Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mitut riiki ma sellel aastal läbin?

Hääletajad
184. Sa ei tohi hääletada
  • 3 - jäävad ainult Baltimaad

    18 9,78%
  • 4 - (lisaks) narva minnes eksin ära ja satun korra Poola

    7 3,80%
  • 10 - (lisaks) Jõuangi plaanide päraselt Bulgaaria

    23 12,50%
  • 11 - (lisaks) Bulgaaria minnes eksin ära, jõuan Moldaaviasse

    7 3,80%
  • 15 - (lisaks) võidan tuusiku skandinaaviasse

    14 7,61%
  • 20 - (lisaks) Päris hullus juba, viiakse jõuga bussireisile L-euroopa

    9 4,89%
  • 30 - (lisaks) Võtame rummi ja ärkan kusagil keset Euroopat

    34 18,48%
  • 34 - (lisaks) Mõtlen et teen nalja ja avastan end USA-st

    18 9,78%
  • 41 - (lisaks) Kiirelt korra Kariibidele

    12 6,52%
  • 50 - (lisaks) Kasutan juhust Aasias ära käia

    42 22,83%
Lehekülg 146, kokku 157 EsimeneEsimene ... 4696136144145146147148156 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 901 kuni 2 920, kokku 3129
  1. #2901
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    võiks tegelt seda ulpimist kui protsessi rohkem kirjeldada, et lugedes seda rohkem tajuks kuid ilmselt on kõik piisavalt filme näinud kuidas inimesed elu eest vees võitlevad. nii oli ka minuga, proovides kõigest jõust mitte paanikasse minna, kuid seda on väga raske teostada ilma õhuta. järgnev tekst on üks-ühele kopeeritud käsitsi kirjutatud päevikust koos kõigi oma vigade ja sõnakordustega.

    26/05/2013 - laupäev


    Pole niipalju hirmu kui täna sai kogetud juba tükk aega kui üldse kogenud. Algas sellega, et hommikul tundsin ennast kehvasti. Tunne sarnanes merehaigele olemisele. Hommikusöök läks hädaga sisse ja nagu ikka tehti teatavaks, et päev algab kolme 4-se kategooria kärestikuga. Vahva. Lisaks veel vahele, et öösel oli liivatorm ja palavuse tõttu oli uks lahti ja tulemuseks oli, et isegi kõrvad olid paksult liiva täis. Õnneks tuli kergesti maha.


    Tagasi raftingu juurde. Kolm 4-st suurt kärestikku oli hommikusöögiks. Pre-Georg oli vinge 2-3 meetrised lained ja nalja kui palju. Siis tuli Georg ja kapten juhtis natukene valesti paati või ilmus laineauk kuskilt, igatahes lendasin ma üle kaasreisijate vette nagu ka kõik ülejäänud. See oli alles kärestiku algus ja lained olid 2-3 meetrit või kõrgemad. Polnud mõõdulinti kaasas, et mõõta, olin enamuse ajast vee all või üritades vee peal olla, et natukenegi hingata.


    Väga hästi välja just ei tulnud ja siis ilmus kalju ja ma suundusin koos Sebastianiga otse selle poole. Ta veel küsis: "Kuidas sul on?" ja ma vastasin: "mitte eriti hästi." Olin alla andmas, kogu energia oli läinud kaldale saamiseks ja ebaõnnestusin selles. Vool oli lihtsalt liiga kiire. Sebastian proovis kalju juures kivist kinni haarata, aga vool viis ta jõe keskele kuidagi, mina selle kivini ei ulatanud aga suutsin haarata ebaõnnestunult järgmisest. Kuidagi muutsin ma sellega oma suunda ja viimaste jõuvarudega, mida tõesti ei olnud palju jõudsin kaldale.


    Kohale jõudes lebasin minuti lihtsalt kuni võtsin kogu jõu kokku ja tõstsin ühe käe üles, näitamaks et olen terve ja elus. Teadmata aeg edasi hakkasin teiste turistide poole liikuma, parvest polnud endiselt mingit märki. Protsessi käigus kaotasin mõlemad sokid, mis olin jalga pannud kaitsemaks jalgu päikese eest. Samad sokid, mis ma Pokharas sain.


    Kaldal olles teiste turistide juures läksin mingi hetk kivi taha ja oksendasin ennast tühjaks. Vajasin seda. Seejärel tuli paat üles leida, milleks tuli 100m kaljuääre peal ronida/turnida ja vahepeal ka ujuda. Nagu Hollywoodi filmis. Olin täiesti läbi, energiast ja särtsust polnud midagi alles. Kuidagi jõudsime sinna ja saime paadi õiget pidi. Järgmist kärestikku vältisime äärtpidi minnes, kuidagi see ka õnnestus. Iga järgmine väike sulps vees tekitas kuni päeva lõpuni hirmu, et paat läheb ümber ja tuleb elu eest võitlema hakata ilma mingi energiata.


    Pärast lõunasööki sain vähe energiat juurde õnneks ja edaspidi olin super aktiivne aerutaja kui mõni kärestik lähenes ja oli võimalus raske tööga seda vältida. Kuidagi hädaga sain hakkama. 3 päeva veel aerutamist ja 1 päev bussisõitu.


    PS. väga ilusad pilved on siin

    Lisaks veel nii palju, et peale sokkide oleks ka pükstest napilt ilma jäänud, aga otsustasin et parem triivin pükstega kui saan kaldale ilma püksteta. Paadi õiget pidi saamise all on mõeldud, seda et paat oli nagu auto katusel, selle õiget pidi saamine on kuradi raske, arvestades et paat ja träna seal sees kaalus umbes 400kg ja raskuskese oli otse paadi keskel ja sügava kuhjana alla.


  2. #2902
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    wow. cool story bro!

  3. #2903

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    ülikõva :)

  4. #2904
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    lisaks niipalju et paar aastat tagasi sai selles käresikus 1 inimene ka surma

  5. #2905
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    heh, just tahtsingi küsida, et kui sa poleks enam jaksanud voolus ujuda, siis vsjo?

  6. #2906
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    heh, just tahtsingi küsida, et kui sa poleks enam jaksanud voolus ujuda, siis vsjo?
    tuli kohe uus kärestik peale ja see olevat neist kolmest kõige hullem ja ilma paadita lähed kuhu vool viib ja tee peale jäi vähemalt 2 kohta kus 100% lähed vee alla ja ilmselt mitte ainult sekundiks (paadiga saad natukene laveerida, ujudes mitte nii väga). kõige rohkem kartsin ma protsessi käigus aga seda, et vee alla minnes, paanikas olles, oksendan endale kurku ja vat see on ohtlik. olin ju haige ja nagu pärast selgus oli hirm vägagi õigustatud.
    Viimati muudetud ESTPatrick poolt : 19.06.13 at 15:47

  7. #2907
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    järgmine päev oli üks kärestik kus öeldi et kui valesti sõita ja ümber käia siis pärast seda järgmises kärestikus on koht kus vesi viib su kuni minutiks vee alla, seda öeldi õnneks või kahjuks pärast kärestiku läbimist. kusjuures sõites ei saanud arugi et oleks teistmoodi kärestik. seal toimib vanasõna: vaga vesi, sügav põhi alternatiivversioon. mässav vesi, lõputu põhi

  8. #2908

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    hullult põnev, aga pole enam kindel kas ise julgeks minna :P

  9. #2909
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    Tsitaat Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    hullult põnev, aga pole enam kindel kas ise julgeks minna :P
    on erinevaid jõgesid, erineva pikkuse ja raskusastmega. ma nagu ikka tahtsin kohe kõige hullema ja kõige pikema võtta, pärast äkki ka enam ei julge. kogemus oli asjaette igatahes.

    Meil mängis natukene ka asjaolu, et vihmahooaeg oli just alanud ja seetõttu vesi natukene kõrgem ja kiirem kui muidu. oli hooaja viimane rafting üldse sellel jõel.

  10. #2910
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    Kuidas laudades edeneb ? Loeks hea meelega mõttekäikusid.

    NL200 viimasel ajal pole proovinud viimasetel nädalatel ?

  11. #2911
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Kuidas laudades edeneb ? Loeks hea meelega mõttekäikusid.

    NL200 viimasel ajal pole proovinud viimasetel nädalatel ?
    200 pole mänginud jah. mänginud 100 ja turkasid see kuu. 100s olen testinud uusi asju ja huvitavaid järeldusi teinud mida edasi testida. eelkõige testinud min3bette ja muid 3bet väikest sizingut nii rekside kui fishide vastu. dünaamika muutub kardinaalselt ja statsid muutuvad ebanormaalseks. tulemuseks on ebastandartne olukord kus peab mõtlema hakkama vastase jaoks, seega lihtsam ka viga teha. Lisaks statside gurude jaoks on mõned numbrid ebanormaalselt tasakaalust väljas selle tulemusena ja saab väga light aktsiooni kohati.

    sample olematu, jätkan katsetamist. hea viis igavust peletada

  12. #2912

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    Ghay4Bet töötab shorterite vastu uskumatult hästi Ax blockeritega, annad neile väixeima summa shippimiseks ning endal ka ülihea price, PROOVI JA SA EI KAHETSE ! :D

  13. #2913
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    head jaanipäeva

  14. #2914
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    järgmine päev oli üks kärestik kus öeldi et kui valesti sõita ja ümber käia siis pärast seda järgmises kärestikus on koht kus vesi viib su kuni minutiks vee alla, seda öeldi õnneks või kahjuks pärast kärestiku läbimist. kusjuures sõites ei saanud arugi et oleks teistmoodi kärestik. seal toimib vanasõna: vaga vesi, sügav põhi alternatiivversioon. mässav vesi, lõputu põhi
    päästevesti ei kasutata?

  15. #2915
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    päästevestiga oledki ainult 1 minuti. vool nii tugev, ilma selleta vist jääkski, see õnneks tirib vee peale või vähemalt tead kus suunas ise ujuda kui oled vee alla sattunud

  16. #2916
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    olen turkapede juba mõnda aega.

    huvitav formaat, poleks kunagi arvanud, et seal midagi mõtlema peab, aga tuleb välja, et eriti ei peagi. Alles lõpus kui hobimängijad on mängulusti kätte saanud ja lahkunud tööle algab mõtlemine. See on päris põnev faas ja hetkel tundub, et hakkan selles juba natukene hakkama saama, kuigi ilmselt ei oska veel maksimaalselt oma stäkki ja avanevaid situatsioone ära kasutada. jään aegajalt jänni kui mõni agronoom tahab lauakapten olla.

    http://www.handconverter.com/hands/2250886 (seekord olen mina lauakapten)

    õpin, uurin ja saan kogemusi hetkel. volüüm on üle mõistuse viimasel ajal olnud ja täna võtan vaba päeva ja vaatan tehtud märkmed üle ja teen järeldused, mida uurida, mida mitte.
    Juulis olen 3 päeva ja tänase ööga mänginud 49h. tundub, et õige aeg end vaba päevaga premeerida. jube palju deep runne laulupidudel tulnud, kuid täpselt enne õiget aega jõud otsa saanud 11-30 kohad väga rahalist naudingut just ei paku. Aga mindsetil pole viga midagi ja üksi väljalangemine pole kulmugi kortsutama vist pannud, tegelt eks ikka ole, aga kulmu kortsutamisega see ilmselt ongi piirdunud.

    http://www.handconverter.com/hands/2251335 (oli korduv read)

    *Selle kuu esimeseks eesmärgiks on uurida turniiride mängimise teooriat lõppfaasis, muudes faasides nagu probleeme ei tundu hetkel. Selleks tegin kasutaja tournament poker edge ja kuigi osad videod on täispask seal olnud, siis on nii mõneski midagi asjalikku olnud, mille peale ise tuleks suure sampli järel ilmselt. loodan, et leian sealt mõned head videod veel.
    *Teiseks eesmärgiks on TLB-aasta punktides Brikkerist mööda saada, vahe on veel suur, kuid motiveeriv. Selle saavutamiseks kavatsen palju mängida ja räigelt hästi hittida.
    *Kolmandaks tahaks mõne live satika ära hittida, veel ei tea kuhu, kuid olemas on 109$ APPT kvalifikatsiooni pilet, kuigi avastasin et see on 2R1A turka, niiet mitte nii odav kui arvasin. ilmselt mõtekam urka saite uurida ja vaadata, mis pakkumisel on.


    PS: "Mister PiP" on päris hea raamat. Film ka olemas, kus Dr. House tüüp peaosas, seda pole veel näinud.
    Viimati muudetud ESTPatrick poolt : 04.07.13 at 08:11

  17. #2917
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    Kuidas cash juunis jäi ?

  18. #2918
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    hmmz turnad ju jubedad ajaröövlid. Minu arust sõltub see ka sellest kui värske sa lõpufaasis oled. Kui ikka 30 järgi ja sa oled juba surmväsinud, kus on vaja just erksust on otsused pikas perspektiivis väga kallid.
    micromillionit mängid?

  19. #2919
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 393

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    hmmz turnad ju jubedad ajaröövlid. Minu arust sõltub see ka sellest kui värske sa lõpufaasis oled. Kui ikka 30 järgi ja sa oled juba surmväsinud, kus on vaja just erksust on otsused pikas perspektiivis väga kallid.
    micromillionit mängid?
    Turniiride sessiooni alustad 10 lauaga. Esimesed 2-3 tundi registreerid juurde. Siis tunned väsimust ja lõpetad regamises. Kukud turniiridelt järjest välja. Lõpus on järel 2-3 lauda ja need on deep run. On küll väsimus, aga vähe laudu suudad handleda ning turniiride lõppfaasid on nii või naa huvitavad.

    Milles probleem ?

  20. #2920
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku sopatiik. Algusest ja uuesti.

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Kuidas cash juunis jäi ?
    plussi, ei mäleta täpselt kuid 20bi vist võitsin

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    hmmz turnad ju jubedad ajaröövlid. Minu arust sõltub see ka sellest kui värske sa lõpufaasis oled. Kui ikka 30 järgi ja sa oled juba surmväsinud, kus on vaja just erksust on otsused pikas perspektiivis väga kallid.
    micromillionit mängid?
    uued asjad ikka huvitavad ja turkas on see põnevuse aste vähe kõrgem kui cashis, mistõttu kuidagi huvitavam hetkel. pluss 8h turkat mängida on umbes sama väsitavusastmega kui 1h cashi mängida. ainult 1-2 tänav mõtlemine ju üldjuhul. väsind pole tundnud pigem vastupidi, adrenaliin ja külm jäätis on pea kainena hoidnud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES