Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3319

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
    Sisuliselt oled teemast õigesti aru saanud imo. Ei mõista, miks üldse investeeriti, kui ei usuta Madise võimesse turniire longrunis crushida.
    Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

    Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

    Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!

  2. #2
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

    Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

    Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!
    teisi ma ei tunne, kuid vennad linnamäed on küll normaalsed vennad seni olnud. vähemalt pokkeriväliselt. pokkeris tegi üks mulle biidi ka kunagi, aga selle peale ma vimma ei pea

  3. #3

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    teisi ma ei tunne, kuid vennad linnamäed on küll normaalsed vennad seni olnud. vähemalt pokkeriväliselt. pokkeris tegi üks mulle biidi ka kunagi, aga selle peale ma vimma ei pea
    Linnamäed on OK vennad, selle vastu ma ei vaidle. Kahju lihtsalt, et coca pidi neid ka mainima oma kurikuulsas tsitaadis.
    Aga aitab off topicust. Kas siis tõesti pole ühtegi inimest kes võtaks selle pasa ette, et asi lõplikult klaaritud saaks. Investorid, rohkem julgust. See ei ole küll koht kus häbeneda, et küsida tagasi oma 100%

  4. #4
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

    Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

    Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!
    mida ***** tont? täiesti lambist viksad minu nime sisse? ma pole siin teemas kordagi sõna võtnud ja eeldasin, et pärast seda sinu stake teemat jääb ka seda sitta natuke vähemaks.

    Isegi kui tahtsid oma postiga mingit huumorit teha, siis minu nimi ei sobi siia posti mitte kuidagi kohe.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES