit.
    f this shit, douches gonna douche

  4. #1404
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Oleks mingi vähem tuntud vend oleks ammu midagi ette võetud, aga kuna kodanikul on fb.s 2.6k sõpra ja wannabe celebrity siis hoitakse nagu sitta pilpa peal.
    Lähemalt süveneda siis pokkeriringkonnas ei pane mind enam mitte miski imestama. NVGs võib neid threade lugema jäädagi kus tuntud TV prod lasevad inimesi tuimalt üle ja rikuvad reegleid erinevates diilides.

    Sharkscope on üldse avalikuks tehtud w?(on üldse mingeid OPR-e, sharkscope kunagi pandud siin teemas?) Ma võin 24hga need erinevad graafikud fabritseerida ja HHsid kirjutada kui vaja, proves dog shit.
    f this shit, douches gonna douche
    Ta keeldus SharkScope avalikuks tegemast isegi korraks.

  5. #1405
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis, võta ka sõna. Mingid mõtted peavad sul seoses selle jutuga olema.

  6. #1406

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    Madis, võta ka sõna. Mingid mõtted peavad sul seoses selle jutuga olema.
    Ta on busy kolimisega. Lisaks ta veel õpib, nii et silmad punased. Logib pühapäeval sisse ja annab 3 lauselise ülevaate, kuna ta on nii epic vend ja rohkem selle foorumi jaoks ei saa talenti raisata.

  7. #1407

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    EPIC

  8. #1408
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Miks pole Madis kunagi oma epic crushamentsi epic graphe üles pannud/näidanud, millel oleks kasvõi mingigi suurem sample? On vaid mingid shortterm ühepäevaste hiiterite graphid(v.a kohustuslikud stake`i omad ). Ma ei väida midagi, vaid ütlen, et tundub imelik mulle et madisesugune vend ei kasutaks võimalust neid graphe igal võimalusel eksponeerida (nagu ta teeb kõige muuga - live mtt scoorid näiteks ) juhul kui tal oleks midagi näidata. Senised argumendid (lol_edgaments) ei veena kedagi.

  9. #1409

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Miks pole Madis kunagi oma epic crushamentsi epic graphe üles pannud/näidanud, millel oleks kasvõi mingigi suurem sample? On vaid mingid shortterm ühepäevaste hiiterite graphid(v.a kohustuslikud stake`i omad ). Ma ei väida midagi, vaid ütlen, et tundub imelik mulle et madisesugune vend ei kasutaks võimalust neid graphe igal võimalusel eksponeerida (nagu ta teeb kõige muuga - live mtt scoorid näiteks ) juhul kui tal oleks midagi näidata. Senised argumendid (lol_edgaments) ei veena kedagi.
    kui roosa topi meheks oled korra saand, siis ei peagi näitama enam mingeid graafikuid, kõik on nii epic ja standard lihtsalt

  10. #1410
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    3nda juuni posti järgi küll elu on lill ja life rulez.
    http://erit.eu/

    Rofl, ma out, tõmbasin toidu kurku.
    Vaatasin huviprst 1st posti teemas ja 2 aastat hiljem on editud ja oma wikipedia lisatud,LOL.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 05.06.12 at 11:27

  11. #1411
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ..

    Recently feeling like an epic fish at pokerstars at the 180s. In which i have made some good money during recent years. But at the moment just not crushing and because of that my big stake is still going bad. Not anything special to say about that, just need to get coached and review my HH also i had an idead to check out my HHs by myself from past years to see that wtf has changed that im not crushing those games anymore.

  12. #1412
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Miks pole Madis kunagi oma epic crushamentsi epic graphe üles pannud/näidanud, millel oleks kasvõi mingigi suurem sample? On vaid mingid shortterm ühepäevaste hiiterite graphid(v.a kohustuslikud stake`i omad ). Ma ei väida midagi, vaid ütlen, et tundub imelik mulle et madisesugune vend ei kasutaks võimalust neid graphe igal võimalusel eksponeerida (nagu ta teeb kõige muuga - live mtt scoorid näiteks ) juhul kui tal oleks midagi näidata. Senised argumendid (lol_edgaments) ei veena kedagi.
    Ma tõin ka selle suht ammu välja, et tal on absoluutselt kõik kohad blokitud. Isegi mingitelt urka saitidelt ei saanud ühtegi graafikut. Igal pool ütles, et mängija on lasknud ära blokeerida. Ja arvestades tema ego, et kui oleks midagi näidata, siis oleks see talle dressipluusi peale prinditud.
    ( Click to show/hide )

    Kammoon, kes teeks midagi sellist?

  13. #1413

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Ma tõin ka selle suht ammu välja, et tal on absoluutselt kõik kohad blokitud. Isegi mingitelt urka saitidelt ei saanud ühtegi graafikut. Igal pool ütles, et mängija on lasknud ära blokeerida. Ja arvestades tema ego, et kui oleks midagi näidata, siis oleks see talle dressipluusi peale prinditud.
    ( Click to show/hide )

    Kammoon, kes teeks midagi sellist?
    '
    AHAHAHAHAH nice pic .. ma olen konkreetslet kõht kõveras :D

  14. #1414
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Siin tuleks varsti teha vist juba selline teema nagu 2+2 foorumis Doug Lee'ga on. Suht samasse masti mehed mõlemad.

    See lõik viimasest blogipostitusest on ka suht vinge:
    going to the cinemas, almost everyday i wake up and go have a super breakfast at some restaurant and read a book besides that, red wine , hanging out and talking about whatever with my friends to get away from my epic poker lifestyle, live poker, drinking a big can of Mojito on the town with Liisu at 5 AM after some wine and waterpipe at some relaxing places this stuff really stops the time and u can have the time of your life . And so on… i enjoy everything in my life i guess you really have to be like that to stay happy no matter what and keep crushing life in the future.
    No keda kotib, et stake 70% ulatuses maha on mängitud ja draamat tuleb nii uksest kui aknast. Ega "eepiline" elustiil selle pärast kannatama ei pea.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 05.06.12 at 13:15

  15. #1415

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    "to get away from my epic poker lifestyle"

  16. #1416

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    BAHHAHAHA :D Epic Erit is Epic!!!

  17. #1417
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    epic vend, mis teha.

  18. #1418
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    .....REVEEEEEENNNNGGGGGGEEEEEEE the other, haha ok thats obvious.
    ( Click to show/hide )

  19. #1419
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    tundub, et teda ümbritseb mingi EPIC shield mis filtreerib kõik positiivse ja blockib negatiivse mis talle suunatud

  20. #1420
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    "to get away from my epic poker lifestyle"
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES