Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 88, kokku 164 EsimeneEsimene ... 3878868788899098138 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 741 kuni 1 760, kokku 3319

Hübriidvaade

Eelmine postitus Eelmine postitus   Järgmine postitus Järgmine postitus
  1. #1
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ilmselgelt on OP juba shokiseisundis ja postid on täiesti sisutud lalisemised - ära enam täna postita. mõtle rahulikult see jama enda jaoks läbi ja homme võta end kokku ja tule välja maksegraafiku/kavaga kuidas saad stakejatele kahju hüvitada. korralik selgitav vabandus ka ja võid oma eluga edasi minna ja sellest jamast enamvähem väärikalt välja tulla. vanus ka veel selline, et saab nooruse lolluse arvele kirjutada. gl ja kainet meelt!

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ilmselgelt on OP juba shokiseisundis ja postid on täiesti sisutud lalisemised - ära enam täna postita. mõtle rahulikult see jama enda jaoks läbi ja homme võta end kokku ja tule välja maksegraafiku/kavaga kuidas saad stakejatele kahju hüvitada. korralik selgitav vabandus ka ja võid oma eluga edasi minna ja sellest jamast enamvähem väärikalt välja tulla. vanus ka veel selline, et saab nooruse lolluse arvele kirjutada. gl ja kainet meelt!
    Sellega on kõik oeldud!

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ilmselgelt on OP juba shokiseisundis ja postid on täiesti sisutud lalisemised - ära enam täna postita. mõtle rahulikult see jama enda jaoks läbi ja homme võta end kokku ja tule välja maksegraafiku/kavaga kuidas saad stakejatele kahju hüvitada. korralik selgitav vabandus ka ja võid oma eluga edasi minna ja sellest jamast enamvähem väärikalt välja tulla. vanus ka veel selline, et saab nooruse lolluse arvele kirjutada. gl ja kainet meelt!
    mõtle selle peale madis.

  4. #4
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    mõtle selle peale madis.
    Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
    Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
    Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.

  5. #5
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
    Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
    Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.
    ja mis saab siis neist ,keda sa ei usalda ja irl ei tea ? üleparda ?

  6. #6
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
    Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
    Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.
    oh wait, am i missing something.

    ja lisaks veel, et ise mäletan ka kuskil seda posti ja juttu et sul roll mitme saidi peal laiali ja selletõttu mingi graafik või asi sul ei näitand täpselt vms

  7. #7

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
    Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
    Madis väljendas oma seisukohta jubamõned tunnidt agasi...

  8. #8

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
    Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
    Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.
    Kui jätta välja Svenza vägivalla jutt siis ülejäänud osa pealt on tal õigus. Ma ei saa aru mida tähendab ma olen järgmised päevad eemal??? Internet saab otsa? Arvuti aku on tühi? või tehakse kuskil Abja- Paluojal ÜKT tunde?
    Ma saan aru et foorumi omanike huvides on see et siin käiks trall hommikust õhtuni aga oleks aeg sellele teemale joon alla tõmmata, sest Madiselt obv mingit konstruktiivset lahendust ei tule.

  9. #9

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ega nendest stake eelsetest graafikutest stake seisukohast midagi ei muutu.Madis pole valesid graafikuid ju üles pannud ja stake alguses keegi neid ei küsinud.See peaks puhtalt investorite ja Madise kokkulepe olema,mis edasi saab.Madise üldine suhtumine jms on hoopis teine teema.

  10. #10
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Ega nendest stake eelsetest graafikutest stake seisukohast midagi ei muutu.Madis pole valesid graafikuid ju üles pannud ja stake alguses keegi neid ei küsinud.See peaks puhtalt investorite ja Madise kokkulepe olema,mis edasi saab.Madise üldine suhtumine jms on hoopis teine teema.
    Yes, sir.
    Ma pole midagi siin valetanud ja graphe photoshoppinud oma elus. Jutt mida räägin minevikust on tõsi.
    Suhtumine on jah nii nagu ta on aga selline ma juba olen ja seda muuta ei saa.

  11. #11

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    kui saadad starsi kirja, et tahad kogu oma historical tournament ja stt results teada, saadki vastuseks k6ik oma m2ngitud turniiride tulemused koos rebuy-de, kogutud bounty fee jms. yhes6naga 100% korrektne net profit.

    Fail ei l2he kyll serverisse nagu audit, nii et ilmsetl keegi usaldusv22rne inimene peaks l2bi skype vms originaalemaili vaatama, et seda ka siin usutaks.

  12. #12
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    kui saadad starsi kirja, et tahad kogu oma historical tournament ja stt results teada, saadki vastuseks k6ik oma m2ngitud turniiride tulemused koos rebuy-de, kogutud bounty fee jms. yhes6naga 100% korrektne net profit.

    Fail ei l2he kyll serverisse nagu audit, nii et ilmsetl keegi usaldusv22rne inimene peaks l2bi skype vms originaalemaili vaatama, et seda ka siin usutaks.
    Ootan uut vastust nagu varem näha nad saatsid mulle meili, et suurendasid mu cashi laudade arvu 28ni.
    Wtf customer service, kvaliteet huumor

  13. #13

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Graafikud juba tulid, saaks äkki handhistoryd kah, poleks vajagi coachile maksta, praegu saaks päevade viisi tasuta handreview-sid.

  14. #14

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mis võrkudest see 100k+ $$ profit üldse pärit on?
    vaatsin et pokerprolabsist on ipoker ja cereus näha ja sealt profitit eriti nagu pole...

  15. #15
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Mis võrkudest see 100k+ $$ profit üldse pärit on?
    vaatsin et pokerprolabsist on ipoker ja cereus näha ja sealt profitit eriti nagu pole...


    Seal kus tuleb esimene monster 6k vist otse alla oligi eelmise aasta peale inglismaa live trippi. Siis hakkas kõik alla minema. Nagu näha juurde ei tule ning ei läinud enam hästi.
    Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 07.06.12 at 18:33

  16. #16
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Eelmine antut graph on kahjuks väiksem, kui reaalsus. Seal pole paljusid xxxx$ hitte mida urka saitidel saades ta ei impordi. Ja kuna jah mul oli nii pohhui ja mind ei kottind väga resultite trackimine ja hoidmine tuli cash out ja life.
    Loodan, et see midagi parandas aga ju see suurt muutust ei tee.
    Ilmselgelt on täiesti ebareaalne, et ma olen life time loser.

  17. #17

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Ei süüdista küll sind, aga sellisel pildil, kus mitte ükski asi ei viita sellele et otseselt oleks sinu graafikuga tegu, mõtet ei ole. Quotedes panin tähele et pildi nimeks "BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png". Kui see tõsi, siis eksitad siin sihilikult inimesi. Põhiline küsimus on praegu ilmselt see, et kas üldse kunagi kuskil edukalt midagi biitinud oled? Niikaua kuni mingit objektiivset kinnitust trackivate site-de näol sellele pole, saad siin lihtsalt puid alla...

  18. #18
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    "BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png". Kui see tõsi, siis eksitad siin sihilikult inimesi.
    Märkasin ise ka seda.
    Eks tavaliselt nii on, et mida suurem vale öelda seda rohkem inimesed usuvad.
    Seda 100k$ huumorit võib vist küll kuskil stand up comedy esinemisel kasutada. Srsy, tundub lihtsalt ebareaalne.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 07.06.12 at 19:09

  19. #19
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Märkasin ise ka seda.
    Eks tavaliselt nii on, et mida suurem vale öelda seda rohkem inimesed usuvad.
    lol ja tahtlikult siin vale graph postitada on küll imo sulaselge petmine. ma tõsiselt kahtlen, et madis failile ise sellise nime pani

  20. #20

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Lõpuks jõudsin ka lõppu, hakkasin eilsetest postidest peale lugema seda teemat.

    imo pastilaa lõpu kommentaar võtab kõik kokku kuidas asi lõppema peaks. Ja tõesti Madis pooltest su postidest ei saa midagi aru ja need ei vasta tähtsatele küsimustele.

    Lugesin mingi aasta tagasi su blogi ja vaatasin vot sinna tahaks ise ka jõuda ja selline tahaks ise olla.
    biggest disappointment since santa claus

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES