Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 69, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1959676869707179119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 361 kuni 1 380, kokku 3319
  1. #1361

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    PM sent


    solid post, sir :)

  2. #1362

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Minu sendid:

    Peale seda kui Madis sai stake, hittis ta EMV ME ja sai solid rolli, ma ei mäleta kas stake sellel ajal miinuses oli, aga juhul kui oli, siis on ammu juba aru saada, mis tüüpi inimesega on tegu. Selles suhtes, et kui olukord enam Madisele endale hetkel kasulik ei ole, siis see ka dropitakse ja hunnik inimesi, kellele seetõttu näkku sülitatakse, teda enam ei huvita. Sellist asja nagu austust/moraalitunnet ei ole. Pole kahtlusti, et kui ME hitti poleks tulnud, oleks Madis korralikult stakele keskendunud, vaeva näinud ja suure tõenäousega oleks stake korralikult plussis, sest temal endal oleks vaja raha ja selleks oleks tal vaja miinusest välja ronida.
    Nüüd aga puudub selleks vajadus ja nii ongi, et stake reeglites pole kirjas, et ei või miinusesse jääda või peab actually ka vaeva nägema, mitte tekitama konstantselt mindseti, kus võitmine ongi pea võimatu ja mäng -EV. Isegi kui long runis normaalselt mängides crushib. Madis on ise (küll kaudselt ja seda ei saa kuidagi käega katsutavalt tõestada) tekitanud olukorra, kus stake jääbki pigem miinusesse kui plussi. Ja seetõttu ka kuna stake on miinuses, kuid rahatasku paks, ei ole mõtet tal enda arust ka edasi mängida, sest hetkel ta isegi profiti korral ise kasu ei saaks, vaid teeniks ainult miinust tagasi. Seetõttu ongi kergem lihtsalt bustida/mängida kurnatuna ja semitildisena mõned mängud, et investorid ei saaks vinguda, kuid reaalset +EV mängu sealt ei tule.

    Kogu situatsioon on lihtsalt nii dispicable ja gross, eriti see kuidas uhkusega veel kirjutatakse, et ei viitsita stakega tegeleda ja 10 muud asja segavad igasuguse võimalikkuse normaalselt mängida. Oleks vähegi viisakust ei hõõruks vähemalt seda stakejatele nina alla.

    GG, wp ja kui Madis lifebusti ei lähe või inimesed väga reaalselt ei hakka stakebacki nõudma ei ole ka eriti(lol) tõenäoline, et selles stakes tulevikus normaalset tööeetikat ja profitit näeks.

    Ma päriselt ei taha hateda ja olen alati püüdnud hoiduda sellistest postidest ja olen pigem taolistes olukordades vaoshoitud, aga antud olukord on beyond horrible stakejatele ja nad võiks aru saada, et samamoodi jätkates kaotavad nad ilmselt veel rohkem kui juba on kaotanud sellesse projekti.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 04.06.12 at 11:47

  3. #1363
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kes teemaga nii kursis pole ja mitu lk postitusi läbi lugeda ei viitsi, siis Laasi post sums it up pretty much perfectly.

  4. #1364
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tõesti hea post Laas. Omamoodi sümboolne on selle posti juures ka see, et sinu foorumisse tulles meenutasid vägagi suhtumisega OP laadset kuningat - viimasel ajal aga vaieldamatult üks parimaid/vaimukamaid karaktereid foorumis. Järelikult on ka siin mingi lootus millegi väga ilusa jaoks tulevikus.
    ( Click to show/hide )

  5. #1365

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Tõesti hea post Laas. Omamoodi sümboolne on selle posti juures ka see, et sinu foorumisse tulles meenutasid vägagi suhtumisega OP laadset kuningat - viimasel ajal aga vaieldamatult üks parimaid/vaimukamaid karaktereid foorumis. Järelikult on ka siin mingi lootus millegi väga ilusa jaoks tulevikus.
    ( Click to show/hide )
    Suprise buttsex?

    Wp Laas

  6. #1366
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    Lõpuks ometi ilus, ratsionaalne ja kokkuvõttev postitus, hea lugeda lausa. Kui enne käis jutt, et kõrvalistel isikutel pigem eemale hoida, siis mõtlesin ise selle all seda, et kõrvalised "emotsionaalse" jutuga inimesed mitte ei võiks, vaid peaksid kohe kõrvale hoidma, aga mõistusega läbimõeldud arvamust on alati hea kuulata, vahet pole, kas kõrvaline isik või mitte...

    ( Click to show/hide )

  7. #1367
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust

    Lõpuks ometi ilus, ratsionaalne ja kokkuvõttev postitus, hea lugeda lausa. Kui enne käis jutt, et kõrvalistel isikutel pigem eemale hoida, siis mõtlesin ise selle all seda, et kõrvalised "emotsionaalse" jutuga inimesed mitte ei võiks, vaid peaksid kohe kõrvale hoidma, aga mõistusega läbimõeldud arvamust on alati hea kuulata, vahet pole, kas kõrvaline isik või mitte...

    ( Click to show/hide )
    Just seda ma silmas pidasingi oma postiga,konstruktiivse arutelu vastu pole mul midagi kuid hate-postitused oleks võinud olemata olla.

  8. #1368
    Grinder Kasutaja fikuuu avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    663

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Minu arust on Madisel kaks varianti :

    Variant A : tunnistab,et pole aega ega motivatsiooni steigi alt mängida ja tagastab investoritele algsumma
    Variant B : Annab endale aru, et on endale kohustuse võtnud steikijate ees ja jätab muud asjad tagaplaanile ja keskendub online mängule ja annab volüümi.


    Igaljuhul peab Madis endale kõigepealt oma seisukoha selgeks tegema.
    Tean,et reeglites polnud kirjas midagi raha tagastamisest,kuid samuti polnud midagi seal kirjas sellest mis siis saab kui steigitaval motivatsioon puudub raha printida.

    Selles mõttes,et kui sa raha tagastad saad jälle enda pleki eest online mängida ja ei pea siin inimeste hala taluma :)

  9. #1369
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    2700eurised naised on endiselt tabuteema

  10. #1370
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    imo kui 3k€ pole mingi probleem kuskil hoorade peale kulutada, siis ei tohiks 4k€ kulu, et enda piinamine lõpetada küll mingi probleem olla.

  11. #1371
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas fikuuu Vaata postitust
    Minu arust on Madisel kaks varianti :
    Või äkki kolmas variant, et tagastab selle summa, mis praegu on ?
    Neljas, et jätkab samas tempos ja vaimus ja jõuab kuue kuu pärast bustosse steigiga ?
    Viiendaks pakuks veel, et äkki sõidab hoopis Egiptusesse vaimu puhkama livede jaoks stake rahaga.

    Nali naljaks, aga vaatasin seda esimest reeglite postitust üle just ja seal ei ole tõesti mitte midagi mõistlikku kirjas investorite kaitseks. On nõudmised investoritele, aga staketavale pole mitte midagi ? Väga lollilt püstitatud stake, mida sellest olenemata paraku täiega ära võeti. Seetõttu mulle paistab küll, et lahendused peaksid toimuma poolte kokkuleppel ja siin sõltub palju Madise mehisusest, mis ta asjade parandamiseks teha tahab. Mingit alust ultimaatumile, et tagasta raha, sest volüüm on väike ja tulemused sitad, ma küll ei näe, sest lihtsalt mingeid reegleid selles osas ei paista. See kõik muidugi eeldusel, et Madis on olemasolevate stake reeglite osas aus olnud (2.8k naised ei tulnud stakest jne). Loomulikult on täiesti teine teema, mis juhtub Madise maine ja seisuga pokkerikommuunis. Ilmselt viimane stake tal.

  12. #1372

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Iseenesest oleks üks variant veel, stake kuidagi restruktueerida. Et Madis paneb oma raha paar k$ juurde, et saaks mängida kuni $22 turniire, millega iseenesest variatsioon peaks väiksem olema, teenistus veidi stabiilsem ja pigem suuremgi. 1k turniiri kohta kuus on võimalik nii näidata 4-5k profitit küll. Kasum läheks esialgu obv investoritele, aga ma paraku ei oska välja pakkuda, kuidas selline asi täpsemalt välja peaks nägema. Tõenäoliselt säiliksid ka motivatsiooniprobleemid, nii et põhimõtteliselt võib seda posti ignore'ida.

    Ise ma sellest stakest osa ei võtnud just seetõttu, et BR oli pmst 100BI, mis reaalsuses on medium stakes turniirides gämble ka parima regi puhul.

  13. #1373

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ei saa aru rasmer kust sa lugesid, et investorite kasuks pole stake teemas midagi kirjas. Teemas on kirjas et long run stake, st et ta mängib pikemat aega, pool aastat kuni aasta jne. Antud hetkel ta ei mängigi staket, tavaliselt küsitakse luba kui tahetakse midagi stakeväliselt mängida (eriti kui stake ise jääb seisma). Mina näen siin ilmselgelt staketava poolset rikkumist, ta ei tegele stakega vaid kolmandate asjadega - stake reeglite rikkumisel on alati 1 lahendus: staketav hüvitab stake summa. See et asja kirjas pole ei tähenda et ta ei teaks stake üldiseid reegleid mis on siin väljakujunenud pokkeriringkondades. Minupärast tehke mingi kokkulepe või midagi muud, aga oleks mina investor (vähemalt 1 minu hea sõber on), siis ma nõuaks raha tagasi ja kui ei maksa paneksin petturite nimekirja ja hakkaksin spämmima.

  14. #1374
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Ma ei saa aru rasmer kust sa lugesid, et investorite kasuks pole stake teemas midagi kirjas. Teemas on kirjas et long run stake, st et ta mängib pikemat aega, pool aastat kuni aasta jne.
    Kord nädalas aasta aega mängida ongi long run stake ju. Näita mulle kohta, kus on täpsustatud tingimusi. Minu point ongi see, et alguses oleks võinud asjad paremini läbi rääkida, et selliseid asju vältida. Nüüd võiks Madis muidugi aru saada, et viimane aeg oleks asi tõsiselt kätte võtta või pull ühel või teisel viisil lõpetada.

  15. #1375

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Stake ei tähenda ka seda et aastas korra mängid, ta pole isegi luba küsinud puhkuseks, kõik käib stakejate loaga.

  16. #1376
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kogu see stake on musternäidis, kuidas ei tohiks stake käia. Alustades sellega, et stake jätkus lohakalt selle teemaga lõpetades mõttetu trollimise ja kehvade reeglitega ning viidud kahe saidi peale laiali.

    Kuna mina ei ole investor siis mina saan olla siin kõigest kohtuniku rollis and that's it. Põhitegu on siiski investoritel ja mina olen hetkel sellega nõus, et madisele on antud mitu võimalust, kutsutud mitu korda korrale. Mõistlik aeg tegudeks ja omapoolsest vastutusest on möödunud ja leian, et investoritel on õigus oma rahad välja võtta ja seda algse steigi ulatuses.

    Ise investorina, eriti suurinvestorina oleksin maruvihane, et mu rahad on seisnud pea pool aastat «kinnisena», selle aja jooksul tööd ei ole tehtud ja inflatsioon mu raha söönud.

    Aga see on minu arvamus, mind ei ole kohtunikuks määratud ega minu abi palutud. Teiseks nagu ütlesin on rahad laiali ja kolmandaks steikidega tegeleb üleüldse Camu aga kui siin asjad lähiajal liikuma ei hakka (minu deadline on 22. juuni) siis tulen ja löön korra ise majja ning sel juhul kõik pokkeriprode investorid peavad saama raha 100% ulatuses tagasi.

    See millisel arvamusel ja mis otsus võetakse vastu pokernewsis, sellega ei ole ma kursis ega puutu minusse.

    EDIT: Kirjutan ka kurja tsenaariumi ära. Kui asjad ei ole selleks aja korda saanud siis ma võtan omale õiguse panna madis very nime musta nimekirja. Küll mitte scammeriks aga pigem selline hoiatav nimekiri, et edaspidi mistahes äir tegemine võib tähendada investorile murekoormat ja investeeritava poolset vastutustundetut käitumist.

    PS! Madis Very steigi jooksma panemine ei ole enam lahendus. Kui investorid ei ole nõus isegi siis kui sa oleksid nõus mängima mitu tuhat turniiri päevas siis sa pead neid nüüd ka selles otsuses austama. Nemad on sulle vastu tulnud, sind kannatlikult oodanud nüüd on sinu kord samm astuda.

  17. #1377
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Kord nädalas aasta aega mängida ongi long run stake ju. Näita mulle kohta, kus on täpsustatud tingimusi. Minu point ongi see, et alguses oleks võinud asjad paremini läbi rääkida, et selliseid asju vältida. Nüüd võiks Madis muidugi aru saada, et viimane aeg oleks asi tõsiselt kätte võtta või pull ühel või teisel viisil lõpetada.
    Kõik asjad ei olegi alati must-valgel kirjas - tihti peab kasutama oma kõhu - ja sisetunnet.

  18. #1378
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kõik asjad ei olegi alati must-valgel kirjas - tihti peab kasutama oma kõhu - ja sisetunnet.
    See on tõsi. Siin tuleb ka osalt mängu pokkerimängijate (inimeste üldse) vaheline austus, teineteise mõistmine ja aukoodeks. Teatud kodanikul kipub seda nappima paraku.

    Samas mulle jääb ikkagi segaseks, et kui sind pole kohtunikuks määratud, siis kuidas sa nüüd selleks järsku hakkad ja mis meetmetega asja lahendad ? Võid ta ju musta nimekirja panna, aga ega ta siin nii või naa enam ei postita vaid istub Pokernewsis. Rahasid see lähemale ei too kui sa just kohtuniku rollis kurikaga ta ukse taha ei lähe. Muidugi kui lasta asjal nii käest minna, siis tekib juba õiguslik küsimus, et kellel mis õigus midagi saada.

  19. #1379
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    +1 Ranka post. Ise stakes ei osale, aga olen seda teemat pikalt jälginud, nii tüüpiline eestlane, kes on paugupealt ära tõusunud, nagu lasnamäe ehitaja, kes majandustõusu ajal ütles et tema alla 40 000 kuus välja ei tule, nüüd elab ikka emaga üürikorteris.
    Kuna paljud siinsed kasutajad on pokernewsi kasutajad samuti siis ma arvan et Madise maine jõuab/on juba sealsetele kasutajatele teada. Olen täiesti veendund et kui Ta kasvõi stake käigus hetkel hittiks bankrolli algsele tasemele millega alustaks, lõpetaks ta kohe stake ära. Kahju, et teiste heategu jälle karistada on saanud.

  20. #1380
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Rasmer, kuna investorid on ise saamatud, siis Ranka poolt valja pakutud vahekohtunikuks olemine on rohkem kui tervitatav. Vastasel juhul ei l6ppeks too draama siin eales.

    poll?

    1) investorid kannavad uue raha peale - lootuses, et ehk joppab siiski?
    2) investorid tellivad kurikaKarli teenuseid - erinevad v6imalikud stsenaariumid.
    3) kannab allesjaanud kopikad tagasi - investorid mossitavad, kuid saavad jaatist endale lubada.
    4) kannab kogu raha tagasi - foorum aplodeerib ja seejarel saadab Madise nahui siit foorumist.
    5) show must go on - Madis postitab pyhapaeviti varskeid "trip reporte" ja life goes on.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES