Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 3319

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    minu mäletamist mööda olid nad madise ballimisbuddyd ja keegi vist käis siin kangelast kaitsmas kah.
    ma arvan, et linnamäed on viimased vennad, keda saab nimetada eriliseks "ballijaks".
    See oli punkt 1.
    punkt 2 on see, et erinevalt sinust oli neil ka enda raha steigi all nii et NEIL on igati õigus oma arvamus avaldada.

    punkt 3 on see, et ära faking avalda oma arvamust asjadest ja inimestest, kellega sul endal kokkupuude puudub


    Ahv.

  2. #2
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ma arvan, et linnamäed on viimased vennad, keda saab nimetada eriliseks "ballijaks".
    See oli punkt 1.
    punkt 2 on see, et erinevalt sinust oli neil ka enda raha steigi all nii et NEIL on igati õigus oma arvamus avaldada.

    punkt 3 on see, et ära faking avalda oma arvamust asjadest ja inimestest, kellega sul endal kokkupuude puudub


    Ahv.
    tegemist on avaliku foorumiga ning mul on igasugune õigus oma arvamust avaldada. juhin tähelepanu, et kogu pettus tuli tänu sellele avalikuks, et steigiga mitteseotud inimesed asusid asja uurima.
    kuna vennad on millegipärast üldsuse silmis seostatud meie kangelasega, siis oleks nende poolt mõistlik teemat selgitada. juba ainuüksi sellepärast, et minusugune ahv võib jõuda järeldusele, et madis ja vennad tegid rahad pooleks.

  3. #3

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    tegemist on avaliku foorumiga ning mul on igasugune õigus oma arvamust avaldada. juhin tähelepanu, et kogu pettus tuli tänu sellele avalikuks, et steigiga mitteseotud inimesed asusid asja uurima.
    kuna vennad on millegipärast üldsuse silmis seostatud meie kangelasega, siis oleks nende poolt mõistlik teemat selgitada. juba ainuüksi sellepärast, et minusugune ahv võib jõuda järeldusele, et madis ja vennad tegid rahad pooleks.
    lol. sa oled ikka taun. tavaliselt foorumites tilti ei lähe, kuid sinusuguse madalalaubalisus.... oeh

    ja seostatud Madisega on nad umbes täpselt nii palju nagu iga teine Eesti vähegi edukam pokkerimängija. Erinevalt vb paljudest ei pea nemad vajalikuks siin foorumis sellest teemast 24/7 seletama ja sinusugustele skisofreenikutele (diagnoos su luuludele) selgitusi jagama . Oma arvamuse nad ütlesid mingil hetkel steikijana ära.
    Viimati muudetud karupoeg poolt : 06.10.12 at 16:19

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja eddi avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 200

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    tegemist on avaliku foorumiga ning mul on igasugune õigus oma arvamust avaldada. juhin tähelepanu, et kogu pettus tuli tänu sellele avalikuks, et steigiga mitteseotud inimesed asusid asja uurima.
    kuna vennad on millegipärast üldsuse silmis seostatud meie kangelasega, siis oleks nende poolt mõistlik teemat selgitada. juba ainuüksi sellepärast, et minusugune ahv võib jõuda järeldusele, et madis ja vennad tegid rahad pooleks.
    Mis rahad nad võisid pooleks teha? Kas madis tegi cashouti või chipdumpis? Nii nagu ma olen aru saanud siis oli kolm prbleemi: ei biitinud mängu, halb brm, halb suhtumine. Aga noh, see on kõigest minu arvamus

    Lisan veel ühe arvamuse, kui siin vendasi mainitakse, siis saan aru, et postitaja ise vb ei mõtle midagi halba, aga arvestage ka sellega, et siit võib valesti arusaadud mõte kulu-tulena vales suunas levida. Kui kõvasid argumente oole siis pole mõtet siin "tundlikus" teemas op sõpru sisse tuua
    Viimati muudetud eddi poolt : 06.10.12 at 16:19

  5. #5

    Re: Madis Erit kahtlustatav pettus(t)es: Rahad tagastamata, valetamine jpm.

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    ...minusugune ahv..
    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    lol. sa oled ikka taun. tavaliselt foorumites tilti ei lähe, kuid sinusuguse madalalaubalisus.... oeh
    Tsitaat Algselt postitas eddi Vaata postitust
    Mis rahad nad võisid pooleks teha? Kas madis tegi cashouti või chipdumpis? Nii nagu ma olen aru saanud siis oli kolm prbleemi: ei biitinud mängu, halb brm, halb suhtumine. Aga noh, see on kõigest minu arvamus
    Inimene andis endale hinnangu ja teie ikka tõmblete?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES