Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 76, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2666747576777886126 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 501 kuni 1 520, kokku 3319
  1. #1501
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida.
    ( Click to show/hide )

  2. #1502
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Minu sendid siis..
    Ma pole mingi ütleja aga üritaks selle teema hoida võimalikult puhtana e. +1 laadis postitusi ei oleks.
    Postitagu ikka need, kellel midagi mõistlikku ka öelda . :)

  3. #1503
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    madis kas sul tõesti mõnda vanemat sõpra ei ole kellel on prioriteedid elule paika loksunud ja kasuks tuleb ka hea lastetuba mida sinul ilmselgelt ei ole.Võtate väiksed joogid istute laua taha ja hakate hand historyt uurima ei ei mitte pokkeri-loe hakate sinu ja teiste foorumi postitusi analüüsima.Soovitan alustada juba roosa topi casest.
    Väga paljud on proovinud seletada asja olemust sulle aga ei jõua vist kohale, ikka tulevad sinu poolt samas stiilis postid.
    Ja mis trollides puutub siis andke aga hagu kõige suurem troll on nagunii madis.
    .

  4. #1504
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Minu sendid siis..
    Ma pole mingi ütleja aga üritaks selle teema hoida võimalikult puhtana e. +1 laadis postitusi ei oleks.
    Postitagu ikka need, kellel midagi mõistlikku ka öelda . :)
    +1

    Puhas kuld.

  5. #1505
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    kui nüüd peaks paketi hittima kas seda saab rahaks vahetada? siis oleks ju stake enamvähem break even?
    Kuda ta oleks kui tuleks epic trip Vegasesse?

  6. #1506
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )

  7. #1507

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    EPIC!

  8. #1508
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ja lõppudelõpuks oli siiski Madise syco-ex'idel õigus, et teda ei tohi usaldada. Miks te tüdrukuid ei kuulanud?

  9. #1509
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Foux Vaata postitust
    Ja lõppudelõpuks oli siiski Madise syco-ex'idel õigus, et teda ei tohi usaldada. Miks te tüdrukuid ei kuulanud?
    Ilmselgelt.Mitte, et ma kiidaks heaks tüdrukute poolt asja avalikustamist ja nende juttu aga madise vastustest oleks pidanud küll nii mõndagi välja lugema.

  10. #1510
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis «Crusher» Very (pildil püsti)

    Pilt tehtud vahetult peale seda kui meie Suur Juht ja Isand hittis EMV ja tema investorid (loe: alamad, käed rindadel ja koos) palvetamas ja küsimas, kas nende Suur Isand käest viitsib veel see aasta grindida. Selle peale Isand Matu ei öelnud midagi vaid hoopis irvitas silmad krõllis pooltundi ning ütles: «vaatan ju HH-sid»

    ( Click to show/hide )

  11. #1511
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust

    vastasid kõigele ebaolulisele. põhiprobleem on ikkagi see, et sinu postitustest jääb mulje, et lives ja 6max cashi teisel saidil lased kordades rohkem kui stake raames Starsi turniire (ja kui Starsi turniire mängid, siis jääb mulje, et teed seda väsinuna ja nii muu seas). nii ei ole ju õige! kui ei ole huvi stake all enam mängida, siis maksa raha tagasi. investoritel on ju sinu all kokku 5k euri, mis ei ole väike raha (ja siin ei ole isegi asi otseselt rahas vaid suhtumises).
    Mõistan. Hetkel mängin jah teisi mänge, kuid nagu öeldud ootan 180 coachingut. Ei tunne väga kindlalt ennast nendes ja rohkem keskendun sngde/turniiride õppimisele ja kuna need mängud on ainult starsis siis on hetkel ka rohkem learnimist.

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Madis, mõned lehed tagasi väitsid ju selgelt, et roll on mitme saidi peal laiali ning seetõttu ei saa olukorrast täiesti täpset ülevaadet anda. Nüüd räägid aga sellist juttu, et muu peale Starsi stake'i alla ei lähe. Kus loogika peitub? Täpselt sama moodi kui sa võidad online 6-max'is, läheb ju ka see arvesse, kuna steigi "reeglites" oli kirjas, et mängida võib ükskõik mida.

    Ma pole õnneks selles stake'is osaline, aga ma kui asi sama moodi jätkub, siis tuleb küll Svenzale mingi ühiskorjandus teha, et see demagoogia siin ära lõppeks.
    Wtf millal ma seda veel väitnud olen ? WTF
    KUI AUDITIST ON NÄHA ET 5K LÄKS POKERSTARSI JA STAKE ON KA POKERSTARSIS HOW THE FUCK PEAKS TEISED SAIDID KA STAKE ALLA KUULUMA, mis huumor see nüüd on. Live alla kuulumine on täiesti kosmiline ikka. Täiesti debiilsed süüdistused. Rahunege korra maha ja panen jälle oma auditi lingi kus kõik näha. - http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803 FFS keegi loeb ka neid ridu mul või niisama põletatakse siin.
    Ning cashi ei saa/ei hakka ma starsis mängima kuna süüdistataks kohe chipdumpingus muidu oleks mingigi semi--normaalne volüüm kui teistel saitidel seda vaadata.


    Üli meeldis see lõpuks neutraalne postitus, mis läbi lugesin :
    ( Click to show/hide )


    Ei tea time-out tundub liiga pikaldane. Ma tahan õppida, ma tahan seda hästi teha. Aga see stake lendab bustosse kuna siinsed pokkerimängijad ei hinda õppimist ja tahavad, et ma volüümi näitaks. Vahet pole, et pole piisavalt mängu biitiv. Selline asi jääb jah mulle silma. Ning seda tõlgendatakse minu ülbuseks, et ma ei mängi. Ning siis imestatakse oh wait miks ei biidi. Jah ei biidigi enam neid turniire imo kah. Vahet pole et rämedalt alla ev jooksen tunnet ikka pole, et biidiks. Hästi läheb hoopis live tourney/cash, online 6max. Tahan isegi hoopis vanade turnade nö strateegiat pähe, et saaks seal jälle printida. Aga no vot ei tööta enam miski. Selleks peab .... õppima. Aga ei tohi ju aega grindimise kõrvalt raisata ? :) Naxer tegi ka kuskil mingi posti, et see on long run. Jah seda see on. Uskumatu, et stake oli väga lähedal ca 300$ kaugusel, kui ma hakkasin päris suurt dividendi tükki juba kõigile välja cashoutima. Ning boom siis läks kõik prrrrrrrrrrsssssssseeeeee. Ei mäleta mis mängustiilis muutus, kui mäletaks siis nii hetkel ei oleks. Aga mängin online turniire nüüd halvemini, kui enne vastukaaluks väga palju paremini live/cashi.

    Tubli Svenza, et sa ka kuulsust siin korjad väga äge. Muideks mis sul sellega üldse asja on ?
    Oh wait mitte midagi. Samad sõnad paljudele. Saaks vaid teema jätta minu ja investorite vaheliseks, ning teised ei saa sõna võtta. Kahjuks võimatu.

    Kuskil oli ka post, kus (ei tule kahjuks username meelde päris paar lehte tagasi oli). Minu silmis hea mängija ütles, et ei võtnud stakest osa kuna see 5k ala 100bi on isegi biitivale mängijale nö lototron stake. Et isegi sellest ei piisa selleks stakest. Olen sellele mõelnud ning kunagi kaugemas tulevikus jah 100bi reegli järgi ma enam küll ei tohiks mängida. Sellest jah tõesti ei piisa variatsioon on nii brutal, et mõistus ei võta seda lihtsalt. 200 min imo

    Olen jah üli-emotsionaalne, olen jah üli-avatud, olen avatud ütlemisega. Seega ei saagi see asi siin ilma rollercoasterita minna. Kuid kui asi läheb juba ähvardamiseks olen valmis insta stake lõpetama ning mingi sellise debiilsusega süüdistades ma stake all küll ei mängi. Alles jäävad siis ainult väga usaldusväärsed stakejad, keda irl tean ning kindel, et selliste lolluste taga ei ole ala jay/chris/imre/t.l jt.

    Update stakersid muutunud:
    125x40€(0,8%)
    ( Click to show/hide )


    *lol@cod pic

    Mida ma nüüd ignoreerisin ja millele vastama veel pean ?
    Ning kus ma olen mingit usaldust murdnud ? See on tõesti üle piiri. Ma ei scammi kedagi kunagi. Ometigi on isegi siin osad sõna võtjad mulle seda laenude/privaat stake raames teinud. Mõelge te mineviku peale enne kui siia alusetult asju loopima tulete. Kui ma lubasin, et ei räägi siis ei käinud see küll selle kohta, et te võite mulle mingit crapi siin ajada.

  12. #1512
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    sama jama uues kastmes.

    siin keegi soovitas > madis kas sul tõesti mõnda vanemat sõpra ei ole kellel on prioriteedid elule paika loksunud ja kasuks tuleb ka hea lastetuba mida sinul ilmselgelt ei ole.Võtate väiksed joogid istute laua taha ja hakate hand historyt uurima ei ei mitte pokkeri-loe hakkate sinu ja teiste foorumi postitusi analüüsima.Soovitan alustada juba roosa topi casest.


    Tsitaat Algselt postitas tolik Vaata postitust
    mul on asjalik ja aus küsimus: Madis, millisena sa stake tulevikku näed, palju grindima hakkad ning mis on sinu eesmärk sellega seoses? Breakeven ja nägemist?
    ahv, keskendu ja vasta Tolikule.
    Viimati muudetud MagicFriend poolt : 07.06.12 at 11:52

  13. #1513
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Oih vana auditi link ei tööta võtsin atm uue,
    Please proceed to this URL:

    http://www7.pokerstars.com/reports/L...0607053953.zip
    pw on ikka tere

    bb graph 12 jaanuarist
    ( Click to show/hide )

    see teeb ca 2bb/100 kohta turbo mängudes, ei ole imo hea. ei ole kinnitust ka aga minu silmis ei biidi piisavalt
    chip gr
    ( Click to show/hide )

    uber swingsid on 1-3 rebuydes kus giga stackid kujunevad, teistes mängudes alla ev nagu siia pannud olen ala mänge mis kõige rohkem ehk 8-15 180manid jms
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 07.06.12 at 11:55

  14. #1514
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    [QUOTE]Tubli Svenza, et sa ka kuulsust siin korjad väga äge. Muideks mis sul sellega üld
    se asja on ?
    Oh wait mitte midagi. Samad sõnad paljudele. Saaks vaid teema jätta minu ja investorite vaheliseks, ning teised ei saa sõna võtta. Kahjuks võimatu.
    Jälle kajab sinu postituse igast sõnast ülbus läbi.Ja ma arvan, et oma suhtumisega sa oled teinud sellest kogu Eesti pokkerikommuuni ühise asja ja sõna võtab see kes tahab.Before delfi artikkel -Eesti pokkerimeister osutus süüdimatuks ullikeseks-.

  15. #1515
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    sama jama uues kastmes.




    ahv, keskendu ja vasta Tolikule.
    Oi nii ilus suhtumine. Mine kimu poti edasi ja tule viisakamalt tagasi.

    Viimases pikemas potis kirjeldan, et tahan learning>playing while not beating. Ei oska tulevikku kahjuks näha. Elus pole see kunagi täppi läinud. Kõik on võimalik idd. Tahaks plussi saada jah, kuid tundub hetkel suht ulme aga kõik on võimalik.

  16. #1516
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    [QUOTE=ropka11;434652]
    Tubli Svenza, et sa ka kuulsust siin korjad väga äge. Muideks mis sul sellega üld
    Jälle kajab sinu postituse igast sõnast ülbus läbi.Ja ma arvan, et oma suhtumisega sa oled teinud sellest kogu Eesti pokkerikommuuni ühise asja ja sõna võtab see kes tahab.Before delfi artikkel -Eesti pokkerimeister osutus süüdimatuks ullikeseks-.
    Kui minu järgi tullakse siis ma peaks vaikselt nurgas nutuse häälega vastama ja aksepteerima süüdistusi ?

  17. #1517

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    4k€ on mutiauku gambletud ja tema tahab õppida... kus su õppimine siis oli kui 82$ hyper turbosid lasid ah ? nii et istu sisse oma FUUUU variatsiooniga
    ja nüüd anna kasvõi 2.20$ 180manis volüümi nii et silmad on krõllis!
    Viimati muudetud 800miljonit poolt : 07.06.12 at 12:00

  18. #1518
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 126

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis Very: Tubli Svenza, et sa ka kuulsust siin korjad väga äge. Muideks mis sul sellega üldse asja on ? Aga see stake lendab bustosse kuna siinsed pokkerimängijad ei hinda õppimist ja tahavad, et ma volüümi näitaks.

    ( Click to show/hide )

  19. #1519
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    4k€ on mutiauku gambletud ja tema tahab õppida... kus su õppimine siis oli kui 82$ hyper turbosid lasid ah ?
    ja nüüd anna kasvõi 2.20$ 180manis volüümi nii et silmad on krõllis!
    Mida sina siin hüppad üldse ? Sul on kõige mõttetumad postid üldse ning sinu mõttemaailma ei saa üldse muuta. Oled juba kivistinud ühele vaatele ja oled selles nii kindel, et kui näidatagi sulle teistmoodi tõestust ei loe see midagi.

    Siis ma õppisin ja sain mängudes ev järgi väga hästi hakkama. Aga see oli nii öelda pokkeri suhtes juba ammu. Klõks käinud ja mängustiil juba surmavalt halvenenud, see on vaja jällegist korda saanud. Üldse olen mänginud neid vaid 26 tk nii et on vaja nii palju kraaksuda selle suhtes ? -15 roi aind. Kõik oleks haigelt plussis, kui poleks fts mingit haiget coolerit saanud ja võitsin ainult 1k sealt. Variatsioon ftw. Kuid hypereid jah mängitud siiski mega vähe.

  20. #1520

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Mida sina siin hüppad üldse ? Sul on kõige mõttetumad postid üldse ning sinu mõttemaailma ei saa üldse muuta. Oled juba kivistinud ühele vaatele ja oled selles nii kindel, et kui näidatagi sulle teistmoodi tõestust ei loe see midagi.

    Siis ma õppisin ja sain mängudes ev järgi väga hästi hakkama. Aga see oli nii öelda pokkeri suhtes juba ammu. Klõks käinud ja mängustiil juba surmavalt halvenenud, see on vaja jällegist korda saanud. Üldse olen mänginud neid vaid 26 tk nii et on vaja nii palju kraaksuda selle suhtes ? -15 roi aind. Kõik oleks haigelt plussis, kui poleks fts mingit haiget coolerit saanud ja võitsin ainult 1k sealt. Variatsioon ftw. Kuid hypereid jah mängitud siiski mega vähe.
    82$ x 26 x -0.15 = -319,8$
    nüüd eeldades et sa biidiks 8$ 180mane 25% roiga mis oleks hea oleks vaja: 8$ x +0.25 x 160 = 319,8$

    160 mängu peaks mängima 8$ 180mani et seda gamblemis auku tagasi teha ! see on 10% sinu tehtud volüümist ! ma ütleks küll et investorite rahadega on hooletult käitutud
    Viimati muudetud 800miljonit poolt : 07.06.12 at 12:09

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES