Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
Ma näen, et paljudel on selline arusaam, et kui rikkuda mõnda reeglit, siis steikitav on kohustatud maksma kogu summa tagasi omast taskust. Mina näiteks seda niimoodi ei näe... Ma saaksin aru, et investoritel on õigus iga kell tehing katkestada ja olemasolev raha tagasi küsida. Ma saan aru, et investoritel on õigus informatsioon halvast steikitavast avalikuks teha. Ma saaksin aru, kui investor nõuab tagasi seda raha, mis mängiti steigiväliselt: "Ei, see ei olnud tehingu raames, nii et see pidi tulema sinu omast taskust." Arusaadav. Aga: "Ei, IMO see ei olnud diil, trahv 5k." NOPE. Ei saa ju nii. Teil pole sellist õigust. Selline asi tuleb enne steigi algust ära otsustada.

Kõigest minu arvamus. Probleem ongi selles, et kõigil oma arvamus. Kas võidavad need, kes oma arvamuse massiga ja hirmuga peale suruvad?
loe see lõik läbi ning ütle, miks peaks üldse staketav antud tingimustel reeglitest kinni pidama? kui mängib üle rolli ja hitib suurelt, siis saab väita, et mängis oma rahade eest ja stakejad perse saata. kui mängib üle rolli ja kaotab, siis asja ilmsikstulekul karistada ei saagi? milleks siis üldse reeglid?

madise sõbrad tunduvad eriti tüütud putukad olevat. lällavad oma lihtsameelse ila lollaka järjekindlusega.