Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 110, kokku 166 EsimeneEsimene ... 1060100108109110111112120160 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 181 kuni 2 200, kokku 3319
  1. #2181
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ei, see on see, et Milvile jõudsid asjad natukene hiljem kohale.

  2. #2182
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    enamus mängud on tehtud mai esimesel poolel

  3. #2183

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    for real on see 12.01.2012 - 08.06.2012 ??? whatafak
    ei, lifetime

  4. #2184
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis su ainus prioriteet peaks hetkel olema Elu24/Delfi uudise vältimine. Kui see juhtub, siis ei huvita enam kedagi su vabandused. Ei chipdumpinud, siis tore. Stakejad ei oleks ikkagi sellega nõus olnud, et sa stake ajal teise kontoga Starsis mängid. Selliseid asju ei pea eelnevalt reeglitesse lisamagi. Hetkel niigi osad stakejad ei nõua kogu summat tagasi.

    "know when to fold 'em"

  5. #2185

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Stakejad ei oleks ikkagi sellega nõus olnud, et sa stake ajal teise kontoga Starsis mängid. Selliseid asju ei pea eelnevalt reeglitesse lisamagi.
    "know when to fold 'em"
    No sellise kriteeriumi lisamise peale annaks ikka tulla. Absurd. Keegi usinam võiks seda Starsi asja ikka edasi ajada, see töllmokk väärib enamat.

  6. #2186

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma soovitan saata email Starsi turvaosakonda ja anda mõlemad kasutajanimed ning vihjata, et kontode taga on sama inimene, kes on mänginud samu turniire mõlema kasutajaga samaaegselt. Tasub ka mainida, et oli stake, sest see on väga mõjuv põhjus chipdumpinguks. Kõike seda on turvaosakonnal väga lihtne tuvastada ja tõestada. Kui on tõendid olemas, et oli dump, siis saab selle vajadusel isegi kriminaalasjaks pöörata.

  7. #2187
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas mupsik Vaata postitust
    Ma soovitan saata email Starsi turvaosakonda ja anda mõlemad kasutajanimed ning vihjata, et kontode taga on sama inimene, kes on mänginud samu turniire mõlema kasutajaga samaaegselt. Tasub ka mainida, et oli stake, sest see on väga mõjuv põhjus chipdumpinguks. Kõike seda on turvaosakonnal väga lihtne tuvastada ja tõestada. Kui on tõendid olemas, et oli dump, siis saab selle vajadusel isegi kriminaalasjaks pöörata.
    Mis prahagrahvi alla siis see chipdump läheb ei tea?
    Austatud Madis Erit, Olete süüdimõistetud Starsis chipdumpimise eest ja me määrame Teile 2 aastat tingimisi karituse, 5 aatase katseajaga.

    Stars lihtsalt bannib ära kasutajad kui mingite reeglite rikkumine on toimunud ja vsjoo.

  8. #2188

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Peaks jah starsis kutile kõigepealt vee peale tõmbama ja muidugi raha ka sellise tegelase käest protsendiga välja nõudma. Pangast ei saa ju 0 intressiga laenu

  9. #2189
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    backdoor ära paanitse.

    hinga rahulikult. sissevälja

  10. #2190
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
    backdoor ära paanitse.

    hinga rahulikult. sissevälja
    Ei paanitsegi :D Toon maapeale inimesi.

  11. #2191

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    § 141-1. Riisumine omastamise teel
    § 143. Kelmus

    Olen varemgi pettureid chipdumpingu eest reaalselt vangi saatnud.

  12. #2192

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Lugedes Junkeni poste, siis see tõestab taaskord, et hate toodab hatet. Pidin lihtsalt ütlema. Pane oma grammofon kinni palun, sa tundud halb inimene. Offtopicuks nagu see teema juba läinud on...siis pidin oma hate ka välja elama.

  13. #2193
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas mupsik Vaata postitust
    Ma soovitan saata email Starsi turvaosakonda ja anda mõlemad kasutajanimed ning vihjata, et kontode taga on sama inimene, kes on mänginud samu turniire mõlema kasutajaga samaaegselt. Tasub ka mainida, et oli stake, sest see on väga mõjuv põhjus chipdumpinguks. Kõike seda on turvaosakonnal väga lihtne tuvastada ja tõestada. Kui on tõendid olemas, et oli dump, siis saab selle vajadusel isegi kriminaalasjaks pöörata.
    done. starsilt saadud vastuses öeldi, et asja uuritakse.

  14. #2194

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas viimsi Vaata postitust
    Uute paljastuste valguses pean kõigi eelpoolnimetatute ees vabandama ja kui selgub, et tegemist tahtliku pettusega siis
    olete saanud hakkama tänuväärse tööga. Aasta lõppedes oleks see väärt Pokkeri Bonneri preemiat.

    Siin postis hakkab Madis ise ka aru saama, et ta on pettur.

  15. #2195

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Eritil üks variant on probleem ära lahendada nii nagu mehed seda teevad.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...v%C3%B5i-mitte

  16. #2196
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

    Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

    Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!
    mida ***** tont? täiesti lambist viksad minu nime sisse? ma pole siin teemas kordagi sõna võtnud ja eeldasin, et pärast seda sinu stake teemat jääb ka seda sitta natuke vähemaks.

    Isegi kui tahtsid oma postiga mingit huumorit teha, siis minu nimi ei sobi siia posti mitte kuidagi kohe.

  17. #2197

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Oled ju Madise suur sõber. Või enam ei olegi? Peaksid sõbra eest välja astuma ja teda kaitsma.

    Igatahes, rääkisin siin paari inimesega kes on veel äkilisemad kui mina. Madisel on igal juhul pu.tsis. Härrad arvasid, et kui esialgne stake tagasi ja 100% peale, oleks veel rahuldav. Mulle tundub, et Madis kaevab iseendale hauda siin. Sihukest paska tuleb iga minut välja, see on lausa uskumatu. Kui see chipdumping ka veel ära tõestatakse, siis pole enam midagi öelda. Järjekordsed alusetud süüdistused??? tatilutu, sul on persekellad! Ma ei viitsigi seda teemat enam rohkem jälgida, minu jaoks on suht kõik ammendanud. Sa ei räägi mitte kuidagi enam sellest sitast välja. Isegi su oma sõbrad panid su tanki sellisel hetkel. Kannaga pöördega hüppelt näkku, odaga kõrva jne. jäävad ilmselgelt väheks siin juba. Tulevad teised mehed kes on 2 x 2 ja räägivad sinuga väga viisakalt. Kui sa neid vendi näed, sul tuleb sitt püksi lihtsalt kui viisakalt ja arusaadavalt nad sinuga räägivad ja ilusti ära seletavad miks sa neile 10K võlgu oled. Ei mingit vägivalda!
    Ja kui tuleb välja, et sa chipdumpingut ka veel tegid, parem võta ühe otsa pilet Austraaliasse, korja meloneid ja toida kängurusid. Igal oinal on oma mihklipäev!
    ( Click to show/hide )

  18. #2198
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Oled ju Madise suur sõber. Või enam ei olegi? Peaksid sõbra eest välja astuma ja teda kaitsma.
    just see ongi põhjus, millepärast pole ma siin teemas sõna võtnud, et ei tahaks lasta nn sõprusel lasta reaalsest probleemist üle vaadata ja ainuke koht kus tuleb minu ego mängu on see, et olen aus inimine ja suudan jääda sellistes situatsioonides ratsionaalseks, ehk enne kui kogu see jant siin välja koorund pole, pole mul ka mõtet siin kedagi kaitsma hakata

  19. #2199

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    suveks randa tšeburekke müüma

  20. #2200
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    tahaks näha, mis vabandusi nüüd Madis hotamy sc graphi ja enda postitatud PT3 graphi kohta toob.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES