Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 78, kokku 166 EsimeneEsimene ... 2868767778798088128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 541 kuni 1 560, kokku 3319
  1. #1541
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    palun hinnangut, kui palju rahalist kahju tekitaks sinu sharkscope bloki mahavõtmine üheks tunniks.
    ?
    Mida see tõestab nüüd sulle ?
    Asjaga absoluutselt pole seotudki. Ma ei tea peast öeldagi aga eeldan, et Madis Very (Pokerstars) kasutajal on ala 15-30% mu life time profitist vms. Kuid suva sellest. Asja tundes peaksid teadma, et seda ei saagi tunniks maha võtta. Kui võtta jääb see mingi nädalaks nagu kunagi ta mul jäi kui korra soovisin. Eesti toredate seaduste järgi ei saa ju fkn 1 sent saata ja korra lahti ja kohe kinni teha. Mingi läbi suppordi suhtlemine ja siis venib see kaameli ilana. Võibolla keegi siin railbirdidest oli asjaga seotud siis ja saab tõestada, et solid graph. Kuid uuesti ma seda ei tee ever ja pole seda kohustatud tegem. Punkt

  2. #1542
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas bauss Vaata postitust
    +1
    ise pole ka stakes osaline, aga imo normaalselt seletades ei oleks siin sellist laata 100%, kui aga iga postitus on "epic grindamentz FFFFFFFFUUUUUU variatsioon no worries küll jõuan tagasi võtta ja edasi epic printingzz ja crushamentz", siis jääb igatpidi silma lihtsalt väga üleolev suhtumine.
    oled küll korduvalt kirjutanud, aga respekti mingit nagu ei oleks teiste (stakejate) vastu.
    natuke viisakamalt ei oleks ju väga raske kirjutada.
    E: basically pastilaa jõudis 2min varem sama kirjutada.
    Õige. Kuid nagu juba kirjas oli ma ei suuda jääda normaalseks kui mind tullakse nii loopima. Vastan samaga ning stakejatega pole ma disrespectides otseselt suhelnud vaid siinsete trollimistega. Saan privaatselt suure osa stakejatega kellega suhtlen väga hästi läbi.

  3. #1543
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    ?
    Mida see tõestab nüüd sulle ?
    Asjaga absoluutselt pole seotudki. Ma ei tea peast öeldagi aga eeldan, et Madis Very (Pokerstars) kasutajal on ala 15-30% mu life time profitist vms. Kuid suva sellest. Asja tundes peaksid teadma, et seda ei saagi tunniks maha võtta. Kui võtta jääb see mingi nädalaks nagu kunagi ta mul jäi kui korra soovisin. Eesti toredate seaduste järgi ei saa ju fkn 1 sent saata ja korra lahti ja kohe kinni teha. Mingi läbi suppordi suhtlemine ja siis venib see kaameli ilana. Võibolla keegi siin railbirdidest oli asjaga seotud siis ja saab tõestada, et solid graph. Kuid uuesti ma seda ei tee ever ja pole seda kohustatud tegem. Punkt
    Ära aja ila. Sharkscopes saad selle maha kohe ja kinni kohe. OPR võtab päev max ja see ei ole vabandus! Ei ole ju vahet, kas ta on sul lahti 1 päev või 7 päeva, sest sa online anyway ei grindi ning keegi sind abuseda ei saa. Või juba lives ka vendadel ipadid kaasas ja sharkscoped/OPR-id lahti?

  4. #1544
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Loomulikult ebaviisakus teenib välja ebaviisakuse.

    Aga tõeliselt täiskasvanlik ja respekteeritav teguviis oleks ka ebaviisakatele inimestele vastata viisakusega - üldiselt mõjub neile see kordades paremini kui ebaviisakusega vastamine kuna see on nende jaoks meeldiv teada, et on sind ärritanud nagu mingi 10 aastane koolikiusaja.

    Aga siiski kõik postid siin mis kritiseerivad sind ei ole ebaviisakad, osad on lihtsalt natuke emotsionaalsed mis peaks olema arusaadav.

    Kuid tõesti ütleks, et Madise sharkscope jms ei puutu mitte kellegisse peale tema enda ja stakijate juhul kui neil peaks tekkima soov midagi näha ja kontrollida... Praegu ma ei ole näinud et fikuuu või DaBeat või mõni muu investor seda sooviks?

  5. #1545

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Muideks mis sul sellega üldse asja on ?
    Oh wait mitte midagi. Samad sõnad paljudele. Saaks vaid teema jätta minu ja investorite vaheliseks, ning teised ei saa sõna võtta. Kahjuks võimatu.
    Teised võtavad sõna, sest see mis siin teemas toimub sinupoolt on äärmine näkkutulistamine, mis enamvähem võrdub stake ülelaskmisega. Ja scammeritest, petsitest, ülelaskjatest jne peab ka kolmandatele isikutele teada andma.

  6. #1546
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ah tegelt saab ka nii. Ei ole teadlik tegin seda eelmine v üle eelmine aasta viimati ei mäleta. Siis läbi suppordi võttis see päris toredalt aega. Kuid vahet pole seda ma tegema ei pea ja ei tee. Isiklik. Järgmiseks on vaja internetipanka minna, et näha ega stake 5k seal pole :P ? Obv not kuid teeb sama välja.

  7. #1547
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Ah tegelt saab ka nii. Ei ole teadlik tegin seda eelmine v üle eelmine aasta viimati ei mäleta. Siis läbi suppordi võttis see päris toredalt aega. Kuid vahet pole seda ma tegema ei pea ja ei tee. Isiklik. Järgmiseks on vaja internetipanka minna, et näha ega stake 5k seal pole :P ? Obv not kuid teeb sama välja.
    Hetkel sa ajad küll imelikku juttu. Nii väga tundub, et sa tõsiselt tahad eemale keerutada sharkscope/OPR avamisest.

  8. #1548
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Loomulikult ebaviisakus teenib välja ebaviisakuse.

    Aga tõeliselt täiskasvanlik ja respekteeritav teguviis oleks ka ebaviisakatele inimestele vastata viisakusega - üldiselt mõjub neile see kordades paremini kui ebaviisakusega vastamine kuna see on nende jaoks meeldiv teada, et on sind ärritanud nagu mingi 10 aastane koolikiusaja.

    Aga siiski kõik postid siin mis kritiseerivad sind ei ole ebaviisakad, osad on lihtsalt natuke emotsionaalsed mis peaks olema arusaadav.

    Kuid tõesti ütleks, et Madise sharkscope jms ei puutu mitte kellegisse peale tema enda ja stakijate juhul kui neil peaks tekkima soov midagi näha ja kontrollida... Praegu ma ei ole näinud et fikuuu või DaBeat või mõni muu investor seda sooviks?
    :)
    -----------------
    Kas siinsed süüdistuste esitajad saavad üldse aru mis on pokerstarsi audit ? See on veel põhjalikum, kui shark/opr. Nagu .... ??

  9. #1549
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Hetkel sa ajad küll imelikku juttu. Nii väga tundub, et sa tõsiselt tahad eemale keerutada sharkscope/OPR avamisest.
    Tahangi. Ma ei taha seda kunagi näidata. See pole siin teie asi üldse. See ei muuda ka midagi, mis minu profitist arvatakse.
    Ma tean, et on korras. Kui arvatakse, et ma gamblor ja 100k miinustes siis teeb see mu profitile veelgi rohkem rõõmu.
    See teema on siin stake raames ning POKERSTARSI AUDIT olen korduvalt öelnud on olemas. Sealt on kõik näha ja suht marru ajab, et sellest aru ei saada. da fuq
    Liiga isiklik ja minu lifetime asjad ei puutu üldse sellesse. Imo pole võimalik ju resettida ka sharki nagu ma kunagi tahtsin mingi probleem oli. Oleks tore, et alates 12 jan näitab siis im up for that. Aga võimatu ??

  10. #1550

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui sa palkasid oma taksofirmasse töölisi, kas oleks ok olnd kui nad teevad veel 3s kohas tööd? See post, kus küsid mida stakejad tahavad jne. oleks pidand tulema kohe pärast EMV hitti või siis kasvõi kuu juba tagasi ja stiilis mis hinnaga oleks keegi nõus oma osakut müüma. Sest üks ühele nimiväärtusega müüa pärast seda töökvaliteeti, mis teind oled on absurd. Ja kui sa nüüd ütled, et töökvaliteet polnud reeglites kirjas siis ultimate facepalm ja gg.

  11. #1551

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tont.
    Ma ei taha sinusuguse ahviga mingit võrdlusmomenti. Ma olin, olen ja jään sinust kõvemaks vennaks elu lõpuni. Sa oled armetu rott. Tra, tuleta meelde, sa sitakott julgesid kunagi minu kohta sõna võtta kui mul sitad ajad olid. Nüüd saad täie pasaga kõik tagasi kümnekordselt!
    Ja ära poe mingite vabanduste taha , RAIBE! Sa maksad kõik rahad tagasi.
    Sa hakkad VõsaPetsi kuulsust nautima kohe ja saad kuulsamaks kui MINA! Great success, tatilutu! Tahad saada "Ülelaskja-Madiseks", "Perse kukkund poolpeeretaja-Madis", "Hoorajääger-Matu"? Sul on lihtsam esialgne stake tagasi maksta ja kodus patja edasi nutta.
    Sul peaks ju raha olema kõvasti. Tunnista, et see raha on auku läinud su oma sita mängu pärast. Kui nii kõva balla vend oled, siis maine puhtaks pesemine 5K eest ei tohiks kallis olla sinu jaoks. Poole aasta pärast on asi enam-vähem "unustatud" ja võid vähe vabamalt Tartu linna peal ringi käia. Kui 7. juuliks pole rahad ära makstud, saad tegelt ka kannaga näkku!

  12. #1552
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kuid vahet pole seda ma tegema ei pea ja ei tee. Isiklik.
    1min vaevaga saaksid pooled kobisemised/trollimised lõpetatud. Pole mõtet tõesti.

  13. #1553
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    1min vaevaga saaksid pooled kobisemised/trollimised lõpetatud. Pole mõtet tõesti.
    Seda ka :)

    Kuigi ma ei pea seda ''õigustatuks'' oleks sul endal kõvasti lihtsam see ära teha korraks.

  14. #1554
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Kui sa palkasid oma taksofirmasse töölisi, kas oleks ok olnd kui nad teevad veel 3s kohas tööd? See post, kus küsid mida stakejad tahavad jne. oleks pidand tulema kohe pärast EMV hitti või siis kasvõi kuu juba tagasi ja stiilis mis hinnaga oleks keegi nõus oma osakut müüma. Sest üks ühele nimiväärtusega müüa pärast seda töökvaliteeti, mis teind oled on absurd. Ja kui sa nüüd ütled, et töökvaliteet polnud reeglites kirjas siis ultimate facepalm ja gg.
    Tegidki. Täiskohaga polnud keegi oli vaja maksimaalselt paindumist :). Reeglid on reeglid ja mingit aktsia moodi trademist pole küll varem näinud stakedes, kui just see kirjas pole. Facepalm indeed


    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Tont.
    Ma ei taha sinusuguse ahviga mingit võrdlusmomenti. Ma olin, olen ja jään sinust kõvemaks vennaks elu lõpuni. Sa oled armetu rott. Tra, tuleta meelde, sa sitakott julgesid kunagi minu kohta sõna võtta kui mul sitad ajad olid. Nüüd saad täie pasaga kõik tagasi kümnekordselt!
    Ja ära poe mingite vabanduste taha , RAIBE! Sa maksad kõik rahad tagasi.
    Sa hakkad VõsaPetsi kuulsust nautima kohe ja saad kuulsamaks kui MINA! Great success, tatilutu! Tahad saada "Ülelaskja-Madiseks", "Perse kukkund poolpeeretaja-Madis", "Hoorajääger-Matu"? Sul on lihtsam esialgne stake tagasi maksta ja kodus patja edasi nutta.
    Sul peaks ju raha olema kõvasti. Tunnista, et see raha on auku läinud su oma sita mängu pärast. Kui nii kõva balla vend oled, siis maine puhtaks pesemine 5K eest ei tohiks kallis olla sinu jaoks. Poole aasta pärast on asi enam-vähem "unustatud" ja võid vähe vabamalt Tartu linna peal ringi käia. Kui 7. juuliks pole rahad ära makstud, saad tegelt ka kannaga näkku!
    :) Tänage nüüd Svenzat.
    Lähen hetkel kodust minema see teema ongi juba vist 2h aega raisanud gg ja mõtlen stake lõpetamise peale ning jätkan ainult usaldusväärsete inimestega sellise debiilsusega ma tegemist ei taha. Ütlesin juba, et ähvardamist veel tuleb on sellega kõik. See on juba tõsine.

  15. #1555
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    :) Tänage nüüd Svenzat.
    Lähen hetkel kodust minema see teema ongi juba vist 2h aega raisanud gg ja mõtlen stake lõpetamise peale ning jätkan ainult usaldusväärsete inimestega sellise debiilsusega ma tegemist ei taha. Ütlesin juba, et ähvardamist veel tuleb on sellega kõik. See on juba tõsine.
    Sorry. Sina raiskad siin 2h aega??!?!? Investorid on raisanud siin aega kuus fucking kuud?!

  16. #1556
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sorry. Sina raiskad siin 2h aega??!?!? Investorid on raisanud siin aega kuus fucking kuud?!
    Ei üldistanud nii kõike.
    Ma mõtlesin tänasest päevas, kui mul olid teised plaanid reviewdega kahjuks nüüd pole enam aega.
    Ei ole vaja nii needlede kui ilmselgelt see pole tõsi ja ma ei mõelnud seda nii nagu ranka ütles.

  17. #1557
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Loomulikult ebaviisakus teenib välja ebaviisakuse.

    Aga tõeliselt täiskasvanlik ja respekteeritav teguviis oleks ka ebaviisakatele inimestele vastata viisakusega - üldiselt mõjub neile see kordades paremini kui ebaviisakusega vastamine kuna see on nende jaoks meeldiv teada, et on sind ärritanud nagu mingi 10 aastane koolikiusaja.

    Aga siiski kõik postid siin mis kritiseerivad sind ei ole ebaviisakad, osad on lihtsalt natuke emotsionaalsed mis peaks olema arusaadav.

    Kuid tõesti ütleks, et Madise sharkscope jms ei puutu mitte kellegisse peale tema enda ja stakijate juhul kui neil peaks tekkima soov midagi näha ja kontrollida... Praegu ma ei ole näinud et fikuuu või DaBeat või mõni muu investor seda sooviks?
    Soovin näha !!!

  18. #1558
    Õpihimuline Mängur Kasutaja vinney avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    473

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )

  19. #1559
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ei viitsi end siia segada, aga paljud teavad siin, et kui sul oleks Sharkscope's midagi head näidata, siis oleks see graafik iga su posti lõpus, et näidata kui hea ja kõikvõimas sa oled.

  20. #1560
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Ma ei viitsi end siia segada, aga paljud teavad siin, et kui sul oleks Sharkscope's midagi head näidata, siis oleks see graafik iga su posti lõpus, et näidata kui hea ja kõikvõimas sa oled.
    Sama mõte.
    See graafik oleks kehale tatoveeritud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES