Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 75, kokku 164 EsimeneEsimene ... 2565737475767785125 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 481 kuni 1 500, kokku 3319

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kes pole siin teemas sõna võtnud, seda pole siin foorumis ka olemas.

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Kes pole siin teemas sõna võtnud, seda pole siin foorumis ka olemas.
    Said naelapeale hasti pihta. Tapselt nii ongi. See jant puudutab k6iki foorumikasutajaid.

    Tere Madis.

  3. #3

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis Erit
    FT atm 3/10 Winner will get 4000$ package to WSOP, Las Vegas!
    Finaal lauas, hetkel 3/10 võitja saab 4000$ paketi Meistrikatele, Las Vegases!
    Like · · @MadisVery on Twitter · about an hour ago via Twitter ·

    Raigo Aasmaa and 2 others like this.
    Edgar Lumiste anna kuuma!
    52 minutes ago · Like
    Raigo Aasmaa trios v
    50 minutes ago · Like
    Christoffer Karlsson gl! :D
    28 minutes ago via mobile · Like
    Madis Erit fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck, jj vs 88 jooksin seti otsa fuckinfcukfuckfuckfi 8/8 :D, better than 2nd, raigo - ongames on see.
    4600, average 21000 :D
    :/
    20 minutes ago · Like
    Madis Erit back in the game 4/7 19000 avg 23500

  4. #4

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Madis Erit
    FT atm 3/10 Winner will get 4000$ package to WSOP, Las Vegas!
    Finaal lauas, hetkel 3/10 võitja saab 4000$ paketi Meistrikatele, Las Vegases!
    Like · · @MadisVery on Twitter · about an hour ago via Twitter ·

    Raigo Aasmaa and 2 others like this.
    Edgar Lumiste anna kuuma!
    52 minutes ago · Like
    Raigo Aasmaa trios v
    50 minutes ago · Like
    Christoffer Karlsson gl! :D
    28 minutes ago via mobile · Like
    Madis Erit fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuck, jj vs 88 jooksin seti otsa fuckinfcukfuckfuckfi 8/8 :D, better than 2nd, raigo - ongames on see.
    4600, average 21000 :D
    :/
    20 minutes ago · Like
    Madis Erit back in the game 4/7 19000 avg 23500
    kas saan õigesti aru et see on ongame võrgustikus? see läheb ka stake alla ikka muidu v?

  5. #5
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    kas saan õigesti aru et see on ongame võrgustikus? see läheb ka stake alla ikka muidu v?
    Ei lähe.. Starsis olev diil aint läheb.

    Aga loodame parimat, et ehk härra loovutab meile mõne minuti oma väga kiirest epic pokerlifestylist ja tuleb mingile lahendusega ka välja.

  6. #6

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


  7. #7
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    800miljonit sa oled ikka tõsine geenius, polegi muud öelda, gl in life

    Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?
    Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.
    Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
    Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt. Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit. Ning paljud siin ei teagi millest nad räägivad ja usuvad külajutte ning alustades *witch hunti*. Ma ei viitsi kahjuks paljusid asju selgitada mis pole stakega absoluutselt seoses ja mis on siin väga vääralt ära tõlgendatud - taxi, live, brokeamentz, spain jne.
    Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
    Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.

  8. #8

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    [QUOTE=Madis Very;434556]

    Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?

    Yes, for real
    Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

    Kohe hakkab minema, neeger
    Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
    Nobody gives a shit, tegelt ka.
    Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt.
    Ära hakka pihta...

    Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit.
    Terve foorum võtab sind juba kui huumorit, tatilutu. Ainuke jama, et mõnede jaoks läks see 5K maksma


    Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
    Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
    Tra, sa jõudisd nii palju ebaolulist paska ajada praegu ühe postitusega, et ALB AKKAB! Millal rahad tagasi kannad tatilutu. Mul tõmbas nii sita keema praegu raisk... Ma teen steigi teema, kus foorumi kasutajad panevad rahad kokku, et ma sul lambid kinni tambiks. Proovi siis kuu aega pimedana kah grindida! Kui sa mõistust pähe ei võta ja rahasid ei tagasta, tuleb sulle lihtsalt mõistus pähe tampida! Nüüd pane ilusti graafik, millal, kellele ja kui palju tagasi kannad. See bullshit on juba üle mõistuse läinud. Täna on 7 juuni, kuu aega peaks piisav tähtaeg olema. 7 juuli olgu kõigile steikijatele rahad makstud!

  9. #9

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    :D hästi öeldud

  10. #10
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    [QUOTE=Svenza;434568]
    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust

    Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?

    Yes, for real
    Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

    Kohe hakkab minema, neeger
    Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
    Nobody gives a shit, tegelt ka.
    Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt.
    Ära hakka pihta...

    Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit.
    Terve foorum võtab sind juba kui huumorit, tatilutu. Ainuke jama, et mõnede jaoks läks see 5K maksma


    Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
    Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
    Tra, sa jõudisd nii palju ebaolulist paska ajada praegu ühe postitusega, et ALB AKKAB! Millal rahad tagasi kannad tatilutu. Mul tõmbas nii sita keema praegu raisk... Ma teen steigi teema, kus foorumi kasutajad panevad rahad kokku, et ma sul lambid kinni tambiks. Proovi siis kuu aega pimedana kah grindida! Kui sa mõistust pähe ei võta ja rahasid ei tagasta, tuleb sulle lihtsalt mõistus pähe tampida! Nüüd pane ilusti graafik, millal, kellele ja kui palju tagasi kannad. See bullshit on juba üle mõistuse läinud. Täna on 7 juuni, kuu aega peaks piisav tähtaeg olema. 7 juuli olgu kõigile steikijatele rahad makstud!
    pretty much this

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    [QUOTE=Svenza;434568]
    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust

    Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?

    Yes, for real
    Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

    Kohe hakkab minema, neeger
    Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
    Nobody gives a shit, tegelt ka.
    Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt.
    Ära hakka pihta...

    Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit.
    Terve foorum võtab sind juba kui huumorit, tatilutu. Ainuke jama, et mõnede jaoks läks see 5K maksma


    Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
    Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
    Tra, sa jõudisd nii palju ebaolulist paska ajada praegu ühe postitusega, et ALB AKKAB! Millal rahad tagasi kannad tatilutu. Mul tõmbas nii sita keema praegu raisk... Ma teen steigi teema, kus foorumi kasutajad panevad rahad kokku, et ma sul lambid kinni tambiks. Proovi siis kuu aega pimedana kah grindida! Kui sa mõistust pähe ei võta ja rahasid ei tagasta, tuleb sulle lihtsalt mõistus pähe tampida! Nüüd pane ilusti graafik, millal, kellele ja kui palju tagasi kannad. See bullshit on juba üle mõistuse läinud. Täna on 7 juuni, kuu aega peaks piisav tähtaeg olema. 7 juuli olgu kõigile steikijatele rahad makstud!
    ( Click to show/hide )

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    vastasid kõigele ebaolulisele. põhiprobleem on ikkagi see, et sinu postitustest jääb mulje, et lives ja 6max cashi teisel saidil lased kordades rohkem kui stake raames Starsi turniire (ja kui Starsi turniire mängid, siis jääb mulje, et teed seda väsinuna ja nii muu seas). nii ei ole ju õige! kui ei ole huvi stake all enam mängida, siis maksa raha tagasi. investoritel on ju sinu all kokku 5k euri, mis ei ole väike raha (ja siin ei ole isegi asi otseselt rahas vaid suhtumises).

  13. #13
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust

    vastasid kõigele ebaolulisele. põhiprobleem on ikkagi see, et sinu postitustest jääb mulje, et lives ja 6max cashi teisel saidil lased kordades rohkem kui stake raames Starsi turniire (ja kui Starsi turniire mängid, siis jääb mulje, et teed seda väsinuna ja nii muu seas). nii ei ole ju õige! kui ei ole huvi stake all enam mängida, siis maksa raha tagasi. investoritel on ju sinu all kokku 5k euri, mis ei ole väike raha (ja siin ei ole isegi asi otseselt rahas vaid suhtumises).
    Mõistan. Hetkel mängin jah teisi mänge, kuid nagu öeldud ootan 180 coachingut. Ei tunne väga kindlalt ennast nendes ja rohkem keskendun sngde/turniiride õppimisele ja kuna need mängud on ainult starsis siis on hetkel ka rohkem learnimist.

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida.

    Ma pole õnneks selles stake'is osaline, aga ma kui asi sama moodi jätkub, siis tuleb küll Svenzale mingi ühiskorjandus teha, et see demagoogia siin ära lõppeks.
    Wtf millal ma seda veel väitnud olen ? WTF
    KUI AUDITIST ON NÄHA ET 5K LÄKS POKERSTARSI JA STAKE ON KA POKERSTARSIS HOW THE FUCK PEAKS TEISED SAIDID KA STAKE ALLA KUULUMA, mis huumor see nüüd on. Live alla kuulumine on täiesti kosmiline ikka. Täiesti debiilsed süüdistused. Rahunege korra maha ja panen jälle oma auditi lingi kus kõik näha. - http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803 FFS keegi loeb ka neid ridu mul või niisama põletatakse siin.
    Ning cashi ei saa/ei hakka ma starsis mängima kuna süüdistataks kohe chipdumpingus muidu oleks mingigi semi--normaalne volüüm kui teistel saitidel seda vaadata.


    Üli meeldis see lõpuks neutraalne postitus, mis läbi lugesin :
    ( Click to show/hide )


    Ei tea time-out tundub liiga pikaldane. Ma tahan õppida, ma tahan seda hästi teha. Aga see stake lendab bustosse kuna siinsed pokkerimängijad ei hinda õppimist ja tahavad, et ma volüümi näitaks. Vahet pole, et pole piisavalt mängu biitiv. Selline asi jääb jah mulle silma. Ning seda tõlgendatakse minu ülbuseks, et ma ei mängi. Ning siis imestatakse oh wait miks ei biidi. Jah ei biidigi enam neid turniire imo kah. Vahet pole et rämedalt alla ev jooksen tunnet ikka pole, et biidiks. Hästi läheb hoopis live tourney/cash, online 6max. Tahan isegi hoopis vanade turnade nö strateegiat pähe, et saaks seal jälle printida. Aga no vot ei tööta enam miski. Selleks peab .... õppima. Aga ei tohi ju aega grindimise kõrvalt raisata ? :) Naxer tegi ka kuskil mingi posti, et see on long run. Jah seda see on. Uskumatu, et stake oli väga lähedal ca 300$ kaugusel, kui ma hakkasin päris suurt dividendi tükki juba kõigile välja cashoutima. Ning boom siis läks kõik prrrrrrrrrrsssssssseeeeee. Ei mäleta mis mängustiilis muutus, kui mäletaks siis nii hetkel ei oleks. Aga mängin online turniire nüüd halvemini, kui enne vastukaaluks väga palju paremini live/cashi.

    Tubli Svenza, et sa ka kuulsust siin korjad väga äge. Muideks mis sul sellega üldse asja on ?
    Oh wait mitte midagi. Samad sõnad paljudele. Saaks vaid teema jätta minu ja investorite vaheliseks, ning teised ei saa sõna võtta. Kahjuks võimatu.

    Kuskil oli ka post, kus (ei tule kahjuks username meelde päris paar lehte tagasi oli). Minu silmis hea mängija ütles, et ei võtnud stakest osa kuna see 5k ala 100bi on isegi biitivale mängijale nö lototron stake. Et isegi sellest ei piisa selleks stakest. Olen sellele mõelnud ning kunagi kaugemas tulevikus jah 100bi reegli järgi ma enam küll ei tohiks mängida. Sellest jah tõesti ei piisa variatsioon on nii brutal, et mõistus ei võta seda lihtsalt. 200 min imo

    Olen jah üli-emotsionaalne, olen jah üli-avatud, olen avatud ütlemisega. Seega ei saagi see asi siin ilma rollercoasterita minna. Kuid kui asi läheb juba ähvardamiseks olen valmis insta stake lõpetama ning mingi sellise debiilsusega süüdistades ma stake all küll ei mängi. Alles jäävad siis ainult väga usaldusväärsed stakejad, keda irl tean ning kindel, et selliste lolluste taga ei ole ala jay/chris/imre/t.l jt.

    Update stakersid muutunud:
    125x40€(0,8%)
    ( Click to show/hide )


    *lol@cod pic

    Mida ma nüüd ignoreerisin ja millele vastama veel pean ?
    Ning kus ma olen mingit usaldust murdnud ? See on tõesti üle piiri. Ma ei scammi kedagi kunagi. Ometigi on isegi siin osad sõna võtjad mulle seda laenude/privaat stake raames teinud. Mõelge te mineviku peale enne kui siia alusetult asju loopima tulete. Kui ma lubasin, et ei räägi siis ei käinud see küll selle kohta, et te võite mulle mingit crapi siin ajada.

  14. #14

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Muideks mis sul sellega üldse asja on ?
    Oh wait mitte midagi. Samad sõnad paljudele. Saaks vaid teema jätta minu ja investorite vaheliseks, ning teised ei saa sõna võtta. Kahjuks võimatu.
    Teised võtavad sõna, sest see mis siin teemas toimub sinupoolt on äärmine näkkutulistamine, mis enamvähem võrdub stake ülelaskmisega. Ja scammeritest, petsitest, ülelaskjatest jne peab ka kolmandatele isikutele teada andma.

  15. #15
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Wtf millal ma seda veel väitnud olen ? WTF
    KUI AUDITIST ON NÄHA ET 5K LÄKS POKERSTARSI JA STAKE ON KA POKERSTARSIS HOW THE FUCK PEAKS TEISED SAIDID KA STAKE ALLA KUULUMA, mis huumor see nüüd on.
    Ma ei ole jõudnud veel kõiki poste läbi lugeda, mis siia tänase päeva jooksul kirjutatud on (ning äkki keegi teine on sama postitust juba tsiteerinud), aga minu postitus oli järeldatud sellest (boldis osa):
    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Sorry jah ei ole siia foorumi jõudnud. Osad inimesed fbs isiklikult küsinud ja pole siia jõudnud. võite seal teada anda kui tahate siia ka tihedamalt update.

    Kõik läheb nii halvasti kui saab ei biidi üldse nagu näha, õpin hoolega ja mängin enda kohta ka üli vähe laudu korraga. Rolli järel 1,1. Hetkel vaid ük 8$ 180man alles 4/13 ning scoopikas. Lõpetasin sessi poole pealt ära unregasin lauad jne. Viskas täiesti üle ei suuda seda aeglast variatsiooni piina taluda. Vajan muud korraks.
    ( Click to show/hide )

    xxxxx!!!!!! MA EI TEA KUI SUUR % ON SEAL POKERSTARSI MADIS VERY, kuid kindlasti kõvasti üle poole ma olen pafis,trios ja oos ka mänginud

    See summa seal x ma pole tournament historyt tellinud ja see ise automaatselt paneb nii segast. Imo peaks olema -600 nagu viimasest updatest siit foorumist möödas on.

    Aargh ilmselgelt. Kas turbodes enamasti see kollane liin graafikus üle 0 ei lähegi kui selline swongster v peaks minema ja vahet pole mis roheline teeb ? Imo kui ma ei võida turniire ja suuri potte constantly siis see on normish hetkel ? Mõni võiks panna enda oma kui pakkuda saaks vaadata.

    x-

  16. #16
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma ei ole jõudnud veel kõiki poste läbi lugeda, mis siia tänase päeva jooksul kirjutatud on (ning äkki keegi teine on sama postitust juba tsiteerinud), aga minu postitus oli järeldatud sellest (boldis osa):
    Panin hiljem nähtavate filtritega ainult very starsi konto chip/bb graphid,

    Hetkel ilmselgelt tundub, et ma ei tahtnud starsi avada et selline aga mul polnud aimugi, et seal nii metsas asi on rakeback ei tee ka seda kasumit nii suureks kui ma olin kindel et see näitab ja mänge on ka palju vähem kui ma arvasin ma olin kindel et seal ala 10-20. Wtf kust see raha siis tulnud

  17. #17

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    800miljonit sa oled ikka tõsine geenius, polegi muud öelda, gl in life

    Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?
    Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.
    Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
    Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt. Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit. Ning paljud siin ei teagi millest nad räägivad ja usuvad külajutte ning alustades *witch hunti*. Ma ei viitsi kahjuks paljusid asju selgitada mis pole stakega absoluutselt seoses ja mis on siin väga vääralt ära tõlgendatud - taxi, live, brokeamentz, spain jne.
    Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
    Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
    Cut the bs, loe kõik postid siin topicus läbi ja vasta sellele, millele peab vastama.

    Ära keeruta ega mängi lolli ja princess Leia aega selle jaoks. See olukord ei kao lihtsalt niisama kuhugile.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 07.06.12 at 01:55

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida.

    Ma pole õnneks selles stake'is osaline, aga ma kui asi sama moodi jätkub, siis tuleb küll Svenzale mingi ühiskorjandus teha, et see demagoogia siin ära lõppeks.

  19. #19
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust

    Ma pole õnneks selles stake'is osaline, aga ma kui asi sama moodi jätkub, siis tuleb küll Svenzale mingi ühiskorjandus teha, et see demagoogia siin ära lõppeks.
    +1

    lõpetage see stake ära, andke talle tähtpäev raha tagasi maksmiseks ja vsjo, oleks kõige loogilisem lõpp asjale
    Viimati muudetud rollkopter poolt : 07.06.12 at 03:06

  20. #20
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida.
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES