Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 77, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2767757677787987127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 521 kuni 1 540, kokku 3319
  1. #1521
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    82$ x 26 x -0.15 = 319,8$
    nüüd eeldades et sa biidiks 8$ 180mane 25% roiga mis oleks hea oleks vaja: 8$ x +0.25 x 160 = 319,8$

    160 mängu peaks mängima 8$ 180mani et seda gamblemis auku tagasi teha ! see on 10% sinu tehtud volüümist !
    Jah gamblemis auk. Jah 800miljonit said jälle minu poindist õigesti aru.
    oeh

  2. #1522

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ise pead ennast pokeriproffiks. väidad et tegeled kõvasti õppimisega - siis õpi ära mis asi on variatsioon ja maht !
    sa oled mänginud väga kõrge variatsiooniga formaate väga väikse mahuga !

  3. #1523
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Originally Posted by tolik
    mul on asjalik ja aus küsimus: Madis, millisena sa stake tulevikku näed, palju grindima hakkad ning mis on sinu eesmärk sellega seoses? Breakeven ja nägemist?

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Viimases pikemas potis kirjeldan, et tahan learning>playing while not beating. Ei oska tulevikku kahjuks näha. Elus pole see kunagi täppi läinud. Kõik on võimalik idd. Tahaks plussi saada jah, kuid tundub hetkel suht ulme aga kõik on võimalik.
    imo v6iks siinkohal teema lukku panna ja kysimuse/vastuse p6hjal l6pliku otsuse vastu v6tta. edasi jauramine tundub aja raiskamine.

    kuna svenza on aga otsuse juba vastu v6tnud, seega...
    Viimati muudetud MagicFriend poolt : 07.06.12 at 12:19

  4. #1524
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    ise pead ennast pokeriproffiks. väidad et tegeled kõvasti õppimisega - siis õpi ära mis asi on variatsioon ja maht !
    sa oled mänginud väga kõrge variatsiooniga formaate väga väikse mahuga !
    O_o peaksin nii väikse rolliga neid edasi laskma, et tagasi saada ? Ei olnud võimalust neid infinity mängida, kui roll langema hakkas. Saab jälle tulevikus kaklema minna, kui roll suurem.

    Move higher so they will respect your raises ?

  5. #1525
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kõik asjaga SEOTUD ehk investorid võiks teada anda mida soovivad.
    Kas hoida rahasid kinni ja lasta mul õppida x aeg või võtta kahjumiga oma lihatükk välja. Garanteerida ju midagi ei saa, et tulevikus hakkan jälle biitima.
    Mängud on ka ikka haigelt erinevad online vs live vs cash ju see on ka mu online turna stiili halvaks muutnud. Ei mõista seda küll ise mängides aga tulemusti vaadates peaks nagu süü selles olema.

  6. #1526
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Mida sina siin hüppad üldse ? Sul on kõige mõttetumad postid üldse ning sinu mõttemaailma ei saa üldse muuta. Oled juba kivistinud ühele vaatele ja oled selles nii kindel, et kui näidatagi sulle teistmoodi tõestust ei loe see midagi.

    Siis ma õppisin ja sain mängudes ev järgi väga hästi hakkama. Aga see oli nii öelda pokkeri suhtes juba ammu. Klõks käinud ja mängustiil juba surmavalt halvenenud, see on vaja jällegist korda saanud. Üldse olen mänginud neid vaid 26 tk nii et on vaja nii palju kraaksuda selle suhtes ? -15 roi aind. Kõik oleks haigelt plussis, kui poleks fts mingit haiget coolerit saanud ja võitsin ainult 1k sealt. Variatsioon ftw. Kuid hypereid jah mängitud siiski mega vähe.

  7. #1527
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    lol, enda üle naermine ftw

  8. #1528
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ok kuigi postitasin ise siia ka mingi trollimis stiilis postituse üritaks nüüd midagi arukat ka kirjutada...

    Madis jääb mulje nagu sa tõesti ei saa aru MIKS see jama sinu stakei ümber toimub - seda järeldan su ''emotsionaalsetest'' postitustest, mis tunduvad lausa märteri nutuna - mis kindlasti kihutab trolle edasi postitama siia.

    Küsimus pole ammu enam selles kas mingid arvamused, oletused ja süüdistused on ''õiged'' või ''valed'' seni kuni keegi midagi ei tõesta, et oled ''scamminud'' vms. jama pole ka mõtet nendest postitustest välja teha.


    Olen üpris kindel, et 50%+ sellest jamast siin on tekitatud sinu enda postituste poolt! Need emotsionaalsed postitused jätavad mulje nagu sa usud, et sulle ''tehakse liiga'' ja selline reaktsioon kindlasti valab õli tulle igasuguste trollide ja haterite jaoks ning isegi mõtlevate inimeste jaoks kes siin sind kritiseerivad.

    Kuna need võivad tekitada mulje ja emotsiooni lugejas, nagu sa peaks ennast paremaks või õigustatuks jne. Mis on tegelikult ebaoluline.

    Stake on sinu ja investorite vaheline asi, aga millest kogu see jama algas on ka arusaadav ja sa pead ise ka püüdma seda mõista.

    Sind stakeiti tavainimese mõistes suure rahasummaga ja see stake on veninud väga pikaks - millest kõik see alguse sai ongi MULJED.

    Kui sa stakei ajal käid Hispaanias livei grindimas, Eestis pidevalt livei mängimas, võitnud EMV, muudel saitidel pelamas 6maxi ja teed mingeid pubeka facebooki stiilis postitusi oma blogisse võib see jättagi mulje, et sul on pohhui stakeist kuna ei prindi võ pole enam motivatsiooni kuna live jm toidab - kas see mulje on õige või vale pole oluline mitte kellegile muule kui stakijatele endile!

    Oluline on ka sinu enda reaktsioon, nagu ennem mainisin, nendele postitustele, mis sind kritiseerivad või lihtsalt trollivad.

    Kui sa tõesti oled andnud endast maximumi online mängu suhtes ja ei ole variatsiooniga hästi läinud, mindset kannatada saanud (tunne, et ei biidi jne), siis lihtsalt kirjuta nii ja ütle rahulikult, et tegeled oma mänguga, võtad coachi ja proovid edasi.

    Kui sa võtaksid kõik need trollidele, süüdistustele jm jamale reageerimised oma postitustest välja ja rahulikult kirjutaksid asjadest nii nagu nad on stake raames, siis ma usun, et enamus inimesi ei peaks sind ''ülbeks'' või lihtsalt stakeist mitte hoolivaks.

    Ma kahtlen, et hea pokkerimängijana on sul ''pohhui'', aga tõesti kui asjasse mitte süveneda ja mitte üritada mõlemat osapoolt mõista jääb lihtsalt selline mulje.

    See on sinu enda teha kas jääb suurele osale inimestele selline mulje sinust või mitte...

  9. #1529
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    starsis ei saa mängida, kuna on vaja õppida. selge.
    aga kuidas muudel saitidel mängida saab? alles eilsest oli mingi postitus ongame vms turniiri kohta. ehk seletad?

    oma õppetund on siin ka stakejatele. algsed stakemisreegild olid niivõrd puudulikud, et stake miinusesse jäämise korral oli konflikt vältimatu.
    samas on mul meeles, et stake algusaega tõsteti varasemaks ning rahade kättesaamisega läks hirmus kiireks? selline asi tekitab minus küll küsimusi, et miks seda raha nii vara oli vaja.

    sharkscope ja muude trackimissaitide pealt ajutiselt bloki mahavõtmine ei ole kuigi suur töö ja kolimiste ja livegrindi kõrvalt peaks seda jõudma ikka teha. miks sa oma sharkscope ei näita?

  10. #1530
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    Respect,

    selliseid mõtekaid postitusi ongi siia vaja.
    "Kui sa tõesti oled andnud endast maximumi online mängu suhtes ja ei ole variatsiooniga hästi läinud, mindset kannatada saanud (tunne, et ei biidi jne), siis lihtsalt kirjuta nii ja ütle rahulikult, et tegeled oma mänguga, võtad coachi ja proovid edasi."
    Seda olen korduvalt kirjutanud nüüdseks. Tegelen mänguga, võtan coachi ja tahan saada lainele tagasi.
    Mindset on kindlasti kannatanud starsi turnade tõttu, ei tunne biitimist ja üldse rõve rõve tune tuleb kui sellele kõvale grindile mõelda hetkel. Teadmatus vms ehk ei mitte biitiv tunne.

  11. #1531
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma saan sellest hästi aru lihtsalt point ongi, et sinu enda reageerimised siin teemas valavad õli tulle meeletult.

    Sa oled seda kirjutanud siin küll ja küll lihtsalt oled sa igakord ka vastanud samalaadselt igasugustele trollidele või inimestele kes ka asja juba väga emotsionaalselt võtavad.

    See lihtsalt annab uut hoogu kogu asjale.

  12. #1532
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    Seal mängin liigat kus sain top 5% ning siis sain finaali ticketi kus võitja sai wsop paketi ja teisi auhindu seal.
    Seal saitidel on nii crap tase ka, et kui starsis nii oleks siis oleks stake ammu suure plussiga lõpetatud. Ning variatsiooni seal starsiga võrreldes polegi :P. Kahjuks mini fieldid ja mitte suured BId :(.

    Kiireks ?????????????????????????????????????????????????? ????
    Ma tahtsin kohe peale oma Türgi reisi alustada sellepärast tahtsin rahasid kätte saada. Oleks saanud ju kiiremini nagunii nii et mis selles halba on, et ma tahtsin varem alustada.

    Iga tasuta tükikese informatsiooni andmine vastastele võtab sinult endalt raha. Miks ma peaks maha võtma ?
    Kui keegi ei usu, et ma üldse võitev mängijagi pole siis gg miks mind üldse staketi.
    Ma ei pea kellelegi midagi tõestama, et olen life time soliidne võitja turnadega. Stake raames tehtud mängud on auditist nähtavad ning pt bb/chip graphe olen korduvalt updatenud ja siia postitanud.

  13. #1533
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kõik asjaga SEOTUD ehk investorid võiks teada anda mida soovivad.
    Kas hoida rahasid kinni ja lasta mul õppida x aeg või võtta kahjumiga oma lihatükk välja. Garanteerida ju midagi ei saa, et tulevikus hakkan jälle biitima.
    Mängud on ka ikka haigelt erinevad online vs live vs cash ju see on ka mu online turna stiili halvaks muutnud. Ei mõista seda küll ise mängides aga tulemusti vaadates peaks nagu süü selles olema.
    see, et su live mäng on online mängu seganud ja turna stiili halvaks muutnud, ei tohiks ühtegi investorit kottida. nemad andsid sulle raha online mänguks ning eeldasid, et see on sinu primaarne eesmärk. kui live turniirid segavad, siis järelikult ei tohi neid nii palju mängida. keegi ei keela lives donkamas käia, aga praegu on olukord selline, et sinu jaoks on kõige tähtsam livegrind + muudel saitidel mängimine ning starsis mängimine kõige väiksema prioriteediga. kui iga päev tööl käiv inimene läheks oma ülemuse juurde jutuga, et ma praegu enam väga hästi ei oska tööd teha, kuna enamus aega kulub pokkerile/jalgpallile/joomisele, siis kas see on mõistlik käitumine töötaja poolt?

  14. #1534
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust

    Seal mängin liigat kus sain top 5% ning siis sain finaali ticketi kus võitja sai wsop paketi ja teisi auhindu seal.
    Seal saitidel on nii crap tase ka, et kui starsis nii oleks siis oleks stake ammu suure plussiga lõpetatud. Ning variatsiooni seal starsiga võrreldes polegi :P. Kahjuks mini fieldid ja mitte suured BId :(.

    Kiireks ?????????????????????????????????????????????????? ????
    Ma tahtsin kohe peale oma Türgi reisi alustada sellepärast tahtsin rahasid kätte saada. Oleks saanud ju kiiremini nagunii nii et mis selles halba on, et ma tahtsin varem alustada.

    Iga tasuta tükikese informatsiooni andmine vastastele võtab sinult endalt raha. Miks ma peaks maha võtma ?
    Kui keegi ei usu, et ma üldse võitev mängijagi pole siis gg miks mind üldse staketi.
    Ma ei pea kellelegi midagi tõestama, et olen life time soliidne võitja turnadega. Stake raames tehtud mängud on auditist nähtavad ning pt bb/chip graphe olen korduvalt updatenud ja siia postitanud.
    kas sa oled lifetime winner online turniirides?

  15. #1535
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    see, et su live mäng on online mängu seganud ja turna stiili halvaks muutnud, ei tohiks ühtegi investorit kottida. nemad andsid sulle raha online mänguks ning eeldasid, et see on sinu primaarne eesmärk. kui live turniirid segavad, siis järelikult ei tohi neid nii palju mängida. keegi ei keela lives donkamas käia, aga praegu on olukord selline, et sinu jaoks on kõige tähtsam livegrind + muudel saitidel mängimine ning starsis mängimine kõige väiksema prioriteediga. kui iga päev tööl käiv inimene läheks oma ülemuse juurde jutuga, et ma praegu enam väga hästi ei oska tööd teha, kuna enamus aega kulub pokkerile/jalgpallile/joomisele, siis kas see on mõistlik käitumine töötaja poolt?
    Peaaegu täppi kuid mega ekstreemsusesse viidud, et saaks rohkem õli valada.
    Jah on, kuid starsi aeg on hetkel õppimine. Kui ma live hetkel lõpetaks mängiks ma ikka samamoodi edasi ja asi paremaks ei läheks. Ning ma ei lõpeta livet ja teiste saitide grindi nagunii. 110+ livedes on väike % maha ka müüdud ning mängin neid nagu kirjas on.

  16. #1536
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    kas sa oled lifetime winner online turniirides?
    Wtf, muidugi.

  17. #1537
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    palun hinnangut, kui palju rahalist kahju tekitaks sinu sharkscope bloki mahavõtmine üheks tunniks.

  18. #1538
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Trollidearmeed poleks siin teemas, kui sa nii õhku täis poleks olnud. Intelligentsi ju võiks olla niipalju, et "epic, printing, balling, lookatme" möga ei ajaks - isegi kui põhjust oleks (vt andu, codecci etc). Sinu üleolev suhtumine oli õli tules ja kutsus naerma lihtsalt. Eriti kui veel selgus, et selle kõige varjus sa ei biidi antud formaati. Seni, kuni sa sellest aru ei saa, tundud sa inimesena:

    ( Click to show/hide )

  19. #1539

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Ma saan sellest hästi aru lihtsalt point ongi, et sinu enda reageerimised siin teemas valavad õli tulle meeletult.

    Sa oled seda kirjutanud siin küll ja küll lihtsalt oled sa igakord ka vastanud samalaadselt igasugustele trollidele või inimestele kes ka asja juba väga emotsionaalselt võtavad.

    See lihtsalt annab uut hoogu kogu asjale.
    +1
    ise pole ka stakes osaline, aga imo normaalselt seletades ei oleks siin sellist laata 100%, kui aga iga postitus on "epic grindamentz FFFFFFFFUUUUUU variatsioon no worries küll jõuan tagasi võtta ja edasi epic printingzz ja crushamentz", siis jääb igatpidi silma lihtsalt väga üleolev suhtumine.
    oled küll korduvalt kirjutanud, aga respekti mingit nagu ei oleks teiste (stakejate) vastu.
    natuke viisakamalt ei oleks ju väga raske kirjutada.
    E: basically pastilaa jõudis 2min varem sama kirjutada.

  20. #1540
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    kui iga päev tööl käiv inimene läheks oma ülemuse juurde jutuga, et ma praegu enam väga hästi ei oska tööd teha, kuna enamus aega kulub pokkerile/jalgpallile/joomisele, siis kas see on mõistlik käitumine töötaja poolt?
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 16 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 16 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES