Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3319

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Tõsi. Samas kolme posti mehed, kes õigekirja ei jaga ja tembeldavad teda ilma tõenditeta petturiks, lähevad imo üle piiri.
    Või siis 150cm pikkused paksud ajuinvaliidid kellele meeldib lihtsalt puid alla panna tühja koha pealt.

  2. #2
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Või siis 150cm pikkused paksud ajuinvaliidid kellele meeldib lihtsalt puid alla panna tühja koha pealt.
    Indeed, kas tõesti paremat elus pole teha.

    Ma ütlesin eile, et olen kodust eemal Viljandis hetkel. Sõidan bussiga atm tagasi kohe vaatan login starsi kui mul seal peamine email gmail siis saan kohe auditi üles panna, kui teine meil saan alles kodus max 1,5h pärast kuna selle arvutiga ei saa isiklikule põhi mailile ligi. Ning eile seda öeldes ei olene ikka mitte midagi olen ikka kohe petis kui kohe ei pannud. wp

    Ning codecci siin olen updatesid andnud siiski ning reeglites pole mul mitte midagi, kui tihti ma pean midagi tegema, kuid nüüd hakkan siis igal pühapäeval peale viimast sessi updatema ja asjad korras, oleks see reegel ka enne olnud siis ma saaks aru sellest nõiajahist. Ma ei räägi, et alati peate kuskilt teiste kanalite kaudu küsima. Ilmselgelt see oleks idiootne. Ei ole vaja asju üles puhuda.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES