Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 102, kokku 166 EsimeneEsimene ... 25292100101102103104112152 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 021 kuni 2 040, kokku 3319
  1. #2021

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    kas ma olen ainus kes ei mõista miks madis veel nendest graafikutest jaurab? mis vahet sellel on kas ta on tegelt hittinud mingi ühe ime turna või mitte, stake reegleid on rikutud jne
    needs moar svenza

  2. #2022

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
    Sisuliselt oled teemast õigesti aru saanud imo. Ei mõista, miks üldse investeeriti, kui ei usuta Madise võimesse turniire longrunis crushida.
    Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

    Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

    Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!

  3. #2023
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.

    Ma olen elu aeg rääkinud et Madis Erit, vennad Linnamäed ja yolpa!

    Loodan, et ka edaspidi löövad graafikud trollijatel ja hateritel luugid kinni!
    teisi ma ei tunne, kuid vennad linnamäed on küll normaalsed vennad seni olnud. vähemalt pokkeriväliselt. pokkeris tegi üks mulle biidi ka kunagi, aga selle peale ma vimma ei pea

  4. #2024

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis palju hetkel bankroll on ??

  5. #2025

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    teisi ma ei tunne, kuid vennad linnamäed on küll normaalsed vennad seni olnud. vähemalt pokkeriväliselt. pokkeris tegi üks mulle biidi ka kunagi, aga selle peale ma vimma ei pea
    Linnamäed on OK vennad, selle vastu ma ei vaidle. Kahju lihtsalt, et coca pidi neid ka mainima oma kurikuulsas tsitaadis.
    Aga aitab off topicust. Kas siis tõesti pole ühtegi inimest kes võtaks selle pasa ette, et asi lõplikult klaaritud saaks. Investorid, rohkem julgust. See ei ole küll koht kus häbeneda, et küsida tagasi oma 100%

  6. #2026
    Vana Tegija Kasutaja bi0hazard avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Valuetown
    Postitusi
    1 339

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u
    u so funny
    Svenza tuleb ka sulle külla, i hope

  7. #2027
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
    Madis palju hetkel bankroll on ??
    Vastan tema eest.

    Bankroll: 1,068.68$ + 458.09 T$ = 1526.77$

  8. #2028

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    kas ma olen ainus kes ei mõista miks madis veel nendest graafikutest jaurab? mis vahet sellel on kas ta on tegelt hittinud mingi ühe ime turna või mitte, stake reegleid on rikutud jne
    needs moar svenza
    Ei, sa pole ainus.

  9. #2029
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Lowry Vaata postitust
    Ei, sa pole ainus.
    Sest ta tahab, et kõik ikka teaksid, et ta on lifetime 100k$ winner.
    Nagu ütles Phil H. Tom D.-le: “Let's see if you're even around in 5 years“
    Ma FYP-in seda ja ütlen, et : “Let's see if you're even around in few months“ Madisele.

  10. #2030
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    350

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kuidas saab minna live mängima kui selline sitt kaelas ?
    Isegi kui tegelt oleks kõik ilus siis jätaks ma selle 2laua sng seal tartu olympsis kyll vahele ja yritaks selle asja siin joonde ajada. Rääkimata siis tallinnasse reisimisest ja siin stake eest turnat mängima tulla.

  11. #2031
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Sest ta tahab, et kõik ikka teaksid, et ta on lifetime 100k$ winner.
    Nagu ütles Phil H. Tom D.-le: “Let's see if you're even around in 5 years“
    Ma FYP-in seda ja ütlen, et : “Let's see if you're even around in few months“ Madisele.
    Kui tsitaati õigesti analogiseerida(?) ei oska, parem ära tsiteeri üldse.

  12. #2032
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    http://sport.postimees.ee/869972/com...kohta#comments
    trollid on juba vist väga täis feeditud

  13. #2033
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    huvitav et ta andresele vastata ei jõudnud

  14. #2034
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    saad sa aru Madis, sa ei saa nii võtta et ala 5k euri oli stake 2.5k euri pealt mängisin üle rolli, rikkusin reegleid, maksan 2.5k kinni muu poh. Stakejad steikisid sin 5K BRM-iga turniiridele, et variatsiooni taluvus oleks normaalsem, kui sa nüüd keerad 2.5k peal sita kokku ja ütled et maksad 2.5k tagasi st seda et stakejad stakesid sin 2.5k eest samadele turniiridele, mis vähendab variatsioonitaluvust 50% võrra ja vähendab BI-ne 2x, ja MITTE KEEGI ei oleks sind siis kunagi stakenud.

  15. #2035

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ei imesta miks ma pole siia foorumisse kasutajat varem teinud.
    Siin olev lapsik lähenemine vägivaldsusega ning paljude inimeste sekkumine, kes asjsse ei puutu on lollus.
    Mina olles üks suurimaid investoreid ei tahaks siin kõrvaliste inimeste sekkumist absoluutselt näha.
    Mõistan, et andsin investeeritavale raha mängimiseks tema mõistuse järgi. Kuid keskmise sisseostu süsteem nagu viimase tunnistuse järgi ta terve elu teinud ei paista siinsetele mängijatele sobivat. Aksepteerin seda ning pean kah nüüd seda veaks.
    Sellest tulenevalt, kui ta mängis 2,3k$ rolliga sellist turniiri. Tahan ma tagasi seda vahet mis hetkel 1,5st jäänud või siis kõik suuremad turniirid kinni maksta. See peaks vist olema sama suurus järk.
    Arutatud teiste maisemate inimestega seda. Mitte siinse vägivaldse actionit tahtvate vereimejatega. Tundub see täiesti mõistlik.
    Täies suuruses tagasi nurumine on alusetu ning kasutaja "Svenza" provokatsioonidele alluvad isikud on lihtsalt inimesed, kellel on vaja näha aktsiooni.
    Seega minu soov jääbki umbes Imre Leiboldi sarnaseks, kus Madis lisab omalt poolt kuni 50% summale juurde. Mis on reaalne ning lepitaks ära väikse reegli rikkumise. Mina koos paari teise investoriga (kui nad soovivad sõna võtta ja aksepteerivad seda juttu mis on siia kirja pandud siis palun tehke seda) jätaks selle kuni +50% added summa projekti edasi (edaspidi kirjutame üle rahalised reeglid ja kõik täpselt üles. mõistan kui teised foorumlased siin ei taha jätkata selle vastu vaielda eisaa. mainin lihtsalt enda jätkamist madise investeerimises). Olen valmis ka teisi kasutajaid sellest läbi Madise välja ostma või ostab ta ise, ma pole hetkel kindel.
    See et süüdistataks antud investeeringu all olevat inimest mitte võitmises ja petmises teeb minu silmis hoopis investoreid lolliks. Mingeid vale graafikuid postitatud pole, kõik on tema mängitud seega ei näe selles ma õiget süüdistust. Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud. Antud laused on lihtsalt oletus ning ma ei süüdista teda mitme kontoga mängimises, et talle niigi rohkem probleeme tuua.
    Mina ja arvatavasti koos Jayga, kes pole siin minu teada sõna võtnud. Näeme lahendusena raha tagastamist sellest alates, kus oli 100 dollariline turniir 2300se pangakontoga. Ehk see teekski osakute hetkeväärtustele 50% lisa. See oleks reaalne ning sellega nõustuks. Loomulikult mu instinkt tahaks kõike raha tagasi, kui see oleks võimalik. Aga antud olukorras olime investoritena ise lollid, et sellisesse suppi sattusime ilma kindlate reeglitega. Ei süüdistaks ka Madist kui saaksin antud olukorra hetke oma õigustus väärse summa tagasi. Samas sellise boonuse lisamine oleks austus meie vastu, mida sinu siinsest suhtumisest küll aru ei saa. Kahju, et sa oled privaatsemalt teistsugune inimene aga siin on actionit arvatavasti liiga palju ning selleks sa jääda ei saa või ei taha.
    Seega kokkuvõttes minu poolne nõue +50% ja mina jätkan oma osakutega projekti edasi. Seda ei pea ilmselgelt tegema teised inimesed. Parem olekski, kui see projekt läheks nüüd nii öelda pikaks ajaks maa-alla ning mängija saaks pidevalt arendades jälle hakata tegema ka Madis Veryst supernova konto. Kahjuks nüüd küll ilma lihtsa start upita sign up bonuse näol.
    Toetan Madist ka vägivalla vihkamise vastu. Selline tegevus on lapsik ning kui selline asi toimub ja ma ei saa tänu sellele oma osakutele suuremat väärtust kuna arvatavasti pole tal oma põhimõtetega tahtmist seda siis maksta. Süüdistan ma ise seda inimest kes seda korraldas ja tegelen temaga ise.
    Rahuliku vastuse ootuses Madiselt ning saame selle teema avalikult ära lõpetada.
    Ilma draamata sa ikka ei saa oled ikka tegelane küll. Aga vähemalt oled mulle minevikus raha toonud :)

  16. #2036

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Ma ei imesta miks ma pole siia foorumisse kasutajat varem teinud...
    Kuna sa oled Madise sõber siis on arusaadav sinu pehme suhtumine. Aga kuna sa pole siin foorumis varem olnud, siis sa ei tea ka üldisi stake lõpetamise reegleid - kes rikub korra, tasub ka kogu stake ulatuses tagasi.

  17. #2037
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Inimene pani ainult fake graafikuid üles. Või õigemini ühepäevaseid hiitereid kus ta võitis metsikult ja jättis mulje nagu ta biidiks mängu. Tegelikkuses nagu me kõik nägime, on ta vaevalt break-even mängija. Oli lihtsalt piisavalt hea müügimees ja suutis inimesi veenda, et hakkab jubedalt PRINTIMA, CRUSHAMENTIMA ja epic 10K hitte välja sittuma. Sisuliselt ta pettis inimestelt 5K välja valede turniiritulemuste ettenäitamisega. Nii lihtne ongi.
    Enne steigi kättesaamist postitas Madis libagraafikuid, et mõjutada steikerite panust? St mitte libagraafikuid, vaid graafikuid, mis teda paremast küljest näitasid?

    Muideks stake aja raames ta ju panigi ühe 10k+ turniiri kinni, aga paraku laivis, oleks võinud olla online :D... ja paraku sinna tema hea jooks läks? :P

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    kas ma olen ainus kes ei mõista miks madis veel nendest graafikutest jaurab? mis vahet sellel on kas ta on tegelt hittinud mingi ühe ime turna või mitte, stake reegleid on rikutud jne
    needs moar svenza
    Sest vastaspool kasutab oma argumentide toetamiseks poolikut graafikut, mille alusel tehakse valesid süüdistusi, kui tegelikult Madis on võitja näiteks üle 100k sample'i? Mitte see 10k breakeven, mis postitati...

    Tsitaat Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
    u so funny
    Svenza tuleb ka sulle külla, i hope
    Ma ei tea, kas naerda või nutta.

    4000€ SUPREME LONG RUN ONLINE STAKE :P
    Alguseks planeeritud 19. Jan. Ehk TCOOPi alguseks.
    Stake missioon:
    *Piisavalt suur bankroll talumaks suurt MTTde variatsiooni nagu näha viimase stake graphilt ja mis summadesse see ulatuda võib.
    *Mängin kõike mis ise tahan aga mõistuse piires obv arvan, et siin pole täpsemaid reegleid vaja kõik usaldavad mu mõistust ikka. (Ehk standard MTTd nagu eelmine stake + SnGd, ainuke asi mida ei mängi on cash (kui mega gigasinisuurtvaaaala just ei näe) )
    *Kestvus ? Kõik oleneb, minu silmis oleks normaalne paar kuud VÄHEMALT. Kui tuleb mõni hit ka vahepeal võib nö dividende välja võtta :P.
    *Palju ma mängin ? Just as much as i would like to. Ei mängi üle, väsinud peaga jne. On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega. (mainin, kuna osad ootavad mu standard 3k+ MTT kuid nagunii:P)
    *Stakeback + Profit 50/50

    Jay - 12% (swed++)
    DaBeat 12% (12%swed++)
    Fikuuu 10,6% (4%seb++,5,6%mb++)
    Imre Leibold 9,6% (SEB++)
    Chris - 8% (swed++)
    Raaids 8% (6%mb++, 2%seb++)
    Tõnis L 8% (swed++)
    reits23 8% (seb++)
    SimbaM 5,6% (swed++)
    heiks29 4,8% (swed++)
    Mcdyess - 4% (MB++)
    OuMaiGaad - 4% (mb++)
    Flipmachine - 4% (swed++)
    Timz0333 - 2,4% (mb++)
    Tsiteerin midagi, mille Sormi ja Lowry postidest leidsin. Need peaksid olema reeglid ja summad, millega steikitav ja investorid nõustusid. Ei näe, et oleks kirjas, mis saab juhul, kui steikitav reegleid rikub. Tegelikult ei näe ka seda reeglit, mida otseselt steikitav rikkus. Pole kirjas, mis limiiti mängida, millal graafikuid postitada, kuidas suhtuda jne...

    Ma näen, et paljudel on selline arusaam, et kui rikkuda mõnda reeglit, siis steikitav on kohustatud maksma kogu summa tagasi omast taskust. Mina näiteks seda niimoodi ei näe... Ma saaksin aru, et investoritel on õigus iga kell tehing katkestada ja olemasolev raha tagasi küsida. Ma saan aru, et investoritel on õigus informatsioon halvast steikitavast avalikuks teha. Ma saaksin aru, kui investor nõuab tagasi seda raha, mis mängiti steigiväliselt: "Ei, see ei olnud tehingu raames, nii et see pidi tulema sinu omast taskust." Arusaadav. Aga: "Ei, IMO see ei olnud diil, trahv 5k." NOPE. Ei saa ju nii. Teil pole sellist õigust. Selline asi tuleb enne steigi algust ära otsustada.

    Kõigest minu arvamus. Probleem ongi selles, et kõigil oma arvamus. Kas võidavad need, kes oma arvamuse massiga ja hirmuga peale suruvad?

    PokerStars alates stake algusest
    BTW, miks see näitab 8,5k miinust?

    EDIT: aitäh, Junken. "to sixmax, sp et graaf on alates tipust, aga alguses ta natuke sai plussi niiet miinus natuke väiksem"

    EDIT2: võiks öelda, et ranka manipuleeris graafikut, et see jubedam välja näeks. :D
    Viimati muudetud sixmax poolt : 08.06.12 at 15:01

  18. #2038
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ma ei taha mingit verd ega et madis peksa saaks vms, aga antud juhul on stakejatele tuimalt pähe kustud ja ilma rahade tagastamiseta ei saa asi lõppeda

  19. #2039
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Ma ei imesta miks ma pole siia foorumisse kasutajat varem teinud.

    Ma ei imesta miks kui on kkkkkk Madise varikonto. Lauseehitus ja mõttejooks on mõlemil kuidagi sarnaselt nihkes. Nagu oleks originaaltekst kirjutatud võõrkeeles ning siis google translatoril eesti keelde väänatud.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 08.06.12 at 13:52

  20. #2040
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    cool story bro. investoritel on praeguseks teadaolevate faktide valguses täielik õigus nõuda tagasi kogu algsumat + mõistlikku kompensatsiooni. madise sõbrad võivad olla nõus ka teistsuguste lahendustega aga iga täie mõistuse juures olev inimene saab aru, et reeglite rikkumisel kuulub tagastamisele kogu summa.

    ning mis maailmaime see supernova konto on? kerige perse oma valegraafikute ja võltskontodega.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES