Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 72, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2262707172737482122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 421 kuni 1 440, kokku 3319
  1. #1421
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ah, mis te hurjutate poisi kallal. Grindib vahel ja elab hästi ja tunneb elust mõnu. Mõtleb ju positiivselt ja puha. Olin ka superstaar omastarust mõned a tagasi kui variatsioon hästi toitis-käisin Vegases laiamas ja puha. Ega see pisiasi siis ei kottind, et mängu sellest hoolimata väga ei biitind ja peagi busto nagunii olin. Ega see online MTTde värk ei olegi kerge biitida-on tõesti vaja jubedat volüümi panna ju. Samas kui raha ok-lt käes ja igasugu muud ideed ja tegevused segavad, siis see ei saagi õnnestuda. Omad kogemused. EV suhtes teen parimat mängu ilmselt kui selg vastu seina ja busto olen-siis tihti ka steigitud rahaga sh kui ikka päris busto. Kui seda aga pole on meri põlvini ja gambool ja poh need nitigrindid ju.

    Btw sormi post ja ideed üsna asjalikud-see, mis juhtus selle steigiga seni...eks teatav risk tulnuks ilmselt juba enne sisse võtta investoritel, et nii võib juhtuda. Kui Madis ikka tõesti tahab tõestada, et tegija on siis talle muidugi heaks väljakutseks see steik tagasi üles EPIC kõrgusteni grindida kui selleks ka vahepeal kasvõi 1$ turkasi peab laskma. Nu kunagi oli nüüdseks mitte enam nii lugupeetud seltsimees Chris Fergusonil vist mingi diil, et 1$-st grindis 20k mõne kuuga-ja sai sellega hakkama nagu nalja.

  2. #1422
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Nu kunagi oli nüüdseks mitte enam nii lugupeetud seltsimees Chris Fergusonil vist mingi diil, et 1$-st grindis 20k mõne kuuga-ja sai sellega hakkama nagu nalja.
    Chris Ferguson suutis ka 8 meetri pealt mängukaardiga porgandi pooleks visata, nii et ta on(oli) tunduvalt epicum vend.

    E: Vabandan, vaatasin üle ja 3 meetri pealt siiski. Nii et Erit poodi porgandeid ostma ja harjutama, mõni epic pakk kaarte sul ikka kodus on.
    Viimati muudetud Cypher0 poolt : 05.06.12 at 15:42

  3. #1423
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    ...
    sry aga mulle tundub, et sa ja sorm pole aru saanud probleemi põhiolemusest. soovitan teil teema uuesti läbi lugeda.

  4. #1424
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    sry aga mulle tundub, et sa ja sorm pole aru saanud probleemi põhiolemusest. soovitan teil teema uuesti läbi lugeda.
    Nu selles muidugi õigus teil-et steiki ja investoritesse suhtumine asja juures võiks ja peaks olema teistsugune. Eriti arvestades selle steigi suurust (lihttöölise aastapalk jne). Samas inimlikust aspektist lähtuvalt püüan temast ka aru saada. Loodetavasti jõuab asi normaalse lahenduseni-seniks muidugi kisa, kära ja lõbusat lugemist siin jätkub.

  5. #1425
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Nu selles muidugi õigus teil-et steiki ja investoritesse suhtumine asja juures võiks ja peaks olema teistsugune. Eriti arvestades selle steigi suurust (lihttöölise aastapalk jne). Samas inimlikust aspektist lähtuvalt püüan temast ka aru saada. Loodetavasti jõuab asi normaalse lahenduseni-seniks muidugi kisa, kära ja lõbusat lugemist siin jätkub.
    temast ka aru saada? et ongi ok stakejatele kõrge kaarega pähe kuseda? lol sa oled ika eriti optimistlik. imo ole nii rikas ja balla kui tahes, teisi inimesi tuleb austada(eriti veel neid kes sulle raha kasutada annavad). kui sa seda ei tee, siis ära oota mitte mingit austust ja mõistmist ka teiste poolt. stakejaid on way too mõistlikud olnud sellise venna suhtes. ma ei tea kuidas teistega on kes live mängimas käivad, aga minu suhtumine OP-sse muutus küll kardinaalselt.

  6. #1426
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nu ei olnud ju kuskil kirjas, palju ta täpselt volüümi andma pidi või kui sageli updatema jne. Hiljuti isegi pakkus kompromisslahendusena selle pühapäevase updatemise. Püüdke end tema olukorda panna-mis te siis teeks või ette võtaks? See variatsioon, swong või mittebiitimine, whatever oli loomulikult frustreeriv.

    Samamoodi nagu on investoritele frustreeriv lugeda kui op siia vbl heal juhul korra nädalas nägu näitab ning siis kirjutab kokku lehekülje parajat segast stiilis, kärss oli kärnas, maa külmetand, silmad krillis ja muud hädad ning btw ega ei ole viitsind ega aega saanud siin seda vahepealset mula ju nagunii läbigi lugeda.

    Arenguruumi mõlemalt poolt-aga steik on pikaajaline-aega ju on. Aasta lõpuks on vbl juba kasumis. Leiab aega...suureneb v astutustunne, saab frustratsioonist ja doomswitchist ka üle vbl. Shansid ju on. End kokku võtta ja mitte jätta eluksajaks külge plekki, et ei biidi ja pani bustoks-sh mitte piisavalt investoreid austades.

  7. #1427
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Stakest jahumine kipub kuidagi ühekülgseks, mind huvitab hoopis kuidas firmal läheb?

  8. #1428

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Stakest jahumine kipub kuidagi ühekülgseks, mind huvitab hoopis kuidas firmal läheb?
    "My company the taxi stuff went busto, too much hustle and stuff going on in that world so it didnt survive." - palun väga otse erit.eu-st.

  9. #1429

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Imo on mõlemad osapooled kõvasti alla stakemisstandardi käitunud. Kui sa mängid kellegi raha eest, siis peaks ikka mängima ehk tööd tegema ja kui sa investeerid raha, siis ikka tuleks ka teada kuhu sa investeerid ja mis seis selle rahaga on ning vajadusel jalg maha panna kui asi pole õige.

    Kas lahenduseks ei võiks olla, et rahulolematud osanikud müüvad oma osa maha juurdehindlusega siis Madisele või mõnele teisele osapoolele. Terve stake tagastada tundub minu silmis jabur, sest mõlemad osapooled pole oma tööd korralikult teinud.

  10. #1430

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Firmas jäid töötajadki vist pika ninaga, nagu võib kommentaaridest lugeda.
    http://sport.delfi.ee/news/pokker/uu...com=1&no=0&s=1

    Tänaseks on firma äriregistrist kustutatud. Juu siis ajas see MEELETU grindimine äriasjad ka vussi, et ei jäänud aega endale võetud kohustustega (juhatuse liikmena) tegeleda. Madise enda balla balla kommentaari saab lugeda delfi uudise kommidest.

  11. #1431
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    plah mitu korda peab seda siin teemas mainima et inimesed aru saaksid. probleem ei ole biitimises või mitte biitimises asi on hoopis milleski muus.kuskil ei ole kirjas, et ma pean vetsus potil istudes sittuma aga ma siiski teen ju seda mitte ei seisa jalgadega prilllaua peal seda tehes.kuskil ei ole otse kirjas, et ära vala kinosaalis teisele inimesele jooki kraevahele, aga ma siiski ei tee seda. mina igaljuhul enam ei viitsi seletada. tehke mis tahate ja kuidas tahate. gl.

  12. #1432
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Imo on mõlemad osapooled kõvasti alla stakemisstandardi käitunud. Kui sa mängid kellegi raha eest, siis peaks ikka mängima ehk tööd tegema ja kui sa investeerid raha, siis ikka tuleks ka teada kuhu sa investeerid ja mis seis selle rahaga on ning vajadusel jalg maha panna kui asi pole õige.

    Kas lahenduseks ei võiks olla, et rahulolematud osanikud müüvad oma osa maha juurdehindlusega siis Madisele või mõnele teisele osapoolele. Terve stake tagastada tundub minu silmis jabur, sest mõlemad osapooled pole oma tööd korralikult teinud.
    +1

    Taolised pikemaajalised makeup diilid on väga ilusad ja toredad-kuni hetkeni, mil ei langeta sügavale miinusesse. Siis on frustratsioon, motipuudus ja igasugu hädad-tean omadest kogemustest nii steigitava kui investorina.

  13. #1433

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    +1

    Taolised pikemaajalised makeup diilid on väga ilusad ja toredad-kuni hetkeni, mil ei langeta sügavale miinusesse. Siis on frustratsioon, motipuudus ja igasugu hädad-tean omadest kogemustest nii steigitava kui investorina.
    Puust ja punaseks

    Miinusesse langemine, miinuses püsimine, rahade seismine ja stakejate ja staketava mõlema fustratsioon on otseselt staketava enda (kõrvalise) tegevuse tagajärg. Nii lihtne see ongi.

    Mitte keegi pole sundinud teda kella viieni hommikul linnas pidutsema, keegi pole sundinud teda cashi mängima, keegi pole sundinud 12h live sesse tegema. Kogu see tegevus on tal olnud vabatahtlik ja kui seetõttu kannatab mindset, mäng muutub +EV-st -EV-ks ja üldine olukord muutub närviliseks, siis langeb vastutus 100% Madisele (rõhutaks seda osa). On ju nii?
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 05.06.12 at 17:05

  14. #1434
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nu teatav kõrvaline tegevus on kasulik ja isegi vajalik. Väljas käimine, sporditegemine, live sessid sekka, midaiganes. Lihtsalt päevad läbi silmad krillis ekraani vahtida ning grindida ei saa ka liiga hea olla. Aga eks härra jah oma muude tegevustega ilmselgelt pisut liiale läinud praegusel juhul.

    Mis häda seda statistikat avaldada on ma nüüd ka aru ei saa muidugi tõesti. Kus Kenasti kirjas graafik, sessid, hours played ja üldse kogu inff. Sellele peaks investoritel küll igasugune õigus olema obv.

  15. #1435

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Aga kui Madis oleks saanud nendelt 3000 eurostelt pihvidelt tripperi ja poleks saanud korralikult volüümi anda, kuna on vaja kogu aeg genitaale sügada. Kas see oleks olnud siis stakejate süü?

  16. #1436

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Nu teatav kõrvaline tegevus on kasulik ja isegi vajalik. Väljas käimine, sporditegemine, live sessid sekka, midaiganes. Lihtsalt päevad läbi silmad krillis ekraani vahtida ning grindida ei saa ka liiga hea olla. Aga eks härra jah oma muude tegevustega ilmselgelt pisut liiale läinud praegusel juhul.

    Mis häda seda statistikat avaldada on ma nüüd ka aru ei saa muidugi tõesti. Kus Kenasti kirjas graafik, sessid, hours played ja üldse kogu inff. Sellele peaks investoritel küll igasugune õigus olema obv.
    Simmo kamoon. Sa ei mängi ju esimest korda.

    Saad ju ise ka aru, et keegi pole Madisele keelanud väljas käia, elada täisväärtuslikku elu ja sundinud silmad krõllis arvuti ees olema. Antud juhul ongi näide, kus kõrvaline tegevus on RÄIGELT stake seganud ja loonud olukorra, kus kasumi teenimine on ebatõenäoline. See on see, mis peaks olema antud juhul oluline ja sellise olukorra vältimine peaks olema kõigile osapooltele kohe algusest selge - reeglitesse kirjutatuna või mitte.

  17. #1437
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    keegi ehk teavitaks ka Madist, et epic pidu on juba taies hoos...
    v6i kas me peame t6esti ootama pyhapaevani?

  18. #1438

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma olen tal confirmed permabannitud facebookis:(

  19. #1439

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Aga miks taksonduse ja rendiautode king of the world koguaeg ise BUSSIDEGA Tallinna vahet hoorab?

  20. #1440
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    HCC-l võiks ehk seljuhul varsti lennufirma olla

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES