Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3319

Niitvaade

  1. #11
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very - Madistab Rexe täis turniirides +5k€ Stake

    Täiesti mega standard sb+50/50 diil. Mina olin ainuke, kes nö live areenile ja esimesi live stakesi küsides tegi 70/30, 60/40 vms. Kuid see on standardj a see pole ka kodu kõrval turniir, kuhu ei läheks transpordi kulusid ja ei näe mõtet 70/30.... + soft turna + nõudlus ilmselgelt. Mida teie teeks ? :)

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Võtsin 29% ja kavatsen gämblida. Rauda tuleb taguda, kuniks see hõõgub...

    Teen juba plaane, et Madis geneb mulle ca 30 000€...ma tahaks seda priceless nägu näha, kui ta seda raha mulle üle kannab :D.

    Anyways, ma juba aastaid rääkinud, et Madis ja vennad Linnamäed on lähiaastatel suured staarid Eesti pokkeris (loe: online & live tulemused)

    GL Madis, taipohh kui sa ei prindi!
    tyty+
    Kui turnadel ei prindi siis cashis ikka... :P


    Tsitaat Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
    Mulle tundub ka suht ulme mis diiliga Madis Very oma diile maha müüb. Sest viimane 5K stake ikka suht perses kõigil raha kinni seal all ja madivery ei vaevu isegi updatema oma diili(ei ma ei ole seal diilis õnneks osaline, eelimine diil olin ja pragu tunnen küll õnnelikuna et ei võtnud osa), teistel 80K kroone seal all ja madis mängib nii kus tahab ja updatateb nii kus tahab, aga õnneks stalejatel suht suva sellest.
    Oled kursis üldse selle stake tingimustega ?
    "Mängin nii nagu ma tahan" Kuidas siis veel, mängin nagu teised tahavad ehk mitte oma A+i ja lähen nö annetama ? lol wtf
    On vaja niisama hüppama tulla ? Päääris igav elu vist.
    Räägi oma suurepärasest MTT minevikust, et sa saaksid öelda kui sitt mängija ma olen, et keerasin 5k€ oma skilli puudumise pärast perse.

    Head ööd.
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 04.04.12 at 23:21

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 12 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 12 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES