Enne algust - Ei ma pole postitanud graafikuid ainult oma "upswingidest" ja "kuumadest päevadest". Üldiselt üldse vähe graafikuid näha siin foorumis enne tuumasõda. Mul on kahju, et kui minust arvati olevat selline "kaotav degen gambler" nagu hetkel välja tuleb siis miks lubati üldse staket alustada ja inimesed sellest oma vahenditega osa võtsid.
Lõigu esimene pool vastab lõigu teisele poolele. Oleks kohe algusest "Madis Very" pokerstarsi account nähtav olnud poleks ka shokki. Madis Very graph, mida sa korduvalt ütlesid, et on peidetud kuna ei taha regularidele näidata kui epicult seal prinditud on, on kaotava MTT ja keskpärase SnG regi graph. HotAmyst polnud enne stake algust juttu ja kõik eeldasid sinu kasutajaks Madis Very. Hilisem "Omg see on nii sick ja ei tea kuidas SS valetad" on bs, sest olid korduvalt väitnud, et tead täpselt kui hea Madis Very graafik on SS-s.

Minu väide alguse kohta, kus ma ütlesin antud projekti kohta "Max EV long run stakeamentz printingzgzgz jms" oli tõsi. Ma ei ole Eestis avalikult näinud suuremate võimalustega pikaajalist projekti. Arvatavasti ka see kutsus investoreid rahast pimestatuna panustama vabade reeglitega hobusele.
Kergelt vastuoluline sinu eelmise lõiguga. Results oriented saab ka öelda, et vale. Madis Very kasutaja on MTT loser.

Tulenevalt reeglite vabadusest ei näinud ma probleemi mängida oma "keskmise sisseostu" süsteemi järgi, mida olen jälginud terve elu (mis siis kõige hullemal hetkel oli 1 turniir 4x kõrgem kui mu keskmine sisseost, ehk ca 25 keskmisega mängitud 109 turniir). Shotte peab võtma ning kui see rolli jäädavalt ja püsivalt suurelt ei kahjusta ... siis ei näinud mina selles probleemi.
Jep, shote peab võtma. Lisaks see oli $109r turniir. See, et sa ei teinud/või ei olnud valmis tegema rebuyd tähendab, et fieldiga võrreldes võtsid sa veel suurema gambli ja andsid endale palju kehvema võimaluse turniiri võita/cashida ja on long runis suurem gamble ja -EV.

Olevik - Teie upitatud hüpotees kasutaja HotAmy1985 ning minu konto bännimine ja rahade kinni jäämine saidile Pokerstars. Kinnitan, et konto(d) kinni ei lähe ja midagi ei juhtu. Miks peaks teine isik kannatama sellepärast, et teie olete antud hüpoteesi püstitanud. Ei lükka ümber fakti, et ma ei ole teadlik antud konto omanikust.
Esitasid peale Madis Very keskpäraste tulemuste väljatulemist HotAmy graphi enda tulemuste pähe. Seega sa a) valetasid investoritele b) Panid investorite rahad automaatselt riski alla, tegeledes aktiivselt multiaccountimisega.

Kahe kasutajaga korraga mängimine ? Sellise asjaga jääks ju insta vahele ning bännitaks mõlemad kontod mõtlemata. Kui sellist asja teekski peaks ikka päris debiilik olema, kui sa hakkad seda nii väikestes turnades ehk 180manides omavahel all in minema. Sa kaotad ainult enda equityt ning teise suurem stack ei tee tasa ühe mängija väljakukkumist. Selline loogika lükkab antud süüdistuse juba ümber ja plaan ei ole kasumlik ning teeb su enda elu raskemaks.
See lõik on kõige suurem vale ja olin 100% kindel, et sa sellega ei tegelenud, siis see vastu on lihtsalt nii halb, et isegi mina hakkan vaikselt kahtlema. Ehk siis copyn pokernewsi posti : "Lol. Isegi kui on kaodanud teise kontoga viimasel ajal pole ju vahet, sest kui stake konto on miinuses, siis madis freerolliks teise kontoga omale parema võimaluse turniiril deep minna. Stake kontoga kaotades oleks suva ja kaotaks teiste raha, seega pole vahet kui lähed busti, aga oma kontole tuleks kogu raha otse taskusse ja stake kontolt chipide saamine annab lihtsalt sulle parema võimaluse turniiril ja samal ajal konto, mis kaotas chipid teda ei huvita, sest tema sellest kahju absoluutselt ei kannata, vaid investorid.

See kõik siis teoorias ja midagi pole tõestatud.


Loe veel: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic6339/4.htm#readable"

Kuid tulevikus kindlasti antud foorumiga ei taha enam tegemist teha. Ma poleks arvanud, et paljud inimesed keda respectisin ning hindasin kainet mõistust lähevad siin hundikarja teooriatega kaasa ning venitavad sääsest jõehobu kokku. Sellega ei soovi enam tegemist teha ja vabatahtlik life-bani soovin siit kindlasti. Valesti tõlgendamist on siin ikka nii massiivselt olnud. Mul poleks aega kõigile trollimis postidele vastatagi ja nagu näha minu esitatud lauseid enamasti ei loetagi või, kui tundub liiga realistlik heidetakse kõrvale ja/või leitakse uus asi mille kallal norida.
Kammoon, see pole koht kus sa peaksid ja saaksid isegi hakata solvuma. Nn. norimiseks nimetad sa suhteliselt räigeid süüdistusi, mida pole õhust võetud ja millele oled sa ise alust andnud? Sa oled seni andnud vastuseid iga paari päeva tagant ja väga ümmargust juttu rääkinud, seega kuni sa pole ise andnud põhjust "norijaid" vaigistada ei ole sul alust ka solvunut mängida ja seda vabanduseks tuues ära minna.


Kui selleks ajaks ma pole investorilt saanud oma kirjale vastust. Nõustub ta homme õhtuks kättesaadava stake hetkeväärtusega ja ei soovi sellele lisaks +50%.
Reaalselt kõige hullem lause mis sa võisid siia posti kirjutada. Absoluutselt kohutav.

Olen antud probleemist rääkinud juba kümnete inimestega IRL ning minu hetkel pakutavat ekstra 50% kohta öeldakse jube mõttetu ning rangete reeglite puudumisele ei ole ma kohustatud midagi juurde maksma. Eriti tugevalt seisid sellele vastu ühe väiksema kasiino reksid, kellel peaksid elus olema kogemused igasuguste selliste probleemidega.
Samamoodi nagu rääkisid Henriga? Väga vastutulelik sinust tõesti. Ma arvan, et ära paku isegi seda neile, täiesti mõttetu. Oled rääkinud inimestele oma versiooni ja sorri, aga hetkel oled sa reaalsustaju kaodanud.

Kahjuks sekkub asjasse liialt inimesi kellel pole asjaga mingit seost. See, et ma tänu sellisele suhtumisele siit foorumist ka olen vahete-vahel ise ülbelt rääkinud ei puutu nö tagastamisse absoluutselt. Kui kõik oleks rääkinud rahulikult ja inimlikult ei oleks me hetkel selliste suurte suhteprobleemidega.
lol, tänu sellele:)