Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 98, kokku 166 EsimeneEsimene ... 488896979899100108148 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 941 kuni 1 960, kokku 3319
  1. #1941
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    nohjah olgu.. laske edasi... ma vaatan kõrvalt.. ma arvan, et kõik teavad mis minu arvamus üldse stakemisest on.. suht liigkasuvõtmine nii stakejate poolt kui loll otsus staketava poolt.. ja imho on kogu sellesse "ärimudelisse" sisse kirjutatud kõrge feilimise ja emotsioonide ja sitaketramise jms protsent..

  2. #1942

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas mcdyess Vaata postitust
    Mina kui investor eeldan, et kogu stake algsumma makstakse tagasi, sest tegemist on ikka ilmselgelt stake reeglite jämeda rikkumisega. Nii et maksa ära või võta ühendust maksegraafiku osas.

    EDIT:

    Lisaks mainiks seda, et sind on hoitud ikka nagu s*itta pila peal. Kõik vähem tuntud mängijad, kes ka 20x väiksema jamaga hakkama on saanud, on liigitatud selleks ajaks petisteks ja teema Petiste alafoorumisse lükatud.
    Meeldetuletuseks, et rahasid tagasi soovis ka kasutaja mcdyess

  3. #1943

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Ma unsure selle kohapealt.
    Aga ta hoidis vist raha nii EURis kui USDs kontol. Seega sellest auditist br suht raske välja lugeda.
    Kusjuures ta ise ütles vahepeal, et rahad on mööda saite laiali, kas asi ei ole mitte kahtlane. Selguse mõttes oleks aus ka teiste saitide graphe näidata või siis mittenäidata ja tagastada stake rahad + mõistlik intress teiste raha raiskamise eest (loe seismajätmise eest).

  4. #1944

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ennist kirjutasin oma seisokoha ka Svenza. Eeldan sama mis fikuuuu.

    Tsitaat Algselt postitas mcdyess Vaata postitust
    Mina kui investor eeldan, et kogu stake algsumma makstakse tagasi, sest tegemist on ikka ilmselgelt stake reeglite jämeda rikkumisega. Nii et maksa ära või võta ühendust maksegraafiku osas.

    EDIT:

    Lisaks mainiks seda, et sind on hoitud ikka nagu s*itta pila peal. Kõik vähem tuntud mängijad, kes ka 20x väiksema jamaga hakkama on saanud, on liigitatud selleks ajaks petisteks ja teema Petiste alafoorumisse lükatud.

  5. #1945
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mina ootan ka 100% investeeringu tagastamist!

  6. #1946
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    seni kuni see seniiline ballatron oma ajugripiga aru ei saa, mis ta korda saatnud polegi midagi loota kui roundhouse 360 hüppesse kannaga

  7. #1947
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    suht liigkasuvõtmine nii stakejate poolt kui loll otsus staketava poolt.. ja imho on kogu sellesse "ärimudelisse" sisse kirjutatud kõrge feilimise ja emotsioonide ja sitaketramise jms protsent..
    Kuidas see liigakasuvõtmine on kui feilimise protsent on kõrge? Heategevus pigem.

  8. #1948

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
    Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
    Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.
    Kui jätta välja Svenza vägivalla jutt siis ülejäänud osa pealt on tal õigus. Ma ei saa aru mida tähendab ma olen järgmised päevad eemal??? Internet saab otsa? Arvuti aku on tühi? või tehakse kuskil Abja- Paluojal ÜKT tunde?
    Ma saan aru et foorumi omanike huvides on see et siin käiks trall hommikust õhtuni aga oleks aeg sellele teemale joon alla tõmmata, sest Madiselt obv mingit konstruktiivset lahendust ei tule.

  9. #1949

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Suurüritus: Olympic-Online Poker Series Tallinn Live täna
    Seal saate staariga täna kohtuda.

  10. #1950

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Nii, hakkame siis arvet pidama. et pärast ametlikul kohtunikul lihtsam oleks.
    1. Imre - Soovib tagasi seda raha mis hetkel alles on + Madise südametunnistuse järgi veel mingi summa.
    2. fikuuuu - soovib tagasi stake 100% esialgse summa ulatuses
    3. mcdyess - soovib tagasi stake 100% esialgse summa ulatuses
    4. flipmachine - soovib tagasi stake 100% esialgse summa ulatuses

    Kõik kellel veel pretensioone, pange siia kirja.

  11. #1951

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Soovitan stakejatele nii,e t kui rahad käes siis pm saate intressi ka küsida ilma kartuseta et pappa Smurf äkki üldse ei maksa.

  12. #1952
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    järgmist Madise posti võite oodata järgmise nädalani ja siis vastab ka, et ei viitsi kõike läbi lugeda ja ootab coachingut

  13. #1953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas edasimängimine on praeguseks hetkeks keelatud?

  14. #1954
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
    Kuidas see liigakasuvõtmine on kui feilimise protsent on kõrge? Heategevus pigem.
    kusjuures ma pidasin feilimise protsendi all silmas pigem seda sita ketramist a la stakede reeglitest saadakse valesti aru, tekivad omavahelised vaildused, staketav on süüdimatu ja ei saa aru mida tähendavad pärismaailmas kohustused ja nõuded jne...

  15. #1955

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas edasimängimine on praeguseks hetkeks keelatud?
    IMO see peaks rangelt keelatud olema hetkel. Mingid postid tagasi ju mainis, et tõmbab kogu rolli bustosse ja ongi kogu ooper. Et siis ei pea ta midagi välja maksma, kumbki pool lepingut rikkund pole ja asi ants. Kõik Madise varad tuleks hetkel külmutada. Aga minge parki täna ja raputage poissi veidike. See on hetkel nagu mutiauk, iga kopika mis te tagasi saate, on tegelikult maast leitud raha. Milleks üldse steigiga jätkata kui inimene pole kunagi tõeliselt mängu biitind, elab roosa manna pilvedes ja olematutes winning graphides?

  16. #1956
    Jube Noob Kasutaja MrT2inem avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Online WannaBe
    Postitusi
    132

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kas edasimängimine on praeguseks hetkeks keelatud?
    Härra EritiPuudega jaoks ei muuda see nii või naa midagi. Tal pikemat aega rõhk muudel saitidel ja livel.

  17. #1957

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    epic sepic

  18. #1958

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis võta ennast kokku ja tunnista, et kui sa olid pokkeri mõistes alaealine ehk alla 21. Milleks sa ka hiljuti said.
    Oled sa mänginud kontodega, mis pole sinu nimega. Me mõlemad teame sinu tulemusi nende erinevate kontodega. See torm mis kutsud endale peale nende avaldamisega ei saa olla pooltki sellest jamast mis siin hetkel toimub.
    Vabandust seda avalikuks tehes aga sinust kahju hakates need jutud siin on juba liialt ära puhutud.

    Investor
    Oman kah suuremat sorti tükki sellest projektist.

    Ch.

  19. #1959
    Jube Noob Kasutaja MrT2inem avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Online WannaBe
    Postitusi
    132

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Kusjuures ta ise ütles vahepeal, et rahad on mööda saite laiali, kas asi ei ole mitte kahtlane. .
    Imo on see teema ka vähe kahtlane. Üritasin leida seda posti a krt põhiliselt toodab ta mõtetut huumorit ja ei leia kuskilt seda väidet.

  20. #1960
    Julm Donk Kasutaja ponoke avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    pärnu
    Postitusi
    97

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ei poolda vägivalda aga kuna tegu on kõige lihtlabasema pettusega(nt panga väljavõtte võltsimine järelmaksu saamiseks) ja kohtusse teda keegi ei tiri siis pole ju muud varianti kui metsa viia ja rääkida austusest teiste kodanike suhtes. siis räägib siin neegri ghetost jne ma olen päris veendunud, et enamuses maailma riikides oleks 5K euri pärast ta juba ära lõigatud avalikult,et vältida sarnaseid juhtumeid.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES