Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 90, kokku 166 EsimeneEsimene ... 40808889909192100140 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 781 kuni 1 800, kokku 3319
  1. #1781

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui tal oleks teistest tubadest vähegi korralikke graafikuid anda siis oleks ta seda juba ammu ammu teinud, seda ilmselt mõistavd kõik.
    Neid lihtsalt ei ole.

    Solid first post muidugi...
    Viimati muudetud ArgoH poolt : 07.06.12 at 18:25

  2. #1782

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Foorumikasutajad palun kirjutage siia kõik Madis Eriti online kasutajanimed erinevates tubades.
    Lasen kõik graafikud lahti võtta.

    Kas endast võitva mängija kuvandi loomine ei ole suur stake eelduste rikkumine?
    Viimati muudetud 800miljonit poolt : 07.06.12 at 18:27

  3. #1783
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tere,

    olen siis Madis Very / s3r1f25xxv / EritiMadis / Madis.E - heal lapsel mitu nime :).

    HEAL LAPSEL MITU NIME :D

  4. #1784
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
    Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
    Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.
    oh wait, am i missing something.

    ja lisaks veel, et ise mäletan ka kuskil seda posti ja juttu et sul roll mitme saidi peal laiali ja selletõttu mingi graafik või asi sul ei näitand täpselt vms

  5. #1785
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    14-Feb-12 17:33 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] $100 (viimane 100 freezout kogu stake seis -$4.655)

    13-Feb-12 00:06 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] [Rebuy : The tournament allows rebuys or add ons.] $100 R (viimane 100 rebuy kogu stake seis -$4.225)

    27-Jan-12 03:49 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] [Rebuy : The tournament allows rebuys or add ons.] $200 R (200 rebuy kogu stake seis +$1.448)

    Kõik need turniirid on turbod ja eks igaüks võib siis arvutada, et palju ta algul neid daalasid sai selle €5k eest ja palju on siis mõistlik roll 100R turbode mängimiseks. $6500-$4200=$2300. Mina isiklikult 2300 daalase rolliga päris 100R turbot mängima ei hakkaks ja ka 100 freezout turbot.
    Viimati muudetud sorm poolt : 07.06.12 at 18:34

  6. #1786
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mõituse piires ja mõistlikkuse piires on kaks väga erinevat mõistet...

    Mina Madise asemel apelleeriks mõistuse puudulikkusele.

  7. #1787

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis Erit on miinusmängija ka Full Tilt Poker networkis.


  8. #1788
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Supsti Vaata postitust
    Huvitav, miks madis küll foorumist ära kadus.
    33 eurone live mtt ju tartu olympisis, obv et see on olulisem kui mingi jama klaarimine. tema arvates ei olegi mingit jama, kuid vaikselt hakkavad kooruma ka konkreetsed tõendid reeglite rikkumisest.

  9. #1789

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Põhimõttelsielt see on ainuke punkt, mida Madis võib olla eksinud ja investorid omavad õigust kogu raha tagasi nõuda.
    imo on ka punkt "Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud." t2iesti eksitav, sest tunnistas ta ju ka ise et online on eelmisest aastast olnud vilets teistes saitides ja pokerstars on yleyldse lifetime breakeven.. Seega pigem oli tegu lootusega, et 2kki nyyd kohekohe hakkab onlines h2sti minema. max EV lubabine sellise info valguses ei tundu eriti aus.

  10. #1790
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mulle ei jõua aga ikka kohale, kas madisel mingit autunnet ei olegi. Eesti pokkerimaastik pole just suur ja siis kavatseb kogu selle jama rahuliku lahendamise asemel niisama olla. Ilmselgelt sihilikult ja tahtlikult andis investoritele mõista terve stake aja, et on lifetime kokkuvõttes suur võitja, mis osutus aga tänu svenzalt saadud graafikult täielikuks valeks. Minu arust on see kõige suurem reeglite rikkumine. Ei oleks unes ka näinud, et see stake selliseks kisub.

  11. #1791

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ei tahaks väga seda teemat torkida, kuid auditit uurides jäi silma 430€ väljamakse ja tagasi seda summat ei ole kantud(selles auditis), nagu varasemalt oli tehtud 24 euriga. Vb tõesti see stakeijatega kooskõlastatud vms, ning sellisel juhul ma vabandan.
    ( Click to show/hide )

  12. #1792
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nagu näha oli üks halb nädal, mis selle stake põhja lasi.
    ( Click to show/hide )

    Siin siis IMO üle rolli mängitud turniirid.
    ( Click to show/hide )

  13. #1793

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Aga kui sharkscope nii mööda paneb, ehk teed siis võrdluseks pokerprolabsi ja officialpokerrankings ka lahti. Siis saaks võrrleda.

  14. #1794
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    eee 2200 rolliga. 100 rebuy.sisseost, üks double rebuy ja add on võtavad 400$ mis on 18% rollist. seda ei saa nüüd küll kuidagi mõistlikkuse piiridesse mahutada. juba koorus välja vähemalt üks punkt mille alusel on stakejatel õigus kogu summa tagasi saada.olen suht kidel, et see ei ole ainus põhjus miks peaks algsumma tagastama.

  15. #1795
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ouch. ÜHE nädalaga - 5,500$ ? See on raudselt tiltamine/br ülemängimine.

  16. #1796

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Üks kasutaja juba eelnevalt postitas kuid postitan uuesti

    Narcissistic personality disorder

    Symptoms of this disorder include, but are not limited to:
    Reacts to criticism with anger, shame, or humiliation
    May take advantage of others to reach their own goals
    Tends to exaggerate their own importance, achievements, and talents
    Imagines unrealistic fantasies of success, beauty, power, intelligence, or romance
    Requires constant attention and positive reinforcement from others
    Easily becomes jealous
    Lacks empathy and disregards the feelings of others
    Obsessed with oneself
    Mainly pursues selfish goals
    Trouble keeping healthy relationships
    Is easily hurt and rejected
    Sets unrealistic goals
    Wants "the best" of everything
    Appears as tough-minded or unemotional [4]

    Pretty much this x million!!

  17. #1797

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    Ei tahaks väga seda teemat torkida, kuid auditit uurides jäi silma 430€ väljamakse ja tagasi seda summat ei ole kantud(selles auditis), nagu varasemalt oli tehtud 24 euriga. Vb tõesti see stakeijatega kooskõlastatud vms, ning sellisel juhul ma vabandan.
    ( Click to show/hide )
    See peaks olema miski festivaliboonuse lähtimängimiseks. Sissekanne on tehtud 1. mail 380 eur.

  18. #1798
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Nagu näha oli üks halb nädal, mis selle stake põhja lasi.
    ( Click to show/hide )

    Siin siis IMO üle rolli mängitud turniirid.
    ca. 2300$ rolliga 109+R jms mängimine ei tundu minu arust üldsegi mõistlikkuse piires mängimisena.
    Fakt on see,et oled invesorite usaldust kuritarvitanud ja kõige parem oleks kui sa raha algsummas tagasi maksaksid.

  19. #1799
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ceni Vaata postitust
    See peaks olema miski festivaliboonuse lähtimängimiseks. Sissekanne on tehtud 1. mail 380 eur.
    Ma mäletan ka, et Madis ütles, et kannab sisse 380 EUR ( 500$ ), et siis saaks 250$ reload bonuse.
    Cash out 430 EUR, et siis 50 EUR pani oma tasku. Aga noh vb ei saa seda ette ka heita talle, kuna see depo oli ta enda vabast tahtest.

    edit2:

    Ta teinud 2 depot/2cashouti selle aja jooksul.
    Üks 24 euri eest, mille ta hiljem välja kandis.
    Teine 380 EUR, peale mida kanti välja 430 EUR.

    Nii peaks olema õige.
    Viimati muudetud VisaHing poolt : 07.06.12 at 19:12

  20. #1800

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Pole siin teemas varem kirjutanud, ma ka väike investor selles stakes. Hetkel tundub küll, et on üle rolli mängitud ja mõistlikkusest pole jälgegi. Oled tõesti investorite usaldust kuritarvitanud ja ka minu arvates eksinud stake reeglite vastu. Teiseks, poleks osakuid ostnudki kui oleks teadnud, et ei crushi sa nii midagi nagu sa siin välja reklaamisid. Minu arvates kui sa vähegi tahad oma nime puhtaks pesta peaksid rahad tagastama.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES