Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 96, kokku 166 EsimeneEsimene ... 46869495969798106146 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 901 kuni 1 920, kokku 3319
  1. #1901
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    huvitav kas järgmisel trio laivil nt ka madis hambad laiali baaripukil mõnusalt vedeleb ja jooki kulistab?
    ma never ever lähiajal tema asemel kasiinosse ei julgeks minna vaid hakkaks mõtlema kuidas steikijatele raha tagasi maksta

    krt proovisin et ei postita siia teemasse, aga ei tule välja :D

    svenza kannaga näkku hakkab aina rohkem + EV tunduma LOL epic trollamentz

  2. #1902

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Suurüritus: Olympic-Online Poker Series Tallinn Live
    Kuupäev: 08.06.12 18:00
    Kopsonin Baari 5 Finland
    Madis Erit Qatar

  3. #1903
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    337

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    FYP

    see on hea:D

  4. #1904
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Ma ei mäleta, et ma oleks ka mingi 400$ kuskil 2300se rolliga auku pannud. See ei tundu reaalne, kas on näha, et ma olen nii rebuysid teinud jne *vaevalt* ? Ainuke seletus oleks, et tegemist oli R-P, kus ma olen terve elu lubanud endale 1-2 turnat päevas, mida ei grindiks igapäevaselt ning nv = suurem player base/$.
    a 13veb ja 14veb on vastavalt esmaspäev ja teisipäev muidu. teinekord kontrolli enne kui lolle õigustusi hakkad tootma.

  5. #1905

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P


  6. #1906
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas tolik Vaata postitust

  7. #1907
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ei mäleta, et ma oleks ka mingi 400$ kuskil 2300se rolliga auku pannud. See ei tundu reaalne, kas on näha, et ma olen nii rebuysid teinud jne *vaevalt* ? Ainuke seletus oleks, et tegemist oli R-P, kus ma olen terve elu lubanud endale 1-2 turnat päevas, mida ei grindiks igapäevaselt ning nv = suurem player base/$. Keskmine turnade buy in tuli kindlasti mõistuste piires ning seda ma jälgingi. Kindlasti muutus eksitavaks, mul on kahju, et ma ta siia hetkel kisun, kuid rääkisin käsperiga pargis lives oma stakest ja ütlesin et mul ca 2-3k alles ala mega kahju, et ma ei saa mängiad 100seid enam jne. Ta ütles, et see on normaalne ja võid mängida ikka. Ma ei aja seda kuidagi tema süüks, kuid antud hetkel ma jälgin average buy ini anyway siis ma mõtlesin ,et ju see ongi normaalne, miks ma ei peaks seda siis mängima. Seega ma olen terve elu nii mänginud ja täiesti fine BRM, antud nädala keskmine buy in tuli ka 21,42$ ala 7,5k buy in ala 350 turnat (sellest juttu allpool) Seega ma ei ole rikkunud seda ausus reeglit !
    Kas sa ise adud kah mis teksti sa suust välja ajad? Reaalsuse taju on päris kadunud?

    KAUA VÕIB?

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Konso poolt : 08.06.12 at 06:11

  8. #1908

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    imre võiks madise pokernewsi stake teemadesse selle topicu lingi panna. näitaks sealsele rahvale ka, et tegu ei ole küll scammeriga, aga siiski tasuks hoiduda, sest op suhtumine ei kannata mitte mingit kriitikat ning samuti ei olegi ta tglt nii printing moneyzzzzzzzzzz vend. nähakse ka lõpuks graafikuid, et mis mehega tegu.usun, et see avaks nii mõnegi silmaklapid.
    See, et tegemist pole scammeriga, on muidugi Brüno kohaselt: üüüüberloll jutt. Võtab 5000, ei mängi kaks aastat ja plärab, et "Tsill-grill, poisid-plikad, pole olnud kirjas, et pean üldse mängima kunagi, kui tunnet pole". Või võtan 10 000 EUR stake'i ja teen nosebleedis väikse HU. Tuleb-ei tule, sorks kutid, läks nii, polnud reeglites ju kirjas, et päris nii ei või.

    Naljajutt.

  9. #1909

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Life time miinuse jutt on lihtsalt rumal. Saate sellest isegi aru.
    Ei maksa tagasihoidlikuks jääda. Äkki ikka saaks kõikide kontode kasutajanimed ja blokeeringud igalt tracking-leheküljelt maha. Väga lihtne oleks tõestada, et sa pole life-time miinuses. Miks venitada?

    Ma suudaks muidugi ühe põhjuse välja mõelda, miks peaks venitama.

  10. #1910
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis mis jutt see on ,et pole reegleid rikkunud.See ,et neid reegleid ei saanud nii täpselt kirja pandud,ei tähenda ,et sul on õigus siin vingerdada,viilida ja nussida(rahade maksmisest keelduda ,põhjendades seda sellega ,et reegleid ei olnud).Või sa arvad ,et sa võisid teha kõike mis ise tahad selle rahaga? Reeglites ei olnud ju kirjas ,et sa ei või seda raha cashoutida ja selle raha eest 5k epic litse minna nussima? Kas see siis tähendab ,et sul on õigus niimodi käituda.
    Tsitaat Algselt postitas tolik Vaata postitust
    Keegi sinu balla ballat ka sponsoreerima ei pea.

    Ja nüüd vutt vutt rahasid kandma ,või siis maksegraafikut koostama.Nii see asi küll ei jää!

  11. #1911
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas tolik Vaata postitust
    F hypocrite.

  12. #1912

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mina kui investor eeldan, et kogu stake algsumma makstakse tagasi, sest tegemist on ikka ilmselgelt stake reeglite jämeda rikkumisega. Nii et maksa ära või võta ühendust maksegraafiku osas.

    EDIT:

    Lisaks mainiks seda, et sind on hoitud ikka nagu s*itta pila peal. Kõik vähem tuntud mängijad, kes ka 20x väiksema jamaga hakkama on saanud, on liigitatud selleks ajaks petisteks ja teema Petiste alafoorumisse lükatud.
    Viimati muudetud mcdyess poolt : 08.06.12 at 07:44

  13. #1913
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sorry aga mis krdi keskmisest BI-st sa räägid. Kui mul on 1000 roll ja mängin 10x1$ turnat + 1x100$ turnat tuleb average ka minbi 10 doltsi KESKMINE nagu 10 doltsi 100BI roll, aga see ei anna mulle õigust krdi 10BIsega rolliga seda 1 100$ turnat lasta. Ilmselge burning moneyzz

    lisaks su graafiku jutule, vana faili nimi jääb kui sa avad vana faili ja seda oversaved, miks sa peaksid seda tegema?????? kui sa võtad hemist otse pildi(kuigi sul oli ptr ma ei tea kas seal saab teha nii) siis tuleb ka ise uus nimi tippida. Kuna sul oli cropitud pilt siis ilmselge print screen ja uue faili paintis tegemisel tuleb nimeks unitled vms. Mitte BB_won_over_hands_FOOOOOOOOR_Madis_Very
    no se FOR madis on veel eriti kahtlane.
    Viimati muudetud Junken poolt : 08.06.12 at 07:38

  14. #1914
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tundub et Madis ei saa aru mis toiumb, võimalik et ta on isegi segaduses. Kas tõesti temale tundub et see on normaalne ja nii peabki stake olema?

    Ma proovin tema keelde siis tõlkida: Madis kuule, see epic stake sinu epic lifestyle juurde, perse keerasid selle ja rikkusid neid epic üldtuntud hea tava tingimusi.



    Aga samas, kui Madis mitte 1 juurosentigi tagasi ei maksaks siis see oleks ikka päris valus laks vastu näppe steikijatele. Kes kuradi loll selliste stake tingimustega nõustub?

    4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
    Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
    Stake missioon:
    *Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
    *Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
    *Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
    *Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
    *Stakeback + Profit 50/50

    Minu poolsed nõudmised investorile:
    *Ei hakka vinguma, kui raha on kuid kinni isegi kui roll on kasvanud 50% or something. Et mängida suuremaid mänge stabiilsemalt on vaja ka suuremat rolli.
    *Ma ei vaja lisa pinget sellega, kui räägitakse rolli suurusest kui näha, et jooksen mõnusalt alla EV (nagu viimane stake, pole vaja sõna võtta kui variatsiooni ei mõista)
    *Ehk investorile, kes mõistab MTT maailma ja on nõus long run investeeringut tegema. Sellist nii max EVga stake projekti ma pole veel siinsetes foorumites imo näinud.
    See nõudmised investorile on ikka epicud, suures rahasaamise himus on investorid enda õigused täiesti ära unustanud. Loll rahaahnus mis muud, vaja ju kiiresti stake ära võtta, muidu jääb äkki ilma.

    Ühesõnaga: ülbik staketav ja pimedad rahaahned investeerijad = see kompott siin. head isu

  15. #1915

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    "Starsist pole kahjuks ikka vastust tulnud, kuid ei huvitagi see enam. 10-20k pole seal ever plussi nagu ma arvasin, kuid see ei muuda mu life time öeldud profiti summat üldse."


  16. #1916
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sooviks +1'da Maxi posti - nii see oli ja eks omad vitsad peksavad. Aga obv keegi investoritest ei arvanud, et Madisel sellised luukered kapis on ja ta obviously mängis üle oma võimete ja BRM. Anyway, enne kui seda graafikut polnud välja toodud SC'st, tahtsin juba siia ka kirjutada, et kas te investorid tõesti arvate, et inimene ei taha tunniks või isegi nädalaks oma graafikuid avalikkusele näidata, et mingeid sekeldusi ei tuleks biitimise osas? Dafuq, peale 1 lehekülge graafiku palumis poste sain ma insta aru, et nii baller-härpleja-uhkustaja näitaks oma graafikuid igakell kui tal seal midagi soliidset näidata oleks. Jutt sellest, et see annab vastastele tohutu edge, kui tunniks/päevas/24h lahti teha SC, on lihtsalt puhas lauslollus.

    Madise suhtumine, siia teemadesse postitamine - tundub, et tegu on mitte kõige targema pliiatsiga. Mitmeid poste nõutakse ühtesi asju, baller kirjutab hoopis aiaaugust. Ja nii 5 lehekülge jutti :D Mõtlesin, et kas on mingi psühhiline häire inimesel või miks ta ei taha kirjutada asjadest, mida investorid nõuavad, aga aru ma ei saa, mis sellel inimesel on viga, et ta nii on keerutanud kõikidest küsitud vastustest välja ennast.

  17. #1917

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nojah eks igal sammul kumab läbi nagu M. suhtuks sellesse stakesse nagu freerolli. Nagu see oleks teene teistele, et ta nende raha eest mängib siis kui endal viitsimist on. Avg BI jälgimine võib iseenesest reasonable olla, aga antud juhtum on muidugi ekstreemne. Henri K. antud juhul tõenäoliselt ei teadnud et M. tõenäoliselt ever high stakes MTT biitinud pole, erinevalt temast endast kelle tulemused on kõigile nähtaval.

  18. #1918

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Sooviks +1'da Maxi posti - nii see oli ja eks omad vitsad peksavad. Aga obv keegi investoritest ei arvanud, et Madisel sellised luukered kapis on ja ta obviously mängis üle oma võimete ja BRM. Anyway, enne kui seda graafikut polnud välja toodud SC'st, tahtsin juba siia ka kirjutada, et kas te investorid tõesti arvate, et inimene ei taha tunniks või isegi nädalaks oma graafikuid avalikkusele näidata, et mingeid sekeldusi ei tuleks biitimise osas? Dafuq, peale 1 lehekülge graafiku palumis poste sain ma insta aru, et nii baller-härpleja-uhkustaja näitaks oma graafikuid igakell kui tal seal midagi soliidset näidata oleks. Jutt sellest, et see annab vastastele tohutu edge, kui tunniks/päevas/24h lahti teha SC, on lihtsalt puhas lauslollus.

    Madise suhtumine, siia teemadesse postitamine - tundub, et tegu on mitte kõige targema pliiatsiga. Mitmeid poste nõutakse ühtesi asju, baller kirjutab hoopis aiaaugust. Ja nii 5 lehekülge jutti :D Mõtlesin, et kas on mingi psühhiline häire inimesel või miks ta ei taha kirjutada asjadest, mida investorid nõuavad, aga aru ma ei saa, mis sellel inimesel on viga, et ta nii on keerutanud kõikidest küsitud vastustest välja ennast.
    "Mõistus on väga rahunenud. Aga keha ei lase kvaliteetselt kirjutada. Olen väga palju psühholoogiat õppinud ja teen seda igapäevasel siia maani juba nii kaua kui ma mäletan. Selle kõige kohta saaksin..." - Madis Very

  19. #1919

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Njaaa siia teemasse arvatavasti jäi ka Olympic Pro Teami koht. Vähemalt siseinfo põhjal see niimoodi on........

  20. #1920

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nojah mis siis ikka .. suurepärane "maine" kogu eluks

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES