Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 17 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 335

Hübriidvaade

  1. #1

    Veerand millli kahe kuuga A-team

    Mõtlesime siis rohelisekonnaga, et võiks teha 2months1mga sarnase projekti aga seda siis mikomeestele.
    Eesmärgiks oleks veerand milli ehk 250k eeke 2 kuuga limiitides 10NL - 50NL ja sngdes up to 12$ buy in
    Projekt toimub 30 .11 kuni 30 . 01

    Osalevad:

    Kivisaba
    rohelinekonn
    kollane
    Dogers
    vaenekala
    pikk28
    kuco
    dener89
    Ghost0
    Vapsik

    TIIM KOOS

    Kajastus toimub http://veerandmilli.blogspot.com/



  2. #2

    Re: Mikroprojekt

    im in

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja Dogers avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    2 500

    Re: Mikroprojekt

    meeldib, aga ma nl20 biidin vingelt, aga 50 ei taha jooksma saada:D

  4. #4
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Mikroprojekt

    võtaks osa kui saab

  5. #5

    Re: Mikroprojekt

    mingi kindel eesmärk on ka palju keegi peab kuus m2ngima or smth
    ? (peale selle 30k vms)kui mingit kätteeesmärki pole (ei hakka kooli kõrvalt mingeid ulme numbreid lubama) ja vastu võetakse võib ka isegi mängida ... NL50 siis - hetkel on ette n2idata FTP 2bb/100le 90k ..

  6. #6
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Mikroprojekt

    GL!

    Enda jaoks natukene liiga kõrge eesmärk, et hetkel kaasa lüüa.

  7. #7
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Mikroprojekt

    Tsitaat Algselt postitas Vapsik
    GL!

    Enda jaoks natukene liiga kõrge eesmärk, et hetkel kaasa lüüa.
    samad mõtted. pole kunagi 1,5 k kuus teeninud. aga proovida võiks ikka. sunniks rohkem grindima ning korralikumalt grindima

  8. #8

    Re: Mikroprojekt

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    samad mõtted. pole kunagi 1,5 k kuus teeninud. aga proovida võiks ikka. sunniks rohkem grindima ning korralikumalt grindima
    ma just sellepärast tahangi kaasa lüüa, et motiveeritumalt mängida.

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja kuco avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    MTTSNG
    Postitusi
    1 910

    Re: Mikroprojekt

    me too me too

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Mikroprojekt

    Tsitaat Algselt postitas pikk28
    samad mõtted. pole kunagi 1,5 k kuus teeninud. aga proovida võiks ikka. sunniks rohkem grindima ning korralikumalt grindima
    Ega sa võid break-even ka lasta ju. Lihtsalt HrKalju teeb selle vahe tasa, mida sina ei võida:)

  11. #11

    Re: Mikroprojekt

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    Ega sa võid break-even ka lasta ju. Lihtsalt HrKalju teeb selle vahe tasa, mida sina ei võida:)
    liialdalda ka ei maksa, ma ju BE/kaotav mängija see kuu :) tahaks loota, et järgmine pole ja teised ei peaks minu kui nõrgeima lüli pärast rohkem grindima.
    kui mind üldse võetakse projetki :D

  12. #12

    Re: Mikroprojekt

    edu poisid (Y), ise olen ka mõelnud, et keegi võix panna pundi kokku...aga tegelt see väga kerge pole :)

  13. #13
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: Mikroprojekt

    hea mõte, ise kakun ära puhkusele päääris mitmeks kuuks, uuel aastal veebruaris oleks käpp.

    edit : osalejatele aga GL!

  14. #14

    Re: Mikroprojekt

    16$ sngsid ei taha sisse võtta?

  15. #15

    Re: Mikroprojekt

    Heia!

    Üldiselt oleks soov endalgi saada veidi motivatsiooni ja grindimisisu tagasi ja see projekt oleks superhea võimalus. Kuna alustaks sisuliselt nullist ehk siis NL10st, ei oska kohe arvata, et palju võiks minusugune selles projektis meeskonnale kasulik olla, aga äkki teeksime niiöelda ka B võistkonna, kuhu suured ässad ei kuulu, kuid kellel on veel topeltmats motivatsiooni A meeskonnale pähe teha.
    Iseasi, palju selliseid projektiga liitujaid on, kas selle 20 täis saab ka. Seetõttu on mul hoopis järgmine ettepanek, et korraldaks sellise võistluse näiteks pokkerimaastikul ehk siin foorumis palju sõna võtnud isikute ning nn B tiimi vahel, sellel oleks pisut teine mekk mann kui miljonijahtijate üritusel, kuid siiski korralik võistlusmoment sees.

    Summa võiks jääda 5 osaleja juures kuskil 5000 daala kanti, mille esimesena saavutanud tiim ka kogu võistluse kinni paneb. Kui kumbki seda ei saavuta, siis võistluse võidab parima summaga tiim. Hea on ka ka kui tiimide vahel oleks välja pandud auhind, näiteks omakootud karikas või kasvõi rahaline auhind. Limiidid aga selliste summade ja A-B võistkonna olemasolul NL10-NL25.

    Olen lihtsalt mõelnud tükk aega, kuidas endale seda lusti ja rügamist võimalikult põnevaks teha ning näen, et siin oleks väljapääs.

    Kes ühineb?

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja Ghost0 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 335

    Re: Mikroprojekt

    ma ei tea, pmst. võiks osa võtta, aga kardan veits seda, mis jaanuarist pokkeriga saama hakkab :-\

  17. #17

    Re: Mikroprojekt

    No eks need projektid ole enne aastavahetust lõppevad ning usud või ära usu, et minu arvamuse kohaselt ei pane keegi sul neid aknakesi peale 1. jaanuari kinni. Pole küll kursis täpsema juriidilise poolega, aga midagi nii kardinaalset, kui Eesti pokkerimängijate elu lõpp, omaks siiski üpris suurt ja ulatuslikku vastukaja, mis puudub.

  18. #18

    Re: Mikroprojekt

    pane mind ka kirja,kui vabu kohti on.
    kuigi viimased 2 kuud siis kuu kasumid 1000 ringis olnud,see kuu peaks ka 1k ära tulema aga eks siis näis kuidas välja tuleks see asi.

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 829

    Re: Mikroprojekt

    Projekti nimeks võiks panna - veerand miljonit krooni mikrolimiitides (reaalsem, imo). Kui leits projektis osaleb, siis asi on doomed. Enda osaluse peale mõtlen veel (50NL 6maxi biidin).

  20. #20
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Mikroprojekt

    Lihtsalt mainin, et starsis ntx on NL50 juba Low mitte enam Micro...

Lehekülg 1, kokku 17 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES