Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 97, kokku 164 EsimeneEsimene ... 47879596979899107147 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 921 kuni 1 940, kokku 3319

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Ma unsure selle kohapealt.
    Aga ta hoidis vist raha nii EURis kui USDs kontol. Seega sellest auditist br suht raske välja lugeda.
    Kusjuures ta ise ütles vahepeal, et rahad on mööda saite laiali, kas asi ei ole mitte kahtlane. Selguse mõttes oleks aus ka teiste saitide graphe näidata või siis mittenäidata ja tagastada stake rahad + mõistlik intress teiste raha raiskamise eest (loe seismajätmise eest).

  2. #2

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    lol pilt

  3. #3

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsiteerime siis :" Mis see minu asi on kui raha pole, mina ei pea sellepärast reeglite rikkumist sponsoreerima. Võime rääkida mingist maksegraafikust vms ei peagi kõike kohe ära kandma võta aga ühendust. Nii see asi igatahes küll ei jää".
    tundub, et noorhärral tuleb Gabrieliga ühte heita... Paistab, et tuleb ikka stake kogu summa ulatuses välja maksta. Ootan põnevusega siia teemasse juba maksegraafikut. Kuna sul raha ei ole, äkki lähed teed tollele litsile keelekat, saad äkki oma 2800€ tagasi. Abiks seegi ju raskel ajal.
    Kui mingit maksegraafikut ei tule või rahuldavat lahendust, olen sunnitud ropult trenni tegema.

    Option 1
    ( Click to show/hide )


    Pean kahjuks foorumikaaslasi kurvastama, et hüpe ei tule mul välja...
    Option 2
    ( Click to show/hide )


    Võta vanaema käest võlgu, või müü oma stuffi maha. Ilmselgelt sul ei õnnestu antud konditsioonis pokkeri biitimine (kahtlen kas sa kunagi biitind oled, lihtsalt hiiteril luckbox). Asi on tõsine, hakka maksma!
    Viimati muudetud Svenza poolt : 08.06.12 at 10:15 Põhjus: lingi korrigeerimine

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?
    Kui Svenza või keegi teine häält ei teeks, siis stakejad oleksid vait ja Madis tõmbaks bustoks ning öeldakse GG.

  6. #6

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?
    Avalik foorum. Avalik stake. Ja, kui kord on käest ära siis tõttab Svenza appi.
    ( Click to show/hide )

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?
    sama mõte

  8. #8
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    seni kuni see seniiline ballatron oma ajugripiga aru ei saa, mis ta korda saatnud polegi midagi loota kui roundhouse 360 hüppesse kannaga

  9. #9

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    mm.. võibolla ma olen siin kuidagi midagi misreadinud, aga mida see Svenza siin ässab? Temal ühtegi staket siin ei ole, Madis talle midagi võlgu ka ei ole? Kes teda siia kohtunikuks/vahemeheks palkas?
    Keegi ei võta ju initsiatiivi ülesse. Investorid on vait nagu tummahambad. Imre käis omapoolse variandi välja, fikuuuu tahtis täissummat tagasi. Ülejäänud millegipärast vaikivad. Mind pole keegi palkand siia, olen lihtsalt investorite huvide eest väljas, et nad oma rahad tagasi saaksid. Steikimise maine on ka jäädavalt p.utsis nüüdsest.
    Kuda ma panen nüüd mingi steigiteema püsti TCOOPi jaoks kui isegi Eesti meistrit ei saa usaldada? Märtsikuust saadik on see teema venind nagu kuke tatt, aeg oleks tegudele asuda seltsimehed. Kus need investorid on kõik? Nii head sõbrad ja jäägitult truud ****-Madisele, et andestavadki poisikese lolluse??? Stake peab täies ulatuses tagasi makstud saama, olge see talle koolirahaks. Kui ma vait oleks ja hagu rohkem alla ei paneks, sureks teema varsti välja ja kõik lepiks kaotusega. Aga nagu ta ise mainis: Nii ei saa see asi jääda!

  10. #10

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ennist kirjutasin oma seisokoha ka Svenza. Eeldan sama mis fikuuuu.

    Tsitaat Algselt postitas mcdyess Vaata postitust
    Mina kui investor eeldan, et kogu stake algsumma makstakse tagasi, sest tegemist on ikka ilmselgelt stake reeglite jämeda rikkumisega. Nii et maksa ära või võta ühendust maksegraafiku osas.

    EDIT:

    Lisaks mainiks seda, et sind on hoitud ikka nagu s*itta pila peal. Kõik vähem tuntud mängijad, kes ka 20x väiksema jamaga hakkama on saanud, on liigitatud selleks ajaks petisteks ja teema Petiste alafoorumisse lükatud.

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    pean svenzat kurvastama, et tõenäoliselt mingit 2,8k€ litsi pole kunagi olnudki. arvatavasti tegi järjekordse madise fantaasiaga.

  12. #12
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    pean svenzat kurvastama, et tõenäoliselt mingit 2,8k€ litsi pole kunagi olnudki. arvatavasti tegi järjekordse madise fantaasiaga.
    Aga see ei muuda ju tema litside alla pandud kogusummat...

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Life time miinuse jutt on lihtsalt rumal. Saate sellest isegi aru. Starsist pole kahjuks ikka vastust tulnud, kuid ei huvitagi see enam. 10-20k pole seal ever plussi nagu ma arvasin, kuid see ei muuda mu life time öeldud profiti summat üldse.
    Viimati muudetud hakkameimema poolt : 08.06.12 at 10:25 Põhjus: Madis soovis kinnitada mu lauset.

  13. #13

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Raha eest saadud naised on parimad, eriti veel teiste rahade eest!

    Ja Svenza palgati siin ju stakeja poolt enda esindajaks, kuna tekkis kartus et tegu võib olla skämmiga.

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    nohjah olgu.. laske edasi... ma vaatan kõrvalt.. ma arvan, et kõik teavad mis minu arvamus üldse stakemisest on.. suht liigkasuvõtmine nii stakejate poolt kui loll otsus staketava poolt.. ja imho on kogu sellesse "ärimudelisse" sisse kirjutatud kõrge feilimise ja emotsioonide ja sitaketramise jms protsent..

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    suht liigkasuvõtmine nii stakejate poolt kui loll otsus staketava poolt.. ja imho on kogu sellesse "ärimudelisse" sisse kirjutatud kõrge feilimise ja emotsioonide ja sitaketramise jms protsent..
    Kuidas see liigakasuvõtmine on kui feilimise protsent on kõrge? Heategevus pigem.

  16. #16
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Kuidas see liigakasuvõtmine on kui feilimise protsent on kõrge? Heategevus pigem.
    kusjuures ma pidasin feilimise protsendi all silmas pigem seda sita ketramist a la stakede reeglitest saadakse valesti aru, tekivad omavahelised vaildused, staketav on süüdimatu ja ei saa aru mida tähendavad pärismaailmas kohustused ja nõuded jne...

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mina ootan ka 100% investeeringu tagastamist!

  18. #18

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Suurüritus: Olympic-Online Poker Series Tallinn Live täna
    Seal saate staariga täna kohtuda.

  19. #19

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nii, hakkame siis arvet pidama. et pärast ametlikul kohtunikul lihtsam oleks.
    1. Imre - Soovib tagasi seda raha mis hetkel alles on + Madise südametunnistuse järgi veel mingi summa.
    2. fikuuuu - soovib tagasi stake 100% esialgse summa ulatuses
    3. mcdyess - soovib tagasi stake 100% esialgse summa ulatuses
    4. flipmachine - soovib tagasi stake 100% esialgse summa ulatuses

    Kõik kellel veel pretensioone, pange siia kirja.

  20. #20

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Soovitan stakejatele nii,e t kui rahad käes siis pm saate intressi ka küsida ilma kartuseta et pappa Smurf äkki üldse ei maksa.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES