Eesti Pokkeriportaal

Vaata hääletusi tulemusi: Mitut riiki ma sellel aastal läbin?

Hääletajad
184. Sa ei tohi hääletada
  • 3 - jäävad ainult Baltimaad

    18 9,78%
  • 4 - (lisaks) narva minnes eksin ära ja satun korra Poola

    7 3,80%
  • 10 - (lisaks) Jõuangi plaanide päraselt Bulgaaria

    23 12,50%
  • 11 - (lisaks) Bulgaaria minnes eksin ära, jõuan Moldaaviasse

    7 3,80%
  • 15 - (lisaks) võidan tuusiku skandinaaviasse

    14 7,61%
  • 20 - (lisaks) Päris hullus juba, viiakse jõuga bussireisile L-euroopa

    9 4,89%
  • 30 - (lisaks) Võtame rummi ja ärkan kusagil keset Euroopat

    34 18,48%
  • 34 - (lisaks) Mõtlen et teen nalja ja avastan end USA-st

    18 9,78%
  • 41 - (lisaks) Kiirelt korra Kariibidele

    12 6,52%
  • 50 - (lisaks) Kasutan juhust Aasias ära käia

    42 22,83%
Lehekülg 155, kokku 157 EsimeneEsimene ... 55105145153154155156157 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 081 kuni 3 100, kokku 3129
  1. #3081
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JohnnyDolce avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    ESTonia
    Postitusi
    454

    Re: ESTPätrik tuleb kapist välja. Turniirid on pededele

    Kui oled üle 20 siis peaksid juba kõigega kursis olema, mis "Alkeemik" õpetab.
    Kui ei ole, siis selline mõnus lennuki/rongi peal läbiloetav raamat. Esmakordsel lugemisel meeldis väga.

  2. #3082
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: ESTPätrik tuleb kapist välja. Turniirid on pededele

    olen 43. mingil põhjusel eemale hoidnud sellest raamatust. täna sattus nö teele ette jälle ja ilmselt tuleb siis lugeda vist.

  3. #3083

    Re: ESTPätrik tuleb kapist välja. Turniirid on pededele

    Tsitaat Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
    Kui oled üle 20 siis peaksid juba kõigega kursis olema, mis "Alkeemik" õpetab.
    Kui ei ole, siis selline mõnus lennuki/rongi peal läbiloetav raamat. Esmakordsel lugemisel meeldis väga.
    +1

    sama hästi võid bullerby lapsi lugeda. Huvitav lugemine, hästi kirjutatud ning maha visatud aeg ei ole, kuid üsna lihtsakoeline. Pärast paned kapile tagasi, 1 päeva reflektid, aga pikaks meelde kui maailmapilti avardavana teosena ei jää. Ega ilma asjata iga wannabe pifi öökapi/lemmik raamatuga tegemist ei ole :)

    life lessoneid tahad, siis valiksin pigem David Weissi "alasti tulin ma", mis on Rodini elust. Seda, et kunstniku/skulptori kohta on, seda ei tasu ka karta. Äärmiselt huvitav ja kaasahaarav lugemine ning annab päris hea ajaloolise ülevaate ka tolle ajastu Pranstsusmaa/Pariisi kohta nii kultuuri kui ajaloo vallas :). Rääkimata sellest, et vahepeal lähed rohkem tilti kui pokkeri lauas, sest nimiosalise käitumine ei allu just tavaloogikale.

  4. #3084
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: ESTPätrik tuleb kapist välja. Turniirid on pededele

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    +1

    sama hästi võid bullerby lapsi lugeda. Huvitav lugemine, hästi kirjutatud ning maha visatud aeg ei ole, kuid üsna lihtsakoeline. Pärast paned kapile tagasi, 1 päeva reflektid, aga pikaks meelde kui maailmapilti avardavana teosena ei jää. Ega ilma asjata iga wannabe pifi öökapi/lemmik raamatuga tegemist ei ole :)

    life lessoneid tahad, siis valiksin pigem David Weissi "alasti tulin ma", mis on Rodini elust. Seda, et kunstniku/skulptori kohta on, seda ei tasu ka karta. Äärmiselt huvitav ja kaasahaarav lugemine ning annab päris hea ajaloolise ülevaate ka tolle ajastu Pranstsusmaa/Pariisi kohta nii kultuuri kui ajaloo vallas :). Rääkimata sellest, et vahepeal lähed rohkem tilti kui pokkeri lauas, sest nimiosalise käitumine ei allu just tavaloogikale.
    aitäh. konkreetse raamatu kohta ikkagi huvi hetkel.

  5. #3085
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ESTPätrik tuleb kapist välja. Turniirid on pededele

    pole lugenud. aga on soovitatud. millegi pärast coelho pole kunagi tõmmanud, ilmselt selle pärast et kunagi üks klassiõde temast nii õhinas oli. millest järeldus et see ei saa minujaoks olla. tavaliselt eksin. kiiret pole mul

    kui head raamatut lugeda tahad, siis hea mulje on jätnud viimase aasta jooksul:

    "Islandi kell"
    august mälgu rannaromaanid. eriti meeldis "Taeva palge all", mis täpselt iseloomustab pikalt reisilt tagasituleku tundeid ja emotsioone. suht rusikas silmaauku pärast viimast 7-kuulist reisi oli.
    Düüni seeria olen ka käsile võtnud ja neli kuuest läbi lugenud. suht lollikindel valik.

    suht palju loetud inglise keelset kirjandust viimasel ajal. välja võiks tuua ehk "Book Thief", mis oli suht hea ja bangkokis sai loetud "Bangkok eight" ja selle 4-5 järge milles olid väga originaalsed tegelaskujud.
    Viimati muudetud ESTPatrick poolt : 21.07.14 at 15:30

  6. #3086
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: ESTPätrik tuleb kapist välja. Turniirid on pededele

    "Book Thief"-filmi sai nähtud ja meeldis!

  7. #3087
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku liivakast - kuidas saada dongi imidz ja triikida pesu, olles donk.

    Ammu pole midagi kirjutanud ja pole ka eriti huvi olnudki. Kuid paar päeva tagasi mõtlesin, et äkki võiks uuesti proovida seda blogivärki.

    Liitusin BPC-ga ja üks tingimustest oli, et peaks oma tulemustest võimalikult laialt jahuma. eks siis üritan ka nii teha. kord nädalas paneks kirja kui perses või rõõmus seis parasjagu on.

    vahepealsed aastad on möödunud nagu jumal juhatab. Reisin endiselt igal võimalusel ja pokkerist rääkides olen kõike formaate kõigis võimalikes tubades mänginud. Augustist saati olen Spinne lasknud ära elatava eduga. väga fun mäng. tasub täitsa vahel proovida.

    Nüüd mõtlesin, et oleks aeg PLO ära õppida, muidu enne pensile minekut ei saagi selgeks.

    Rahu ja küllust maailma!

  8. #3088
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt


  9. #3089
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt

    Head õnne!
    Mis on BPC?

  10. #3090

    Re: ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt

    bestpokercoaching.com ilmselt

  11. #3091
    FPP Pro
    Liitus
    Mar 2015
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    200

    Re: ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt

    Tsitaat Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
    bestpokercoaching.com ilmselt
    Mis sa hommikuti sööd?

  12. #3092
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt

    google BPC, next BPC poker ja vastus käes, ta vist sööb horvaatlasi ma pakun.

  13. #3093

    Re: ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt

    Ma ärkan lõuna ajal praegu ja ei söögi hommikuti lolz

  14. #3094
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 080

    Re: Estpätriku liivakast - kuidas saada dongi imidz ja triikida pesu, olles donk.

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    Ammu pole midagi kirjutanud ja pole ka eriti huvi olnudki. Kuid paar päeva tagasi mõtlesin, et äkki võiks uuesti proovida seda blogivärki.

    Liitusin BPC-ga ja üks tingimustest oli, et peaks oma tulemustest võimalikult laialt jahuma. eks siis üritan ka nii teha. kord nädalas paneks kirja kui perses või rõõmus seis parasjagu on.

    vahepealsed aastad on möödunud nagu jumal juhatab. Reisin endiselt igal võimalusel ja pokkerist rääkides olen kõike formaate kõigis võimalikes tubades mänginud. Augustist saati olen Spinne lasknud ära elatava eduga. väga fun mäng. tasub täitsa vahel proovida.

    Nüüd mõtlesin, et oleks aeg PLO ära õppida, muidu enne pensile minekut ei saagi selgeks.

    Rahu ja küllust maailma!
    Miks PLO peale? Spin'ides ju viisakas ROI.

  15. #3095
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt

    Väga cool, too siis kiirelt 60k ära

  16. #3096
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Estpätriku liivakast - kuidas saada dongi imidz ja triikida pesu, olles donk.

    Tsitaat Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
    Ammu pole midagi kirjutanud ja pole ka eriti huvi olnudki. Kuid paar päeva tagasi mõtlesin, et äkki võiks uuesti proovida seda blogivärki.

    Liitusin BPC-ga ja üks tingimustest oli, et peaks oma tulemustest võimalikult laialt jahuma. eks siis üritan ka nii teha. kord nädalas paneks kirja kui perses või rõõmus seis parasjagu on.

    vahepealsed aastad on möödunud nagu jumal juhatab. Reisin endiselt igal võimalusel ja pokkerist rääkides olen kõike formaate kõigis võimalikes tubades mänginud. Augustist saati olen Spinne lasknud ära elatava eduga. väga fun mäng. tasub täitsa vahel proovida.

    Nüüd mõtlesin, et oleks aeg PLO ära õppida, muidu enne pensile minekut ei saagi selgeks.

    Rahu ja küllust maailma!
    Jääme ootama :)
    Ikka ilma hud-ita?

  17. #3097
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt

    nice! glglgl!

  18. #3098
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: Estpätriku liivakast - kuidas saada dongi imidz ja triikida pesu, olles donk.

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Miks PLO peale? Spin'ides ju viisakas ROI.

    mängin spinne ka, kuid spinnid on hakanud juba veits ära tüütama.

  19. #3099
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Re: ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt

    Kuidas algus on BPC-s?

  20. #3100
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: ESTPätrik alustab PLO-ga. Uuesti ja seekord tõsiselt

    Tsitaat Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
    Kuidas algus on BPC-s?
    normal. hakkan vaikselt aru saama kuidas käsi lugeda PLO-s, see oli suht suur ahhaa moment ja preflop mäng tundub ka lähenema ok-le. plo25s olen müttanud, seal ei saa suuri järeldusi teha, aga tunnen et seda limiiti biidiks küll pika aja peale korralikult. proovin postflop mängu arendada veits enne kui üles liigun.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES