Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 97, kokku 166 EsimeneEsimene ... 47879596979899107147 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 921 kuni 1 940, kokku 3319
  1. #1921

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
    Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
    Stake missioon:
    *Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
    *Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
    *Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
    *Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
    *Stakeback + Profit 50/50


    Sry. See küsimus ka enne läbi käinud. Aga ma tõesti ei leia kus on kirjas, et stake toimub ainult pokerstarsis?
    Siin on kirjas, et "Mängin kõike mida ise tahan".

  2. #1922
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
    Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
    Stake missioon:
    *Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
    *Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
    *Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
    *Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
    *Stakeback + Profit 50/50


    Sry. See küsimus ka enne läbi käinud. Aga ma tõesti ei leia kus on kirjas, et stake toimub ainult pokerstarsis?
    Siin on kirjas, et "Mängin kõike mida ise tahan".
    Peame ju ikka eeldama, et antud summa raames. Isegi kui mõelda nii, et pole kirjas konkreetset saiti. Kui ta oleks selle kindla stake'd summaga kuskil mujal mänginud, siis muidugi. Aga kui ta kuskil mujal enda rahade eest mängis, siis see ei tohiks küll siia alla minna.

  3. #1923
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Peame ju ikka eeldama, et antud summa raames. Isegi kui mõelda nii, et pole kirjas konkreetset saiti. Kui ta oleks selle kindla stake'd summaga kuskil mujal mänginud, siis muidugi. Aga kui ta kuskil mujal enda rahade eest mängis, siis see ei tohiks küll siia alla minna.
    Täpselt

  4. #1924
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    no aga kuidas sa teed rahal vahet. äkki läks starsi hoopis 2500€ stake raha ja 2500€ Madise enda raha?

  5. #1925

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mida te mäslete nende stake reeglite ümber. Inimene ilmselgelt pettis investoreid (vahet ei ole, et ta otseselt ei postitanud võltsitud graafikuid, konglutentselt tegi ta seda ikka) ning leping on tühine. Vaat, et poisu tegevus annab isegi kelmuse koosseisu kokku.

  6. #1926
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    no aga kuidas sa teed rahal vahet. äkki läks starsi hoopis 2500€ stake raha ja 2500€ Madise enda raha?
    Kui natuke teemat jälgida, siis on ju näha, et ta ei cashoutinud ehk siit sulle vastus. Oleks ta vahepeal eure välja võtnud, siis muidugi.



    Tsitaat Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Mida te mäslete nende stake reeglite ümber. Inimene ilmselgelt pettis investoreid (vahet ei ole, et ta otseselt ei postitanud võltsitud graafikuid, konglutentselt tegi ta seda ikka) ning leping on tühine. Vaat, et poisu tegevus annab isegi kelmuse koosseisu kokku.
    Just-just. See, et ta kuskil mujal grindis nüüd enam vahet ei ole, investorid on ka enda nõudmised selgeks teinud (mingi osa vähemalt nendest) ja nüüd tuleb siis lahendust oodata.
    Viimati muudetud eddi poolt : 08.06.12 at 09:37

  7. #1927
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    OP enne graafikute ilmsikstulekut:
    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Ma ei taha seda kunagi näidata. See pole siin teie asi üldse. See ei muuda ka midagi, mis minu profitist arvatakse. Ma tean, et on korras. Kui arvatakse, et ma gamblor ja 100k miinustes siis teeb see mu profitile veelgi rohkem rõõmu.
    Ja pärast:
    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    et selline aga mul polnud aimugi, et seal nii metsas asi on rakeback ei tee ka seda kasumit nii suureks kui ma olin kindel et see näitab ja mänge on ka palju vähem kui ma arvasin ma olin kindel et seal ala 10-20. Wtf kust see raha siis tulnud
    ( Click to show/hide )

  8. #1928

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    lol pilt

  9. #1929

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsiteerime siis :" Mis see minu asi on kui raha pole, mina ei pea sellepärast reeglite rikkumist sponsoreerima. Võime rääkida mingist maksegraafikust vms ei peagi kõike kohe ära kandma võta aga ühendust. Nii see asi igatahes küll ei jää".
    tundub, et noorhärral tuleb Gabrieliga ühte heita... Paistab, et tuleb ikka stake kogu summa ulatuses välja maksta. Ootan põnevusega siia teemasse juba maksegraafikut. Kuna sul raha ei ole, äkki lähed teed tollele litsile keelekat, saad äkki oma 2800€ tagasi. Abiks seegi ju raskel ajal.
    Kui mingit maksegraafikut ei tule või rahuldavat lahendust, olen sunnitud ropult trenni tegema.

    Option 1
    ( Click to show/hide )


    Pean kahjuks foorumikaaslasi kurvastama, et hüpe ei tule mul välja...
    Option 2
    ( Click to show/hide )


    Võta vanaema käest võlgu, või müü oma stuffi maha. Ilmselgelt sul ei õnnestu antud konditsioonis pokkeri biitimine (kahtlen kas sa kunagi biitind oled, lihtsalt hiiteril luckbox). Asi on tõsine, hakka maksma!
    Viimati muudetud Svenza poolt : 08.06.12 at 10:15 Põhjus: lingi korrigeerimine

  10. #1930
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?

  11. #1931
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    pean svenzat kurvastama, et tõenäoliselt mingit 2,8k€ litsi pole kunagi olnudki. arvatavasti tegi järjekordse madise fantaasiaga.

  12. #1932
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Kui natuke teemat jälgida, siis on ju näha, et ta ei cashoutinud ehk siit sulle vastus. Oleks ta vahepeal eure välja võtnud, siis muidugi.
    kui natuke auditit vaadata siis seal alguses näha et kogu summa ei läinud korraga starsi, vaid jupikaupa

  13. #1933
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?
    Kui Svenza või keegi teine häält ei teeks, siis stakejad oleksid vait ja Madis tõmbaks bustoks ning öeldakse GG.

  14. #1934
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    kui natuke auditit vaadata siis seal alguses näha et kogu summa ei läinud korraga starsi, vaid jupikaupa
    Starsis depo limiidid.

  15. #1935
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    pean svenzat kurvastama, et tõenäoliselt mingit 2,8k€ litsi pole kunagi olnudki. arvatavasti tegi järjekordse madise fantaasiaga.
    Aga see ei muuda ju tema litside alla pandud kogusummat...

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Life time miinuse jutt on lihtsalt rumal. Saate sellest isegi aru. Starsist pole kahjuks ikka vastust tulnud, kuid ei huvitagi see enam. 10-20k pole seal ever plussi nagu ma arvasin, kuid see ei muuda mu life time öeldud profiti summat üldse.
    Viimati muudetud hakkameimema poolt : 08.06.12 at 10:25 Põhjus: Madis soovis kinnitada mu lauset.

  16. #1936

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?
    Avalik foorum. Avalik stake. Ja, kui kord on käest ära siis tõttab Svenza appi.
    ( Click to show/hide )

  17. #1937
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?
    sama mõte

  18. #1938

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Raha eest saadud naised on parimad, eriti veel teiste rahade eest!

    Ja Svenza palgati siin ju stakeja poolt enda esindajaks, kuna tekkis kartus et tegu võib olla skämmiga.

  19. #1939

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?
    Keegi ei võta ju initsiatiivi ülesse. Investorid on vait nagu tummahambad. Imre käis omapoolse variandi välja, fikuuuu tahtis täissummat tagasi. Ülejäänud millegipärast vaikivad. Mind pole keegi palkand siia, olen lihtsalt investorite huvide eest väljas, et nad oma rahad tagasi saaksid. Steikimise maine on ka jäädavalt p.utsis nüüdsest.
    Kuda ma panen nüüd mingi steigiteema püsti TCOOPi jaoks kui isegi Eesti meistrit ei saa usaldada? Märtsikuust saadik on see teema venind nagu kuke tatt, aeg oleks tegudele asuda seltsimehed. Kus need investorid on kõik? Nii head sõbrad ja jäägitult truud ****-Madisele, et andestavadki poisikese lolluse??? Stake peab täies ulatuses tagasi makstud saama, olge see talle koolirahaks. Kui ma vait oleks ja hagu rohkem alla ei paneks, sureks teema varsti välja ja kõik lepiks kaotusega. Aga nagu ta ise mainis: Nii ei saa see asi jääda!

  20. #1940
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    kui natuke auditit vaadata siis seal alguses näha et kogu summa ei läinud korraga starsi, vaid jupikaupa
    Ma unsure selle kohapealt.
    Aga ta hoidis vist raha nii EURis kui USDs kontol. Seega sellest auditist br suht raske välja lugeda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES