Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 94, kokku 166 EsimeneEsimene ... 44849293949596104144 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 861 kuni 1 880, kokku 3319
  1. #1861
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Siis, kui mina siin viimane stake nl10 stake(200$), rikkusin reeglit, mängisin nl10 asemel oma sünnipäeval 2x HU turniiri 1$ bi ja 3$ bi. investor käskis stake kogu summa tagasi maksta(mida ma ka tegin obv), ma küll pidin maksma.
    savi mul, et polnud epic pro longterm crushamentz baller 5keur, kuid siiski, stake on stake, reegleid on rikutud, milles küsimus? mis hämad, et pole midagi valesti teinud?

  2. #1862

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas siia teema ülesse päisesse mingit küsitlust ei saa panna? Rahvas tahab arvamust avaldada.

  3. #1863

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas oskar Vaata postitust
    http://nickraineyisathief.com/ seda mõtlesid vist, päris korralik teine...
    Yap, see sama!

  4. #1864

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mina isiklikult enam LIVE TURNADEL sellist larfi näha ei taha, kohe nagu ma saan mängida ja satun sellise inimesega ühte lauda, otsin ma ainult tüli ja sõiman teda vargaks. Haige inimene, saatke ravile ta. Endal ninast nartsissid kasvamas. Ninasarvik.

  5. #1865
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Kas siia teema ülesse päisesse mingit küsitlust ei saa panna? Rahvas tahab arvamust avaldada.
    imo mõttetu. vastused on ühesugused. kahtlen, et keegi midagi muud siin pakuks.

  6. #1866
    Grand Prix Pokkeritoa Esindaja
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    99

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
    Investorite kasuks eksisteerib ikkagi selline asi nagu ootuspärane käitumine ja mingi norm, mille täpne sõnastus on kõigi stakejate + debiiliku keskmine. Investorid teadsid oma peas, mida stakelt oodata ja Very teadis samuti, mida talt oodatakse. See, et krija ei pandud peaks just näitama, et ühel idioodil arvati olevat mingitki autunnet, mis normaalsel inimesel üldjuhul natuke on.

    Kahjuks vist mitte.
    Eks see tõsi on, et kui me inimestevahelistes suhetes hakkame alati kõike kivisse raiduma ja verega kirja panema, siis muutub normaalne suhtlemine väga piinarikkaks. Aga tegemist oli siiski ühe suurima (kui mitte kõige suurema) avaliku foorumisteigiga ning investorid oleksid pidanud tähelepanelikumad olema ja enda õiguste eest natukenegi seisma. Autunne võib kahjuks olla ühepoolne, sellisel juhul tulebki kahepoolsete tingimustega leping kasuks :)

    Aga Madis võiks tunnistada küll, et tiltas pikalt üle bankrolli ja on nõus allesolevale summale omalt poolt "mõistuse hääle" reegli rikkumise eest mingi osa juurde maksma. Nö. hea tahte märgiks.

  7. #1867
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    imre, sa oled way liiga leebe. jätame kõrvale fakti et tegu on eesti meistriga(see on täiesti ebaoluline antud case-i puhul) nooremad sellid seda asja küll päris nii ei jäta. 2200 rolliga 100 rebuy turbot teha on selge MITTE mõistuse piires mängimine ning see on reeglite rikkumine.

    E: teed 5 sellist turnat ja saad biidid(mis on reaalne, arvestades turbode variatsiooni) ja oledki busto. seda võib teha oma raha eest, aga kindlasti mitte stake sees.
    Viimati muudetud udikaz poolt : 07.06.12 at 23:45

  8. #1868

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    "Hea tahe" saab pestud väga pika aja jooksul...

  9. #1869

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
    Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
    Madis väljendas oma seisukohta jubamõned tunnidt agasi...

  10. #1870
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Ei tea mis "Hitleril" öelda on selle teema kohta???

    "Me ei taha valetada ja udujuttu ajada. Me ei taha teha tühje lubadusi. Me tahame tegude läbi näidata, et me oleme paremad"

    Hitler



    "Alati on raskem võidelda usu, kui teadmiste vastu"

    Hitler

  11. #1871
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Jay - 12% (swed++)
    DaBeat 12% (12%swed++)
    Fikuuu 10,6% (4%seb++,5,6%mb++) (soovib kogu raha tagasi)
    Imre Leibold 9,6% (SEB++) (soovib praegust seisu + natuke lisaks vastavalt Madise mõistlikusele)
    Chris - 8% (swed++)
    Raaids 8% (6%mb++, 2%seb++)
    Tõnis L 8% (swed++)
    reits23 8% (seb++)
    SimbaM 5,6% (swed++)
    heiks29 4,8% (swed++)
    Mcdyess - 4% (MB++)
    OuMaiGaad - 4% (mb++)
    Flipmachine - 4% (swed++)
    Timz0333 - 2,4% (mb++)

    Investorite list. Keegi (näiteks Madis ise) võiks nüüd siit teemast välja korjata, et mida keegi investoritest arvab.

    Madise seisukoht on meil teada, et tema reegleid rikkunud ei ole ja väga suure volüümiga jätkata ei soovi (vähemalt nii saan mina aru tema postitustest).

    Üldiselt on imre postitus suhteliselt mõistlik ja ütleb kõik ära.

  12. #1872
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    "Alati on raskem võidelda usu, kui teadmiste vastu"
    Hitler
    SO much win :D

  13. #1873
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    nii kõrge kaarega pole siinsetele investoritele vist veel kunagi pähe kustud

  14. #1874

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    13-Feb-12 00:06 NL Holdem [Turbo : Blinds level increase faster than normal.] [Rebuy : The tournament allows rebuys or add ons.] $100 R (viimane 100 rebuy kogu stake seis -$4.225)

    Kõik need turniirid on turbod ja eks igaüks võib siis arvutada, et palju ta algul neid daalasid sai selle €5k eest ja palju on siis mõistlik roll 100R turbode mängimiseks. $6500-$4200=$2300. Mina isiklikult 2300 daalase rolliga päris 100R turbot mängima ei hakkaks ja ka 100 freezout turbot.
    kui ma nyyd auditist 6igesti aru saan siis see 109r turniir oli 2x chance, ehk siis max 1rebuy ja no addon. Roll oli sellel ajal 3500 eur ehk ca $4500.

    viimase freezout ajal oli roll ca 2300 eur + 700usd ehk ca $3700

    mis ei 6igusta kyll v2ga Madist, kuna juba stake eelnevate tulemustest vale arvamuse kujundamine on stake reeglite rikkumine, aga p2ris 2300 rolliga ta 100r ei m2nginud

  15. #1875
    Grand Prix Pokkeritoa Esindaja
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    99

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    imre, sa oled way liiga leebe. jätame kõrvale fakti et tegu on eesti meistriga(see on täiesti ebaoluline antud case-i puhul) nooremad sellid seda asja küll päris nii ei jäta. 2200 rolliga 100 rebuy turbot teha on selge MITTE mõistuse piires mängimine ning see on reeglite rikkumine.

    E: teed 5 sellist turnat ja saad biidid(mis on reaalne, arvestades turbode variatsiooni) ja oledki busto. seda võib teha oma raha eest, aga kindlasti mitte stake sees.
    Ilmselt pole vaja seda arutada, kas 2300ga 100r donkamine on bankrolli piirides või mitte. Aga ma olen enda peale vihane, et me ei rääkinud tingimustes isegi mitte bankrolli piiridest, vaid "mõistuse häälest". Masendav.

    Ja mina ei mõista hukka investoreid, kes nõuavad täismahus hüvitist, kui niimoodi tunnevad. Nagu ennist mainisin, siis minu meelest oleks aus, kui Madis paneks allesolevale bankrollile "mõistuse hääle" eiramise eest näiteks 50% juurde. 100% rahade tagastamine kõlab natuke liiga karmina. Mina paneks enda isikliku osaluse lukku selle väärtusega, mis mängukassal hetkel on (+ potentsiaalne Madise "heatahteraha" :)), leiaks enda lollusega lepituse, üritaks õppust võtta ja läheks edasi, loodetavasti kaotamata päriselt usku inimesesse.

  16. #1876
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    imre võiks madise pokernewsi stake teemadesse selle topicu lingi panna. näitaks sealsele rahvale ka, et tegu ei ole küll scammeriga, aga siiski tasuks hoiduda, sest op suhtumine ei kannata mitte mingit kriitikat ning samuti ei olegi ta tglt nii printing moneyzzzzzzzzzz vend. nähakse ka lõpuks graafikuid, et mis mehega tegu.usun, et see avaks nii mõnegi silmaklapid.

  17. #1877
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Idee pole üldsegi halb! Investorid võiksid mõelda sellele plaanile.

    my 2 cents..
    ma vahest ei saagi aru, kas sa trollid või oledki nii rumal.

  18. #1878

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    rumal

  19. #1879
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas imre Vaata postitust
    Ilmselt pole vaja seda arutada, kas 2300ga 100r donkamine on bankrolli piirides või mitte. Aga ma olen enda peale vihane, et me ei rääkinud tingimustes isegi mitte bankrolli piiridest, vaid "mõistuse häälest". Masendav.
    Ma leian, et siiski on vaja seda arutada, sest see on diili reeglite vastane. see ei ole mitte ühegi pokkerimängija jaoks mõistuse piirides brm ühes stakes. see on degen gamblo, mida peab tegema enda raha eest.

  20. #1880

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    1) Investorid peaksid ise omavahel kokkuleppima kiiremas korras, et mida nad tahavad.
    (Leiavad endihulgast yhe aktiivse kes sellega tegeleks.).
    2) Kui on otsus tehtud siis võiks sellest siin teada anda.
    3) Peale seda vaatab edasi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES