Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 89, kokku 166 EsimeneEsimene ... 3979878889909199139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 761 kuni 1 780, kokku 3319
  1. #1761
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
    mõtle selle peale madis.
    Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
    Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
    Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.

  2. #1762
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Issand kui sinisilmsed süüdistused ikka.

    Aga palun otsi mulle see post üles kus ma olen nii öelnud.
    Wtf kontrollige oma fakte enne süüdistusi see on täielik debiilsus. Loodan, et on tore siin õli tulle vajada kas tõesti paremat teha pole. Ma pole nii stake arvelt kindlasti öelnud ning nagu audit kinnitab korduvalt juba on see summa kõik ilusti JÕUDNUD STARSI KONTOLE, ma pole mänginud CASHI ehk chipdumping on VÕIMATU. obv pole tehtud ka cashoute ja muid asju ehk saaks selle scammi teemaga juba ühele poole
    tra keegi ei süüdista sind scammis. sa oled ikka väga mööda vend.seriously.

  3. #1763
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    tra keegi ei süüdista sind scammis. sa oled ikka väga mööda vend.seriously.
    Kind of way sa süüdistad, kui sa ütled et mu roll on saitide peal laiali ehk pole kõik 5k starsi jõudnud... mõtle sellele minu vaatekoha pealt. Ilmselgelt ma pean selle ütluse kohe pikali lükkama.

  4. #1764
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
    Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
    Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.
    ja mis saab siis neist ,keda sa ei usalda ja irl ei tea ? üleparda ?

  5. #1765
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kokkuvõttes on siin teemas liiga palju hülge möla. Igasugustele muudele küsimustele on Madis vastuse annud, mis steikijad on nõudnud (graafikud, tema motivatsioon jne.)

    1. Kas Madis on stake tingimusi rikkunud, et peaks stake lõpetama ja kõik rahad tagasi küsima? Sellele peaks eelkõige vastama Madis ja investorid. Kopeerima siia stake tingimused ja siis tooma välja konkreetsete tingimuste rikkumised/mitterikkumised!

    Mina neid tingimusi ei leia praegu kuskilt ja ei viitsi seda auditit ka läbi vaadata. Kui kogu see €5k jõudis mõistliku aja jooksul (ma ei tea kuda nende limiitidega on, et kui kiiresti seda reaalselt saab starsi kanda - mul on päevas max 1k peal ühest allikast), siis ei saa teiste tubade tulemusi stake sisse ju lugeda?

    2. Kui otsustatakse, et stake tingimusi ei ole rikutud, siis võiks Madis vastata, et kuidas ta sooviks jätkata ja iga investor võiks ka oma arvamuse öelda.

  6. #1766

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    Ei süüdista küll sind, aga sellisel pildil, kus mitte ükski asi ei viita sellele et otseselt oleks sinu graafikuga tegu, mõtet ei ole. Quotedes panin tähele et pildi nimeks "BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png". Kui see tõsi, siis eksitad siin sihilikult inimesi. Põhiline küsimus on praegu ilmselt see, et kas üldse kunagi kuskil edukalt midagi biitinud oled? Niikaua kuni mingit objektiivset kinnitust trackivate site-de näol sellele pole, saad siin lihtsalt puid alla...

  7. #1767

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
    Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
    Stake missioon:
    *Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
    *Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
    *Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
    *Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
    *Stakeback + Profit 50/50

    Minu poolsed nõudmised investorile:
    *Ei hakka vinguma, kui raha on kuid kinni isegi kui roll on kasvanud 50% or something. Et mängida suuremaid mänge stabiilsemalt on vaja ka suuremat rolli.
    *Ma ei vaja lisa pinget sellega, kui räägitakse rolli suurusest kui näha, et jooksen mõnusalt alla EV (nagu viimane stake, pole vaja sõna võtta kui variatsiooni ei mõista)
    *Ehk investorile, kes mõistab MTT maailma ja on nõus long run investeeringut tegema. Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud.

    Lets do it friends, with time :P.edit:Hiljem lihtsalt summa muutus
    Viimati muudetud viki poolt : 07.06.12 at 17:58

  8. #1768
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    *Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
    *Stakeback + Profit 50/50
    .
    Järeldused võib ise teha.

  9. #1769
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas mait47 Vaata postitust
    "BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png". Kui see tõsi, siis eksitad siin sihilikult inimesi.
    Märkasin ise ka seda.
    Eks tavaliselt nii on, et mida suurem vale öelda seda rohkem inimesed usuvad.
    Seda 100k$ huumorit võib vist küll kuskil stand up comedy esinemisel kasutada. Srsy, tundub lihtsalt ebareaalne.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 07.06.12 at 18:09

  10. #1770

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
    Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
    Stake missioon:
    *Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
    *Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
    *Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
    *Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
    *Stakeback + Profit 50/50

    Minu poolsed nõudmised investorile:
    *Ei hakka vinguma, kui raha on kuid kinni isegi kui roll on kasvanud 50% or something. Et mängida suuremaid mänge stabiilsemalt on vaja ka suuremat rolli.
    *Ma ei vaja lisa pinget sellega, kui räägitakse rolli suurusest kui näha, et jooksen mõnusalt alla EV (nagu viimane stake, pole vaja sõna võtta kui variatsiooni ei mõista)
    *Ehk investorile, kes mõistab MTT maailma ja on nõus long run investeeringut tegema. Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud.

    Lets do it friends, with time :P.edit:Hiljem lihtsalt summa muutus
    ei ole juttu et ainult pokerstars !
    Viimati muudetud 800miljonit poolt : 07.06.12 at 18:04

  11. #1771
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Märkasin ise ka seda.
    Eks tavaliselt nii on, et mida suurem vale öelda seda rohkem inimesed usuvad.
    lol ja tahtlikult siin vale graph postitada on küll imo sulaselge petmine. ma tõsiselt kahtlen, et madis failile ise sellise nime pani

  12. #1772
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    See teema võtab sõnatuks..

    Ma olin 100% kindel, et see trollimine mis ca 20 lehte tagasi, oli täiesti ebaõiglane. Ikka inimestel on paremaid ja halvemaid momente elus.
    Aga see et EMV võitja on lihtsalt sitane scammer, fuck no, seda küll ei oleks ootanud. Ma ikka väga loodan et Madis lihtsalt tõmbas EMV võidu, sai BR´i ja siis ei viitsinud enam stake all mängida ning tal on see raha, et vähemalt enamuse stakejatele tagastada. Kui härra tegelikkuses ka busto degen on siis ma ei tea.... unreal

  13. #1773

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Oleks ma teadnud, et seda nii kiirelt saab kinni lahti oleks ma seda rahuliku küsimise peale isegi teinud :P.
    Kas nüüd oleks aega avada kõik teised kasutajanimed ja OPR? Nimekiri Madise kasutajanimedest ja saitidest?

  14. #1774

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    *Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka.

    Lets do it friends, with time :P.edit:Hiljem lihtsalt summa muutus
    Kuna steigi raames on välja tulnud, et sul seda pole, siis tegu reeglite rikkumisega imo. Üldiselt sa võiks võtta kogu seda jama kui õnnistusena. Äkki see raputab sind ning toob su sellest epicness maailmast maa peale ja sinust onvõimalik veel mõistlik inimene vorpida ennem kui liiga hilja. Alustuseks võiksid kindlasti enda väljendusoskuse kallal vaeva näha. Ja kas sa sellele üldse ei mõtle, et kui sa juba korra läksid pärast inglismaa trippi vms (bustosse?), siis see võib ka korduda näiteks aasta pärast vms eriti sinu epic lifestyle juures. Ühesõnaga ei tasu sellise hooga erinevaid sildu põletada nagu sa hetkel teed. Edu tulevikus

  15. #1775

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tule taevas appi !
    Ma tunnen kodaniku kohustust ja võtan ka sõna.
    1. Sharkscope ei näita mööda, (ainult rebuysid ta ei arvesta, mis jätab graafiku kasumi suuremaks). Lihtsalt öeldes, kui sa oled rebuy turniire mänginud, siis su reaalne miinus on veel suurem kui graafikul.
    2. Pokerstars.ee klient ei muutnud sharkscope historyt mitte kuidagi. (Tean seda paljude kasutajate näitel)
    3. Ei mõista, kas sa usud juba ise ka ehitatud õhulossi kui sa räägid, et sa pole reegleid rikkunud. Inimene sa oled 80% ja enam ? staketavast rahast maha mänginud. Olgu selle põhjuseks tilt/variatsioon/mitte biitimine või mida iganes. Esimene alarmkell oleks võinud käima lüüa juba kui sa kaotasid esimesed 20%, et midagi on vaja ette võtta või muuta. Sa tuled alles nüüd lagedale jutuga, et sa hakkad coachi võtma jms, olles ise mänginud täiesti vastutustundetult ja süsteemitult misiganes formaate.
    4. Juriidiliselt pole steikijatel tõesti alust sult midagi nõuda ( mis on kahjuks nende enda tegemata jäänud töö), sest reeglid on niivõrd segased ja paljuski puudulikud. Teiselt küljelt eksisteerib selline asi nagu "common sense", mis võiks sinul kui EMV võitjal eksisteerida.
    5. Kurat, lausa vanduma võtab. Kui sa vähegi mees oled ja ärpled kui head tulemused sul igal pool mujal on, siis maksa see raha tagasi ja säästa oma viimnegi maine mis säästa annab.

    Kainele mõistusele lihtsalt tundub see, et tegemist on juhtumiga, kus inimene on kaotanud reaalsustaju ja ei saa enam ise ka aru mis tegelikkus on. Palun, ole nii hea ja tõesta vastupidist. Kui sul raha enam ei ole, siis palun esita allesjäänud rahale võimalikult produktiivne plaan ja lõpeta hämamine.

  16. #1776
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    *Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )

    Põhimõttelsielt see on ainuke punkt, mida Madis võib olla eksinud ja investorid omavad õigust kogu raha tagasi nõuda. Reeglina on MTT mõistlik (kahjuks ei pruugi olla alati piisav) 100BI reegel (põhimõttelislet ka 50BI reegli kasutamist veel otseselt rikkumiseks ei saaks lugeda, sest seda "mõistlik" on väga raske defineerida. Samas, kui 3k rolliga mängitaks 109 turbosid või 82 hypereid, siis see kindlasti enam mõistlik ei ole.

    Madis võiks investoritele vastata, et millist reeglit ta enda jaoks kasutas, kui üritas mõistlikuse piires mängida.

  17. #1777
    Grinder Kasutaja Supsti avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    kuressaare
    Postitusi
    863

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Huvitav, miks madis küll foorumist ära kadus.

  18. #1778
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    ei ole juttu et ainult pokerstars !
    Jah aga kui ta kogu raha kandis starsi arvele ja sealt cashoute ei ole teinud, siis online = pokerstars!!!

  19. #1779

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    keegi võiks sealt väljavõttest välja uurida mis oli madalaim roll millega ta 82$ hyperis ja 109$ turbos käis raha auku panemas

  20. #1780
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    aga sorm kas vale graphi sihilik postitamine ei ole sinu meelest petmine? imo tegi ta seda isegi täna

    E: või arvad et kui küsitakse all-time graphi siis ta kogemata võtab trackerist välja BB_Won_over_Hands_Played_for_Madis_Very.png graphi ja paneb siia?
    Viimati muudetud udikaz poolt : 07.06.12 at 18:21

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES