Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 139, kokku 166 EsimeneEsimene ... 3989129137138139140141149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 761 kuni 2 780, kokku 3319
  1. #2761
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Ou Madis, miks sa oma facebooki proofilide ja timeline pildid ära muutsid ja profiili võõrastele privaatseks tegid? See on juhtunud täna või eile. Hakkab vaikselt kohale jõudma, et scammer ei olegi nii tore olla?

  2. #2762
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ou Madis, miks sa oma facebooki proofilide ja timeline pildid ära muutsid ja profiili võõrastele privaatseks tegid? See on juhtunud täna või eile. Hakkab vaikselt kohale jõudma, et scammer ei olegi nii tore olla?
    No see on küll viimane koht kus ta su küsimusele vastama hakkab....

    Aga tundub ,et Madis elab oma fantaasia maailmas ja arvab ,et tema pole midagi valesti teinud,maksis allesoleva stake tagasi ja elab rahulikult oma elu edasi.
    Nagu ta juba ütles,et investoritel on x kuupäevani aega otsustada kes tahab 50% juurde ja kes ei soovi see saab allesoleva summa tagasi.....Nii lihtsalt need asjad tal käivadki

  3. #2763
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    no on investoreid kes pole seda allesjäänud summatki näinud vist

  4. #2764
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    oot kas nüüd asi ongi lõplik? kõik oma papi kätte saanud ja kedagi rohkem ei koti? väga lahja suhtumine stakejate poolt, aga eks igaüks teab kui lõdvalt ta oma raha asjadesse suhtub. kui inimestele meeldib veryle balla chicke välja teha - siis ei ole tõesti midagi teha.

  5. #2765

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Ei saa aru kuidas saab inimene kes ise armastab pidevalt live mängudel käiia nii teha, eks loodab, et asi rahuneb maha jne...
    seda teemat ei tohi igaljuhul lasta ära vajuda.

  6. #2766

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    No see tüüp ju ei vasta kirjadele . Ta ju matkab ja tegelb muude asjadega. Ise teda kuskil livel tahaks küll näha.

  7. #2767
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    no mis meil siin teha? kui stakejad lasevad endale pähe sittuda ja mingil tattnokast reeglite rikkujal ise otsustada kuidas ja kui palju rahasi tagasi maksab, siis ei ole meil observeritel muud teha kui verypoiss livel pihuks ja põrmuks tampida(esialgu verbaalselt).

  8. #2768
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.


  9. #2769

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Huvitav oleks teada saada kas keegi siis vastas madisele et jah saada mulle 50 % veel ja siis on kõik ok?

  10. #2770

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Esialgu oleks vast tore kui kõik sellegi raha kätte saaks, mis alles jäi stakest ja Madis näole end annaks. Matk enam tõesti usutav ei ole.

    In after and before another "Ma ei kao kuhugile ära" post.

  11. #2771
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 134

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Selle venna suust on tulnud siiani ainult valesid ja iga uue postiga tuleb jälle uued faktid päevavalgele siis kuidas saab üleüldse matkajuttu uskuda?

    Kas kellegile teisele veel tundub, et Madisel on selline gangster-businessmani wannabe jutt, et kogu aeg on jumalast busy ja iga minut ta elust on broneeritud.

  12. #2772
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Mõningate tuttavate juures olen täheldanud, et nad alatasa räägivad, et koguaeg on neil kiire aga reaalsus on see, et neil ei ole mitte miskit suurt teha :D Madis vist kuulub samasse gruppi.

  13. #2773
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Selle venna suust on tulnud siiani ainult valesid ja iga uue postiga tuleb jälle uued faktid päevavalgele siis kuidas saab üleüldse matkajuttu uskuda?

    Kas kellegile teisele veel tundub, et Madisel on selline gangster-businessmani wannabe jutt, et kogu aeg on jumalast busy ja iga minut ta elust on broneeritud.
    obv. ilma perekonnata "pokkeriprol" ei ole võimalik olla kiire koguaeg.

  14. #2774

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Natuke offtopicut valetamisest/egoboostist:

    Mul oli kunagi üks hea sõber (Härra X), kes tundus igati norm ja OK. Käisime ühes klassis ja aastaid samas trennis.

    Mingil hetkel (põhikooli lõppedes/gümni alguses) keeras ta täesti ära.
    Härra X hakkas valetama kõikvõimalikke asju kokku, et ta on muusikabusinessis, korter Fortuuna 1s (Tartu kesklinnas olev kõrge valge maja), reisib mööda maailma, naised tahavad teha/kuulsad naised tahavad teda jnejnejne - ehk siis tal on suurepärane töökoht, rohkelt naisi ja pappi.

    Alguses vaadati, et: Wau, päris edukas tegelane.

    Möödus ca pool aastat ja enamus minu ja Härra X-i ühiseid tuttavaid teadsid, et ta valetab ja mitte vähe...

    Paar aastat tagasi küsis ta paljudelt võlgu (inimesed, sh ka mina, andsid kergeusklikult paartuhat krooni), sest ta pidi pidusid korraldama ja välismaa artiste Eestisse tooma- edutult (NB! Ka tema rääkis, et nädala lõpus saab raha tagasi ja et see on nö "eazy printinggzzzz").

    Kõik feilis ja keegi oma rahasid ei näinud. Mingi aeg levitati Tema pilte ja isikuandmeid isegi Facebookis, et palun ärge andke talle võlgu, tegemist on petisega!

    Antud tegelane kadus suht kiiresti orbiidilt. Jutud käisid, et ta läx Maltale elama.

    Tundsin tema ex-naist päris hästi (oli mul hea sõbrants). Ta ütles, et ka tema on neid jutte kuulnud ja et loo peakangelane on suurtes rahalistes raskustes ning orbiidilt kadunud.
    Neiu oli isegi selle tüübi emaga suhelnud ja ema oli pisarates vastanud, et ta ei tea, kus tema poeg on ja ka tema on Härra X-i probleemidega kursis. Sealhulgas oli öelnud, et tal on "haigus" valetada ja ennast huvitavaks teha, ego kõrgele ajada jne.

    Sama asja kinnitas üks meie endine põhikooli klassivend, kes rääkis sama juttu, et tal pidavat olema haigus valetada ja ennast põnevaks teha (talle oli seda juttu rääkinud tema vanemad, kes omakorda kuulsid seda Härra X-i vanematelt...).

    Ma ei tea, kas selline haigus reaalselt eksisteerib, kuid tundub, et Madisel on suht sarnane probleem....
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 30.06.12 at 11:20

  15. #2775

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Dennis Einasto?

  16. #2776

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Patoloogiline valetaja on selle coca nimetatud tegelase diagnoos. Olen samuti kaks kord elus sellise tegelase otsa komistanud. Üht seppa kohtasin u. 14 a. tagasi ühel ehitusobjektil, kuhu mind viidi mingile puusepale appi. Tundus korralik töömees olema, minust u. 15 aastat vanem. Olin seal objektil 3 päeva abis ja terve aeg vennal suu käis. Rääkis, kuidas terve maailma läbi käinud, elab Tabasalus oma majas, naine (töötab pangas) sõidab tutika mersu jeebiga ja endal ka mersu kodus pühapäeva autoks. Kuidas perekond omab mitut saart hiiumaa lähistel ja kuidas ta tegi tankiga veneajal sõjaväes käies vettehüppeid männiku karjääris.....stop....siit lõi mul lamp põlema, et mingi jama on. riietusruumis ei pidanud närv vastu ja võtsin kuti riiete taskust rahakoti ning vaatasin dokument. Alustuseks oli vend ennast 5 aastat vanemaks valetanud. Teiseks kõik teadsid, et ta nimi on Neeme aga juhilubadel paistis hoopis Peeter. Kolmandaks selgus juba natuke tõsisemalt asja uurides, et kutt oli varem mingi suvaline kinni istunud kasiinosõltlane, kes pidi pealaest jalatallani võlgades olema. Vot nii...

  17. #2777

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Ma oleks selle jutuga ettevaatlikum. Kuidas see käsi siis ikkagi sinna taskusse sattus:D:D:D

  18. #2778

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Noh, ma ei tea. Mu südametunnistus on selles suhtes täiesti puhas.

  19. #2779
    määäääää Kasutaja Jeebus avatar
    Liitus
    Jun 2012
    Postitusi
    1 409

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    Noh, ma ei tea. Mu südametunnistus on selles suhtes täiesti puhas.
    OP südametunnistus on selles suhtes ka täiesti puhas

  20. #2780
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    ootaks nende madise tuttavate kommentaare kes siin mõnekümned leheküljed tagasi olid nõus elu andma, et madis on eriti aus poiss aga ei tea matkasellid vist juba brokeback mtil

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES