Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 61
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    World Cup of Poker

    [img width=251 height=137]http://www.pokerstars.com/images/wcp5_header_v2.jpg[/img]

    World Cup of Poker

    Tegu on turniiride seeriaga, kus mängitakse riikide tasemel (koostatakse viie liikmelised tiimid, iga riigi jaoks) ja selle turniiri käigus selgitatakse välja parimad pokkerimaad. PokerStars on lisanud $290,000 suuruse auhinnafondi, millest $190,000 jaotatakse ära TOP9 riigi vahel ja World Cup võitjariik saab $100,000 ekstra raha, mis teeb $20,000 tiimi liikme kohta.

    Iga riigi tiim koosneb viiest mängijast ja igal ühel on võimalus võita koht rühmas.

    • Kaks kohta tiimis selgitatakse välja läbi kahe Freerolli, mis toimuvad 28. ja 29. november. Mõlema freerolli TOP9 (finaal laud) saavad pileti 18 mehelisele finaal turniirile, mis leiab aset 30. november ja mille võitja ning teine koht saavad võimaluse esindada oma riiki viie liikmelises tiimis;
    • Kaks järgmist kohta selgitatakse välja läbi Turniiri Liidrite Tabelite, kus kaks selle aasta parimat turniiri mängijat saavad võimaluse esindada tiimi;
    • TOP9 tiimile määrab PokerStars viienda mängija;


    World Cup'i finaal peetakse 5-10-ndal jaanuaril, 2009 aastal Bahamal PCA (PokerStars Carribean Adventure) ühe osana. PokerStars katab TOP9 finaal tiimi reisi - ja majutuskulud.

    Eesti freerollid - 28. ja 29. november, 18 meheline finaal 30. november.

    Lisa info:
    http://www.pokerstars.com/wcp/

  2. #2

    Re: World Cup of Poker

    Mina pean vist Taani freerolle tegema ja üritama Taani tiimi saada :D

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: World Cup of Poker

    Elad Taanis? Ja seda ma ei tea, mis siis saab, kui elad võõras riigis aga oled teise riigi kodanik. Kellegil ideid?

  4. #4

    Re: World Cup of Poker

    FAQ
    Suppose I am a citizen of country A, but live in country B. Which country's team should I play for?

    You can play for either country, but not both. We will be flexible in allowing a player to decide what country (state, or province) he or she wants to represent, as long as they can make a legitimate claim to being part of that jurisdiction, either by citizenship or residency. Any attempted duplication of tournaments or fraud involving residency or citizenship will result in the player's disqualification from the World Cup of Poker.

  5. #5
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: World Cup of Poker

    Thanks amagan.

  6. #6
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: World Cup of Poker

    mis vanusepiirang?

  7. #7

    Re: World Cup of Poker

    Siis saan jah Eesti omi proovida, mõtlesin, et see lihtsalt regionali all ja siis mul pole Eesti omadesse võimalik regadagi.

    Küsisin supportilt selle 10k Balticu freerolli kohta üxkord, öeldi, et kuna elan Taanis, siis ei saa ma sellel osaleda :)

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: World Cup of Poker

    Tsitaat Algselt postitas 2ssapaar
    mis vanusepiirang?
    18

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: World Cup of Poker

    Nice!

  10. #10

    Re: World Cup of Poker

    Kas preili Riido tahaks sellest osa võtta või läbustab niisama seda foorumit oma "Nice!"-ga? :D

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 2ssapaar avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    423

    Re: World Cup of Poker

    aga miks mitte!

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: World Cup of Poker

    preagu veel lobbysse tekkind ei ole..

  13. #13
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: World Cup of Poker

    Tsitaat Algselt postitas farik666
    preagu veel lobbysse tekkind ei ole..
    Veel on aega. Samuti nädal enne foorumist ilmus pea lehel meeldetuletus.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: World Cup of Poker

    Midagi ei klapi. Starsi veebilehe andmetele (http://www.pokerstars.com/wcp/schedule/countries/) toimuvad Eesti kvalifiaktsiooni freerollid 28-ndal novembril kell 13.00 ET (ehk siis 20.00 meie aja järgi? on ET ja meie aja vahe +7 tundi?) ja 29-ndal novembril 7.00 ET ehk siis 14.00 meie aja järgi.

    Starsi lobbys aga on esimene turniir 27-ndal novembril 14.00 ET (21.00 meie aja järgi) jateine 29-ndal novembril 8.00 (15.00 meie aja järgi).

    Finaalturniiri aeg klapib - 30. November, 2008, kell 7.00 ET ehk siis peaks olema algusega 14.00?

    Igastahes kuupäevadega on mingi jama või ma olen hetkel väga väsinud ning panen millegi suurega puusse. Parandage, kui eksin aga jõle nadi oleks, kui kellegil jääks turniir mängimata tänu sellele, et olid valed ajad üleval.

  15. #15

    Re: World Cup of Poker

    Kas qualifierid tourneyd on ka näha sealt samast Events - World Cup - National qualifiers ?
    Mina näen seal ainult finaleid ning kui võtan ära show registering-upcoming only, siis näitab mulle Taani qualy rounde.

    Pean vist supporti kirjutama, et mulle access antaks vms!?

  16. #16
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: World Cup of Poker

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo
    Kas qualifierid tourneyd on ka näha sealt samast Events - World Cup - National qualifiers ?
    Mina näen seal ainult finaleid ning kui võtan ära show registering-upcoming only, siis näitab mulle Taani qualy rounde.

    Pean vist supporti kirjutama, et mulle access antaks vms!?
    Mina näen kõigi maade finaale ja ainult Eesti (sinisega) kvalifikatsiooniturniire. Seega tundub, et asi on IP järgi paika pandud... Igastahes, kui on huvi osaleda Eesti eest, Eesti turniiridel siis kindlasti saada kiri PokerStars'i klienditoele (support@pokerstars.com).

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: World Cup of Poker

    Saatsin kirja PokerStars'i ning sain vastuse:

    Hello Rainer,

    Thanks for bringing this to our attention. Generally our policy is that players should go by whatever times are published in the lobby, but in this case we had the web pages published before the tournaments, so we've changed the tournaments to match what's on the web pages.

    The tournaments are now at 13:00 on Nov. 28 and 07:00 on Nov. 29. We appreciate the coverage in your forum.

    Regards, Mike Jones
    PokerStars Poker Room Management


    Seega nüüd ajad on nii nagu algselt planeeritud (ka juba lobbys muudetud) - 28. ja 29. november 2008 algusega 13.00ET (20:00 meie aja järgi) ja 07:00 ET (ehk 14:00 meje aja järgi).

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja farik666 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    farik666.blogspot.com
    Postitusi
    834

    Re: World Cup of Poker

    muidugi jälle reede ja laupäeva õhtud...

  19. #19

    Re: World Cup of Poker

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    Mina näen kõigi maade finaale ja ainult Eesti (sinisega) kvalifikatsiooniturniire. Seega tundub, et asi on IP järgi paika pandud... Igastahes, kui on huvi osaleda Eesti eest, Eesti turniiridel siis kindlasti saada kiri PokerStars'i klienditoele (support@pokerstars.com).
    Kirjutasin supporti ja seletati kõik lahti ilusti , paremat supporti annab olla :)
    Teisi qualifiereid ei näe siis, sest optionsite alt oli mul tickitud "Hide country restricted tournaments"

    Ning öeldi, et päev enne tourneyt saadaxin kirja supporti, et mu country muudetakse süsteemis Eestiks ning siis saan osa võtta.
    Loodan, et mingeid passipilte ei hakata nõudma, siis ma ei tea, kas jõuan neile need nii ruttu korraldada.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 110

    Re: World Cup of Poker

    MEELDETULETUS:

    TÄNA ESIMENE KVALIFIKATSIOONI FREEROLL ALGUSEGA 20:00. REGISTREERIMINE AVATAKSE 18.00!

    PokerStars->Events->World Cup->Estonia - Round 1 Qualifier.

    Ise võib-olla turnale ei jõua aga teistele EDU!

Lehekülg 1, kokku 4 123 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES