Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 101, kokku 166 EsimeneEsimene ... 519199100101102103111151 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 3319
  1. #2001

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Ilmselgelt on Minu nimega starsi konto bs crap.
    Lihtsalt KOHUTAV. Kogu su nimi on bs crap. No mida sa jahud jälle??? Nüüd tahad väita, et mängisid kellegi kolmanda nime alt tegelikult ja kõik võidud on seal saavutatud? Ja Madisvery on mingi lambiaccount kus naabri-Juta kõik rahad mängis? Jesus Christ, mul hakkab pea valutama juba. Poliitikasse ei taha suunduda? Demagoogia on sul selge, sobid ilusti kesikute hulka Savipätsi asendajaks kui too parajasti tihaseid toidab...

  2. #2002
    Õpihimuline Mängur Kasutaja valustyng avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    450

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Aga mis vahet sellel enam on, poiss ju 21 täis. Nüüd võib avaldada küll kontod. Ilgelt palju on varjata nagu oleks mingi Ivey.

  3. #2003
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas vMario Vaata postitust
    Ega siis ööd ja päevad miski $22-seid 180mane grindides kuulsaks ei saa, ikka tuleb proovida mõnda $200-st - kes ei mängi, see ei võida. :D Ilmselge, et kui 3K oli auku läinud, oli vaja suuremat hitti, et jälle laia lehte mängida ning BR korda saada - kuna rahaprobleemid olid tänu EMV hitile lahendatud, kadus motivatsioon tööd teha ning freerollimine võis alata (sitta see BRM, vaevalt, et meie kangelane oleks osanud aimata, et teema lõpuks miski auditini jõuab).

    Ausalt öeldes ei suuda ma uskuda, et ENDLISELT käib miski arutelu. Mida siin arutada on? Miks mulle tundub, et need, kes peitu poevad, on hoopis investorid ise? Nõudke oma raha täies mahus tagasi ning alust on sellele piisavalt, küll ajaga tuleb veel juurdegi. Tundub, et see foorumi tralala ei vii kuhugi - saate staariga ju sel nädalavahetusel Tallinnas isiklikult kohtuda ning tingimused paika panna. Nagu ka eelpool mainitud, ei tundu Madis olukorra tõsidusest aru saama. Kust mina pärit, oleks sind juba metsa viidud ja asjad nii selgeks tehtud, et sa ei julgeks võõra raha poole kunagi vaadatagi.

    Olen sinuga Olympicus ühel turniiril samas lauas mänginud, sinu suhtumine ja olek ajas muigama. Tühikargaja oled.
    Juba stake alguses ütlesin, et iga hetk saavad investorid nõuda auditit. Täiesti loogiline lisa projektile.
    Lives on alati iroonia naljadel põhi ning lõbusate inimestega palju nalja tehtud. Miks see halb on ?

  4. #2004
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Bingo?
    Bingo indeed ei ole just raske seda mõista.

  5. #2005
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Lihtsalt KOHUTAV. Kogu su nimi on bs crap. No mida sa jahud jälle??? Nüüd tahad väita, et mängisid kellegi kolmanda nime alt tegelikult ja kõik võidud on seal saavutatud? Ja Madisvery on mingi lambiaccount kus naabri-Juta kõik rahad mängis? Jesus Christ, mul hakkab pea valutama juba. Poliitikasse ei taha suunduda? Demagoogia on sul selge, sobid ilusti kesikute hulka Savipätsi asendajaks kui too parajasti tihaseid toidab...
    Ja jällegi tore alusetu süüdistus.
    Pole isegi kuidagi vihjanud sellele, et keegi oleks minu kontoga mänginud. Ilmselgelt ei ole ja see asi on keelatud.

  6. #2006
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

    Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!

  7. #2007
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

    Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!
    Hehe, huumorisse viiduna on asi täpselt nii.
    Tore siin näha neutraalseid kvaliteet huumori poste kah :)

  8. #2008

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ainukene loogiline seletus antud olukorras oleks see, et mängitud on kellegi teise konto pealt "alaealine" olles ning sellest ei saa ju avalikult siia kirjutada, sest Starsi töötajad on siin foorumis täiesti olemas.
    See polegi oluline antud juhtumil. Ega see antud stake ei muuda, kas ta on varem võitnud midagi või mitte. Seega jällegi üks täiesti ebaoluline kõrvalteema, mis aitab OP-l häma ajada.

    Ja investorid on ilmselt vait sellepärast, et neil on tõenäoliselt kuratlikult piinlik, et üldse sellisesse olukorda sattusid...

  9. #2009

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ma ei saa aru, sa oled üks suur naljanumber siin.
    Kle tüüp sa oled siukese pasa kokku keeranud siin ja ikka oled suurima egoga vend siin teemas.

    Kust OPR lahti teha? Mine kuradi kodulehele ja uuri ise.
    Kui sul natuke mõistust peas oleks liigutaks sa ise asju ja vaataksid sa ise täpselt ära mis rolliga, mis turniire sa mängisid täpselt. Uuriksid ise võimalikult palju selle seisu kohta, teised ei peaks seda sinu eest tegema (teised võivad kontrollida seda).

    See lahendus mis sa pakud siin enamvähem, et uurige välja mis rolliga ma mida mängisin ja sealt kus üle rolli mängisin maksan tagasi. Tra küll... Ise investor siin teemas oleks, saadaks su pikalt ***** ja nõuaks samamoodi 100% refundi. Mine vaata teised stake teemad üle, kus mingi reegel rikutud on ja kuidas sellel puhul käitutakse reegliterikkujaga. See, et sind endiselt siin nagu sitta pilpa peal hoitakse on isegi nii uskumatu.

  10. #2010

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

    Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!
    Ei, sa ei ole teemast õigesti aru saanud.

  11. #2011
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Ma arvan, et Rankat usaldavad siin kõik. Kui tal aega on võime ära teha ta mul juba skypes olemas ka (kellel poleks). Saan asjad ära näidata. Aga ma pean olema 100% kindel, et kasutajanimed ei leki ja vajan lubadust ka selle saladuse hoidmiseks.

    Nagu ütlesin olen tagasi pühapäeval ja siis nagu ikka magan terve päeva. Arvan, et õhtul alates 16-18 olen ikka üleval ning skypes olemas.
    Ranka on vahepeal eemal, sest läheb reisile vms, ehk tema sind aidata ei saa. Samuti ei usu ma, et ükski moderaator viitsiks siin tegeleda kuradi üle vaatamisega, kui sa saaksid ise minutiga kõik oma kasutajanimed siia letti laduda ja kõik neid tulemusi näeks.
    Sellest ka küsimus, hetke olukorras, kus kõik inimesed kes seda teemat lugenud on või sellest hetke sündmuste käigust teavad, vaatavad sulle täna õhtul Olympicus klaasistunud pilguga vastu, mõni viskab ka kindlasti mõne krõbedama kommentaari, et mis mees selline oled. Nüüd võttes arvesse neid fakte ja seda, et su maine on nagunii alla käinud/sellel teel, ka nende inimeste silmas, kes siiani olid veel kõhkleval seisukohal. Mida muudaks praegusel hetkel see, kui sa teeks oma kasutajanimed avalikuks ja teistele nähtavaks, mida see muudaks? See ei muudaks mitte midagi, põhjendus Starsi kohta, et siis kõik regid teaksid, et oled võitev jnejne. Isegi kui sa oleks olnud 10k plussis, mida kuradit see nende jaoks muutnud oleks, mitte midagi, seis on täpselt sama.
    Hetkel tegutse ja postita need nimed, võta veidi alandlikumaks, ära ole jäärapäine ja vb siis inimesed ei postita sulle vastuseks peale igat posti "kannaga näkku", troll pice jms.
    Päästa mis päästab annab, maine on enamasti või täiesti läinud, tee omapoolne pingutus, et keegi sinuga veel tulevikus, peale su lähikondlaste, pokkeriringkondades suhelda võiks, ilma et selja keeraks ja nägu teeks, et sind ei kuule. Küsimus on selles, mitu inimest veel siit foorumist sulle Olympicus Tere vastu ütleks, tunnistan mina ei ütleks.

  12. #2012

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Kas ma olen teemast õigesti aru saanud, et Madiselt nõutakse 5000 eurot, kuna ta mängis ühe 100se turniiri, mis tagantjärgi ei tundunud kõige parema mõttena, kuigi otseselt spetsiifiliselt kirja pandud reeglit ei rikkunud. Ning kuna ta pooleaastane breakevenish rakebackiga prolly plussis graafik ei näegi nii hea välja kui loota oleks võinud?

    Njaa... minu arust tuleks ta selle eest ära tappa. Saame kokku, võtke kodust relvad kaasa, AND LET'S DO THIS SHIT THE POKKERIPROD.COM WAY!!!
    Sisuliselt oled teemast õigesti aru saanud imo. Ei mõista, miks üldse investeeriti, kui ei usuta Madise võimesse turniire longrunis crushida.

  13. #2013
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Ma ei saa aru, sa oled üks suur naljanumber siin.
    Kle tüüp sa oled siukese pasa kokku keeranud siin ja ikka oled suurima egoga vend siin teemas.

    Kust OPR lahti teha? Mine kuradi kodulehele ja uuri ise.
    Kui sul natuke mõistust peas oleks liigutaks sa ise asju ja vaataksid sa ise täpselt ära mis rolliga, mis turniire sa mängisid täpselt. Uuriksid ise võimalikult palju selle seisu kohta, teised ei peaks seda sinu eest tegema (teised võivad kontrollida seda).

    See lahendus mis sa pakud siin enamvähem, et uurige välja mis rolliga ma mida mängisin ja sealt kus üle rolli mängisin maksan tagasi. Tra küll... Ise investor siin teemas oleks, saadaks su pikalt ***** ja nõuaks samamoodi 100% refundi. Mine vaata teised stake teemad üle, kus mingi reegel rikutud on ja kuidas sellel puhul käitutakse reegliterikkujaga. See, et sind endiselt siin nagu sitta pilpa peal hoitakse on isegi nii uskumatu.
    Rahu, Rahu.
    Vist jah ei öelnud hetkel, et pole suures arvutis vaid läpakas ja ei saa uurida. Hakkame varsti autoga tlna poole liikuma ning proovin selle aja jooksul auditist näha kõik mis vaja.

  14. #2014
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas V4LDO Vaata postitust
    Ei, sa ei ole teemast õigesti aru saanud.
    Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u

  15. #2015
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
    Sisuliselt oled teemast õigesti aru saanud imo. Ei mõista, miks üldse investeeriti, kui ei usuta Madise võimesse turniire longrunis crushida.

    Tule taevas appi, ütleks Ansip praegu sulle.

    Te 2 pole kindlasti asjast õigesti aru saanud.

  16. #2016

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Official poker rankings http://www.officialpokerrankings.com/psp.html

    *US, DK, FR, EE Residents: Please email support@pokerstars.com and ask them to opt you in if you are not able to make the required transfer in the PokerStars software.

    *Please allow a total of 4-8 days for your request to be fulfilled.

    saada meil ära tont ja paned screenshoti ka et oled saatnud !
    Viimati muudetud 800miljonit poolt : 08.06.12 at 12:41

  17. #2017
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u
    Ma arvan, et tänase päevaga sa ennast kõigega kurssi viia ei saakski, selleks oleks pidanud seda teemat mitu kuud kõrvalt vaatama ja see, kuhu see kõik on jõudnud on minu silmis täiesti loogiline jätk sellisele USKUMATULE suhtumisele ja stakele...

    Isegi on üritatud seda asja kuude viisi VIISAKALT lahendada, aga ilmselgelt pole see tulemust toonud, ega too ilmselt ka tulevikus.
    Viimati muudetud hakkameimema poolt : 08.06.12 at 12:40 Põhjus: typo

  18. #2018

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Õigus küll, ma unustasin lisada, MEILE EI MEELDI MADIS JA TAL ON LIIGA SUUR EGO! now pay plz or we kill u
    Kuule naljamees, siin on tegu otsese reeglite rikkumisega, graafikute kohta hämamisega, üle BR-i mängimisega jne jne. Loe viimased 50 lehte läbi, saad ka äkki järje peale

  19. #2019
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kui õigesti EV joon töötab turniiride puhul? Kui üsna õigesti, siis idee - mis oleks, kui maksta EV järgi tagasi? Loomulikult tuleb vaadata eri buy-ine eraldi mitte EV BB graphi ja seda ei teeks Madis vaid keegi kolmas isik kellele Starsi poolt e-mailile saabuks kogu HandHistory. Bad run/good run väljendub ka paljus muus, aga kõike pole võimalik arvesse võtta ja oleks vähemalt mingisugune kompromiss. Bad run e. alla EV jooksmine pole Madise süü ja selle kannaks investorid oma kuludesse, halva mängu ehk kaotused mis ei ole alla EV kannaks Madis oma kuludesse.

    Võib-olla väga puudega idee, ärge kannaga näkku lööge :)

  20. #2020
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Inimesse, kes sulle kaarega pähe kuseb ja mõnitamistest ma ei hakka rääkimagi, ei tasu suhtuda viisakalt ja austusega, sest nagu näha on Härra sellest aina indu juurde saanud...

    Sellesmõttes on Svenza "testsugune" lähenemine minumeelest Madisele hoopis vastuvõetavam, hingelähedasem ja kordaminevam, kui mingit viisakat lahendust siia otsima jäädagi...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES