Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
Järgnevad päevad olen eemal nagunii. Seega pole võimalust siin homme eriti tagasi tulla.
Mingit maksegraafikut ma ei hakka nagunii tegema ma ei ole siit kellegilt jõu või jõuta raha välja pressinud. See pole mingi laenu võtmine. Kõik teadsid reegleid, kõik teadsid tingimusi, kõik teavad, et kõik ei lähe alati hästi. See võtab minu silmis kõik kokku.
Antud teema on läinud liiga reaalseid süüdistusi ja vägivaldseid asju täis mul ei ole soovi enam tundmatudega seda staket edasi teha vaid jätkan inimestega keda usaldan ja irl tean ning kes pole kindlalt mõttetu debiilse vägivalla taga.
Kui jätta välja Svenza vägivalla jutt siis ülejäänud osa pealt on tal õigus. Ma ei saa aru mida tähendab ma olen järgmised päevad eemal??? Internet saab otsa? Arvuti aku on tühi? või tehakse kuskil Abja- Paluojal ÜKT tunde?
Ma saan aru et foorumi omanike huvides on see et siin käiks trall hommikust õhtuni aga oleks aeg sellele teemale joon alla tõmmata, sest Madiselt obv mingit konstruktiivset lahendust ei tule.