Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 87, kokku 166 EsimeneEsimene ... 3777858687888997137 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 721 kuni 1 740, kokku 3319
  1. #1721
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas raaids Vaata postitust
    Sharkscope tegi juba asja selgeks, ei ole mignit põhjust arvata et Madis on esimene inimene kelle tulemusi sharkscope valesti trackib :D
    Ei ma ei usu ka et see nii puusse paneb see on võimatu ilmselgelt. Tahan seda starsi meili in/out ja siis näeb.

  2. #1722
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Lisaks veel, et ei pea olema crusher, et ära elada.
    Nagu kirjutatud olid stake alguses BE. 10k mängu ABI $15 teeb modest 20% rakeback korral väga korraliku rakebacki. Sa ei pruugi mööda panna oma 10/20k-ga

    Jutuga oled lihtsalt jätnud RB pro asemel endast natuke teise mulje ja sealt ka see shokk.
    Hmm sellest ei tule ikka mingit summat kokku kui aind rb võtta.

  3. #1723
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Sellele küsimusele peaksid sa ise vastama. On see võimalik, et su võidud pärinevad 2a tagant ja peale seda ongi pilt selline, nagu SC näitab?
    Võimalik ma mäletan, et kui see krdi litsents tuli ma lõpetasin oma sessi ja ei saanud uut alustada kuna siis aktiveerus. Ma olin üli lähedal um ma ei mäleta kas supernova või viimasele stellar boonusele v mingi asi oli ning siis pidin rahad välja võtma.
    See ajas korra närvi küll dam ei saanud siis varem sessi teha.

  4. #1724
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sharkscope ei tracki ju PokerStars.ee 'd, SS trackib PokerStarsi ja nende jaoks ei muutunud Eesti litsentsi saamisega mitte midagi - PokerStarsi clientis oli ikka pilt samasugune.

  5. #1725
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Sharkscope ei tracki ju PokerStars.ee 'd, SS trackib PokerStarsi ja nende jaoks ei muutunud Eesti litsentsi saamisega mitte midagi - PokerStarsi clientis oli ikka pilt samasugune.
    Kas keegi saaks filtrid peale panna enne seda aega millal litsents tuli infinity kuni litsents ? Ma pole kindel millal see umbes tuli.

    Tundub kah loogika vastane et see peaks midagi muutma. Pokerstars.fr ja taolised on ju ikka pokerstars ja kõik käib sharkos ühe all ?

  6. #1726
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Võimalik ma mäletan, et kui see krdi litsents tuli ma lõpetasin oma sessi ja ei saanud uut alustada kuna siis aktiveerus. Ma olin üli lähedal um ma ei mäleta kas supernova või viimasele stellar boonusele v mingi asi oli ning siis pidin rahad välja võtma.
    See ajas korra närvi küll dam ei saanud siis varem sessi teha.
    Kui on võimalik, et elukutseline pokkerimängija pole tähele pannud, et ta viimased 2 aastat pole sentigi teeninud, siis on maailmas veel paljud muud asjad ka võimalikud. Kasvõi see, et Sharkscope on Svenza poolt näpitud.

  7. #1727

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kui on võimalik, et elukutseline pokkerimängija pole tähele pannud, et ta viimased 2 aastat pole sentigi teeninud, siis on maailmas veel paljud muud asjad ka võimalikud. Kasvõi see, et Sharkscope on Svenza poolt näpitud.
    AHAHA .. see oli tõesti hea :D

  8. #1728
    Vana Tegija Kasutaja jasssass avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    tÄRTU
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Üks vale teise otsa, lausa uskumatu, mis keerutamine. Madis kas sa ema käest vitsa oled saanud vahel? Isa asemel annaks rihma ja pandlaga.

  9. #1729
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Kui on võimalik, et elukutseline pokkerimängija pole tähele pannud, et ta viimased 2 aastat pole sentigi teeninud, siis on maailmas veel paljud muud asjad ka võimalikud. Kasvõi see, et Sharkscope on Svenza poolt näpitud.
    Heh, lol.
    See pole lihtsalt võimalik. Ma oleks ammu silla all juba siis :).

  10. #1730
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    nüüd oleks lihtsam mõelda kuidas ellu jääda
    1 rahad ära maksta
    2 ei tule rahasid (knokki)
    3 uus stake ala 10k€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE CRUSHINGZ (100k PRINTZ GTD)
    4 tõekomisjon
    5 mentor (nt svenza)

  11. #1731
    Julm Donk
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    58

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Milleks see 5k stake, kui oled piisavalt tasemel ja võitev player?
    Madis, ma ei ole kyll teemaga kuidagi seotud aga pisike soovitus Sulle. Loe oma tekst korra veel läbi, enne kui 'post' nuppu vajutad. Minu jaoks tundub Sinu tekst kohati segane, kui mitte öelda arusaamatu!

  12. #1732
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vinney Vaata postitust
    nüüd oleks lihtsam mõelda kuidas ellu jääda
    1 rahad ära maksta
    2 ei tule rahasid (knokki)
    3 uus stake ala 10k€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE CRUSHINGZ (100k PRINTZ GTD)
    4 tõekomisjon
    5 mentor (nt svenza)
    Me ei ela kuskil neegri getos, et peaks vägivalla hirmu all elama ja tugevam lõvi kuningas on kivi kuhja peal.
    Kellegilt ma kokkuvõtteks pole vägisi raha võtnud eriti veel laenuks mida kui olekski, oleks see ammu tagasi makstud. See on siin tavaline pokkeri investeeringu teema. Lihtsalt suuremad rahad mängus mis attractib ka rohkelt tähelepanu. Täiesti mõistetav. Oleksin võinud alguses idd teha teema kui raha raskused olid, et tahan raha ja kui kaotan maksan tagasi, kuid investoritele siis palju väiksem % kasumist. Kuid seda ma ei teinud ja tagasi maksmine on absurdne. Vägivallaga ähvardamine ei vii ka kuhugi nagu ma ütlesin sellega tuleb punkt. Inimesed kes mind siiski irl ja mu resulte teavad on mu lähedal piisavalt, et saaksin sellise projektiga privaatsemalt alustada (pole vaja küll tho). See avalikuks tegemine siin paljude investorite vahel oli täielikult minu viga. Seda ei saa rahus siin grindida ja tulemusi oodata kui selline heat on ukse taga. Ma olen ise viimasel ajal juba short-term suuremaid stakesid privaatsemalt teinud (mitte enda mängule) ja tulemused tulemuseks ma usun isiklikku lähenemisse ja hobusega hästi läbi saamisele. Mul ei tuleks pähegi küsida tagasi neid summasid kui meil lepingus neid pole olnud vahet pole, et ilmselgelt vahepeal päris suuresti mängijatega tülli läinud. Kõik laheneb ja mängus vigu pole tehtud. See mis "off the felt" toimub pole absoluutselt minu asi.

  13. #1733
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ahkdum Vaata postitust
    Milleks see 5k stake, kui oled piisavalt tasemel ja võitev player?
    Madis, ma ei ole kyll teemaga kuidagi seotud aga pisike soovitus Sulle. Loe oma tekst korra veel läbi, enne kui 'post' nuppu vajutad. Minu jaoks tundub Sinu tekst kohati segane, kui mitte öelda arusaamatu!
    See teema siit läbi käinud aga short cut nii et.
    Eelmise aasta peale suve Inglismaalt live grindimisest tulnud läks see metsa mitte väikeste summadega. Siis tulid online esimesed miinus kuud. Siis tuli üldse paus.. noh mitte nö paus vaikselt ikka mängisin vahepeal raha tuli, tulin eesti meistrikatelgi kahjuks janari järel teiseks :/, ja teenisin raha sama ka lives kuna sain värskelt 21.
    Siis tuli mind explosion ja ideed peale või peaaegu firma lõpus kuhu läks ka natuke raha/aega. Ning nüüd need investeeringud mis mu raha kinni hoidsid ja ei lasknud ise seda EXTREME STAKETMSEITMNSU vms nagu seda siin nimetatakse teha hoiavad mind ilma pokkeritagi elus.
    Tunnen, et skill pole selline nagu enne. Suudan märgata väga hästi vastaste vigu, kuid kahjuks see rohkem cashi asi. Kuid see, et stars nii metsas on. On tõsine üllatus. Ma olen lifetime võitnud onlinest garanteeritult 100k$+ koos boonuste ja asjadega. Ning see, et ma pole üldse võitev mängija on lihtsalt solvang. See pole suur summa, kuid aastaid olen sellega ära elanud ja kuskilt mujalt pole mul raha tulnud ometigi ma pole ka just odavalt elanud ning ka teiste kulult. Ma pole kellegile võlgu, samas kui mulle ollaks väga palju ja mitte väikseid summasid. Ma pole raha kelleltki kunagi petnud samas mulle on seda korduvalt tehtud.
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 07.06.12 at 17:14

  14. #1734
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ilmselgelt on OP juba shokiseisundis ja postid on täiesti sisutud lalisemised - ära enam täna postita. mõtle rahulikult see jama enda jaoks läbi ja homme võta end kokku ja tule välja maksegraafiku/kavaga kuidas saad stakejatele kahju hüvitada. korralik selgitav vabandus ka ja võid oma eluga edasi minna ja sellest jamast enamvähem väärikalt välja tulla. vanus ka veel selline, et saab nooruse lolluse arvele kirjutada. gl ja kainet meelt!

  15. #1735
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kas keegi saaks filtrid peale panna enne seda aega millal litsents tuli infinity kuni litsents ? Ma pole kindel millal see umbes tuli.

    Tundub kah loogika vastane et see peaks midagi muutma. Pokerstars.fr ja taolised on ju ikka pokerstars ja kõik käib sharkos ühe all ?
    PokerStars.ee on ainulaadne, .fr-idel jne on oma playerbase, uued kasutajanimed jms, .ee on endiselt kogu Starsi playerpooliga ühendatud ja vanade kasutajanimedega, kui SharkScope avab PokerStars.com kaudu oma kasutajad kes trackivad siis sind ja mind on koguaeg samamoodi trackitud ja nende jaoks midagi ei muutunud seoses Eesti litsentsiga.

  16. #1736
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Vabandust arusaamatu teksti eest arvatavasti. Ma pole hetkel just kõige rahulikum kuna see oli küll hetkel straight to the face ja ma ei saa aru käsi südamel aru, kuidas saab starsi olukord nii halb olla.

  17. #1737
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )

    Sorry aga mis Punktist sa räägid :D? Punkt on ammu pandud juba ju.

    Ja sa tõesti väidad et kui mängija stake reegleid rikub sa ei küsi raha tagasi?

  18. #1738

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Vabandust arusaamatu teksti eest arvatavasti. Ma pole hetkel just kõige rahulikum kuna see oli küll hetkel straight to the face ja ma ei saa aru käsi südamel aru, kuidas saab starsi olukord nii halb olla.
    kuida ssee saab nii straight to the face olla kui reaalselt sa ise teadsid et asjad pole mitte nii roosilised kui sa neid teistele näitasid?

  19. #1739
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ilmselgelt on OP juba shokiseisundis ja postid on täiesti sisutud lalisemised - ära enam täna postita. mõtle rahulikult see jama enda jaoks läbi ja homme võta end kokku ja tule välja maksegraafiku/kavaga kuidas saad stakejatele kahju hüvitada. korralik selgitav vabandus ka ja võid oma eluga edasi minna ja sellest jamast enamvähem väärikalt välja tulla. vanus ka veel selline, et saab nooruse lolluse arvele kirjutada. gl ja kainet meelt!
    Sellega on kõik oeldud!

  20. #1740

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ega nendest stake eelsetest graafikutest stake seisukohast midagi ei muutu.Madis pole valesid graafikuid ju üles pannud ja stake alguses keegi neid ei küsinud.See peaks puhtalt investorite ja Madise kokkulepe olema,mis edasi saab.Madise üldine suhtumine jms on hoopis teine teema.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES