Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 281

Niitvaade

  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    $$$ @ FullTiltPoker! $34.50 HU SnG

    OK, teen ka miski asjanduse blogi moodi,
    eesmärgiks on siis, panna siia imelike käsi või niisama whineda või muud sellist jama.
    Teha mingeid kokkuvõtteid ja sunida ennast pingutama.
    Mingil määral ka pani mind seda teemat tegema triobeti bloggerite freeroll, kus peaks olema lootust osaleda ^^.
    No tra mul on seda lauda vaja :P .

    Ah, et mida ma mängin?

    Cashi ei mängi eriti üldse, tavaliselt saab seal närve rahustatud ja raha maha tildatud, eriti armas on minna peale mõnusat päeva ja panna 1 sada dol kusagil nl 400 preflop allin ja vaadata , kas tuleb või ei ^^.

    Muidu grindisin erinevaid SNGsid algul 18man, hiljem 9man. Aga viimasel ajal olen hakkanud mängima 22-100dol HU Turbo SNGsid starsis ja ROI on praegu väga kenasti plussi peal, volüüm on küll väga väike, aga eks millalgi siin teema sajandas postis või midagi saab siis teada, kas ma ikka biidin neid või lasin bankrolli bustosse.
    Buy inides selline erinevus, et ei tunne ennast 100dol ja 50dol regularide vastu eriti kindlalt ja seega mängin neid ainult peale seitset õhtul. Ennem seda lasen 33seid või 22seid, kus tuleb kena kasum kõigi vastu ^^. Sest ei saa ju jätta grindimata , kui tuju on.

    MTTsid lasen ka, nii kuidas tuju on.

    EDIT: rottin siis pokerprolabsist mõned graafikute pildid ka siia, sest et mul Trackeriga mingi 400 turniiri tulemused puudu, kust mingi 333 algusest, kui veel eriti midagi ei jaganud ja ülejäänud vahepealt, kui olen unustanud starsist historit requestida..., küllap mingi päev võtan selle probleemi käsile ja lahendan ära.

    MTT:


    SNG:


    HU:
    Viimati muudetud $$$ poolt : 24.11.10 at 16:28

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES