[QUOTE=Svenza;434568]
Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust

Mingi miljon posti siin jälle. Scrollisin üle ja jäi silma jälle scammi teema ning emv me steigi raha eest, lol ? For real ?

Yes, for real
Mis alusetud süüdistused siin käivad jälle. Panin juba ammu auditi (http://foorum.pokkeriprod.com/showth...803#post429803. Ilmselgelt pole see olnud võla võtmine, ilmselgelt ei lähe mu teised mängud peale starsi ever selle stake raames arvesse.

Kohe hakkab minema, neeger
Ning uusi asju siin silma ei jäänudki. Ma ei jäta ka ilmselgelt live mänge maha. Mul on ka juba coachingu tund see nädal tulemas kes vaatab mu 180 hh üle, yaay.
Nobody gives a shit, tegelt ka.
Ei oskagi midagi täpsustada, kõik saavad originaal postidest vanadelt vaadata, mis tingimustega on diil tehtud mida mõlemad osapooled teadsid ja ei olegi midagi lisada. Sellest tulenevalt meil pole lepingut, et ma pean starsi 200h kuus grindima. Kumbki osapool pole siin mitte midagi rikkunud reeglitest tulenevalt.
Ära hakka pihta...

Kuid ainult viisakus osapoolt jälgides on see teema täiesti haige trolling idd. Väljamõeldud alusetud süüdistused on küll teemat rikastanud aga nagu näha mõistusega inimesed võtavad seda kui huumorit.
Terve foorum võtab sind juba kui huumorit, tatilutu. Ainuke jama, et mõnede jaoks läks see 5K maksma


Või on siin muid süüdistavaid väiteid seoses stakega nüüd, mida võin järgmine kord pikali lükata ?
Ma ei suuda atm kõike üle lugeda ma lähen tiltan natuke wsopi package missi, ffs.
Tra, sa jõudisd nii palju ebaolulist paska ajada praegu ühe postitusega, et ALB AKKAB! Millal rahad tagasi kannad tatilutu. Mul tõmbas nii sita keema praegu raisk... Ma teen steigi teema, kus foorumi kasutajad panevad rahad kokku, et ma sul lambid kinni tambiks. Proovi siis kuu aega pimedana kah grindida! Kui sa mõistust pähe ei võta ja rahasid ei tagasta, tuleb sulle lihtsalt mõistus pähe tampida! Nüüd pane ilusti graafik, millal, kellele ja kui palju tagasi kannad. See bullshit on juba üle mõistuse läinud. Täna on 7 juuni, kuu aega peaks piisav tähtaeg olema. 7 juuli olgu kõigile steikijatele rahad makstud!
( Click to show/hide )