Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 88, kokku 166 EsimeneEsimene ... 3878868788899098138 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 741 kuni 1 760, kokku 3319
  1. #1741
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    Sorry aga mis Punktist sa räägid :D? Punkt on ammu pandud juba ju.

    Ja sa tõesti väidad et kui mängija stake reegleid rikub sa ei küsi raha tagasi?
    On olnud juhtumeid, kui meil on fikseeritud, et sul peab olema xx amount of buy in ja siis mängid seda. Kui mängib kõrgemal siis läheb see tema kasumi osast maha. Seda on tõesti juhtunud, kui see on kirjas olnud. Kui pole kirjas olnud siis ma lihtsalt ütlen, et see pole expected value kohta otstarbekas ja siis nö suuline noomitus, mis lahendab olukorra.

    Kuid ütle nüüd täpselt mis kirja pandud reegleid ma olen rikkunud, et ma olen kohustatud selle kõik tagastama ?
    Mitte ühtegi ja mitte miski ei pane mind seda tegema see käib põhimõtete vastu. Ma kellegile vastu tahtmist midagi siin teinud ja kõik on läinud diili reeglite piirides. Lihtsalt ei genereerinud ja tempo on aeglustunud.
    Jah keskendun teistele asjadele aga selle sees on ka starsi stake raames online turniiride õppimine. Mis pole just nii kerge, kui ma lootsin ja tahan. Kuid miks peakski olema.

  2. #1742

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    kui saadad starsi kirja, et tahad kogu oma historical tournament ja stt results teada, saadki vastuseks k6ik oma m2ngitud turniiride tulemused koos rebuy-de, kogutud bounty fee jms. yhes6naga 100% korrektne net profit.

    Fail ei l2he kyll serverisse nagu audit, nii et ilmsetl keegi usaldusv22rne inimene peaks l2bi skype vms originaalemaili vaatama, et seda ka siin usutaks.

  3. #1743

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Graafikud juba tulid, saaks äkki handhistoryd kah, poleks vajagi coachile maksta, praegu saaks päevade viisi tasuta handreview-sid.

  4. #1744
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Ega nendest stake eelsetest graafikutest stake seisukohast midagi ei muutu.Madis pole valesid graafikuid ju üles pannud ja stake alguses keegi neid ei küsinud.See peaks puhtalt investorite ja Madise kokkulepe olema,mis edasi saab.Madise üldine suhtumine jms on hoopis teine teema.
    Yes, sir.
    Ma pole midagi siin valetanud ja graphe photoshoppinud oma elus. Jutt mida räägin minevikust on tõsi.
    Suhtumine on jah nii nagu ta on aga selline ma juba olen ja seda muuta ei saa.

  5. #1745
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    kui saadad starsi kirja, et tahad kogu oma historical tournament ja stt results teada, saadki vastuseks k6ik oma m2ngitud turniiride tulemused koos rebuy-de, kogutud bounty fee jms. yhes6naga 100% korrektne net profit.

    Fail ei l2he kyll serverisse nagu audit, nii et ilmsetl keegi usaldusv22rne inimene peaks l2bi skype vms originaalemaili vaatama, et seda ka siin usutaks.
    Ootan uut vastust nagu varem näha nad saatsid mulle meili, et suurendasid mu cashi laudade arvu 28ni.
    Wtf customer service, kvaliteet huumor

  6. #1746

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mis võrkudest see 100k+ $$ profit üldse pärit on?
    vaatsin et pokerprolabsist on ipoker ja cereus näha ja sealt profitit eriti nagu pole...

  7. #1747

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Lõpuks jõudsin ka lõppu, hakkasin eilsetest postidest peale lugema seda teemat.

    imo pastilaa lõpu kommentaar võtab kõik kokku kuidas asi lõppema peaks. Ja tõesti Madis pooltest su postidest ei saa midagi aru ja need ei vasta tähtsatele küsimustele.

    Lugesin mingi aasta tagasi su blogi ja vaatasin vot sinna tahaks ise ka jõuda ja selline tahaks ise olla.
    biggest disappointment since santa claus

  8. #1748

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ilmselt praegu pole sa huvitatud/võimeline täiesti adekvaatselt vastama, aga mind huvitaks just sinu seisukoht kogu sellele teemale. Miks asjad on nii läinud nagu nad on (ei mõtle pokkeritulemusi, vaid inimeste suhtumist sinusse ja sellesse teemasse)?

    Oled ju psühholoogiat õppinud ja see pakub sulle huvi. Igastahes kui see värk siin veidike maha rahunenud on, oleks huvitav kuulda sinu arvamust. Ty.

  9. #1749
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    Mis võrkudest see 100k+ $$ profit üldse pärit on?
    vaatsin et pokerprolabsist on ipoker ja cereus näha ja sealt profitit eriti nagu pole...


    Seal kus tuleb esimene monster 6k vist otse alla oligi eelmise aasta peale inglismaa live trippi. Siis hakkas kõik alla minema. Nagu näha juurde ei tule ning ei läinud enam hästi.
    Siin graphis EI OLE Madis Very (Pokerstars)i sees, siin on peaaegu kõik sited alates 2008 jaanuarist. Antud graph peaks tähendama ka ca üle 40k makstud raket. See ei ole lifetime ja ei ole kõik asjad sees (saidid/userid seda mõtlen). See on näide mis ma nüüd trackerist kätte sain. Ma pole vist? kunagi selliseid graphe avalikuks teinud.
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 07.06.12 at 17:33

  10. #1750

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P



    :/:(

  11. #1751
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
    Ilmselt praegu pole sa huvitatud/võimeline täiesti adekvaatselt vastama, aga mind huvitaks just sinu seisukoht kogu sellele teemale. Miks asjad on nii läinud nagu nad on (ei mõtle pokkeritulemusi, vaid inimeste suhtumist sinusse ja sellesse teemasse)?

    Oled ju psühholoogiat õppinud ja see pakub sulle huvi. Igastahes kui see värk siin veidike maha rahunenud on, oleks huvitav kuulda sinu arvamust. Ty.
    Mõistus on väga rahunenud. Aga keha ei lase kvaliteetselt kirjutada. Olen väga palju psühholoogiat õppinud ja teen seda igapäevasel siia maani juba nii kaua kui ma mäletan. Selle kõige kohta saaksin väga tõmbava jutu kirjutada, neutraalselt isegi. Kui see võtaks liialt aega.

  12. #1752
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Eelmine antut graph on kahjuks väiksem, kui reaalsus. Seal pole paljusid xxxx$ hitte mida urka saitidel saades ta ei impordi. Ja kuna jah mul oli nii pohhui ja mind ei kottind väga resultite trackimine ja hoidmine tuli cash out ja life.
    Loodan, et see midagi parandas aga ju see suurt muutust ei tee.
    Ilmselgelt on täiesti ebareaalne, et ma olen life time loser.

  13. #1753
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    On olnud juhtumeid, kui meil on fikseeritud, et sul peab olema xx amount of buy in ja siis mängid seda. Kui mängib kõrgemal siis läheb see tema kasumi osast maha. Seda on tõesti juhtunud, kui see on kirjas olnud. Kui pole kirjas olnud siis ma lihtsalt ütlen, et see pole expected value kohta otstarbekas ja siis nö suuline noomitus, mis lahendab olukorra.

    Kuid ütle nüüd täpselt mis kirja pandud reegleid ma olen rikkunud, et ma olen kohustatud selle kõik tagastama ?
    Mitte ühtegi ja mitte miski ei pane mind seda tegema see käib põhimõtete vastu. Ma kellegile vastu tahtmist midagi siin teinud ja kõik on läinud diili reeglite piirides. Lihtsalt ei genereerinud ja tempo on aeglustunud.
    Jah keskendun teistele asjadele aga selle sees on ka starsi stake raames online turniiride õppimine. Mis pole just nii kerge, kui ma lootsin ja tahan. Kuid miks peakski olema.
    jep ei olegi, aga siis lähevad kõik mängud mis sa onlines selle aja jooksul oled mänginud selle stake alla. mitte kuskil ei ole kirjas et see on pokerstarsi stake. kui ise hakkad näpuga järge ajama siis seda võivad hakata tegema ka stakejad. su suhtumine on ikka täiesti oksendama ajav. obv sharkscope valetab ning ainult sinu konto kohapealt, sest sa oled lihtsalt niiii specailllllllllllll!!!!

  14. #1754
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    jep ei olegi, aga siis lähevad kõik mängud mis sa onlines selle aja jooksul oled mänginud selle stake alla. mitte kuskil ei ole kirjas et see on pokerstarsi stake. kui ise hakkad näpuga järge ajama siis seda võivad hakata tegema ka stakejad. su suhtumine on ikka täiesti oksendama ajav. obv sharkscope valetab ning ainult sinu konto kohapealt, sest sa oled lihtsalt niiii specailllllllllllll!!!!
    Kui starsis on 5k peal. Siis miks peaks teised sinna alla minema, kui see keedab steigi summa juba üle ?

  15. #1755

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Mõistus on väga rahunenud. Aga keha ei lase kvaliteetselt kirjutada. Olen väga palju psühholoogiat õppinud ja teen seda igapäevasel siia maani juba nii kaua kui ma mäletan. Selle kõige kohta saaksin väga tõmbava jutu kirjutada, neutraalselt isegi. Kui see võtaks liialt aega.
    Seda enam. Igastahes jään ootama su psühholoogilist analüüsi antud teema kohta. Huvitav oleks näha asju sinu perspektiivist.

  16. #1756
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    jep ei olegi, aga siis lähevad kõik mängud mis sa onlines selle aja jooksul oled mänginud selle stake alla. mitte kuskil ei ole kirjas et see on pokerstarsi stake. kui ise hakkad näpuga järge ajama siis seda võivad hakata tegema ka stakejad. su suhtumine on ikka täiesti oksendama ajav. obv sharkscope valetab ning ainult sinu konto kohapealt, sest sa oled lihtsalt niiii specailllllllllllll!!!!
    Ning ma ei ole öelnud, et valetab. Ma olen lihtsalt hetkel pahviks löödud.
    Ning erinevalt sinust ma olen iga vaatenurga peale skeptiline kuniks on asi tõestatud hetkel siis starsi suppordi meil mis näitab in/out mis võiks juba tulla. Proovi ka sellist asja elus ja mõistusele tundub lõpuks normaalne seisukohti muuta. See ei lase sul kastis elada ja reageerid muutustele paremini.

  17. #1757
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kui starsis on 5k peal. Siis miks peaks teised sinna alla minema, kui see keedab steigi summa juba üle ?
    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida.
    .

  18. #1758
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ilmselgelt on OP juba shokiseisundis ja postid on täiesti sisutud lalisemised - ära enam täna postita. mõtle rahulikult see jama enda jaoks läbi ja homme võta end kokku ja tule välja maksegraafiku/kavaga kuidas saad stakejatele kahju hüvitada. korralik selgitav vabandus ka ja võid oma eluga edasi minna ja sellest jamast enamvähem väärikalt välja tulla. vanus ka veel selline, et saab nooruse lolluse arvele kirjutada. gl ja kainet meelt!
    mõtle selle peale madis.

  19. #1759
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    .
    Issand kui sinisilmsed süüdistused ikka.

    Aga palun otsi mulle see post üles kus ma olen nii öelnud.
    Wtf kontrollige oma fakte enne süüdistusi see on täielik debiilsus. Loodan, et on tore siin õli tulle vajada kas tõesti paremat teha pole. Ma pole nii stake arvelt kindlasti öelnud ning nagu audit kinnitab korduvalt juba on see summa kõik ilusti JÕUDNUD STARSI KONTOLE, ma pole mänginud CASHI ehk chipdumping on VÕIMATU. obv pole tehtud ka cashoute ja muid asju ehk saaks selle scammi teemaga juba ühele poole

  20. #1760
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Ning ma ei ole öelnud, et valetab. Ma olen lihtsalt hetkel pahviks löödud.
    Ning erinevalt sinust ma olen iga vaatenurga peale skeptiline kuniks on asi tõestatud hetkel siis starsi suppordi meil mis näitab in/out mis võiks juba tulla. Proovi ka sellist asja elus ja mõistusele tundub lõpuks normaalne seisukohti muuta. See ei lase sul kastis elada ja reageerid muutustele paremini.
    lol. ok mina olen see kes mingis epic pritingzz kastis elab.I dont think so. sry aga imo oled sa üks tatikas kes ise elab mingis kuradi mullis - mullis on ainult tema ja siis ülejäänud maailm. fafafaaaaa whohooo Im the man. plaplaplapla...nägime kõik kui kõva mees sa oled. wp, keep printingzzzzzz.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES