Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mitut riiki ma sellel aastal läbin?

Hääletajad
184. Sa ei tohi hääletada
  • 3 - jäävad ainult Baltimaad

    18 9,78%
  • 4 - (lisaks) narva minnes eksin ära ja satun korra Poola

    7 3,80%
  • 10 - (lisaks) Jõuangi plaanide päraselt Bulgaaria

    23 12,50%
  • 11 - (lisaks) Bulgaaria minnes eksin ära, jõuan Moldaaviasse

    7 3,80%
  • 15 - (lisaks) võidan tuusiku skandinaaviasse

    14 7,61%
  • 20 - (lisaks) Päris hullus juba, viiakse jõuga bussireisile L-euroopa

    9 4,89%
  • 30 - (lisaks) Võtame rummi ja ärkan kusagil keset Euroopat

    34 18,48%
  • 34 - (lisaks) Mõtlen et teen nalja ja avastan end USA-st

    18 9,78%
  • 41 - (lisaks) Kiirelt korra Kariibidele

    12 6,52%
  • 50 - (lisaks) Kasutan juhust Aasias ära käia

    42 22,83%
Lehekülg 84, kokku 157 EsimeneEsimene ... 3474828384858694134 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 661 kuni 1 680, kokku 3129
  1. #1661

    Re: Estpätriku liivakasti 50 raamatut ja 50 riiki aasta lõpuks

    http://www.olympic-online.com/est/pokker/3k-rake-race/

    sa paned tuimalt selle reigiralli kinni :), gl

  2. #1662
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku liivakasti 50 raamatut ja 50 riiki aasta lõpuks

    tean pepsi, tean

  3. #1663
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku liivakasti 50 raamatut ja 50 riiki aasta lõpuks

    keegi teab, mis selle loo nimi on, mis oli flop fm-s. umbes midagi sarnast:

    ...tule minuga gamblima , olen kõva vastane , mõned korrad kaotan ka , et ei oleks kahtlane...

  4. #1664
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 406

    Re: Estpätriku liivakasti 50 raamatut ja 50 riiki aasta lõpuks

    Palun edaspidi blogida aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php

    Kui uus blog tehtud postitada oma blogisse aadress, peale mida panevad moded/adminnid teema lukku.

  5. #1665
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku liivakasti 50 raamatut ja 50 riiki aasta lõpuks

    ohoo, päevikud tegutsevad taas. polnud tähele pannudki või kui olin, siis vist kohe unustanud.

    Pärast paari kuud puhkamist suvel oleks viimane aeg pokker käsile võtta ja veidi mängida jälle. Ega lihtne ei ole puhkuse lainelt järsku töölaine suunduda, kuid tasapisi proovin harjutada. Pole ma ju suuri tunde kunagi mänginud, mistõttu lagi on üsna madalal.

    Kuna online pokker on jube tavaline, siis mõtlesin et peaks tegema Live-pokkeri cashi kuu ja vaatama kuidas seal suudaks tulemust näidata. ja esialgsete plaanide järgi saaks see olema Septembris, mis on läbiaegade mulle 2 absoluutselt kõige kehvemat kuud tootnud, mistõttu eelmine aasta lubasin online cashi septembris mitte kunagi enam puutuda. Prooviks seda lubadust täita.

    Cashi mängiks siis Park Kasiinos Tallinnas ja keskenduks eelistusega Holdemi mängudele 1/1, 2/2. Esialgu 10/10 ei julgeks puutuda. Seniste kogemuste ja tulemuste põhjal ei tohiks midagi ületamatut seal olla. Olen püstitanud ka mõned küsimused seoses plaaniga:

    1. mitu tundi mängida suudan/viitsin?
    2. kas suudan teenida ja kui palju?
    3. milline tunnitasu on võimalik saavutada?
    4. On see elu raha väärt?
    5. on see parem/lihtsam kui online pokker?
    6. Millised on kõrvalnähud pidevalt kasiinos olemisel?
    7. Kui kaua ma vastu pean?

    Ei ole 100% eesmärk just kuu aega igapäev seal mängimas käia, kuna tean et seda ma kindlasti ei suudaks. Aga ca 4-5 korda nädalas tahaks üritada. Lõpuks teeks heameelega kerge ülevaate Live-pokkeri pro elust nii hästi kui ma seda suudan. September on veel kaugel ja see on lihtsalt üks idee, mida kuuga ette võtta, enne tuleb august üle elada.
    Viimati muudetud ESTPatrick poolt : 10.08.11 at 12:50

  6. #1666
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Estpätriku liivakasti 50 raamatut ja 50 riiki aasta lõpuks

    oo.. lahe, jään postitusi ootama.. edu.ee

  7. #1667
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 406

    Re: Estpätriku liivakasti 50 raamatut ja 50 riiki aasta lõpuks

    Kaheksas punkt on puudu. Selleks on:

    8. mitu õlut keskmiselt tunnis joon aka rakeback (teil talongid, I know)

    E: muideks ma plaanin uuesti Loutrakisse minna. Kui mängud on seal ikka fishised siis tahaks seal pikemalt peatuda (mõned nädalad). Põhirõhuks jääks ikkagi online ja selleks olen vaikselt ka ettevalmistusi teinud - liigun vaikselt ainult saitidele kus on tokenid, sest väga palju tuleb mängida unsafe internetis. Teiseks läppariga ei saa eriti 100 saitida.

  8. #1668
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Keegi on kainet Estpatrickut näinud mängimas kasiinos?

  9. #1669
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Keegi on kainet Estpatrickut näinud mängimas kasiinos?
    Olen. Tartus mängis turniiri kainelt. Kuna ma kukkusin esimese 10 minutiga välja ja tema joogid polnud veel kohale jõudnud.

  10. #1670
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    ohoo, päevikud tegutsevad taas. polnud tähele pannudki või kui olin, siis vist kohe unustanud.

    Pärast paari kuud puhkamist suvel oleks viimane aeg pokker käsile võtta ja veidi mängida jälle. Ega lihtne ei ole puhkuse lainelt järsku töölaine suunduda, kuid tasapisi proovin harjutada. Pole ma ju suuri tunde kunagi mänginud, mistõttu lagi on üsna madalal.

    Kuna online pokker on jube tavaline, siis mõtlesin et peaks tegema Live-pokkeri cashi kuu ja vaatama kuidas seal suudaks tulemust näidata. ja esialgsete plaanide järgi saaks see olema Septembris, mis on läbiaegade mulle 2 absoluutselt kõige kehvemat kuud tootnud, mistõttu eelmine aasta lubasin online cashi septembris mitte kunagi enam puutuda. Prooviks seda lubadust täita.

    Cashi mängiks siis Park Kasiinos Tallinnas ja keskenduks eelistusega Holdemi mängudele 1/1, 2/2. Esialgu 10/10 ei julgeks puutuda. Seniste kogemuste ja tulemuste põhjal ei tohiks midagi ületamatut seal olla. Olen püstitanud ka mõned küsimused seoses plaaniga:

    1. mitu tundi mängida suudan/viitsin?
    2. kas suudan teenida ja kui palju?
    3. milline tunnitasu on võimalik saavutada?
    4. On see elu raha väärt?
    5. on see parem/lihtsam kui online pokker?
    6. Millised on kõrvalnähud pidevalt kasiinos olemisel?
    7. Kui kaua ma vastu pean?

    Ei ole 100% eesmärk just kuu aega igapäev seal mängimas käia, kuna tean et seda ma kindlasti ei suudaks. Aga ca 4-5 korda nädalas tahaks üritada. Lõpuks teeks heameelega kerge ülevaate Live-pokkeri pro elust nii hästi kui ma seda suudan. September on veel kaugel ja see on lihtsalt üks idee, mida kuuga ette võtta, enne tuleb august üle elada.
    wow, vot see on lahe projekt!

    Ise ma arvan, et tegelikult oleks parem olnud, kui sa oleks kuu aega ära olnud ja siis tagantjärgi ehk nn aruande teinud.
    Suure hurraga nn välja lennata, et ma nüüd istun siin 30 päeva ja tahan teid tühjaks teha pole hea. Lihtsalt fishid muutuvad ettevaatlikumaks ja nt ei staki oma kogu staki ära low paariga

    Teiseks võib juhtuda, et isute mõnda aega koos regualridega-mäng on aeglane-siis tundub suht mõttetu kivist vett välja pigisstada

    Kui palju 2/2 teenida võiks? Väga raske öelda? Vahest mõni päev võib mõni vaal lauda tulla, siis see olulsielt suurendab winrate.
    Aga ma soovitaks anyway mängida, ka nn "pargi regualride" vastu.

  11. #1671
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Priit plz no

  12. #1672
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 406

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Priit plz no
    Kamoon. Ega ta süstima ei hakka ju (veel!) :P

  13. #1673
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    wow, vot see on lahe projekt!

    Ise ma arvan, et tegelikult oleks parem olnud, kui sa oleks kuu aega ära olnud ja siis tagantjärgi ehk nn aruande teinud.
    Suure hurraga nn välja lennata, et ma nüüd istun siin 30 päeva ja tahan teid tühjaks teha pole hea. Lihtsalt fishid muutuvad ettevaatlikumaks ja nt ei staki oma kogu staki ära low paariga

    Teiseks võib juhtuda, et isute mõnda aega koos regualridega-mäng on aeglane-siis tundub suht mõttetu kivist vett välja pigisstada

    Kui palju 2/2 teenida võiks? Väga raske öelda? Vahest mõni päev võib mõni vaal lauda tulla, siis see olulsielt suurendab winrate.
    Aga ma soovitaks anyway mängida, ka nn "pargi regualride" vastu.
    Arvad sa tõesti, et ma ütleks Holdemis ära miskist regulari actionist? lol. ma pole veel näinud lauda pargis kus ma ei tahaks eluaeg istuda kui see oleks ainult võimalik. ja sa tõesti arvad, et miskid fishid loevad seda blogi ja nüüd ei tule kuu aega mängima. Eriti ju. Ka fishil võib hiiter tulla ju ja mu tühjaks tõmmata. ilmselgelt keskenduks suuremal määral miskite Triobet live, OOPS ja stars livide aegadele.

  14. #1674
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Kindlasti mitte, aga kui on nitised regularid-10 kätt tunnis, siis see ajab jooma!
    Üldse ma vihkan full ringi. Pargis võiks olla 6max cashilaud

  15. #1675
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kindlasti mitte, aga kui on nitised regularid-10 kätt tunnis, siis see ajab jooma!
    Üldse ma vihkan full ringi. Pargis võiks olla 6max cashilaud
    see nv mängisin sitaks cashi ja ma ei saa küll öelda et mäng aeglane oleks olnud. inimesed olid purjus, kuid mäng oli üsnagi kiire minuarust. igav küll kordagi ei hakanud - möla oli ka üleval koguaeg muidugi. pigem häiriks kui lauas oleks miski 7 venelast kellest ma midagi aru ei saa, siis hakkaks igav. Omaha teeb cashi aeglaseks minuarust, siis vaja ju neid potte arvutada koguaeg

  16. #1676
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Sweet. Ma pole kuu aega Parki sattunud. Reede-laupäev olen kohal. Võta rohkem raha ja pangakaart kaasa. Alla K-high callida ei tohi SD-l.

  17. #1677
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    ma augustis väga ei mängi, alustan septembris. nv olen hiiumaal harjaku sünnipäeval kultuuri ammutamas

  18. #1678
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Palju tsikliga sõitnud oled see suvi ja kuskil kaugemal ka?

  19. #1679
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Good luck! Kuu aega ehk sellist asja on ok, aga üldiselt ma arvan, et live pokkeripro elukutse üks halvimaid üldse kui sa just Hollywoodis rikaste fishiste näitlejatega nosebleedi taguda ei saa või Tommy Angelo pole

    Aga huvitav projekt kindlasti ja isegi mõelnud selle peale, kuu aja pärast paneb netipokkerit kõvasti rohkem hindama ma arvan :D

  20. #1680
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: Estpätrik hakkab Live-proks

    Soovitan kindlasti osta iPodi, IPadi, Kindle, kõrvatropid ja lasta endale alkoampull paigaldada. Kui keegi jõusaali kutsub, siis ütle kohe, et sina steroide ei võta, sul on allergia. Ja 1/1 lauas ära kunagi küsi, miks nad €2 potist võtavad €1 bad beat jackpotti.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES