Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2060686970717280120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 3319
  1. #1381
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Võla sissenõudmine ei pea alati õnnetu olema

  2. #1382
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    Kahju, et teiste heategu jälle karistada on saanud.
    tegemist ei ole heateoga, tegemist on äriplaaniga.. kusjuures suht fcked up äriplaaniga..

    kui nüüd pärismaailma tuua stakemise äri.. siis angaukselt saadetaks sind suure naeruga minema.. mõtle mis tegelikult tingimused on ja mida tegelikult nö "investorid" tegelikult tootluseks tahavad saada.. ja mis on äri tagatised nii investorite kui äri ajaja jaoks jne... ma olen olnud ja jään alatiseks stakemise vastaseks..
    Viimati muudetud Rage poolt : 04.06.12 at 16:59

  3. #1383
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis Madis mida sa teed?
    Iseenesest on seda teemat huvitav lugeda (top3skindlasti :D), millega Madis seekord välja tuleb- Tegelikkuses on ikkagi suured summad mängus, mis ei liigu edasi ega tagasi. Muigama ajavad siin moned vastused kyll steigitava poolt aga eks C'est La Vie.
    Olen ise stake eest mängind ja tean, et vastutus -ja riskide hajutamine peab olema väga suur ja gämblin stake ajal ka vb vähem, sellepärast ei taha ma enam kunagi võõra raha eest pokerdada.

  4. #1384
    Räme Fish Kasutaja whitehate avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Asukoht
    tartu
    Postitusi
    7

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Huvitav oleks teada, mis kokkulepe on Madisel oma hobustega?

  5. #1385

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas whitehate Vaata postitust
    Huvitav oleks teada, mis kokkulepe on Madisel oma hobustega?
    ta vast kandis rahad ära ja siiamaani ei tea asjadest midagi:D

  6. #1386
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    1) investorid kannavad madise kontole veel raha juurde:D:DD:

  7. #1387
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Samas mulle jääb ikkagi segaseks, et kui sind pole kohtunikuks määratud, siis kuidas sa nüüd selleks järsku hakkad ja mis meetmetega asja lahendad ? Võid ta ju musta nimekirja panna, aga ega ta siin nii või naa enam ei postita vaid istub Pokernewsis. Rahasid see lähemale ei too kui sa just kohtuniku rollis kurikaga ta ukse taha ei lähe. Muidugi kui lasta asjal nii käest minna, siis tekib juba õiguslik küsimus, et kellel mis õigus midagi saada.
    Alati ei pea avaldust politseisse tegema, et politsei reageeriks :)

    Ukse taha kurikaga aga ei lähe aga kui tõesti inimesele ei ole oma nimi tähtis leidmaks lahendust tekkinud olukorrale siis tekib küsimus üleüldse selle stake eesmärgi ja otstarbekuse üle. Tegelt on nii, et juba praegu tundub kogu see värk selline fucked up.

  8. #1388
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Eks me võime heietada selle teema üle, siin mitusada lk-d ka aga kokkuvõttes on see siiski investoritite enda asi, mida nad Madisega ette võtavad. Ma soovitaks skypes mingi channel teha ja arutada seal. Ilmselgelt on rikutud reegleid ja BRMidst pole Madis kuulnudki. Kõike ka ei saa ajada variatsiooni kaela.

  9. #1389
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Huh, päris palju karme poste siin olnud. Kuna ma stakeis ei osalenud, siis ma ei kaitse ega halvusta kedagi. Variante on palju. Kuna stake tingimusi ülitäpselt kirjas ei olnud, siis võiks eeldada, et kehtivad kõik "standardtingimused" (seda mis need on teab mõni teine paremini).

    Üldiselt on stake mõte ju see, et stake saaja pole ise 100% kindel (ei julge oma rahaga riskida - nagu ka paljude äride puhul leitakse riskiinvestor), et valitud formaati hullult biidib või siis ei oma selleks rolli ja küsib abi foorumikaaslastelt. Kõik steikijad ju teadsid, enne osakute ostmist mida nad teevad ja eks staketav teadis ka mis vastutuse võtab!? Kahjuks või õnneks ei lõppegi kõik äritehingud mõlemale poolele positiivselt.

    Toome näite, et ma küsin investoritelt laenu toota tikke. Äriidee on väga ilusa ja algul läheb müük hästi ja ka oodatud profit jookseb peale, siis äkki avastan tulemasina ja hakkan kõrvalt oma vahenditega hoopis seda turustama ning saan ratsarikkaks (saan lubada 2.7k naisi). Samas äkki juhtub, et tuletikuäri enam ei edene ja kuna teenin korralikku kasumit mujalt on mul 0% mot nende tikkudega jamada. Mis ma siis nüüd peaks tikuäri investoritele nende raha hüvitama?

    Ma Madise suhtumise kohta ei oska muud midagi öelda, kui et noor inimene ja kohati võibolla liiga emotsionaalne, aga teda nüüd hullult mustata ka pole normaalne vähemalt annab infot ja räägib kõik ausalt ära (kuna steik miinuses siis see nii obv, et pole motti enam mängida, kuna omal piisavalt nutsu). Imelik oleks, kui ta ütleks, et hull mott micorot grindida jne.

    Stake osakute ostmine on suhteliselt sarnane tegevus aktsiate ostuga. Mingi turg mingid kindlad reeglid ja investeerid enda raha, et kasumit teenida. Reeglina niiviiisi investeeritakse pigem riskantsematesse projektidesse, sest kui tahaks oma raga pealt stabiilset, kindlat ja väikest aksumit teenida pannakse see panka tähtajalsiele hoiusele. Kõik investorid peavad hindama riski, et kui tehakse investeering suure easy kasumi nimel, siis seal on ka alati riskid. Aktsiaturul kehtib lihtne reegel, et kui aktsia mille tõusu peale sa panustasid hakkab langema on parem sellelt rongilt kiiremini maha astuda ja mitte põhjas olles hoopis juurde osta langevaid aktsiaid. Võibolla mõned targemad inimesed oskavad seda paremini kommenteerida, aga põhimõttelislet tuleb kiirelt aru saada oma halvast investeeringuts ja kiiresti cashout teha kaotuste minimaliseerimiseks. Mis minuarust antud juhul tundub olevat stake kiire lõpetamine ja allesoleva raha investorietel tagastamine (on küll vähe alles, aga see on parem kui 0), kuna shantsid aktsia tõutsuks on suhtelislet olematud (kuna staketav on seda ise ka maininud). Keegi ostab aktisaturul midagi või siis valuutat, ega naela languse puhul sa ei lähe ju Inglismaalt oma kahjumit välja nõudma (ja maakler ei hakka sul vahekohtunikuks)?

    Tagantjärgi tarkus on mudugi täpistadus, aga EMV hiti korral oleks mina Madise asemel kohe siin teemas stake seisust infi annud (ma ei tea kas ta seda tegi ei viitsi lugeda läbi neid lehekülgi) ja siis pakkunud investoritele stake lõpetamist erinevatel tingimustel.

    Pikk jutt loll jutt reaalselt on neid erinevaid valikuid siin üleval juba kirjeldatud, aga pakun ka oma valiku välja:
    1. Madis lõpetab steigi tagastab allesjäänud raha investoritele ja ütleb sry ei biidi neid MTTdi mille peale steiki palusin.
    2. Madis maksab stake algusmma investoritele tagasi ja ütlef fafafa mul pohhui kui tahan tellin 2.7k maksvad tädid endale
    3. Madis grindib vaikselt edasi ja äkki hitib
    4. Madis muudab stake tingimusi ja hakkab stake rahadega mängima neid mänge mis talle rohkem meeldivad ja mida ta kindalsti biidib (samas siis võiks ju pigam aksutada varianti 2, kui rolli jagub)
    5. Madis grindib vastavalt bankrollile ja paneb mingi aja jooksul (lõpuks mängdies $1 MTTsi) selle rolli bustoks ja rahu majas pole enam mille pärast kakelda
    6. Madis võtab aja maha. Puhkab näiteks suvel ja teeb oma asju (paneb ennast bustosse, ei tea palju neid daame endale lubada saab) ja siis stake raha ainuke roll ning sügisel tuleb mott tagasi ning grindib tummiselt kasumisse ennast.
    7. Ranka võtab kurrika ja lahendab asja ära :)

    Tahtsin seda postitust peale kirjutamist ära kustutada, aga siis ikka mõtleisn ümber. Ma ei taha midagi halba Madisele öelda ega ka steikijatele, kuid palun tegelege konstruktiivsete lahenduste otsimisega mitte ükstise süüdistamisega. Praegu on see vestlus siin Madise ja steikijate vahel stiilis: "Mul on see steik jumala pohhui mul raha sitaks v. hakka kohe võitma või nõuame kantidega sult algse summa välja" = absurd minuarust!
    Viimati muudetud sorm poolt : 04.06.12 at 23:28

  10. #1390

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Päris kindel et grindides ta seda stake BE enam ei saa ju. Imo peab ta hetkel vaid selle üle otsustama kui palju ta imidž väärt on (või vähemalt see mis sellest alles)

    Do the right thing, tagasta investoritele summa ning su elu on palju lihtsam ja stressivabam tulevikus.

  11. #1391
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Päris kindel et grindides ta seda stake BE enam ei saa ju.
    MTT-de võlu, et vabalt piisaks ühest hitist.
    Aga muidu +1 Sorm.

  12. #1392
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Huh, päris palju karme poste siin olnud. Kuna ma stakeis ei osalenud, siis ma ei kaitse ega halvusta kedagi. Variante on palju. Kuna stake tingimusi ülitäpselt kirjas ei olnud, siis võiks eeldada, et kehtivad kõik "standardtingimused" (seda mis need on teab mõni teine paremini).

    Üldiselt on stake mõte ju see, et stake saaja pole ise 100% kindel (ei julge oma rahaga riskida - nagu ka paljude äride puhul leitakse riskiinvestor), et valitud formaati hullult biidib või siis ei oma selleks rolli ja küsib abi foorumikaaslastelt. Kõik steikijad ju teadsid, enne osakute ostmist mida nad teevad ja eks staketav teadis ka mis vastutuse võtab!? Kahjuks või õnneks ei lõppegi kõik äritehingud mõlemale poolele positiivselt.

    Toome näite, et ma küsin investoritelt laenu toota tikke. Äriidee on väga ilusa ja algul läheb müük hästi ja ka oodatud profit jookseb peale, siis äkki avastan tulemasina ja hakkan kõrvalt oma vahenditega hoopis seda turustama ning saan ratsarikkaks (saan lubada 2.7k naisi). Samas äkki juhtub, et tuletikuäri enam ei edene ja kuna teenin korralikku kasumit mujalt on mul 0% mot nende tikkudega jamada. Mis ma siis nüüd peaks tikuäri investoritele nende raha hüvitama?
    Ei. Tema (laenu võtja) peaks investoritele andma teada, et tikuäri enam ei tooda/motiveeri ja investoritel niipea kasumit ei ole loota ja leidma lahenduse investoritega: kas nad tõmbavad rahad tagasi või jätkavad investeerimisega uute reeglite ja tingimustega, kuna algne plaan muutus. Sinu näite põhjal laenu võtja freerollib laenu andja rahade eest.

    Toon ehk labase võrdluse aga maybe on sellel väike sarnasus. Mängija X-l oli roll $10k, mängis 100NL. FTP läks bustoks ja roll kadus. Sa staked teda $10k 50:50 diiliga. Nüüd mängib kuu aega PokerStarsis 100NL (stake reeglid) ja FTP tuleb tagasi ning mängijal nüüd 20k. Sinu stake paneb on-hold, sulle ütlemata ja hakkab oma 10k eest FTP-s grindima. Sinu 10k seisab niisama, raha sealt ei tule ja nii juba pool aastat.

    Ideaalis kui see oleks normaalne tegevus siis võiks teha panga/laenuontori siia ju. Võtaks kogu aeg 10k stakesid, lubaks 90% kasumist investorile, su stake eest ei mängi aga samas annan laenu või hoopis panen su 10k hoiusekontole ja teenin omale intresse.


    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Ma Madise suhtumise kohta ei oska muud midagi öelda, kui et noor inimene ja kohati võibolla liiga emotsionaalne, aga teda nüüd hullult mustata ka pole normaalne vähemalt annab infot ja räägib kõik ausalt ära (kuna steik miinuses siis see nii obv, et pole motti enam mängida, kuna omal piisavalt nutsu). Imelik oleks, kui ta ütleks, et hull mott micorot grindida jne.

    Stake osakute ostmine on suhteliselt sarnane tegevus aktsiate ostuga. Mingi turg mingid kindlad reeglid ja investeerid enda raha, et kasumit teenida. Reeglina niiviiisi investeeritakse pigem riskantsematesse projektidesse, sest kui tahaks oma raga pealt stabiilset, kindlat ja väikest aksumit teenida pannakse see panka tähtajalsiele hoiusele. Kõik investorid peavad hindama riski, et kui tehakse investeering suure easy kasumi nimel, siis seal on ka alati riskid. Aktsiaturul kehtib lihtne reegel, et kui aktsia mille tõusu peale sa panustasid hakkab langema on parem sellelt rongilt kiiremini maha astuda ja mitte põhjas olles hoopis juurde osta langevaid aktsiaid. Võibolla mõned targemad inimesed oskavad seda paremini kommenteerida, aga põhimõttelislet tuleb kiirelt aru saada oma halvast investeeringuts ja kiiresti cashout teha kaotuste minimaliseerimiseks. Mis minuarust antud juhul tundub olevat stake kiire lõpetamine ja allesoleva raha investorietel tagastamine (on küll vähe alles, aga see on parem kui 0), kuna shantsid aktsia tõutsuks on suhtelislet olematud (kuna staketav on seda ise ka maininud). Keegi ostab aktisaturul midagi või siis valuutat, ega naela languse puhul sa ei lähe ju Inglismaalt oma kahjumit välja nõudma (ja maakler ei hakka sul vahekohtunikuks)?
    Aktsia turu näitena peaksk nüüd investor oma raha välja tõmbama. Algul lubatud rasvane aktsia ja suur tootlus kuu kohta on ilmselges languses. Kuna motivatsiooni ei ole ja mängitakse vähe siis nüüd peaks investor aru saama halvast investeeringust.

  13. #1393
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ei. Tema (laenu võtja) peaks investoritele andma teada, et tikuäri enam ei tooda/motiveeri ja investoritel niipea kasumit ei ole loota ja leidma lahenduse investoritega: kas nad tõmbavad rahad tagasi või jätkavad investeerimisega uute reeglite ja tingimustega, kuna algne plaan muutus. Sinu näite põhjal laenu võtja freerollib laenu andja rahade eest.

    Toon ehk labase võrdluse aga maybe on sellel väike sarnasus. Mängija X-l oli roll $10k, mängis 100NL. FTP läks bustoks ja roll kadus. Sa staked teda $10k 50:50 diiliga. Nüüd mängib kuu aega PokerStarsis 100NL (stake reeglid) ja FTP tuleb tagasi ning mängijal nüüd 20k. Sinu stake paneb on-hold, sulle ütlemata ja hakkab oma 10k eest FTP-s grindima. Sinu 10k seisab niisama, raha sealt ei tule ja nii juba pool aastat.

    Ideaalis kui see oleks normaalne tegevus siis võiks teha panga/laenuontori siia ju. Võtaks kogu aeg 10k stakesid, lubaks 90% kasumist investorile, su stake eest ei mängi aga samas annan laenu või hoopis panen su 10k hoiusekontole ja teenin omale intresse.




    Aktsia turu näitena peaksk nüüd investor oma raha välja tõmbama. Algul lubatud rasvane aktsia ja suur tootlus kuu kohta on ilmselges languses. Kuna motivatsiooni ei ole ja mängitakse vähe siis nüüd peaks investor aru saama halvast investeeringust.
    Ma olen nõus, et staketava poolt investorite informeerimine on olnud puudulik samas ei seadnud investorid seda investeeringut tehes ka mingeid nõudmisi ja arvestasid, et kõik on iseenesest mõistetav ja nagunii tuleb ulme profit. See pühapäevane update teema on ju uus!? Süü ei ole ainult staketava poolne IMO. Minu posti peamine mõte oli see, et lõpetage see kaklemine ja süüdistamine. Kuhu sellega jõuab? Eesti on piisavalt väike!

  14. #1394
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust

    Toome näite, et ma küsin investoritelt laenu toota tikke. Äriidee on väga ilusa ja algul läheb müük hästi ja ka oodatud profit jookseb peale, siis äkki avastan tulemasina ja hakkan kõrvalt oma vahenditega hoopis seda turustama ning saan ratsarikkaks (saan lubada 2.7k naisi). Samas äkki juhtub, et tuletikuäri enam ei edene ja kuna teenin korralikku kasumit mujalt on mul 0% mot nende tikkudega jamada. Mis ma siis nüüd peaks tikuäri investoritele nende raha hüvitama?
    mina aga ntx naen kaesoleva steiki puhul sarnasusi nikuariga.
    yhel heal paeval m6tled, et mis siin ikka, kepiks raha eest. kuna vajad pleisi ja klientuuri siis v6tad yhendust m6ne majaga. nakkab ja saadki omale pisikese toa koos voodiga. kepid siis paar kuud, teenid raha. mingil hetkel leiad endale rikka Pasha ja otsustad, et nyydsest kepin ainult Pashaga kuna tal on samapalju raha kui k6igil mu klientidel kokku. lahed jargmine hommik naerulsui kontorisse ja raporteerid: im quiting today! variant2 - ei raporteeri majale, kaod lihtsalt ara. variant3 - reporteerid uhkelt, et nyydsest kepin vaid iga teine pyhapaev, kuna mul uued hobid. pealekauba on sitt olla ja enesekindlus null.

    mis sa arvad, mis maja sulle ytleb?

  15. #1395
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    mina aga ntx naen kaesoleva steiki puhul sarnasusi nikuariga.
    yhel heal paeval m6tled, et mis siin ikka, kepiks raha eest. kuna vajad pleisi ja klientuuri siis v6tad yhendust m6ne majaga. nakkab ja saadki omale pisikese toa koos voodiga. kepid siis paar kuud, teenid raha. mingil hetkel leiad endale rikka Pasha ja otsustad, et nyydsest kepin ainult Pashaga kuna tal on samapalju raha kui k6igil mu klientidel kokku. lahed jargmine hommik naerulsui kontorisse ja raporteerid: im quiting today! variant2 - ei raporteeri majale, kaod lihtsalt ara. variant3 - reporteerid uhkelt, et nyydsest kepin vaid iga teine pyhapaev, kuna mul uued hobid. pealekauba on sitt olla ja enesekindlus null.

    mis sa arvad, mis maja sulle ytleb?
    Hahaha, esimene kvaliteetne postitus sinult in the history of the internet.

  16. #1396
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madise blogipostid on muidugi kuldsed. teeb 12h live sesse ja usinalt 6max cash teisel saidil ja kui aega üle jääb, siis saab Starsist ka vahest mõne turniiri kirja, et investoritele ikka näidata, et ikka proovib printida.

    Madis, mitu mängutundi Starsis viimase kahe kuu peale kokku on tulnud? aga mitu tundi livet ja 6max cashi?

  17. #1397

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    See nüüd "päriselus" ka nii lihtne pole, et stakereegleid kirjas pole ning staketav võib seetõttu meelevaldselt reegleid rikkuda ning kõike teha. Seadused peavad katma kõiki erasuhetes ettetulevaid suhteid ning kui täpsest regulatsioonist jääb väheseks, siis tuleb appi võtta analoogia ning antud valdkonna tavad. See on vajalik selleks, et riigil oleks võimalik kaitsta nõrgemat poolt.

    Kõige lähedasem õigussuhe, mis stake olemusega kokku käib, on ilmselt käsundusleping, mille kohaselt üks pool ehk võlausaldaja annab raha ning teine pool ehk võlgnik teostab mingit "teenust" parimas usus ning vastavalt standartitele, mida sarnaselt isikult mõistlikult eeldatakse sarnases situatsioonis. Antud juhul on Madis oma kohustusi ilmselgelt rikkunud. Aga isegi, kui on mingi muu õigussuhe, siis mitte ühelgi juhul ei saa tolereerida olukorda, kus võlgnik oma kohustusi täidab siis, kui tahab ning kuidas tahab.

    Õigusinimesena oleksin äärmiselt õnnelik, kui keegi kunagi ikka võttaks selle raske tee ette ning pöörduks sellise suurema ülelaskmise korral kohtusse. Lõbus oleks kohe vaadata, kuidas Riigikohtu üldkogu tõsiste nägudega antud probleemi vaeks. :)

    Aga edu stakejatele ning külma närvi!
    Viimati muudetud masterpuppet poolt : 05.06.12 at 06:08

  18. #1398
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    MagicFriend, nikuäris ei pea sa muretsema ja mõtlema, et kas seekord imed sina ära või imetakse sul

  19. #1399
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    mina aga ntx naen kaesoleva steiki puhul sarnasusi nikuariga.
    yhel heal paeval m6tled, et mis siin ikka, kepiks raha eest. kuna vajad pleisi ja klientuuri siis v6tad yhendust m6ne majaga. nakkab ja saadki omale pisikese toa koos voodiga. kepid siis paar kuud, teenid raha. mingil hetkel leiad endale rikka Pasha ja otsustad, et nyydsest kepin ainult Pashaga kuna tal on samapalju raha kui k6igil mu klientidel kokku. lahed jargmine hommik naerulsui kontorisse ja raporteerid: im quiting today! variant2 - ei raporteeri majale, kaod lihtsalt ara. variant3 - reporteerid uhkelt, et nyydsest kepin vaid iga teine pyhapaev, kuna mul uued hobid. pealekauba on sitt olla ja enesekindlus null.

    mis sa arvad, mis maja sulle ytleb?

  20. #1400
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui tal see live toidab nii hästi, las liigutab oma starsi rolli live peale ja paneb seal hakkama.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES