Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 105, kokku 166 EsimeneEsimene ... 55595103104105106107115155 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 081 kuni 2 100, kokku 3319
  1. #2081
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Vabandust, väidetavalt üks investoritest, kuna ta on väidetavalt üks Madis Eriti varikonto ka. :D

  2. #2082

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Mis mind, investorit, kõige rohkem häirib on see, et Hr. Erit pole minuga isegi ühendust võtnud. tundub, et tal ongi lihtsalt p*hhui või olen ma lihtsalt nii ebaoluline tegelane tema jaoks. Ja Pumper ajab õiget asja, pole talle siin midagi ette heita.

  3. #2083
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    Samamoodi võib investor auto alla jääda ning mängijalt raha küsida, et raviarveid tasuda selle rahaga. Kas see on sinu arvates õiglane?
    Samamoodi võib suvaline 6maxi mängija kolm korda päevas pea peale kukkuda iga kord enne Pokkeriprode foorumis postitamist...

  4. #2084
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Ilmselgelt sellised tegelased nagu sixmax, kkkkkk ja viimsi üritavad lihtsalt teemat derailida oma lapsustest kubisevate postitustega. Kas siis on tegemist lihtsalt vitamiinipuudusega või on tüübid tõesti Madise alter egod/homied, vahet pole. Ban!

  5. #2085
    Jube Noob Kasutaja sixmax avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    182

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    1.... 2.... 3....


    Tsitaat Algselt postitas mcdyess Vaata postitust
    Mis mind, investorit, kõige rohkem häirib on see, et Hr. Erit pole minuga isegi ühendust võtnud. tundub, et tal ongi lihtsalt p*hhui või olen ma lihtsalt nii ebaoluline tegelane tema jaoks.
    Minu arust on Madis võtnud ühendust sinuga siin teemas, aga koos teiste investoritega, kui ta oma postitusi valmis kirjutab. Kõigiga ükshaaval suhtlemine on ebapraktiline ja võib üle jõu käia. Ma ei usu, et tal selle pärast sinust või teistest pohhui oleks.


    Tsitaat Algselt postitas Madis Very
    Sellest kõigest tulenevalt olen mõelnud, et average buy ini reegel on jah lollus. Ilmselgelt ei saa seda kasutada
    üle, et muidugi on 10x5 ja 1x 500 keskmine väga väike. Kuid ma ei teinud seda üle 4x tavalise. 27 KO, tavaline
    ning kõrvale 100 freezekas (auditist näha, et pole teinud 2x chances uuesti ja 109R turnasse pole kütnud midagi,
    ei mäletagi antud rebuy turna mängimist kuna mis mõttega minna sinna ilma rebuyta, paluks kas saaks uuesti selle väjavõtte
    auditist).
    Nõustun teiega, et see reegel on lollus. Olen valmis tagastama rahad nagu teinud DreadHeadiga, kui mängisin üle
    nö kirjutama reegli BRM reeglitest. 2300 rolliga teha üks 100ne ei ole kuidagi õigustatav ning realistlikult mõeldes
    kasumlik tegevus. Isegi võibolla siis 1-4 tabledes. See ei loe ja ei ole edasi viiv. Saame kokku leppida kust alates
    hakkasin mängima üle rolli ning see summa fikseerituna tagasi maksta.
    Jätkuvalt olen nõus näitama läbi skype usaldatavatele inimestele oma graphe, kui nad ei ütle usernamesid edasi ja kinnitavas kasumeid. See tõestab,
    et ma olen olnud soliidne võitja minevikus. Selline võimalus tuleb pühapäeval, kui olen tagasi kodus.
    Olen see nädalavahetus mängimas Tallinnas võin seal rahulikult asju arutada ja olen alati seal olemas. Paljudel on ka mu number olemas ning
    võib alati ühendust võtta. Mängu ajal ilmselgelt ainult rääkida ei saa. 15% on ära müüdud ning mu põhimõte ei luba 1 käsigi lauast eemal olla.

    Paluks uuesti mitte ülereageerimist ja alusetutele asjadele reageerimist. See asi laheneb ilusti ja ma ei taha teha stakele halva kuulsust, mida Svenza
    ainuke asi milles ma ka temaga nõustun välja tõi. See on pikas jooksus meile jama ning privaatseid stakesid pole võimalust kaasa eladis jälgida.
    Tõin midagi tema tänasest postitusest välja. Mis sa arvad sellest, kas see on sinu arust mõistlik?

  6. #2086

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    jah ma tunnen Madist ja ka palju foorumi asutajaid ja liikmeid päriselus aga ma ei tule siia kedagi solvama ega ähvardama,
    ma ei mõista miks ei ma ei võiks oma arvamust siin avaldada. Võib olla loed veel mu postitused üle enne kui isiklikuks lähed.

  7. #2087
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Sixmax, varem olid silma jäänud mõistliku tegelasena, aga praegu on tõesti arusaamatu, et mida tõestada üritad vms. Steiki saades kehtib ju mõistagi common sense - st investorid ei pea ise updeite nuruma, steigitav ei keskendu pikaajaliselt hoopis muudele mängu formaatidele enda rahaga mängides jnejne. Nagu Ranka siin välja tõi, siis sisuliselt on investorite raha olnud üpris pikka aega "kinni" ja kui kõik aktsepteeriks sellist "mängin kui tahan" mõtteviisi, siis võiks ju miskisuguseid 10k "steike" hakata küsima sellise plaaniga, et raha hoiusele panna ja ise intressi pealt kasumit lõigata. Lisaks raha väärtuse mõningasele kaotamisele maksab ka investorite aeg midagi - pole ikka päris ok, kui steigitav käsib helistada või FBs kontakteeruda, kui investorid tahavad teada kuidas nende investeering kulgenud on.

  8. #2088
    Bännitud Kasutaja Madis Very avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    @Tables
    Postitusi
    2 953

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Kõik võitlevad siin oma õiguste eest.
    Vabandan, et pole kõigiga jõudnud ühendust võtta. Ma tegelen lõplikult selle asjaga ära pühapäevaks, mil olen tagasi Tartus ning räägin kõigiga läbi.
    Kui just mõni investor ei soovi lives Tallinnas rääkida, olen suure osa ajast kasiinos või on võimalus linna peal kokku saada ja rääkida. Ma ei peida ennast kuhugi. Muidugi on see raske ja tüütu kõigile teil pole vaja sellele oma aega raisata. Saame lihtsamalt Skype kaudu rääkida. Minu kasutaja Skype_Madise
    Kui oleks võimalik võiksid investorid mulle oma skype konto PMida. Selle puudumisel võibolla on rohkematel inimestel fb olemas. Seal on võimalik teha grupi chat ning saame kõik asjaosalised koos rääkida.
    Ükski investor mcdyess ei ole minu jaoks ebaoluline. Olen hetkel autos sõidame oopsi mängima sain lõpuks mindi ühenduse ka taha see siin hüppab palju.

    Kellegi rahad kinni ei jää starsi isegi kui peataks see kinni panema ilma põhjuseta seda ma luban. Neid kontosid ma omaks ei võta ja siin on vaid teie esitatud oletused. Mõelge mis tahate :)

    Ei saa ligi enne pühap suure arvuti poker trackerile. Kust oleks näha suurte turnade tulemused / näha palju nendega näinud. Need võin ju kinni maksta või lisan poole rollile ajast mil neid mängisin, et antud kahjut heastada.
    Ma ei näe reaalsust kogu stake tagastamisega.
    Ma pakun otseselt kohe kõigile investoritele +50% hetke väärust. Kui ma jõuan koju ja suurte turniiridea tehtud kahju on suurem, hüvitan ma kõik selle. Arvan, et selline pakkumine realistlik. Võite seda arutada selle pakkumisega olen hetkel päri.
    Chris äitäh sõbraliku teksti eest. Vabandust, et pidid ennast siia sikutama ei tahtnud segada.
    Temaga juba telefonitsi räägitud ning minu antud pakutud diil juba kinnitatud.
    Ma olen siin olukorda selgitanud ka autos no ilmselgelt tundub inimestele, et reeglid mis nad lugesid olid ala mängin mis tahan siis ei ole siin midagi rääkida.
    Mina ei taha investoritele nii siiski seda öelda. Minu keskmise bi teooria tundub jah debiilne ma ei mängi ka siis enam elus nii. Siiani on töötand. Olen valmis suuremad turniirid heastama/kinni maksma. Teised on rolli piires ning seda teadsid kõik ja pole sellega seoses midagi rääkida tundub siis kui tavaline stake kui 109 turbod välja võtta.

  9. #2089
    Pokkerihai Kasutaja Timpz avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Rapla/Tallinn
    Postitusi
    2 029

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas sixmax Vaata postitust
    1.... 2.... 3....




    Minu arust on Madis võtnud ühendust sinuga siin teemas, aga koos teiste investoritega, kui ta oma postitusi valmis kirjutab. Kõigiga ükshaaval suhtlemine on ebapraktiline ja võib üle jõu käia. Ma ei usu, et tal selle pärast sinust või teistest pohhui oleks.

    saadame svenza sinna ka

    anyways keda see sinu poker tracker kotib üldse? sinna sa võid jätta ju importimata ka asju, kasuta opr-i või midagi sarnast

  10. #2090
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    siis sisuliselt on investorite raha olnud üpris pikka aega "kinni" ja kui kõik aktsepteeriks sellist "mängin kui tahan" mõtteviisi, siis võiks ju miskisuguseid 10k "steike" hakata küsima sellise plaaniga, et raha hoiusele panna ja ise intressi pealt kasumit lõigata.
    Kui see 5000€ oleks stake algul starsis konverditud dollariteks ja lihtsalt niisama seal seisnud, siis saaks täna tagasi eurideks konvertides 5260 ühikut.

  11. #2091
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Madis, mis mõttes:
    Ma pakun otseselt kohe kõigile investoritele +50% hetke väärust.
    Selgita, millest 50%.

  12. #2092
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Paneme ruttu rahad kokku ja saadame svenza tallinnasse turniiri mängima. xD

  13. #2093
    Lendur Sass
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    1 039

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Okei Madis Hotamy1985 pole sinu kasutaja, aga võrdle nüüd enda postitatud eilset graafikut mis on 100% sinu oma ja Hotamy1985 graafikut. Päris sarnaselt olete mänginud kaksikud.
    http://www.upload.ee/image/2409075/B...Madis_Very.png
    http://www.upload.ee/image/2411824/HotAmy1985.PNG

  14. #2094

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
    Kõik võitlevad siin oma õiguste eest.
    Vabandan, et pole kõigiga jõudnud ühendust võtta. Ma tegelen lõplikult selle asjaga ära pühapäevaks, mil olen tagasi Tartus ning räägin kõigiga läbi.
    Kui just mõni investor ei soovi lives Tallinnas rääkida, olen suure osa ajast kasiinos või on võimalus linna peal kokku saada ja rääkida. Ma ei peida ennast kuhugi. Muidugi on see raske ja tüütu kõigile teil pole vaja sellele oma aega raisata. Saame lihtsamalt Skype kaudu rääkida. Minu kasutaja Skype_Madise
    Kui oleks võimalik võiksid investorid mulle oma skype konto PMida. Selle puudumisel võibolla on rohkematel inimestel fb olemas. Seal on võimalik teha grupi chat ning saame kõik asjaosalised koos rääkida.
    Ükski investor mcdyess ei ole minu jaoks ebaoluline. Olen hetkel autos sõidame oopsi mängima sain lõpuks mindi ühenduse ka taha see siin hüppab palju.

    Kellegi rahad kinni ei jää starsi isegi kui peataks see kinni panema ilma põhjuseta seda ma luban. Neid kontosid ma omaks ei võta ja siin on vaid teie esitatud oletused. Mõelge mis tahate :)

    Ei saa ligi enne pühap suure arvuti poker trackerile. Kust oleks näha suurte turnade tulemused / näha palju nendega näinud. Need võin ju kinni maksta või lisan poole rollile ajast mil neid mängisin, et antud kahjut heastada.
    Ma ei näe reaalsust kogu stake tagastamisega.
    Ma pakun otseselt kohe kõigile investoritele +50% hetke väärust. Kui ma jõuan koju ja suurte turniiridea tehtud kahju on suurem, hüvitan ma kõik selle. Arvan, et selline pakkumine realistlik. Võite seda arutada selle pakkumisega olen hetkel päri.
    Chris äitäh sõbraliku teksti eest. Vabandust, et pidid ennast siia sikutama ei tahtnud segada.
    Temaga juba telefonitsi räägitud ning minu antud pakutud diil juba kinnitatud.
    Ma olen siin olukorda selgitanud ka autos no ilmselgelt tundub inimestele, et reeglid mis nad lugesid olid ala mängin mis tahan siis ei ole siin midagi rääkida.
    Mina ei taha investoritele nii siiski seda öelda. Minu keskmise bi teooria tundub jah debiilne ma ei mängi ka siis enam elus nii. Siiani on töötand. Olen valmis suuremad turniirid heastama/kinni maksma. Teised on rolli piires ning seda teadsid kõik ja pole sellega seoses midagi rääkida tundub siis kui tavaline stake kui 109 turbod välja võtta.
    Ses suhtes võin su skype lisada, aga mu seisukoht jääb samaks nagu ka paar lk tagasi ütlesin, et kogu summa tuleks tagasi maksta, sest sisuliselt oled sa eksinud reeglite vastu.

    EDIT: Lisaks sellele käib kogu aeg mingi vassimine, demagooitsemine, küll valed graafikud, valed kasutajad... Kogu aeg mingi sitt otsas ja ämbrid kadunud teema...
    Viimati muudetud mcdyess poolt : 08.06.12 at 16:02

  15. #2095

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Irw, graafikud on idetsed

  16. #2096
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas Junken Vaata postitust
    Okei Madis Hotamy1985 pole sinu kasutaja, aga võrdle nüüd enda postitatud eilset graafikut mis on 100% sinu oma ja Hotamy1985 graafikut. Päris sarnaselt olete mänginud kaksikud.
    http://www.upload.ee/image/2409075/B...Madis_Very.png
    http://www.upload.ee/image/2411824/HotAmy1985.PNG
    hahahahha. BUSTED

    Madis lõpeta ükskordki elus see valetamine ja ole aus.

  17. #2097

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    ( Click to show/hide )


    Nagu Svenza mainis ehtne savipätsi koopia. Savipäts vastab samamoodi volikogu istungil.

    Video algus 4:46 Randpere küsimused ja siis kuldsed vastused savipätsilt aka Madiselt

  18. #2098

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas mcdyess Vaata postitust
    Irw, graafikud on idetsed
    Indeed, Madis, coincidence? :D

  19. #2099

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas mcdyess Vaata postitust
    Irw, graafikud on idetsed
    et siis,
    Tsitaat Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    7.juuli deadline.

  20. #2100

    Re: Madis Very + Stake + elu24 'nd stuff (rahul ?) :P

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    hahahahha. BUSTED

    Madis lõpeta ükskordki elus see valetamine ja ole aus.
    ma saan teme jutust aru, et see konto võib küll tema oma olla aga ta ei saa seda siin tunnistada
    kuna siis võiks pokerstars sellel oleva raha konfiskeerida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES