Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 99, kokku 166 EsimeneEsimene ... 4989979899100101109149 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 961 kuni 1 980, kokku 3319
  1. #1961

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas MrT2inem Vaata postitust
    Imo on see teema ka vähe kahtlane. Üritasin leida seda posti a krt põhiliselt toodab ta mõtetut huumorit ja ei leia kuskilt seda väidet.
    Seda saab iizilt kustutada, modedelt peaks uurima, kõigehullem on see kui ta on selle edinud, siis ei saa infi ka kätte.

  2. #1962
    Jube Noob Kasutaja MrT2inem avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Online WannaBe
    Postitusi
    132

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Seda saab iizilt kustutada, modedelt peaks uurima, kõigehullem on see kui ta on selle edinud, siis ei saa infi ka kätte.
    Pm tuleks see asi kiiresti selgex teha. Kui ta nii väitis ja nüüd väidab, et ainult stars kuulub diili raame siis saab siis järeldada järjekordset reeglite rikkumist või teisel juhul saab arvestada teiste saitide tulemusi diili raamesse - valida tuleks selline variant muidugi, mis investoritele kasulikum on .. lol.

    Teema kisub nii huvitavaks, et tuleb ilmselt järjekordne pokkerivaba päev.

  3. #1963
    Pokkerihai
    Liitus
    May 2009
    Postitusi
    1 511

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Madis võta ennast kokku ja tunnista, et kui sa olid pokkeri mõistes alaealine ehk alla 21. Milleks sa ka hiljuti said.
    Oled sa mänginud kontodega, mis pole sinu nimega. Me mõlemad teame sinu tulemusi nende erinevate kontodega. See torm mis kutsud endale peale nende avaldamisega ei saa olla pooltki sellest jamast mis siin hetkel toimub.
    Vabandust seda avalikuks tehes aga sinust kahju hakates need jutud siin on juba liialt ära puhutud.

    Investor
    Oman kah suuremat sorti tükki sellest projektist.

    Ch.
    Nu seda ma arvasin juba ammu, aga ei tahtnud lihtsalt välja öelda, kuna pole minu asi ja teiste kontode alt mängimine pole nagu väga lubatud ka. Kuigi tean palju "alaealisi", kes seda teevad.

  4. #1964
    Jube Noob Kasutaja MrT2inem avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Online WannaBe
    Postitusi
    132

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sorm Vaata postitust
    Nu seda ma arvasin juba ammu, aga ei tahtnud lihtsalt välja öelda, kuna pole minu asi ja teiste kontode alt mängimine pole nagu väga lubatud ka. Kuigi tean palju "alaealisi", kes seda teevad.
    Teeksin isegi nii, aga pakun, et see post mida sa tsiteerisid on lihtsalt mingi Madise bestika poolt Madise maine päästmine. Et ala graafid jooksevad lakke ja rulli pritsib igas suunas suuremates kogudes kui verd Svenza kannapöördest peale 7dat Juulit. Aga mida mina ka tean ... Lihtsalt minu arvamus.

  5. #1965
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Arvestades ka seda, et Madise nö firmal
    On vaja firmaga ka tegeleda, kuid see ei võta kogu mu aega.
    on maksuvõlgnevus, siis see 5k€ tagasimaksmine võib olla võrdlemisi raskendatud. Imho aitaks kõige rohkem kui ta ise tuleks foorumisse ja räägiks kõik ausalt ära, saaks äkki mingi lahenduse välja mõelda. Pead jaanalinnuna liiva alla peites teeb ta endale aina suurema karuteene.

    E: Madis, praegu vaatad seda teemat siin, räägi nagu asjad on

  6. #1966

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust

    Imho aitaks kõige rohkem kui ta ise tuleks foorumisse ja räägiks kõik ausalt ära, saaks äkki mingi lahenduse välja mõelda. Pead jaanalinnuna liiva alla peites teeb ta endale aina suurema karuteene.
    Praegu foorumis, tulemas mingi pikem post ilmselt. Kas on tüüp mõistuse pähe võtnud või ei.... lähiminutid näitavad. :D

  7. #1967
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Palun ärge segage teisi inimesi sellesse ala käsper, linnamäed.
    Ma ütlesin, et nad pole sellega seotud ja pole vaja trollimist suuremaks ajada.

    Stake teema mis mul oli kasutajaga DreadHead PNsis. Soovisin ka päras läbirääkimist tagasi seda osa rollist millega
    ta mängis üle rolli. Kogu projekt minu poolt oli 300€. Mängis kõik õigesti ja probleeme ei olnud aga kui jäi alles
    alla 150€ mängis keelatuid mänge/üle rolli. Ning peale meie vahelist arutamist seda osa ma tagasi soovingi.
    Siia maani. Alguses vaidlesime üsna avalikult ja palju. Privaatsemalt vist alles jõudsime lahenduseni, et see on
    minu poole risk alguses ja poole tagastamine on õigustatud. Seda võib ta siin kinnitada ka kui satub siia.

    Ei mõista mis puutub probleemidesse mu failinimed millega ma olen salvestanud pildid. Lihtsalt salvestan vanu üle,
    mis mul niisama desktopil istuvad.

    Ma ei ole kustutanud ka ühtegi posti, kus ma olen väitnud et roll on saitide peal laiali. Seda saavad ju moded
    historyst või taolise funktsiooni kaudu uurida ?

    Õigus, et mul oli eur/usd eraldi. Audit on siin korduvalt läbi käinud. Sealt, kui summad kokku liita eur/usd oma
    näete, et kõik kontol alati ilusti olnud. Kõigil võimalus seda auditi kaudu kontrollida. Summa läks jupi kaupa kuna
    olid limiidid ja osad kasutajad maksid hiljem. Selle kohta ka kõik vajalikud postis minevikus olemas.

    Starsist Madis Very kontost pole kahjuks vastust tulnud aga tunnistan, et mu unistus on crushed siis. Olin kindel,
    et olin seal suurem võitja. Ma küll sain seal hakata mängima alates eelmise aasta lõpust. Ja enne seda paar a/kuud
    tagasi olin oma arust küll seal teeninud piisavalt, et oma numbreid õigustada.

    See "hookers" money on väga out of the box. Ei puutu asja aga see oli maja rent ja taolised asjad lihtsalt peoks.

    Kus paar lehte tagasi ma mainisin, et ma lasen rolli bustosse ja gg ? Miks ma peaks nii ütlema ja üldse tegema.
    Paluks oma sellise posti näitamist palun. Sellist asja ei ole olemas. Ei ole vaja õli tulle valada alusetu asjadega.

    Muidugi on hetkel edasimängimine starsis madis veryga keelatud.

    Tsitaat Algselt postitas kkkkkk Vaata postitust
    Madis võta ennast kokku ja tunnista, et kui sa olid pokkeri mõistes alaealine ehk alla 21. Milleks sa ka hiljuti said.
    Oled sa mänginud kontodega, mis pole sinu nimega. Me mõlemad teame sinu tulemusi nende erinevate kontodega. See torm mis kutsud endale peale nende avaldamisega ei saa olla pooltki sellest jamast mis siin hetkel toimub.
    Vabandust seda avalikuks tehes aga sinust kahju hakates need jutud siin on juba liialt ära puhutud.

    Investor
    Oman kah suuremat sorti tükki sellest projektist.

    Ch.
    Tere Chris. Kaua ma sulle rääkima pidin, et tee siia konto lõpuks :D.
    Ei kommenteeri antud oletust. Aga kui ma oleksingi nii teinud siis see teeks asja minu arust veel hullemaks ja ban ning raha läinud ...


    Sellest kõigest tulenevalt olen mõelnud, et average buy ini reegel on jah lollus. Ilmselgelt ei saa seda kasutada
    üle, et muidugi on 10x5 ja 1x 500 keskmine väga väike. Kuid ma ei teinud seda üle 4x tavalise. 27 KO, tavaline
    ning kõrvale 100 freezekas (auditist näha, et pole teinud 2x chances uuesti ja 109R turnasse pole kütnud midagi,
    ei mäletagi antud rebuy turna mängimist kuna mis mõttega minna sinna ilma rebuyta, paluks kas saaks uuesti selle väjavõtte
    auditist).
    Nõustun teiega, et see reegel on lollus. Olen valmis tagastama rahad nagu teinud DreadHeadiga, kui mängisin üle
    nö kirjutama reegli BRM reeglitest. 2300 rolliga teha üks 100ne ei ole kuidagi õigustatav ning realistlikult mõeldes
    kasumlik tegevus. Isegi võibolla siis 1-4 tabledes. See ei loe ja ei ole edasi viiv. Saame kokku leppida kust alates
    hakkasin mängima üle rolli ning see summa fikseerituna tagasi maksta.
    Jätkuvalt olen nõus näitama läbi skype usaldatavatele inimestele oma graphe, kui nad ei ütle usernamesid edasi ja kinnitavas kasumeid. See tõestab,
    et ma olen olnud soliidne võitja minevikus. Selline võimalus tuleb pühapäeval, kui olen tagasi kodus.
    Olen see nädalavahetus mängimas Tallinnas võin seal rahulikult asju arutada ja olen alati seal olemas. Paljudel on ka mu number olemas ning
    võib alati ühendust võtta. Mängu ajal ilmselgelt ainult rääkida ei saa. 15% on ära müüdud ning mu põhimõte ei luba 1 käsigi lauast eemal olla.

    Paluks uuesti mitte ülereageerimist ja alusetutele asjadele reageerimist. See asi laheneb ilusti ja ma ei taha teha stakele halva kuulsust, mida Svenza
    ainuke asi milles ma ka temaga nõustun välja tõi. See on pikas jooksus meile jama ning privaatseid stakesid pole võimalust kaasa eladis jälgida.


    /tekst tuli väga imelikult tühikuid täis, kuna kirjutasin seda notepadis
    Viimati muudetud Madis Very poolt : 08.06.12 at 11:31

  8. #1968
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Arvestades ka seda, et Madise nö firmal

    on maksuvõlgnevus, siis see 5k€ tagasimaksmine võib olla võrdlemisi raskendatud. Imho aitaks kõige rohkem kui ta ise tuleks foorumisse ja räägiks kõik ausalt ära, saaks äkki mingi lahenduse välja mõelda. Pead jaanalinnuna liiva alla peites teeb ta endale aina suurema karuteene.

    E: Madis, praegu vaatad seda teemat siin, räägi nagu asjad on

    Ärkasin paar minutit tagasi. Kirjutasin vastuse enne hammaste pesemist ja hommikusööki. See põhimõtteliselt peaks ütlema, et ma ei peida ennast kuhugi. Lihtsalt magasin. Ma ei peida ennast kunagi kuhugi olen seda juba korduvalt maininud.

  9. #1969
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ThumbsUp.JPG

  10. #1970
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    aga inimesed tahvad ju 100% raha tagasi, keda see sinu staketava jutt kotib

  11. #1971

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ava endal OPR pokerstarsil. Seal on väga kerge vaadata, mis kuupäeval mis BI'ga turnat mängisid. Filtrimine kerge. Ilmselt tuleb sul siiski kogu roll tagasi maksta, sest vaevalt isegi 5k€ mingi 100$ rebuy turniire mängida on mõistlik. Jaanuaris oled ka mängind 200$ turniiri ( ei tea kas stake ajal või enne stake - selleks oleks hea OPR lahti saada ).

    Suured MTT vennad võivad sulle öelda, et turbo turniiride jaoks kus rahvast on ikka 200+, pole normaalne 50bi.

  12. #1972

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    pmst siis kui 5k stakest 3k kaotaks turkade "bad runni tõttu" ja allesjäänud 2k euriga näen nl2000 lauas "hüpersupergigavaala" ja saan cooleri ning kaotan, siis maksan ainult 2k€ tagasi?

  13. #1973
    Jube Noob Kasutaja MrT2inem avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Online WannaBe
    Postitusi
    132

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Timpz Vaata postitust
    aga inimesed tahvad ju 100% raha tagasi, keda see sinu staketava jutt kotib
    Täpselt.

    A kes see usaldusisik olla võiks ? Mõni ÜhePosti mees ? Ise pooldaks Imret või mõnda teist tuntud pokkerinägu.

  14. #1974
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Timpz Vaata postitust
    aga inimesed tahvad ju 100% raha tagasi, keda see sinu staketava jutt kotib
    Eks reaalselt mõeldes tahaks ikka maksimumi tagasi, kui näha, et asjad on hapuks läinud. Ei süüdista lihtsalt ütlen selle välja. Tundub täiesti inimlik.
    Kuid kõigile olid riskid ja asjaolud teada. Ma ei ole terve rolli ulatuses üle mänginud auditist on kergelt näha, kust maalt läks see vahetevahel mitte realistlikuks long run mängimiseks. Selle summa saame fikseerida ja olen valmis sellest alates seda raha tagastama.

  15. #1975
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas MrT2inem Vaata postitust
    Täpselt.

    A kes see usaldusisik olla võiks ? Mõni ÜhePosti mees ? Ise pooldaks Imret või mõnda teist tuntud pokkerinägu.
    Ma arvan, et Rankat usaldavad siin kõik. Kui tal aega on võime ära teha ta mul juba skypes olemas ka (kellel poleks). Saan asjad ära näidata. Aga ma pean olema 100% kindel, et kasutajanimed ei leki ja vajan lubadust ka selle saladuse hoidmiseks.

    Nagu ütlesin olen tagasi pühapäeval ja siis nagu ikka magan terve päeva. Arvan, et õhtul alates 16-18 olen ikka üleval ning skypes olemas.

  16. #1976

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis kas see ei ole valetamine kui sa investoritele räägid, et sa kindlalt biidid 180 menne ning imo need on ikka nii lihtsad jne ja kohe kohe tuleb jälle mõni 10K+ MTT hitt. Kui su enda Starsi kõige suurem võit ligi 2K daala on 2,2 daalaselt rebuy turniirilt.???

    Oleks sinu lausetes kasvõi korragi olnud sõnad VIST või VÕIBOLLA biidin seda limiiti ja tuleb ka suurem hitt

  17. #1977
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Ava endal OPR pokerstarsil. Seal on väga kerge vaadata, mis kuupäeval mis BI'ga turnat mängisid. Filtrimine kerge. Ilmselt tuleb sul siiski kogu roll tagasi maksta, sest vaevalt isegi 5k€ mingi 100$ rebuy turniire mängida on mõistlik. Jaanuaris oled ka mängind 200$ turniiri ( ei tea kas stake ajal või enne stake - selleks oleks hea OPR lahti saada ).

    Suured MTT vennad võivad sulle öelda, et turbo turniiride jaoks kus rahvast on ikka 200+, pole normaalne 50bi.
    Doh, ma ei ole mänginud monster rebuy turnasid kuhu raha sisse tampinud. Olen SM võitnud fppde kaudu ka pileteid. Ei tea kas see oli mängimise ajal v kas olen üldse mänginud. Auditist saaks kõik välja näha tegelen sellega varsti ära.

    Kas opr hetkel lahti polegi ? Mõtlesin et shark lahti siis on kõik. Kuhu ma pean meili saatma et seda saada ?

  18. #1978
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas kallekusta Vaata postitust
    Madis kas see ei ole valetamine kui sa investoritele räägid, et sa kindlalt biidid 180 menne ning imo need on ikka nii lihtsad jne ja kohe kohe tuleb jälle mõni 10K+ MTT hitt. Kui su enda Starsi kõige suurem võit ligi 2K daala on 2,2 daalaselt rebuy turniirilt.???

    Oleks sinu lausetes kasvõi korragi olnud sõnad VIST või VÕIBOLLA biidin seda limiiti ja tuleb ka suurem hitt
    Elu suurim hitt selline ? Ei
    Ütlen jälle, et foorumist valige usaldusisik välja ning pühapäeval näitan tõelisi kontosi kus mänginud.

  19. #1979

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sinna pead saatma, kustkaudu ka kinni panid IMOOOOOOOOOOOOOOO

    lollakas

  20. #1980

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Krt.

    Kui rikkusid reeglit ja investorid tahavad 100% raha tagasi. Millega ka enamus foorumlasi nõustuvad/nõuavad siis kahjuks sul Madis pole siin enam sõnaõigust. Sina ei otsusta, kuipalju sa arvad, et võiksid tagasi maksta. Ehk Sina ei dikteeri enam siin. Võid teha omapoolse pakkumise. Kuid nüüd on hilja vist juba. Sest investorid lõpuks hakkasid sõna võtma, et kui palju keegi tagasi tahab. Ja paraku sul tuleb täita nende nõudmised.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES