Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 103, kokku 166 EsimeneEsimene ... 35393101102103104105113153 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 041 kuni 2 060, kokku 3319
  1. #2041

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Stake reklaamiti Madise poolt välja kui kõige suurema +EV ga stake maailmas ning sellist tootlikust pole veel Eesti pokkerimaastik näinud. Graafikute kohta öeldi alati, et vastastel ei ole vaja näha, et ta on suur võitja jne... Alates diili algusest ning esimestes postides on kogu aeg sõnad ma KINDLALT biidin ja prindin raha. A la stakejate jaoks on see põhimõtteliselt freeroll. Madise poolt on olnud liiga palju sihilikku VALETAMIST ning seega peaks olema jutul lõpp

  2. #2042
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    to sixmax, sp et graaf on alates tipust, aga alguses ta natuke sai plussi niiet miinus natuke väiksem

  3. #2043

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kuule 6max sa ajad nii haiget kelbast, et tekib tunne nagu sa oleksid madise kaksikvend. Võitled tuuleveskitega.

  4. #2044

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Natukene vale arusaam. Rohkem olen ma nii öelda äri alane tuttav.
    Ning arvatavasti olen ma seda foorumit kauem jälginud kui Madis siin kasutaja on olnud. Olen elus teinud väga palju investeerimis projekte, seda ka pokkeris. Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.

  5. #2045

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Natukene vale arusaam. Rohkem olen ma nii öelda äri alane tuttav.
    Ning arvatavasti olen ma seda foorumit kauem jälginud kui Madis siin kasutaja on olnud. Olen elus teinud väga palju investeerimis projekte, seda ka pokkeris. Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.
    Kaasarvatud taksofirma autojuhtide palgad ja riigimaksud?

  6. #2046
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.
    Balla

  7. #2047
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Natukene vale arusaam. Rohkem olen ma nii öelda äri alane tuttav.
    Ning arvatavasti olen ma seda foorumit kauem jälginud kui Madis siin kasutaja on olnud. Olen elus teinud väga palju investeerimis projekte, seda ka pokkeris. Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.
    Kes sa oled siis siuke?

  8. #2048
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Ma näen, et paljudel on selline arusaam, et kui rikkuda mõnda reeglit, siis steikitav on kohustatud maksma kogu summa tagasi omast taskust. Mina näiteks seda niimoodi ei näe... Ma saaksin aru, et investoritel on õigus iga kell tehing katkestada ja olemasolev raha tagasi küsida. Ma saan aru, et investoritel on õigus informatsioon halvast steikitavast avalikuks teha. Ma saaksin aru, kui investor nõuab tagasi seda raha, mis mängiti steigiväliselt: "Ei, see ei olnud tehingu raames, nii et see pidi tulema sinu omast taskust." Arusaadav. Aga: "Ei, IMO see ei olnud diil, trahv 5k." NOPE. Ei saa ju nii. Teil pole sellist õigust. Selline asi tuleb enne steigi algust ära otsustada.

    Kõigest minu arvamus. Probleem ongi selles, et kõigil oma arvamus. Kas võidavad need, kes oma arvamuse massiga ja hirmuga peale suruvad?
    loe see lõik läbi ning ütle, miks peaks üldse staketav antud tingimustel reeglitest kinni pidama? kui mängib üle rolli ja hitib suurelt, siis saab väita, et mängis oma rahade eest ja stakejad perse saata. kui mängib üle rolli ja kaotab, siis asja ilmsikstulekul karistada ei saagi? milleks siis üldse reeglid?

    madise sõbrad tunduvad eriti tüütud putukad olevat. lällavad oma lihtsameelse ila lollaka järjekindlusega.

  9. #2049

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ulme ikka, taaskord mingi Taavet taevakiiker on foorumisse saabunud. In B4 10 640 dollarit girlfriendid.

  10. #2050
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Natukene vale arusaam. Rohkem olen ma nii öelda äri alane tuttav.
    Ning arvatavasti olen ma seda foorumit kauem jälginud kui Madis siin kasutaja on olnud. Olen elus teinud väga palju investeerimis projekte, seda ka pokkeris. Ning arvan, et tänu minule on paljud siit üldse jalad alla saanud.
    More offtopic, aga ma ei saa mainimata jätta, et end täna Madise "ärialase tuttavana" reklaamida ei võida just väga palju poolehoidjaid. Vähemalt siin nurjatus ja ebaõiglases foorumis. Ja kõrvalt vaadates paistab, et pikalt koos äri tehes hakkavad ka täpselt samasugused ortograafilised vead külge, s.h. komavead ja kokku-lahku kirjutamine. Aga privaatne stake lõpeb teil kindlasti positiivselt veel, kahtlust pole.

  11. #2051

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Otsige parem, pettuse listist üles kasutaja Howie Diddot ehk Meelis Mumm, kes sai sinna nimekirja ÜHE vale pärast mingile välismaa jorsile, et diil varem ära lõpetada or smth. Ning terve foorum oli nõus, et tegemist on pettusega ning tegi temast Googli staari. Madise valed..........

  12. #2052

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Otsige parem, pettuse listist üles kasutaja Howie Diddot ehk Meelis Mumm, kes sai sinna nimekirja ÜHE vale pärast mingile välismaa jorsile, et diil varem ära lõpetada or smth. Ning terve foorum oli nõus, et tegemist on pettusega ning tegi temast Googli staari. Madise valed..........
    Täpselt. Tõin enne sama poindi välja. Väiksem kala oleks ammu kuskil Petturite teemas üleval...

  13. #2053
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    loe see lõik läbi ning ütle, miks peaks üldse staketav antud tingimustel reeglitest kinni pidama? kui mängib üle rolli ja hitib suurelt, siis saab väita, et mängis oma rahade eest ja stakejad perse saata. kui mängib üle rolli ja kaotab, siis asja ilmsikstulekul karistada ei saagi? milleks siis üldse reeglid?

    madise sõbrad tunduvad eriti tüütud putukad olevat. lällavad oma lihtsameelse ila lollaka järjekindlusega.
    Karistus on maine rikkumine ning steiki lõpetamine. Või midagi muud, kui see on reeglites välja toodud. Või raha tagastamine, kui steikitav üldse steiki raames ei tegutsenud, ja võib öelda, et ta selle lihtsalt ära varastas.

    Tundub, et igaüks, kes teiega ei nõustu, on Madise vanaema või varikonto.

    EDIT: aitäh, Junken, that makes sense.

    EDIT2: võiks öelda, et ranka manipuleeris graafikut, et see jubedam välja näeks. :D
    Viimati muudetud sixmax poolt : 08.06.12 at 14:09

  14. #2054

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Karistus on maine rikkumine ning steiki lõpetamine. Või midagi muud, kui see on reeglites välja toodud. Või raha tagastamine, kui steikitav üldse steiki raames ei tegutsenud, ja võib öelda, et ta selle lihtsalt ära varastas.

    Tundub, et igaüks, kes teiega ei nõustu, on Madise vanaema või varikonto.

    EDIT: aitäh, Junken, that makes sense.

    EDIT2: võiks öelda, et ranka manipuleeris graafikut, et see jubedam välja näeks. :D
    Palun banni selllele rotile, propageerib pettusi.

  15. #2055

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Mingeid vale graafikuid postitatud pole, kõik on tema mängitud seega ei näe selles ma õiget süüdistust. Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud.

    Madis Very supernova kasutaja pokerstarsis. Viimati mängis mees selle kasutajaga 12.Mai 2012
    Viimati muudetud 800miljonit poolt : 08.06.12 at 14:16

  16. #2056
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Karistus on maine rikkumine ning steiki lõpetamine. Või midagi muud, kui see on reeglites välja toodud. Või raha tagastamine, kui steikitav üldse steiki raames ei tegutsenud, ja võib öelda, et ta selle lihtsalt ära varastas.

    Tundub, et igaüks, kes teiega ei nõustu, on Madise vanaema või varikonto.
    võtame olukorra, kus ma lasen end stakeda 100 eurostele turniiridele kokku 10 000 euro eest. olen mänginud veidi aega ja sattunud olukorda, kus stake rahast on alles 7 000 eurot. siis juhtub äkki ime ning võidan viking lotoga miljon eurot ning mingitest 100 eurostest rotiturniiridest ei taha lõhnagi tunda. seega piisab mul stakest pääsemiseks ainult mängida üks 200 eurone turniir (mis on üle kokkulepitud turniiride buyinist) ning ongi olukord jokk. tunnistan üles reeglite rikkumise, karistuseks lõpetatakse stake 3 000 eurose miinusega ning mängija on kohustustest vaba. kas see on sinu arvates õiglane?

  17. #2057
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    loodan, et stars uurib asja ja paneb kõik kontod kinni, kus madis very on mänginud. see on eriline sigadus, et küsitakse 5 000 euri, kui on võimalus, et stars saab mitmete kontode omamisele jälile ja konfliskeerib kogu stake summa.

  18. #2058

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ei saa aru kuidas saab jahuda sellele, et reeglites pole kirjas, ta pole eksind. Reeglites on kirjas et EMV ei lähe stakei alla? Mina küll näiteks ei näind, pange see hitt sinna potti siis otsa kui reegleid vaja järgida.
    Jrgn hell kirjutas eile väga häid poste stake tavadest jne. mida oodatakse standardina jms. see asi nii laiali läind et ei leidnud neid ülesse atm.

  19. #2059
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    Madis Very supernova kasutaja pokerstarsis. Viimati mängis mees selle kasutajaga 12.Mai 2012
    Kusjuures tundub täitsa legit

  20. #2060

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Mingeid vale graafikuid postitatud pole, kõik on tema mängitud seega ei näe selles ma õiget süüdistust. Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud. Antud laused on lihtsalt oletus ning ma ei süüdista teda mitme kontoga mängimises, et talle niigi rohkem probleeme tuua.
    Oleks mul aega deposit boonuseid muudkui supernovani mängida :( Aga noh, kui PS laseb niimoodi, mis siis ikka.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES