Tsitaat Algselt postitas vMario Vaata postitust
Ega siis ööd ja päevad miski $22-seid 180mane grindides kuulsaks ei saa, ikka tuleb proovida mõnda $200-st - kes ei mängi, see ei võida. :D Ilmselge, et kui 3K oli auku läinud, oli vaja suuremat hitti, et jälle laia lehte mängida ning BR korda saada - kuna rahaprobleemid olid tänu EMV hitile lahendatud, kadus motivatsioon tööd teha ning freerollimine võis alata (sitta see BRM, vaevalt, et meie kangelane oleks osanud aimata, et teema lõpuks miski auditini jõuab).

Ausalt öeldes ei suuda ma uskuda, et ENDLISELT käib miski arutelu. Mida siin arutada on? Miks mulle tundub, et need, kes peitu poevad, on hoopis investorid ise? Nõudke oma raha täies mahus tagasi ning alust on sellele piisavalt, küll ajaga tuleb veel juurdegi. Tundub, et see foorumi tralala ei vii kuhugi - saate staariga ju sel nädalavahetusel Tallinnas isiklikult kohtuda ning tingimused paika panna. Nagu ka eelpool mainitud, ei tundu Madis olukorra tõsidusest aru saama. Kust mina pärit, oleks sind juba metsa viidud ja asjad nii selgeks tehtud, et sa ei julgeks võõra raha poole kunagi vaadatagi.

Olen sinuga Olympicus ühel turniiril samas lauas mänginud, sinu suhtumine ja olek ajas muigama. Tühikargaja oled.
Juba stake alguses ütlesin, et iga hetk saavad investorid nõuda auditit. Täiesti loogiline lisa projektile.
Lives on alati iroonia naljadel põhi ning lõbusate inimestega palju nalja tehtud. Miks see halb on ?