Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 100, kokku 166 EsimeneEsimene ... 50909899100101102110150 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 981 kuni 2 000, kokku 3319
  1. #1981
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Sinna pead saatma, kustkaudu ka kinni panid IMOOOOOOOOOOOOOOO

    lollakas
    Päris viisakas oled.
    Ma pole aastaid sellega tegelenud nagu ütlesin sain starsis oma kontoga mängima hakata alles eelmise aasta lõpus. Enne seda oli tore eesti litsentsi probleem. Ehk ma peaksin meili saatma KUHUUUUUUUU IMOOOOOOOOOOOOOOOOO ?
    ... OPRi või starsi supporti ?

    ///auditist kergem näha siis ka balancet ja asju näha. Opr ju lihtsalt näitab kuupäevi. Sellest pole otsest kasu.
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 08.06.12 at 12:52

  2. #1982

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Ma pole aastaid sellega tegelenud nagu ütlesin sain starsis oma kontoga mängima hakata alles eelmise aasta lõpus. Enne seda oli tore eesti litsentsi probleem.
    Aga kas saaks ka teiste saitide kontode nimed jms või on see suur nononononononotrollolololololololooo?

  3. #1983

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Saadan sinna maili kuhu eelmine kordki saatsid. 99,99999% rahval siin foorumis ei ole need andmed varjatud. Seega peaksid ikka ise teadma kuhu saata. Kui sa oleksid hittinud SCOOPILT main eventi võidu siis oleks kõik graafikud olnud kohe järgmine päev lahti ning eritis.eu pildid jne....

    lollakas on sinusuguse eneseimetlejast naksitralli kohta isegi pehmelt öeldud. Kreisiraadio poisid liigitaksid sind kohe lahtrisse: MÕTTTTTETUUU MEEES IMOOOOOOOOOOOOOOO

  4. #1984
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Aga kas saaks ka teiste saitide kontode nimed jms või on see suur nononononononotrollolololololololooo?
    Ei ole vaja trollida nonontotrltroloiga :P.
    Valige siit mõni usaldusväärne isik välja, kes mu kasutajaid edasi ei ütle. Näitan talle kõik mis vaja pühapäeval. Eeldavasti siis mõni moderaator või tuntud inimene kellega ma isiklikult lähedane tuttav pole, et vältida usaldus probleeme.

  5. #1985

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Aga kas saaks ka teiste saitide kontode nimed jms või on see suur nononononononotrollolololololololooo?
    Rahu, graafikud alles valmivad....

  6. #1986
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    See, et sa oma hobustega saavutad mingeid kokkuleppeid ja saate asjad lahendatud, nii et mõlemad osapooled on rahul on väga kena.

    Aga stake teadatuntud alustala ja "iseenesest mõistetav", "mõituse piires", või kuidas iganes sulle veel meeldib alati neid asju nimetada REEGEL on see, kui ükskõik milliseid reegleid, antud hetkel neid just palju pole, kuid siiski, rikutakse, siis on õigus nõuda kogu summat tagasi....

  7. #1987
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Saadan sinna maili kuhu eelmine kordki saatsid. 99,99999% rahval siin foorumis ei ole need andmed varjatud. Seega peaksid ikka ise teadma kuhu saata. Kui sa oleksid hittinud SCOOPILT main eventi võidu siis oleks kõik graafikud olnud kohe järgmine päev lahti ning eritis.eu pildid jne....

    lollakas on sinusuguse eneseimetlejast naksitralli kohta isegi pehmelt öeldud. Kreisiraadio poisid liigitaksid sind kohe lahtrisse: MÕTTTTTETUUU MEEES IMOOOOOOOOOOOOOOO
    Eelmine kord, kui 18 aastaselt avasin konto ehk ca 3a tagasi. Sorry pole selline super mälu.
    Kahjuks ei suuda sa piisavalt mõistlikult suhelda ja sulle enam ei vasta.

    Ning ma pole ühtegi suurt võitu kuskil avalikult reklaaminud.

  8. #1988

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Ei ole vaja trollida nonontotrltroloiga :P.
    Valige siit mõni usaldusväärne isik välja, kes mu kasutajaid edasi ei ütle. Näitan talle kõik mis vaja pühapäeval. Eeldavasti siis mõni moderaator või tuntud inimene kellega ma isiklikult lähedane tuttav pole, et vältida usaldus probleeme.
    Usaldusväärne oleks Svenza:) Ma ei usu, et temaga lähedalt tuttav oled.

  9. #1989
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Rahu, graafikud alles valmivad....
    [ ] naljakas.
    Suures arvutis kõik olemas. Kümneid tuhandeid mänge, midagi muudetud pole. Kõike on kasutajanimedega võimalik ka kontrollida ka sharkost, et ei pea kartma minu muutmist.

  10. #1990
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Usaldusväärne oleks Svenza:) Ma ei usu, et temaga lähedalt tuttav oled.
    Ei.
    Sorry aga puudub usaldus, et ta minu kasutajanimesid hoiaks salajases. Ma usaldaks siinseid nö suur nimesi ala Ranka või mõned moderaatorid, kes hoiavad oma sõna.

  11. #1991
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Madis kas see ei ole valetamine kui sa investoritele räägid, et sa kindlalt biidid 180 menne ning imo need on ikka nii lihtsad jne ja kohe kohe tuleb jälle mõni 10K+ MTT hitt. Kui su enda Starsi kõige suurem võit ligi 2K daala on 2,2 daalaselt rebuy turniirilt.???

    Oleks sinu lausetes kasvõi korragi olnud sõnad VIST või VÕIBOLLA biidin seda limiiti ja tuleb ka suurem hitt
    Kuule kodanik, sa ei vaja siin mingit lubadust, vaid viit kilo eure, et see jama ära lõpetada. Hetkel ei ole kõige suurem mure, et sa üle rolli mängisid, vaid see, et sa oled tuima näoga, ilma igasuguse häbita teiste inimeste raha raisanud. Sa ei pane enam mitte ühekski sekundiks mitte ühtegi inimest uskuma, et sa MTTsid biidid, või praeguse seisuga juba, et oled üldse kunagi biitinud. Kui tahad vastupidist tõestada, võta blokid ja asjad saitidelt maha, ja pane selged, croppimata filtriteta graafikud üles. See, et keegi su usernamed kuskil urgastes teada saab, on kõige väiksem issue maailmas praegu.

    Ja btw, sina olid see, kes henri72 siia teemasse tõi, mitte keegi teine. Ja sellest võiks ka aru saada, et tema jaoks obv on 20bi brm ok 109+R turnade jaoks, kuna ta neid crushib ja nii mõnegi kotti on pannud. Ja isegi kui ta selle 20bi bustosse paneb, ei ole tal imselt probleemi paar kilo reloadida ja edasi lasta. Kuna sa aga viimaste üsna veenvate andmete kohaselt ka low stakes turnadel hakkama ei saa, siis pole sul ka 200+ bi rolliga asja turniirile, kus minu mäletamsit mööda on henri72 arvates starsi kõige raskem field.

    Sry, pole jälle minu asi jne, aga väga masendab, kuidas inimene tuima järjekindlusega raiub täielikku lauslollust ja ei suuda oma ümber loodud mullist välja tulla ja aru saada, et päris maailmas käivad asjad teistmoodi.

  12. #1992
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    See, et sa oma hobustega saavutad mingeid kokkuleppeid ja saate asjad lahendatud, nii et mõlemad osapooled on rahul on väga kena.

    Aga stake teadatuntud alustala ja "iseenesest mõistetav", "mõituse piires", või kuidas iganes sulle veel meeldib alati neid asju nimetada REEGEL on see, kui ükskõik milliseid reegleid, antud hetkel neid just palju pole, kuid siiski, rikutakse, siis on õigus nõuda kogu summat tagasi....
    Tulin oma arust vastu hetkel. BRM reegleid kirjas pole ning mängisin oma mõistuse piires nagu ka seal stake alguses kirjas on. Olen terve elu nii mänginud ning eeldasin, et see süsteem voolab ka sellest siin läbi. Saan nüüd teie reaktsioonist aru, et pole nii mõtekas. Eeldan, et natukenegi reaalsem oleks mitte üle 2x oma avg buy in nädalavahetustel mängima panna (eks oleneb inimese riskialdisusest ?). Ehk kui stake ajal oli normaalne 27sed siis sellest 4x suuremaid teha kui roll oli 100se jaoks 25buy ini täiesti lollus.

  13. #1993

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    opr on nüüd juba paar kuud kõigil default varjatud http://officialpokerrankings.com/psp.html

  14. #1994
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Kuule kodanik, sa ei vaja siin mingit lubadust, vaid viit kilo eure, et see jama ära lõpetada. Hetkel ei ole kõige suurem mure, et sa üle rolli mängisid, vaid see, et sa oled tuima näoga, ilma igasuguse häbita teiste inimeste raha raisanud. Sa ei pane enam mitte ühekski sekundiks mitte ühtegi inimest uskuma, et sa MTTsid biidid, või praeguse seisuga juba, et oled üldse kunagi biitinud. Kui tahad vastupidist tõestada, võta blokid ja asjad saitidelt maha, ja pane selged, croppimata filtriteta graafikud üles. See, et keegi su usernamed kuskil urgastes teada saab, on kõige väiksem issue maailmas praegu.

    Ja btw, sina olid see, kes henri72 siia teemasse tõi, mitte keegi teine. Ja sellest võiks ka aru saada, et tema jaoks obv on 20bi brm ok 109+R turnade jaoks, kuna ta neid crushib ja nii mõnegi kotti on pannud. Ja isegi kui ta selle 20bi bustosse paneb, ei ole tal imselt probleemi paar kilo reloadida ja edasi lasta. Kuna sa aga viimaste üsna veenvate andmete kohaselt ka low stakes turnadel hakkama ei saa, siis pole sul ka 200+ bi rolliga asja turniirile, kus minu mäletamsit mööda on henri72 arvates starsi kõige raskem field.

    Sry, pole jälle minu asi jne, aga väga masendab, kuidas inimene tuima järjekindlusega raiub täielikku lauslollust ja ei suuda oma ümber loodud mullist välja tulla ja aru saada, et päris maailmas käivad asjad teistmoodi.
    On kindlasti seal raskeim. Olen seda ka siin öelnud.
    Ütlen jällegi, et pühapäeval võin siinsele usaldusisikule näidata oma kasutajaid ning neid on tal võimalus ka üle kontrollida sharkost / taolistest kohtadest ja kinnitust saada, mida mänginud tegelikult olen.
    Ilmselgelt on Minu nimega starsi konto bs crap.

  15. #1995

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis, sa ei saa siin pokkerikommuunis edasi toimetada ausa mängijana, kui sa lähed sellepeale välja, et reeglid olid kirjas ja sa ei rikkunud reegleid. See asi peab lahenema nii, et stakejad on rahul. Kui stakejad on rahul, vaikivad ka railbirdid. Imre tegi otsa lahti, lepi temaga asjad kokku. Sul pidi suur tükk sõpradele müüdud olema, nemad on äkki nõus jätkama? Teed väga konkreetse plaani, mängude arv kuus, br reeglid paika, tulemustest teatamine selgeks. Annad äkki oma livest mingi osa lisaks neile selle aasta lõpuni? Need kes konkreetselt praegu nõuavad raha tagastamist, ostad välja, kui raha pole, teed maksegraafikud.
    Kui see teema siin iseeneset vaibub JOKK olukorrana, juhtub see ainult sinu maine täieliku hävimisega.

  16. #1996
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Madis, sa ei saa siin pokkerikommuunis edasi toimetada ausa mängijana, kui sa lähed sellepeale välja, et reeglid olid kirjas ja sa ei rikkunud reegleid. See asi peab lahenema nii, et stakejad on rahul. Kui stakejad on rahul, vaikivad ka railbirdid. Imre tegi otsa lahti, lepi temaga asjad kokku. Sul pidi suur tükk sõpradele müüdud olema, nemad on äkki nõus jätkama? Teed väga konkreetse plaani, mängude arv kuus, br reeglid paika, tulemustest teatamine selgeks. Annad äkki oma livest mingi osa lisaks neile selle aasta lõpuni? Need kes konkreetselt praegu nõuavad raha tagastamist, ostad välja, kui raha pole, teed maksegraafikud.
    Kui see teema siin iseeneset vaibub JOKK olukorrana, juhtub see ainult sinu maine täieliku hävimisega.
    Ollakse nõus jätkama (chris näiteks - rohkem pokkerialane hea tuttav) ning natukene tempot maha võtma.
    Täiesti reaalne jutt reeglite suhtes ala br reeglid kirja, teavitamine kirja, plaan kirja mida mängida ja kuhu liikuda kui x summa käes.
    Soovin saada mõlema poolset rahulolu ilmselgelt osapoolte vahel ei vaidle sellele vastu.

  17. #1997

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ega siis ööd ja päevad miski $22-seid 180mane grindides kuulsaks ei saa, ikka tuleb proovida mõnda $200-st - kes ei mängi, see ei võida. :D Ilmselge, et kui 3K oli auku läinud, oli vaja suuremat hitti, et jälle laia lehte mängida ning BR korda saada - kuna rahaprobleemid olid tänu EMV hitile lahendatud, kadus motivatsioon tööd teha ning freerollimine võis alata (sitta see BRM, vaevalt, et meie kangelane oleks osanud aimata, et teema lõpuks miski auditini jõuab).

    Ausalt öeldes ei suuda ma uskuda, et ENDLISELT käib miski arutelu. Mida siin arutada on? Miks mulle tundub, et need, kes peitu poevad, on hoopis investorid ise? Nõudke oma raha täies mahus tagasi ning alust on sellele piisavalt, küll ajaga tuleb veel juurdegi. Tundub, et see foorumi tralala ei vii kuhugi - saate staariga ju sel nädalavahetusel Tallinnas isiklikult kohtuda ning tingimused paika panna. Nagu ka eelpool mainitud, ei tundu Madis olukorra tõsidusest aru saama. Kust mina pärit, oleks sind juba metsa viidud ja asjad nii selgeks tehtud, et sa ei julgeks võõra raha poole kunagi vaadatagi.

    Olen sinuga Olympicus ühel turniiril samas lauas mänginud, sinu suhtumine ja olek ajas muigama. Tühikargaja oled.

  18. #1998

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sellest kõigest tulenevalt olen mõelnud, et average buy ini reegel on jah lollus. Ilmselgelt ei saa seda kasutada
    üle, et muidugi on 10x5 ja 1x 500 keskmine väga väike.
    Mängu ajal ilmselgelt ainult rääkida ei saa.
    Ilmselgelt on Minu nimega starsi konto bs crap.
    Soovin saada mõlema poolset rahulolu ilmselgelt osapoolte vahel ei vaidle sellele vastu.
    ilmselgelt on kogu üritus ikka mõnuga perse kukkunud

  19. #1999
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Proovin küll võimalikult vähe siia postitada, kuna ma asjaga seotud pole, aga ma tõsiselt ei saa aru, miks MV siin oma kasutajanimesid nii agaralt varjab. Ainukene loogiline seletus antud olukorras oleks see, et mängitud on kellegi teise konto pealt "alaealine" olles ning sellest ei saa ju avalikult siia kirjutada, sest Starsi töötajad on siin foorumis täiesti olemas.

  20. #2000
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Bingo?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES