Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 75, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2565737475767785125 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 481 kuni 1 500, kokku 3319
  1. #1481

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    mul on asjalik ja aus küsimus: Madis, millisena sa stake tulevikku näed, palju grindima hakkad ning mis on sinu eesmärk sellega seoses? Breakeven ja nägemist?

  2. #1482

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kirjutasin mingi pika teksti, kus põhimõte oli selline: Madis sa oled ilge tont vend.
    Igastahes, kustutasin selle pika teksti ära ja kui lühidalt kokkuvõte teha sellest tekstist siis: Sa oled ikka ILGE TONT VEND!

    True story!
    Viimati muudetud neeme poolt : 07.06.12 at 00:14

  3. #1483

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    [QUOTE=Madis Very;434556]

    Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?

    Yes, for real
    Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

    Kohe hakkab minema, neeger
    Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
    Nobody gives a shit, tegelt ka.
    Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt.
    Ära hakka pihta...

    Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit.
    Terve foorum võtab sind juba kui huumorit, tatilutu. Ainuke jama, et mõnede jaoks läks see 5K maksma


    Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
    Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
    Tra, sa jõudisd nii palju ebaolulist paska ajada praegu ühe postitusega, et ALB AKKAB! Millal rahad tagasi kannad tatilutu. Mul tõmbas nii sita keema praegu raisk... Ma teen steigi teema, kus foorumi kasutajad panevad rahad kokku, et ma sul lambid kinni tambiks. Proovi siis kuu aega pimedana kah grindida! Kui sa mõistust pähe ei võta ja rahasid ei tagasta, tuleb sulle lihtsalt mõistus pähe tampida! Nüüd pane ilusti graafik, millal, kellele ja kui palju tagasi kannad. See bullshit on juba üle mõistuse läinud. Täna on 7 juuni, kuu aega peaks piisav tähtaeg olema. 7 juuli olgu kõigile steikijatele rahad makstud!

  4. #1484

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    :D hästi öeldud

  5. #1485

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sry for offtopic. Kuna stakes ei osale, siis arvamust ei avalda, aga lihtsalt väike ülevaade Madise postituste esimestest repliikidest, alates kui asjad hakkasid viltu kiskuma (29.02).

    Oi, ma ei viitsi hetkel pikka juttu läbi lugeda ei saa aru mis vaidlus käib.
    Pole online eriti aega olnud mängida.
    Thanks, paar muutust nüüd irl, pean korterist varsti ära kolima.
    Aga palun helistage või kontakteeruge FBs, kui on stake kohta küsimusi.
    Wut, jah wtf just happened, ärkasin nüüd ja pole paar päeva magamata mõistus tuli ka koju.
    ma alustasin just sessiga, ma peale seda panen tahaks paar h grindida
    No ei ole kerge. Saan väga kergelt onlines juba frustreeritud olendiks.
    Respect Fikuuu, sellist suhtumist ma ootangi stakejatest :P.
    Tsau, jep korras hiliste sündmuste tõttu pole eriti aega olnud siin teemas aktiivne olla.
    Peale ME hitti sain eile esimest korda pargis cashi mängides ka esimese ca 15 käe jooksul Royal Flushi
    Don't worry be happy küll läheb paremini ka onlines.
    Olen elus.
    taolised coolimad, kuid jah originaalil 40 000 liket täis kohe 15 tunniga
    There is always haters, eriti 9gagis.
    2.7k ja fkn fk fk ikka see online küll.
    Täiesti mega standard sb+50/50 diil.
    haha, epic
    Ei mäletagi, et kellegile oleks lapsepõlve unistustest rääkinud :O.
    Vähe, ma eeldan et max 200.
    Yes Sir. Peale tiitlit ei ole olnud eriti motivatsiooni ilmselgelt, oli muid asjugi teha.
    Oh yea, friggin love online grinding.
    Fkn nice sain ühe sõbra inglismaalt kaasa
    Krt võitsin jälle selle väikse live
    Tal minu õnneks väike kompleks livedega
    Um, ma olin ju ca 2 nädalat Hispaanias livet mängimas.
    Ah shit otseselt ei öelnudki siin.
    Yound, wild and stupid ? :D
    faaaaaakh
    Sorry jah ei ole siia foorumi jõudnud.
    Kas see moodus salvestab nüüd ka rebuysid ja arvestab sisse KOd ?
    Heh, kus see veel kirjas olnud, et pole miinuskuid olnud.
    Nii olen siin.
    Õhtust Olen homme päevaks tagasi Tartus.
    otsisin ja see peaks olema esimene post, kui teema üles tuli
    No ilmselgelt ju. Selline on see diil, et ainult starsis. Ei tasu nüüd ekstreemselt ka asju ülmõelda.
    ???????????? gtfo sellise jamaga
    Indeed, kas tõesti paremat elus pole teha.
    12 jaanuar peaks nüüd õige algus olema jh
    Karli. Wtf ?
    Mõistan see oli lihtsalt väike ärrituvus.
    Tuimalt. Et siis niisama disrespectimiseks ? Wtf
    Mhm arvatavasti on segane aga loodan, et üldjoontes arusaadav.
    Suured chip swingid on...
    Jõudsin hommikul...
    Ilmselgelt :P
    Tapan ennast R-P 12-14h livedega
    Mingi miljon posti siin jälle

  6. #1486

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    mul sõbral on suveks vaja ehitusele abitöölist (segu tegemine, krohvimine, betoonitööd ja muu sarnane). tunnipalk 6.5€. kui on huvi saada pm, saaksid vast mingi 1500eur ikka sealt kokku ja see aitaks tublisti sinu olukorras

  7. #1487
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    mul sõbral on suveks vaja ehitusele abitöölist (segu tegemine, krohvimine, betoonitööd ja muu sarnane). tunnipalk 6.5€. kui on huvi saada pm, saaksid vast mingi 1500eur ikka sealt kokku ja see aitaks tublisti sinu olukorras
    Ma ei saagi aru kas sa trollid või ei, aga siin pole ju probleem selles, et steigitav life-busto oleks või midagi säärast.

  8. #1488

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma ei saagi aru kas sa trollid või ei, aga siin pole ju probleem selles, et steigitav life-busto oleks või midagi säärast.
    ei trolli.. mul sõbral siin stakes väike osak sees ja teinepäev saunas arutasime et kuidas siit stakest midagi tagasi saaks.. siis pakkusin oma varjanti

    aga meil tekkis mehe likviidsuses kahtlus kyll. sest
    1)stake 2)korterist välja 3)taxi busto
    kuna vanust ka yksjagu siis ei usu tatilutu juttu sinisilmselt

  9. #1489
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    [QUOTE=Svenza;434568]
    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust

    Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?

    Yes, for real
    Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

    Kohe hakkab minema, neeger
    Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
    Nobody gives a shit, tegelt ka.
    Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt.
    Ära hakka pihta...

    Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit.
    Terve foorum võtab sind juba kui huumorit, tatilutu. Ainuke jama, et mõnede jaoks läks see 5K maksma


    Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
    Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
    Tra, sa jõudisd nii palju ebaolulist paska ajada praegu ühe postitusega, et ALB AKKAB! Millal rahad tagasi kannad tatilutu. Mul tõmbas nii sita keema praegu raisk... Ma teen steigi teema, kus foorumi kasutajad panevad rahad kokku, et ma sul lambid kinni tambiks. Proovi siis kuu aega pimedana kah grindida! Kui sa mõistust pähe ei võta ja rahasid ei tagasta, tuleb sulle lihtsalt mõistus pähe tampida! Nüüd pane ilusti graafik, millal, kellele ja kui palju tagasi kannad. See bullshit on juba üle mõistuse läinud. Täna on 7 juuni, kuu aega peaks piisav tähtaeg olema. 7 juuli olgu kõigile steikijatele rahad makstud!
    pretty much this

  10. #1490
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    [QUOTE=Svenza;434568]
    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust

    Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?

    Yes, for real
    Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

    Kohe hakkab minema, neeger
    Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
    Nobody gives a shit, tegelt ka.
    Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt.
    Ära hakka pihta...

    Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit.
    Terve foorum võtab sind juba kui huumorit, tatilutu. Ainuke jama, et mõnede jaoks läks see 5K maksma


    Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
    Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
    Tra, sa jõudisd nii palju ebaolulist paska ajada praegu ühe postitusega, et ALB AKKAB! Millal rahad tagasi kannad tatilutu. Mul tõmbas nii sita keema praegu raisk... Ma teen steigi teema, kus foorumi kasutajad panevad rahad kokku, et ma sul lambid kinni tambiks. Proovi siis kuu aega pimedana kah grindida! Kui sa mõistust pähe ei võta ja rahasid ei tagasta, tuleb sulle lihtsalt mõistus pähe tampida! Nüüd pane ilusti graafik, millal, kellele ja kui palju tagasi kannad. See bullshit on juba üle mõistuse läinud. Täna on 7 juuni, kuu aega peaks piisav tähtaeg olema. 7 juuli olgu kõigile steikijatele rahad makstud!
    ( Click to show/hide )

  11. #1491
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    vastasid kõigele ebaolulisele. põhiprobleem on ikkagi see, et sinu postitustest jääb mulje, et lives ja 6max cashi teisel saidil lased kordades rohkem kui stake raames Starsi turniire (ja kui Starsi turniire mängid, siis jääb mulje, et teed seda väsinuna ja nii muu seas). nii ei ole ju õige! kui ei ole huvi stake all enam mängida, siis maksa raha tagasi. investoritel on ju sinu all kokku 5k euri, mis ei ole väike raha (ja siin ei ole isegi asi otseselt rahas vaid suhtumises).

  12. #1492

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tõesti, kui stake reegleid lugeda, siis Madise poolt vaadates peaks olema JOKK, kuna seal eriti milleski kokku ei lepitud peale selle, et ta mängib mitmelauaturniire just niipalju kui ta ise tahab. Kui tahab. Samas tekib siiski ka investorite õigustatud ootuse küsimus, kui palju ikkagi peaks mängima kui konkreetselt mingis numbris kokku lepitud ei ole. Eks see ole vaidlemise küsimus, aga päris null see arv vist olla ei saa. Reaaliselt on vist enamus stakejatest ja ka muidu kõrvalvaatajatest nõus, et stakejate õigustatud ootust turniiride arvu suhtes on rämedalt rikutud. Eks kõik olid stake alguses õhinas ja dollarimärgid silme ees. Tundub, et sellest tulenevalt ei suutnud staketav üldse sellist asja arvesse võtta, et stake ka miinusesse võiks minna koos sellest tuleneva psühholoogilise survega ja arusaadavalt ka mängida mitte tahtmisega. Küll aga on selline tahtmatuse ja asendustegevuste näiline õigustamine stake reeglite puudumisega ja enda õigustamisega kahetsusväärne selle asemel, et mingit lahendust välja pakkuda.

    Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.
    Muideks, JOKKist rääkides, siis esialgsetes reeglites ei jäänud kuskil silma, et stake alla käib PokerStarsi action, vaid tegu on supreme longrun ONLINE stakega. Ma ei tea, kas kuskil on olemas mingid täpsemad reeglid, aga selle põhjal võiks mõni huviline välja lugeda, et stake alla lähevad kõikides online pokkeritubades mängitud turniirid.

    just my 2 cents

  13. #1493

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    800miljonit sa oled ikka tõsine geenius, polegi muud öelda, gl in life

    Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?
    Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.
    Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
    Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt. Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit. Ning paljud siin ei teagi millest nad räägivad ja usuvad külajutte ning alustades *witch hunti*. Ma ei viitsi kahjuks paljusid asju selgitada mis pole stakega absoluutselt seoses ja mis on siin väga vääralt ära tõlgendatud - taxi, live, brokeamentz, spain jne.
    Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
    Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
    Cut the bs, loe kõik postid siin topicus läbi ja vasta sellele, millele peab vastama.

    Ära keeruta ega mängi lolli ja princess Leia aega selle jaoks. See olukord ei kao lihtsalt niisama kuhugile.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 07.06.12 at 01:55

  14. #1494
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida.

    Ma pole õnneks selles stake'is osaline, aga ma kui asi sama moodi jätkub, siis tuleb küll Svenzale mingi ühiskorjandus teha, et see demagoogia siin ära lõppeks.

  15. #1495
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust

    Ma pole õnneks selles stake'is osaline, aga ma kui asi sama moodi jätkub, siis tuleb küll Svenzale mingi ühiskorjandus teha, et see demagoogia siin ära lõppeks.
    +1

    lõpetage see stake ära, andke talle tähtpäev raha tagasi maksmiseks ja vsjo, oleks kõige loogilisem lõpp asjale
    Viimati muudetud rollkopter poolt : 07.06.12 at 03:06

  16. #1496
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    eriline ahv.

  17. #1497

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nagu siin juba öeldud oli, kes siin teemas osa ei võta siis seda pole siin foorumis olemas ja nüüd tahan minagi juba sõna võtta. Pikalt juba seda teemat jälginud juba ja esimese hooga lugema hakates jäi mulje, et pekki jälle mingi suvaline lohh meestel naha üle kõrvade tõmmanud ning siis avastan, et EMV võitja, WTF!?!?!?!. Tsiteerides Õnne 13 Allanit "Mingi austus peab ju ka olema", seda siis eelkõige enda vastu, saan veel aru stakeijatest kama. Ei tea kas Madis selle peale ka mõtleb, mismoodi ta edaspidi liveis mängida saab, kõik kes siin foorumis kasutajad on ei mängi ju samuti ainult online ja mul oleks küll Madise asemel häbi siit foorumist mõne mehega ühte olympicu lauda istuda. Halb vaadata, kuidas siin pidevalt genereeritakse igasuguseid teooriaid, kuidas Madis stakei raha laiaks löönud on, aga mees ise selle ära hoidmiseks MITTE MIDAGI ei tee. Olgu siis vähemalt aus ja ajagu kõik mehed, kes talle stakei andsid skypei kokku, väike konverentskõne ja seletagu ära, et motti pole ei biidi või mida iganes ja jõudku kokkuleppele, kuigi mulle tundub ka, et selliseid kokkulepeid oleks pidanud tegema tükk aega tagasi. Nüüd tundub küll ainuke lahendus Madise räige ükskõiksuse tõttu stake rahad 100% ulatuses tagasi. Fucked up teema igal juhul ja Madise suhtumine, et kuskil polnud ju kirjas, et pean mängima nii ja nii palju on ka fucked up, kirjas on see, et pead mängima ja kui loen siin jälle "See nädal oli kiire, ei mänginud" vms "Bankroll muutumatu" vaatan küll, et no mis suhtumine. Ok hakkab juba romaaniks kujunema ja segaseks minema, aga ma arvan, et oleks aeg suureks kasvada ja vastutama ka hakata oma tegude eest, stake on siiski kohustus ja seda peakski nii võtma, kui tööl käid siis ju ka ei vaata, et savi see nädal ei viitsi üldse tööd teha paugutan õlle vms.

  18. #1498

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    thread needs more Svenza

  19. #1499

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas see KÕIK 5 kilo jõudis STARSI arvele ja kas sealt pole tehtud väljamakseid??? Niikaua kui sellele pole 100% kindlust on edasine arutelu nonsens.

  20. #1500

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kuni ta ise ajab Jokk teemat, et stake raames pole kirjas jne, siis pole ka kirjas stakes, et mängitakse "ainult Starsis" ja peaks kogu netigrindiga teenitud raha stake alla minema.

    Hetkel tundub et mr Epic loob stake reegleid tagantjärgi.
    Viimati muudetud Pumper poolt : 07.06.12 at 10:18

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES